Jump to content

Vai kāds ir tīrījis mašīnas kondicionieri ar veikalā nopērkamajiem tīrīšanas aer


jema
 Share

Recommended Posts

Bonifacijs

 

 

Man tā vienam autiņam bija, sākumā reti un tad arvien biežāk.

tad jau sanak ka kaut kas bij sabojajies un sāka progresēt, tā arī neizpīpeji kas tieši? 


laizīt garaiņus ir apgrūtinoši vai zinies :spruce_up:

Link to comment
Share on other sites

Čaļi pateica uzreiz pēc skaļajiem klakšķiem, kad kompresors slēdzas iekšā, ka jāņem nost un kaut kādi kontakti vai kaut kas līdzīgs ir jāregulē. Klāt nebiju neredzēju. Tā esot standarta slimība, pabrauktajiem autiņiem.

Link to comment
Share on other sites

 

 

par to tēmu - varbūt zēni par daudz uzpilda sistēmu? varbūt uzpildot neielej  speceļļu sistēmā, ar ko eļļot kompresoru ? tie ir tikai minējumi.

Nezinu ko viņi dara vai nedara :(

Man jau nesaka. Es pie pēdējā keisa jau teicu - nu sasodīts, tak pārbaudiet visu sistēmu!

Atliekušies kompresori acīmredzot ir tikai sekas nevis cēlonis.

Nu tagad auto ir servisā jau kopš pagājušās ceturdienas. Vizinos ar servisa maiņas Opel Corsa 1.2 

Link to comment
Share on other sites

Pie tam - sataisīt auto ar 1x ir viņu interesēs!

Citādi sanāk - gan viņiem gan man ir zaudējumu - es darba dienu iesāku ar vizīti servisā.

Viņi savukārt, atrauj cilvēkus no naudas pelnīšanas un ņemas ar manu auto, par ko no manis viņi vairāk naudu nedabūs - darbam un detaļām ir garantija.

 

Var jau būt ka sistēmā ir kāda draza, kura noķīlē kompresoru, bet cik tas ir iespējams, es nevaru spriest. Nezinu vai dzesēšanas sistēmā var likt filtru pirms kompresora.

Tad vismaz varētu atfiltrēt to drazu, kura tur varbūt ceļo.

Link to comment
Share on other sites

Izbraukājos ar savu bibī, AEROSOLS STRĀDĀ, varbūt ka pašā sākumā kaut ko no smaciņas uzmet, bet varbūt ka tas ir tikai no bailēm. Es domāju ja es viņu būtu pareizi iepūtis, vispār būtu oga. Tā kā iesaku pamēģināt kuram ir problēmas ar kondicionieri.

Link to comment
Share on other sites

Es izveiktu to operāciju 2. reizi arī. Jo baktērijas vairojas ļoti ātri, un ja ar pirmo reizi visas līdz galam nenokāvi, tad aromāts atgriezīsies.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es izveiktu to operāciju 2. reizi arī. Jo baktērijas vairojas ļoti ātri, un ja ar pirmo reizi visas līdz galam nenokāvi, tad aromāts atgriezīsies.
Jā, man tieši tādas pašās domas, tikai jāatrod no kurienes šis ņem gaisu  ko pūš salonā, caur turieni arī būtu jāpūš balons iekšā.  
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Mana pieredze gan nav tik pozitīva.

Agrāk bija auto, kuram tā-kā smirdēja kondicionieris, tā-kā nē.

Pirku gan pats veikalā ķīmiju, biju gan uz specializēto servisu smakas noņemšanai. Nepalīdzēja ne viens ne otrs.

Auto ziemā pārdevu tā arī neko neuzlabojis.

Kā vēlak zinošs cilvēks stāstīja, ja tur baktērijas ir jau savairojušās, tad jau ir par vēlu. Uz īsu brīdi ķīmija var palīdzēt, bet pašas baktērijas visā sistēmā jau paliek. Un viņas savā penicilīna kārtā savairojas ļoti ātri.

Palīdz tikai sistēmas izjaukšana un kārtīga izmasgāšana. Uz tīras automašīnas ūdens arī ātrāk izžūst nekā uz dubļainas. Kondicioniera sistēmā ir tas pats - tā mirušo baktēriju vide ir kā mačalka, kas sevī uzsūc mitrumu un viss tur atkal vairojas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...