Jump to content

Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!


alusbundza
 Share

Recommended Posts

No raksta noprotams, ka tas žurnālists visu no Gruzijas un uzturēšanās atļaujas Latvijā tam nav bijis.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tas "lietus" tak ir opozīcija, labi, puķka šiem nepatīk, bet krievu pasaule tāpat lien ārā kā īlens no maisa...

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

biomass979
5.12.2022. , 23:46, Jurkins teica:

Nu veči, var jau sapņot, bet man arī šķiet, ka tur viss tik ātri nebeigsies. Visticamāk, mēs pat ne tuvu nesaprotam to  "raskladu". Es jau pavasarī rakstīju, ka, manuprāt, kariņš notiek kontrolēti. Ne jau tā kā sazvērestību teorijās.

Beigsies 24 gadā septembrī....Protams ka  notiek kontrolēti ,kā jau visi kari!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , biomass979 teica:

Beigsies 24 gadā septembrī...

Neesi Vangas mazdēls, kompost?

Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , Jurkins teica:

Bet ... Un lai man piedod ukraiņi, bet toreiz gremojot to infu, kas bija, es domāju - pasarg, pasarg, dievs, to korumpēto valsti Eiropas Savienībā.

2016. gadā tak nīderlandieši referendumā noraidija EU tirdzniecības līgumu ar Ukrainu.

 

https://www.theguardian.com/world/2016/apr/06/dutch-voters-reject-closer-eu-links-to-ukraine-in-referendum

Link to comment
Share on other sites

biomass979
pirms 2 stundām , Stasss teica:

Neesi Vangas mazdēls, kompost?

Vanga ir mana Mazmeita!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Vienkāršos vārdos 2 stundu 11 minūšu garumā? Beidz, pietiek ar 2 vārdiem :)

Visi būs dzirdējuši Čūsku salas aizstāvja nu jau slaveno teicienu, ja nekonkretizē, paliek divi vārdi - lūk jums krievu daba.

Labots - aoma
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, aoma teica:

Manuprāt, nevajag mums te ne "labos", ne "sliktos" krievus

Tieši tā. Un lai viņi iet nafig ar visiem saviem labajiem un sliktajiem žurnālistiem. Tās nav mūsu problēmas. Kļūda bija jau no paša sākuma dot viņiem "pajumti".

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Zurnālistus jau var pasūtīt. Visus krievus neizdosies.

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , aoma teica:

Manuprāt, nevajag mums te ne "labos", ne "sliktos" krievus

Jā, tikai lūdzu savā attieksmē neizliet no vannas ūdeni kopā ar bērnu attiecībā uz Latvijā dzīvojošiem krieviem, kuri ir lojāli Latvijas valstij, runā arī latviski, bet "nepārlatviskojas"...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , aoma teica:

Vienkāršos vārdos 2 stundu 11 minūšu garumā?

No 25 minūtes sāc klausīties. Līdz galam nebūs jāklausās.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Aigars teica:

Zurnālistus jau var pasūtīt. Visus krievus neizdosies.

Varbūt melni, bet ukraiņiem kādu daļu jau ir izdevies nosūtīt uz citiem kaujas laukiem.

 

Pirms 2 minūtēm , Racer teica:

Jā, tikai lūdzu savā attieksmē neizliet no vannas ūdeni kopā ar bērnu attiecībā uz Latvijā dzīvojošiem krieviem

Šo es respektēju, ir man čomi īsti Latvijas patrioti, bet kas tai rusņā notiekas, Tu pat nestādies priekšā, tāpēc esmu pilnīgi pret robežas atvēršanai jauniem migrantiem, lai tak vienreiz sakārto savu stalli, tad varēs doties izjādēs.

Link to comment
Share on other sites

Bet tad nedzirdēsi kā ārsts, kas veic vissarežģītākās sirds operācijas, turēja kabinetā karabīni un bija gatavs doties teritorialajā aizsardzē aizsargāt valsti.

Pirms 8 minūtēm , ggg97 teica:

No 25 minūtes sāc klausīties. Līdz galam nebūs jāklausās

 

Link to comment
Share on other sites

Pārdzīvošu, nav nekā jauna zem šīs saules...

