Jump to content

gabals2 kontakti


dansss
 Share

Recommended Posts

Sveiki!
Varbūt kāds no foruma zina kā ir iespējams dabūt rokā lietotāju "gabals2" ?

p.s. neieteiktu ielaisties darījumos, sevišķi ar tehniku - uzmetīs, ka neliekās

Labots - dansss
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Paša vaina jau vien bija, to nepačekojot.
Cietais vārās un darbojas uz visiem 100, darbinot jebkādu procesu.

Cerams, ka darbonis palīdzēs tikt ar šo bēdu galā.

Labots - dansss
Link to comment
Share on other sites

varēji jau man pašam kontaktus pajautāt


3 nedēļas pēc maiņas saņēmu vēstuli, ka vēlas mainīt atpakaļ kompi, jo 

 

Cietais vārās un darbojas uz visiem 100, darbinot jebkādu procesu.

autors varētu pastāstīt vairāk par darījumu, lai būtu skaidrāks, nevis :

 

 

p.s. neieteiktu ielaisties darījumos, sevišķi ar tehniku - uzmetīs, ka neliekās
 
Link to comment
Share on other sites

mani kontakti ir 2ajā vēstulē, ko tew nosūtīju 3 nedēļas atpakaļ- skaties saraxti

3 nedēļas LV gaisa temperatūra bija 30+ grādi. pirmās dienas viss bija kārtībā, pirms ''tava atvaļinājuma''?

+kompim ir garantija

+tālāka saraxte PM

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Nu mans būt uzskatīt, ka pa 3 nedēļiem to kompi pārvērst par mazu jauku zvērudārziņu ir tīrais nieks.

Ieliec bildi kurš tas "jebkurš" process to mīksto noslogo uz visiem 100%

Labots - atkarigais
Link to comment
Share on other sites

vakarā pieslēgšos attālināti un pastīšos, kas tur par procesiem un ar biedru vai garantijas palīdzību problēmu atrisināsim, lai visi būtu laimīgi.

man domāt, ka ar HDD viss kārtībā, jo pats taču zinu, ka tas strādāja un netīšām jau to nobeigt tik īsā laika posmā arī nevarēja.

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

pēdējo 2 mēnešu laikā esmu redzējis uz 2 kompjiem coin mainerus, kā dēļ kompim hdd rukā uz 100%

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Varbūt var iemest SMART datus? Šas iekomentēsim. Mož kārtējais lēnām mirstošais SEGATE eksemplārs?

Link to comment
Share on other sites

 

 

...maina faktu, ka cietais reāli kūst...
   Procesu listi no Task manager studijā. Kā arī SMART datus - tad arī varēs domāt kas un kā.
Link to comment
Share on other sites

atkarigais

ko rāda tāskmenedžeris?

Ātrums jau zibenīgs, it īpaši uz beigām :D

Labots - atkarigais
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Un kur ir tas 100% usage process, kas cepina cietni?

Link to comment
Share on other sites

Hmmm,  7 Chrome un 7 Spotify norij gandrīz divas trešdaļas RAM - ko, pie velna tur esi sadarījis :wtf2: ? Un vēl Bitcomet ieslēgts. Diskam gan nekādus erroru neredzu, procesus, kuri noslogotu HDD arī ne, tikai ātrums gan savāds.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Raivīc, tu neko neizproti, labāk paklusē un ej atpakaļ uz XP. Tas par tiem procesiem.

 

Diskam pizdohen. Vai arī jāizslēdz bitkomēta.

Labots - nevertell
Link to comment
Share on other sites

...paklusē un ej atpakaļ uz XP. Tas par tiem procesiem

No XP sen jau kā esmu pārgājis uz W7 un tagad W8.1, bet lūk  mēslu Chrome, arī  Spotify, vismaz kamēr tur nebūs bezzudumu formāti - flac, vw, ape, u.c. drazu gan nelietoju un netaisos lietot. Piemēram ar FF un 8 atvērtiem tabiem man tagad smuki viens process, tas pats rij tikai 19% RAMa.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Kungi! :) Vai es vienīgais redzu jau manis pieminēto "sprāgstošo" Segate? Tak paskatās, kas notiek ar error reitiem!!!

