Jump to content

Salikt pašam vai pirkt internetā (600eiro dators)?


flabby
 Share

Recommended Posts

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • @rmands

    12

  • Emilz

    24

  • intervall

    9

  • Tuky

    12

Top Posters In This Topic

Pirkšu. Tapēc izskatu dažādus variantus,jo vienmer jau gribās iespējami labāko no summas,ko varu atlicināt jaunam datoram

Link to comment
Share on other sites

Vai tev atmaksātos, grūti pateikt, neko par tevi nezinot. Nekāda raķešu zinātne tā nav, tāpēc, ja ir ierobežots budžets un pietiekami daudz laika, tas noteikti atmaksāsies. Un nekad nenāk par ļaunu kaut ko jaunu iemācīties. Ja tevi interesē maksimāla veiktspēja par iztērēto rubli, tad tev nāksies nedaudz iespringt un ievākt informāciju, šo to izstudēt. Ja gribi tikai nedaudz labāku/lētāku kasti par to noskatīto, saliec +/- tādu pašu pats, un lieta darīta.

 

P.S. Pie 1a komponentēm parasti ir liels uzcenojums, iesaku atvēlēt arī nedaudz laika cenu paķemmēšanai pa veikaliem.

Link to comment
Share on other sites

379558e1ee.jpg

BM cenas simpātiskākas par 1a. Vienīgais, ka 1a viens korpuss salīdzinoši lēts un labs. BM no korpusiem liela izvēle nav.

 

6d7957f04c.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Nav slikta, bet tajā cenā esošie Seasonic PS ir labāki, un man šķiet, ka pat nedaudz lētāki. Ja Fractal, tad jau labāk Edison M, bet tie ir diezgan dārgāki un es teiktu, ka arī nav savas cenas vērti.

Link to comment
Share on other sites

Edison pārāk sālīts priekš šādas cenas builda. Skatos, ka no seasonic nav nekāda izvēle ne 1a, ne BM. Var jau likt iekšā Corsair CX sēriju, bet tad labāk lai paliek FD Integra.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un nekad nenāk par ļaunu kaut ko jaunu iemācīties

 

tām zināšanām, kuras apgūst pie datora salikšanas, ir īstermiņa vērtība.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Salikt datoru netā iepirkumu grozā jau nav liela māka.. to visu dzīvē sastumt kastē ir ko padomāt.. :D Bet kopumā tas ir interesants process.. tiesa, reizēm apnicīgs.

Link to comment
Share on other sites

quickbot

 

 

tām zināšanām, kuras apgūst pie datora salikšanas, ir īstermiņa vērtība.

 

Skatoties priekš kā. man tā ir liela vērtība, kur jau no pirmā sava personīgā datora iegādes neko nezinot liku kopā. Visu apguvu lasot infu internetā vai līdzi nākošos manuāļus. Ja kaut kādi gļuki parādās vai ir jautājumi, to pats bez stresa var sačiņīt...protams, ja nav kas nosvilis. Jau vairāk kā piecpadsmit gadus lieku kopā savus datorus pats un nekad nav bijušas lielas problēmas, ko pats nevarētu izlabot ar zinošāku profiņu ieteikumiem. Takā manā skatījumā tās zināšanas, ko iegūsti pats liekot savu pirmo datoru ir zelta vērtas, Tu apgūsti katru pinu, katru slotu ko un kā labāk, kas un kā labāk darbosies....priceless :)

 

 

Back to topic: Iesaku padomāt, jo ja esi baigais geimotājs, tad saproti, ka šī karte drīz jau būs pa švaku tā laika jaunākajām gamēm un būs vajadzīga jauna. Vai nav gudrāk piekrāt vēl bišku un ņemt labu gtx970 kura kalpos labu laiku. Jo jaunākos geimus ar šādu setapu nevarēsi izbaudīt, kur max un ultra settingi ir tā odziņa. BEt mož arī nav ko čakarēt prātu, paņemt, kas labākais sanāk un tad domāt kā būs tālāk.