Link to comment
Share on other sites

Es vispār, sasniedzot attiecīgu vecumu, esmu sācis dzīvot lēnāk. Piens skābs? Neskriešu pakaļ jaunam, tai pat laikā skatīties youtubā garus, filozofiskus video, kaut kā nevelk. Tad labāk atmest taupīšanas režīmu, ierubīt centru, un AC/DC full volume.

o/t ")

Link to comment
Share on other sites

Viens gan ir skaidrs, ka visa šī vietējā kņada ap ''Дождь'' ar tāpat ''krievu liberāļu'' augsprātīgā attieksme pret Latvijas lēmumiem, būs izdarījusi lāča pakalpojumu visiem ''labajiem krieviem'' Baltijā.

Tiem tagad krietni piesargāsies dot jebkādas jaunas atļaujas darbibai mūsu valstīs utml.

Link to comment
Share on other sites

Te ir jāatlasa graudi no pelavām, drošības dienests mums joprojām min pedāļus, nevis brauc ar auto, rezultātā Latvija atkal Pasaules uzmanības centrā. Varbūt arī tā var izsist sev popularitāti? :D

Link to comment
Share on other sites

Nē, nu tas jau nav nekas jauns. Mana ienaidnieka ienaidnieks != mans draugs.

Atceros, kā kādreiz bija ar čomiem bazārs par Hodorkovski. Es toreiz teicu un nekas nav mainījies - tāds pats bandīts, reketieris un noziedznieks kā citi, tikai "nepareizajā" pusē. Mans uzskats, ka te ir pilnīgi tas pats. Tāpēc jau varu atkārtot, ka, ja nebūtu krievijā šis putins, būtu cits "putins", bet rezultāts būtu tas pats.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ždonovs pieminēja apvērsuma mēģinājumu Vācijā. Pēc viņa domām Merkeles laikā Vācijā diezgan plaši izvērsusies krievu aģentūra. Vācija un apvērsums mūsdienās. Es pat sākuma to neuzņēmu nopietni un tas paslīdēja garām kā kuriozs.

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

Arestovičs ar Feiginu arī labi par Zelta Lietutiņu izteicās... 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Rit 286. kara diena... Ejropa ievieš kārtējo sankciju paketi... pret atsevišķiem purniem un (uzmanību!) elektronikas ražotājiem. 286. dienā!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Jurkins teica:

286. dienā

Nu tā tas būs visdrīzāk arī 586. dienā, jo karam nebeidzoties tas sankciju saraksts tiks tikai papildināts. Nevar jau paņemt un iekļaut sankcijās VISUS uzreiz, bez jebkādas izvērtēšanas.

Varbūt teiksi, kāpēc gan nē? Bet nu man pat no dīvāna šķiet ka - diez vai tas būtu prātīgi un iespējami.

Link to comment
Share on other sites

Rit jau gandrīz 300.-tā kara diena un dīvāna kareivju rindās abās frontes pusēs nekādu izmaiņu. Tie joprojām gaudo, kāpēc nav izdarīts (saraksts) , ko vajadzēja pabeigt pēc viņu ieskata jau 300 dienas pirms kara….

Link to comment
Share on other sites

Saproti - visi pasaules politiskie prāti nespēj izdomāt, kā pielikt punktu šim karam, bet no interneta entuziastu skatu punkta viss ir tik vienkārši, kā divus pirkstus apslapināt.🙂

Link to comment
Share on other sites

Jā, gudriniek @e = d🤣, sadarbībai ar krievelēnu augsto tehnoloģiju uzņēmumiem vajadzēja nebūt jau 3000 dienas pirms kara.

Tevis tik dievināto efektīvo viedās managerēšanas rezultātā netālu no mums notiek liels karš. Jā, jā, protams, kā būtu, ja būtu ... nezinu, kā būtu. Un pofig pilnīgi. Bet tagad ir tā kā ir.

@Stasss, nav vienkārši šim karam pielikt punktu. Nekad neesmu to teicis. Bet nesaprotu un nesapratīšu, kāpēc jātērē laiks štukojot, kuram kadirova radiniekam uzliekam sankcijas un kuram nē.

