Jump to content

Bonifācija cūku pupas


Bonifacijs
 Share

Recommended Posts

Sastāvdaļas

 

1 kg svaigas cūku pupas no tirgus  - 0.70 EUR

1 sauja sāls

 

Tātad ņemam lielo grāpi nu tā uz 4+ litriem, metam tur iekšā pupas, uzberam virsū sauju varāmās sāls, pārlejam ar ūdeni tā lai pupas uzpeld, liekam vārīties uz lēnas uguns 30 min. Šitā pietiek 1 brangai porcijai vai 2 eksperimentālajām. Manuprāt varen foršs latviešu vasaras nogales paēdiens. Tiem kam patīk var uzdzert virsū īstu lauku rūgušpienu, vai kefīru.

 

P.s. recepte vienkārša un varen īsa jo šis ir kā teikt speciālizlaidums par godu pāris idiņiem klf1 & co (sk. pievienotos foto) kuriem savukārt iesaku klāt piedzert  litru nepasterizēta piena un pa virsu 5 porcijas cukurvates lai var veiksmīgi uzkrāt jaunas gāzes tālākai pirdināšanai.


Te sīkāk:

http://datuve.lv/forums/76786/Datuve.lv_rebrendings/

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Man arī baigi garšo,BET......

Iesaku balsojumu 

"kaads izskataas mironja pirdiens"

AKA

"Bonifācija cūku pupas"

P.S.Te nav kulināru forums(May Kitchen Rulles :))

Labots - jakslis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Domā nevajaga bootā taisīt receptes? Sadaļa ta ir un cik skatos kādreiz ir bijusi aktīva, tik tagat panīkusi. Uz kulinārijas forumu galīgi nepretendēju, vienkārši izklaidējos un nu vismaz man būtu interesanti paslatīties citu biedru veikumus un galu galā cik var manīt te ir pietiekami daudz gardēžu, ka arī tādu kam ir aktuali pa fikso paēst nu tur ar tušonku vai ko citu žigli un neiedziļinoties pagatavojamu a la vecpuiša virtuve


attiecībā uz to AKA... vienkārši centos uz glupību atbildet ar humorpilnu recepti cirvjiem un darīt to tieši D L pavedienā likās ne gluži korekti

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Būtu jau kaut ko jēdzīgāku ielicis, nevis kā pupas vārīt

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

tak šis tak ir speciālizlaidums priekš klf1 un citiem cirvjiem, formāli recepte a faktiski parāda vien ko es par viņiem domāju, es biju cerējis ka tas būs nepārprotami saprotams

Link to comment
Share on other sites

Peleecis

Nez ..manuprāt ir ok atkāpes no taisnās līnijas ...citādi sarodas par daudz cilvēku, kā zirgu - ar klapēm uz acīm . Pa labi nekā nav , pa kreisi arī ...ir tikai taisni . Nu ok , es zinu , kā vārāmas pupas , bet var būt kāds nezina ! Palasīs , savārīs savai mīļajai ... abi saēdīsies , laidīs seskus un priecāsies :D. Un arī šeit nebūs pārāk sausi ... Visiem vieni vienīgi labumi ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Iesaku balsojumu "kaads izskataas mironja pirdiens" AKA "Bonifācija cūku pupas

 

 

:lol:  :lol:

 

 

Mēneša pērle :D

 

/rēcot pakrīt zem galda/

Link to comment
Share on other sites

Peleecis

Te ir kā ar patentu - kurš pirmais sarosījās . Es protams ar lielu baudu būtu lasījis Red vai jakslis cūku pupu vārīšanas receptes , bet nesagaidīju :D

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Publika te varētu padalīties ar kādu mājas mērces recepti, kas piederas pie pupām. Silta/auksta mērce - der abas.

Link to comment
Share on other sites

Kā vecmamma mazam iebaroja tā ēdu joprojām cūku pupas šādi - izvārītas tiek gluži kā šeit minēts, tikai bez pākstīm. Kad manta gatava, siltas tiek liktas šķīvī, pa virsu eļļa un sāls katram uz sajūtām. Klāt tiek lietots Talsu vai Lazdonas kefīrs. 

katram savs, bet man garšo. 

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Btv kāju notiesāji? 

 

 

Vēl ne, bet uz to pusi iet, maz vairs palicis, lieliski ar vodku, viskiju, alu un sarkanvīnu (shiraz 13.5%TallHorse fenomenāli - tā kā kulaks uz aci). Viens pats visu notiesāju, jo ne viesi ne sieva kaut kā īsti neiebrauca tai pasākumā, re ku atskaite, njammm:

Ja Tev vēl kaut kas labs parādās - dod tik ziņu :pooh_honey:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Te nav kulināru forums
Ja tev tas neinteresē,  varbūt izmanto iespēju paklusēt. BOOT.lv receptes ir lieliska sadaļa, tikai žēl, ka NC te vairs neapgrozās. Nu jā - var jau viņa paša lapā kulinārijas jaunumus uzzināt.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Buus ar riit no tirgus kads bishkjis jaaikjer un jaanovaara. Sakaarojaa ieraugot.

Link to comment
Share on other sites

Šitās pupas jāēd vakarā, lai nākamajā dienā darbā pārsteigtu kolēģus ar frišu purkšķu sēriju, biroja krēslā omulīgi izrosoties.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs
(labots)
Publika te varētu padalīties ar kādu mājas mērces recepti, kas piederas pie pupām. Silta/auksta mērce - der abas.

 

Nekad neesmu pat dzirdējis ka cūku pupas ēd ar kādu speciālu vai ne tik speciālu mērci, bet ja nu kādam ir kāda firmas recepte tad lūdzams padalīties. Var arī PM un tad ielikšu posta galvgalī un protams ar copyright.

 

 

 

Šitās pupas jāēd vakarā, lai nākamajā dienā darbā pārsteigtu kolēģus ar frišu purkšķu sēriju

Nu nezinu, man liekas ka galīgi nav tik traki, ja nav kaut kas pirms un pēc saēsts greizi tad, ja arī būs kāds purkšķīts, tad galīgi bez smaķa  - personīgi 2x pēc kārtas pārbaudīts precīzi pēc minētās receptes, ja sāk pievienot kefīru, tad nu nezinu, es ēdu pupas vien un ne vellla nebija

Heh, spriežot pēc klf1 aktivitātēm iekš datuvforuma, šamējais jau ir paguvis nobaudīt cūku pupas. Es tik iesmeju :yahoo:

Tad jau recepte būs trāpījusi īstenajam adresātam... acītē....

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...