Link to comment
Share on other sites

Es arī labprāt meistarotu pats visu kopā. Piekritīšu, ka tas varētu būt visai aizraujošs un interesants process un zināšanas nekad nenāk par sliktu. Itkā varētu mēģināt ņemt gtx 970, ja nemaldos, tad šī būtu normāls variants http://bm.lv/lv/49891-gigabyte-geforce-gtx-970-oc-4gb-gddr5-256-bit-gv-n970wf3oc-4gd

Bet izvēloties šādu video karti man mātes plate nebūtu jāņem cita? 

Link to comment
Share on other sites

@aNi, Corsair CX ir kādu gabalu no Integra M. Corsair ekvivalents ir tieši starp CS un RM sēriju. Un barokli jau var atsevišķi paņemt citā veikalā. Godīgi sakot, labāk pat ir ņemt detaļas dažādos vairākos veikalos, nevis visu vienā.

 

 

Bet izvēloties šādu video karti man mātes plate nebūtu jāņem cita? 
 

Nē. Kāpēc tā domāji? Es gan ieteiktu ņemt R9 390 nevis GTX 970, ja tiešām taisies celt budžetu tik daudz.

Link to comment
Share on other sites

quickbot
Bet izvēloties šādu video karti man mātes plate nebūtu jāņem cita? 

 

Kāda Tev mātene? no šeit liktajām nav slikta  MSI Z87-G41, kura velk tikai vienu karti.

 

Un par 970 kartēm viens čalis labi izteicās. Ka viņas +- ir visas vienādas, ļoti minimāls kāpums ir spec atlasītajām g1 gaming un oc, bet tik pat labi daudzu neko sliktu nesaka par zotac palit vai gainward.  Vienīgais, lai nesajātu sev smadzenes, pačekot, lai nav skaļš ventilators attiecīgajai firmai un pārāk traks "coil whine".  pats sev paņēmu gigabyte g1 gaming, jo tā versija esot speciāli izlasītas labākās klokošanai. Protams, kad nopirkta, tad nāk jau apskaidrība, ka čakarējos pa tukšo, jo ne jau es kādu trako OC taisīšu, nedz beigšu nost kaut kādos benčmarkos, bet vienkārši dzenāšu games :)

 

Testu internetā ir daudz, bet ja palūkojas, tad vieni salīdzina top brand amd kartes pret low brand nvidijām un otrādāk :)   Grūti atrast nenopirktu testu, kur daudz maz godīgi tiek testēts.

 

Protams, amd ir laba karte un arī daudz kur labāka par nvidia, es laikam būšu ieņēmis to pozīciju, kur slavēju sev tīkamākus brandus, kā procis - intel, video - geforce :) 

Labots - quickbot
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nē. Kāpēc tā domāji? Es gan ieteiktu ņemt R9 390 nevis GTX 970, ja tiešām taisies celt budžetu tik daudz.
es tur pats mazliet tā teikt sačakarējos meistarība un domāju,ka tā nederēs, bet kļūdijos

 

Kāda Tev mātene? no šeit liktajām nav slikta  MSI Z87-G41, kura velk tikai vienu karti.   Un par 970 kartēm viens čalis labi izteicās. Ka viņas +- ir visas vienādas, ļoti minimāls kāpums ir spec atlasītajām g1 gaming un oc, bet tik pat labi daudzu neko sliktu nesaka par zotac palit vai gainward.  Vienīgais, lai nesajātu sev smadzenes, pačekot, lai nav skaļš ventilators attiecīgajai firmai un pārāk traks "coil whine".  pats sev paņēmu gigabyte g1 gaming, jo tā versija esot speciāli izlasītas labākās klokošanai. Protams, kad nopirkta, tad nāk jau apskaidrība, ka čakarējos pa tukšo, jo ne jau es kādu trako OC taisīšu, nedz beigšu nost kaut kādos benčmarkos, bet vienkārši dzenāšu games   Testu internetā ir daudz, bet ja palūkojas, tad vieni salīdzina top brand amd kartes pret low brand nvidijām un otrādāk   Grūti atrast nenopirktu testu, kur daudz maz godīgi tiek testēts.   Protams, amd ir laba karte un arī daudz kur labāka par nvidia, es laikam būšu ieņēmis to pozīciju, kur slavēju sev tīkamākus brandus, kā procis - intel, video - geforce  