Es, protams, skatos no dīvāna, bet nezin kāpēc man šķiet, ka, piemēram, elektronikas ražotājus pašus pirmos vajadzēja aplikt ar sankcijām.

Labots - Jurkins
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Savukārt tādiem @e = dsava viedokļa vispār nav. Var vien pagaudot par to, ka citiem ir un tas nesaskan ar viņu elku darbībām.😉

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

https://www.tvnet.lv/7540483/merkele-man-nav-par-ko-atvainoties-saistiba-ar-vacijas-politiku-pret-krieviju

https://www.la.lv/vacija-atzist-atbildibu-par-krievijas-karu-ukraina

https://www.tvnet.lv/7660485/vacija-stalina-izraisito-badu-ukraina-atzist-par-genocidu

It kā jau atvainojas, Zviedrija taču arī Latvijai ir it kā atvainojusies, tas gan nemaz netraucēja zviedru bankām pirms kāda laika sarīkot kārtīgas dzīres un nekustamo krīzi uz pārējā pasaules krīzes fona.

Nu, Vācija tagad atvainojas! Ko viņi darīs citādāk?

 

Pirms 17 minūtēm , e = d teica:

Rit jau gandrīz 300.-tā kara diena un dīvāna kareivju rindās abās frontes pusēs nekādu izmaiņu. Tie joprojām gaudo, kāpēc nav izdarīts (saraksts) , ko vajadzēja pabeigt pēc viņu ieskata jau 300 dienas pirms kara….

 

Pirms 9 minūtēm , Stasss teica:

Saproti - visi pasaules politiskie prāti nespēj izdomāt, kā pielikt punktu šim karam, bet no interneta entuziastu skatu punkta viss ir tik vienkārši, kā divus pirkstus apslapināt.🙂

Ir diezgan daudz problēmu pasaulē jau notikušas un vēl notiek, kad, uzzinot dažus faktus, neviļus rodas jautājumi - nu, kā? Nu kā tas varēja tā notikt, kā varēja šito tā ielaist, nepamanīt, nesakārtot! Tā pati ekoloģija un lielais energoresursu patēriņš un nepietiekamie pasākumi, lai enerģiju vajadzētu mazāk.

Link to comment
Share on other sites

Vai tad šis ir klons? Nu tad būšu kaut ko palaidis garām.

Ok, salaboju uz pareizo 🤣

 

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Jurkins teica:

Ejropa ievieš kārtējo sankciju paketi... pret [..] elektronikas ražotājiem. 286. dienā!

Pirms 25 minūtēm , Jurkins teica:

sadarbībai ar krievelēnu augsto tehnoloģiju uzņēmumiem vajadzēja nebūt jau


Kur var iepazīties ar elektronikas ražotāju sarakstu? Tiešām tie ir krievu ražotāji?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Stasss teica:

Saproti - visi pasaules politiskie prāti nespēj izdomāt,

"politiskajiem prātiem" protams piemīt tās unikālās un neatkārtojamās izcilās īpašibas, ko automātiski iegūst, piedzimstot pareizajās ģimenēs un, elpojot kopīgu gaisu ar pareizajiem cilvēkiem, bet vairumā gadījumu viņi ir absolūti nevarīgi tehniskās lietās, viņi nemācēs salabot pat saplīsušu kafijas automātu, ar ko, esmu pārliecināts, tiktu galā arī liela daļa šī foruma dīvānu ekspertu. Un tagad tādam "politiskajam prātam" ir jāizdomā, kā apčakarēt krievu elektronikas inženierus, lai tie nevarētu uztaisīt vadību savām raķetēm. Nav brīnums ka virsaitis "vanaga acs" trešajā dienā pamanīja, ka škūnim nav vienas sienas, pārfrazējot, 286 kara dienā, kādam, kas kaut ko sajēdz elektronikā pateica, ka šitā elektronikas komponente ir svarīga, uzlieciet sankcijas šitam ražotājam un raķete nelidos.

  • Patīk 2
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...