Tas, ka nav realokētu vai pending sektoru, ir labi, bet Raw Read un Seek error rate ir dimbā! Protams, disks par beigtu nav uzskatāms, bet neko labu tādi anormāli rādītāji neliecina. Ja katra diska operācija, lai izdotos, tiek atkārtota vairākas reizes, tad nevajag brīnīties, ka viss tā lago! Savā kantorī esam klientiem nomainījuši vairākus šādus cietņus. (Klients pēc tam izmanto kā ārējo, adapterī) un pārsvarā viss ar to arī atrisinās.

Kāpēc, jūs domājat, Segate diskiem pie vairunmiekiem pēkšņi pēdējā gada laikā ir nokritušas cenas? (Zemākas pat kā Toshibām un HGST!) Vot tāpēc, ka Segate ir salaidis visu ziepēs. Kā noskaidrojās, ļoti daudz nāk atpakaļ uz garantiju.

Link to comment
Share on other sites

Gribētu rezumē par to vai krāns ir gabals2 vai dansss ?!

 

Tobiš:

* Itkā ir kontakti zināmi pirms tam

* Itkā ir runājušies jau pirms tam.

* Itkā laiks pagājis kopš maiņas

* Itkā garantija vēl ir tam laptopam.

* Itkā kaite tā šiti līdz galam nemaz nav zināma.

Palabojiet mani ja es kļūdos vai ko ne tā esmu sapratis ?!

 

Ja kādu netaisnīgi nosauc par uzmetēju tad manuprāt ir vismaz tam atvainošanos parādā.  Bet tikai tad, ja nepatiesi nosauc.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Palasot visu kas te ir gājis, es jau noteikti gabals2 par uzmetēju nevaru nosaukt, jo viens nenormāli liels parametrs, cilvēks nav slēpies un pat atbild tagad, tas būtu viens, otrs trīs nedēļas ir liels laiks lai sadarītu lielas lietas! Jebkurā gadījumā garantija ir, ja serviss teiks vainīgs lietotājs, tad tā ir pēdējā īpašnieka problēma!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tu Borjas ieteikumu izlasīji? Man arī izskatās, ka tur PIO mode.

 

Uz laptopa tas parasti saucas ieslēgts IDE (Legacy vai Compatible), kamēr jābūt ieslēgtam AHCI (SATA) režīms. Pārslēgšanās atpakaļ bez pārinstalēšanas (vai vismaz SATA draiveru iebarošanas esošajā instalācijā) nenostrādās.

 

Taču... Ja cūcības taisa pats disks, ģenerējot erorus, nekāda mode tur nepalīdzēs. Te nav runa par uzmešanu no pircēja vai pārdevēja puses. Te ir runa par neveiksmīgu ražotāju. Ieteiktu eksperimentam uz brīdi ielikt citu (cita ražotāja) cieto un patestēt. Varu derēt, problēma atrsisināsies.

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Vēl interesanti būtu uzzināt, kad tas disks sāka bremzēt? Pie maiņas tak pārbauda vai viss ir ok.

Link to comment
Share on other sites

 

 

pio modei ar tavaam gudriibaam nav nekaada sakara.

 

Sakars ir.  SATA modē diskam PIO vienkārši nebūs.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ieteiktu eksperimentam uz brīdi ielikt citu (cita ražotāja) cieto un patestēt

kā tad pēc tam ar garantiju būs? Ja būs jānes uz 1a.lv, tad jau neko vaļa skrūvēt nevajadzētu 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Cieto disku jau atskrūvēt var. Viss kompis jau vaļā jaukts netiek.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

PIO mode kā pārslēgt neatradu, pēc resursa skatījos, bet diemžēl man device manager vispār citu zupu rāda.

Link to comment
Share on other sites

Iekjeksee "View devices by connection" un raadiis tev kaa bildee.

Un paarsleegt PIO uz DMA arii nav tik elementaari.

Esoshais ATA channel X ir jaaizdzeesh un jaapaarstartee kompis.

 

Stacionaarajam kompim gan to ir vienkaarshaak izdariit.

Tikai jaapaarsprauzh sata kabelis citaa ligzdaa.

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Iekjeksee "View devices by connection" un raadiis tev kaa bildee.

Nerādija ATA kanālus. Nācās dzēst kautkādu intel softu un tad visu pēkšņi device menedžeris rāda. 

 

Darbojas DMA.

Labots - dansss
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...