 Man mātes plati ar vajag tikai vienai kartei, pagaidām nav galīgi doma likt divas. Jā, es ar tā skatijos un kasiju pauri, itkā neko diži viņas neatšķiras, bet cena gan. Protams firmas nosaukums bieži maksā, tas jau visur tā. Cik esmu palasijies tepat pa forumu, tad daži saka, ka amd nav galīgi nekāda vaina, ja runa ir par spēlēm, nvidia esot bisku labāka uz 3d modelēšanām, foto apstrādēm utml. Protams,ka katram savs brends tīkamāks, bet tas ir labi, jo tādā veidā var labi uzzināt abu pušu viedokli. 


 
 
 
 
 

Western Digital WD Blue 3.5'' 1TB SATA3 7200RPM 64MB (WD10EZEX) €54.00

Corsair Carbide Series SPEC-02 Red LED Mid Tower Gaming (CC-9011051-WW) €56.00

Fractal Design ATX 2.4 INTEGRA M 650W (FD-PSU-IN3B-650W-EU) €78.00

 

kopa 846.00

Link to comment
Share on other sites

intervall

Platei tikai 2 ram sloti, paņemot 2x4Gb, pie ram apgreida būs ērtāk ja būs 4, kaut vai kā šai, kas tikai 10 eiro dārgāka.

Link to comment
Share on other sites

Jā, to gan nebiju pamanijis, ņemšu vērā tavu ieteikumu. Kaut kā ar savu E līmeni matemātikā biju sarēķinājis, ka 2x4 bus 16  :grin:

Link to comment
Share on other sites

 

 

es laikam būšu ieņēmis to pozīciju, kur slavēju sev tīkamākus brandus, kā procis - intel, video - geforce

Tu gribēji teikt, ka esi nožēlojams fanboy?

 

 

 

Grūti atrast nenopirktu testu, kur daudz maz godīgi tiek testēts.

Pēc augstāk esošā citāta par šo teikumu nemaz nebrīnos, jo fanboyisms sprāgst ārā no acīm. Testos labi parādīts, ka R9 390 pārsvarā ir priekšā, plus, ir vairāk 4,5GB VRAM.. lietojamā.

Link to comment
Share on other sites

Gribēju vēl tikai uzdot mazo jautājumu par korpusiem. ATX korpusā nav nekādu problēmu ievietot mATX mātesplati?

Link to comment
Share on other sites

@@Tuky,jap.. un ir atsevišķi nosacīti mATX korpusi, kuros var iebāzt arī ATX plates. Tur jau jāskatās konkrētam korpusam parametri mājaslapā. 

Link to comment
Share on other sites

Kādas jūsu domas par plates dzesētāju? Cik esmu paklaiņojis pa netu, tad 

COOLER MASTER CPU COOLER HYPER 103   

ir samērā ok par pieņemamu cenu

Link to comment
Share on other sites

Tas ir procesora dzesētājs, nevis plates. Ieteiktu šī vietā ņemt CM Hyper 212 EVO. +/- 10€ dārgāks, bet ir to vērts.

Link to comment
Share on other sites

Tā jau laikam ir, ka čiriks tur cenas ziņā neko īsti vairs nemaina un ja ir tā vērts,tad kapēc gan ne.

Link to comment
Share on other sites

Scythe katana 4 dzesē tāpat kā 212EVO vai pat nedaudz labāk, un maksā lētāk. Par skaļumu salīdzinājumā ar 212EVO neesmu pārliecināts, bet par iepriekšējo 412S skaļāks nav.

Link to comment
Share on other sites

Par tādām katanām dzirdējis nebiju. Apskatījos Emilz minēto variantu: grādi gandrīz vai vienādi un citur pat pa grādam zemāks un skan arī klusāk par CM Hyper 212 EVO. Here you go.

Link to comment
Share on other sites

Kada jega no tas r9 380 4gb ? Vinja tpt nevelk normali 4k video. Starp 2gb versiju tshkjiribas nav uz 1080p.

Link to comment
Share on other sites

Šķiet ka Cooler Master Hyper 212 EVO vairāk nav price performance karalis kā tas parasti bija ierasts. Scythe katana 4 ir kaut kur pa vidu starp  CM Hyper 212 EVO un Be Quiet! Pure Rock kurš ir klusāks un nedaudz vēsāks!

 

1. https://www.techpowerup.com/reviews/beQuiet/Pure_Rock/6.html

2. https://www.techpowerup.com/reviews/beQuiet/Pure_Rock/7.html

3. https://www.techpowerup.com/reviews/beQuiet/Pure_Rock/8.html

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

DeepSpaceMonkey

 

 

ZOTAC GeForce GTX 970 AMP Omega Edition, 4GB DDR5 (256 Bit), HDMI, DVI, 3xDP (ZT-90106-10P) €365.00
Tās varētu būt tikai baumas vai anti-reklāma, bet pastāv iespēja, ka Maxwell arhitektūra neatbalstīs kārtīgi DX12 kā plānots.
Link to comment
Share on other sites

Paldies, par noderīgajiem padomiem! Sākumā biju mazliet skeptiski noskanots par forumiem kā tādiem, ka kaut kādi heiteri postos, ka tev līki pirksti, nejēdz sameklēt utt. Šis forums ir pierādijis pretējo, patīkami šeit atrasties un konsultēties ar Jums :)

Link to comment
Share on other sites

Paldies, par noderīgajiem padomiem! Sākumā biju mazliet skeptiski noskanots par forumiem kā tādiem, ka kaut kādi heiteri postos, ka tev līki pirksti, nejēdz sameklēt utt. Šis forums ir pierādijis pretējo, patīkami šeit atrasties un konsultēties ar Jums

Smalki izstāstīts kādas komponentes labāk izvēlēties.

Labots - Marwell
Link to comment
Share on other sites

Papildinot atbildi par septic argumentu, ka @1080P spēles neēd vairāk par 2GB VRAM:

 

Tieši dēļ Tava posta es apskatījos kā Battlefield 4 ēd VRAM: uzstādījumi augstākie. Saslēgts viss kas vien var būt. Rezolūcija 1080p. (1920x1080) Vienā mapē patērē 2,4GB VRAM, otrā 2,9GB VRAM. Vidēji bija 2,6GB VRAM patēriņš. Es domāju, ka Witcher 3 stabili ēd virs 2GB VRAM. Ja uznāks niķis, ieiešu apskatīt tieši cik un iepostošu šeit. Rēķinot, ka tagad spēļu grafika kāpj tikai uz augšu, tad 2GB VRAM neieteiktu ņemt, ja vēlies spēlēt spēles uz augstiem iestatījumiem nākotnē. Šobrīd tad vēl 1/3 patērē 2GB+, bet nākotnē gandrīz vai katra iemācīsies ēst tik daudz.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Šis forums ir pierādijis pretējo,

Tinies nafig, šmurguli, Aizej uz veikalu un tur prasi savus padomus! 

Link to comment
Share on other sites

Gestapo, manuprāt, ka viņš ar to neko ļaunu nedomāja. Tieši pretējo. Vai arī es nesapratu viņa sarkasmu, ja tas tāds bija.

Link to comment
Share on other sites

Ja nu Gestapo nav izlasījis teikumu līdz galam, tad saku paldies par Jūsu ieteikumiem!!!!!!!! Un tas nav nekāds sarkasms. Šeit esmu uzzinājis daudz noderīgu info un īsti nesaprotu par ko Gestapo ir neapmierināts, laikam slikta diena gadijusies.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...