Jump to content

Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Vispār jau Masks dzimis un agrīno jaunību pavadīja Āfrikā. Un tikai 17 gados izceļoja uz Kanādu. Takā ar to sistēmas ietekmi Maska gadījumā nav tik gludi nemaz.

Link to comment
Share on other sites

Man patīk kad salīdzinoši "NELGAS" spriež par to, kas būtu jādara pasaules bagātākajiem un ietekmīgākajiem personāžiem..🤣

  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
pirms 10 stundām , ggg97 teica:

Sāksim ar to, ka viņš nevienam nav parādā, viņš, laikā, kad es cēlos no rīta ar domu, vai Kijeva nav jau kritusi, nodrošināja drošus sakarus ukraiņiem. A  te, tiešām, kautkādi kalpu tautas ķebl1iši kaut ko sprēgā.

Kalpu tauta atdeva Ukrainai 0.8% kopprodukta tikai valstisdki aprēķināmos apjomos, neskaitot individuālos. 1 vai 2 vieta pasaulē.

 

Ar maska Starlinku apmaksu varēja sanākt nesmukums un kāds varēja palaist #GIVEMONEYFORSTARLINK un savākt to naudu.

Pirms 9 minūtēm , Stasss teica:

Man patīk kad salīdzinoši "NELGAS" spriež par to, kas būtu jādara pasaules bagātākajiem un ietekmīgākajiem personāžiem..🤣

Mēs jau te mēģinājām uzsākt tēmu par to, ko tie lielie, stiprie un gudrie ŠOREIZ nepareizi sarēķināja, bet saruna kaut kā nevedās!

pirms 22 stundām , Raimonds1 teica:

Te tāds jautajums - vai pasaule vispār ir gatava nopietni apspriest, ko lielie puikas pareizi nesarēķināja, ka šitā sanāca?

Par mazajiem skaidrs - tie maliņā stāv pie ratiem un nervozi pīpē! Nu, varbūt būtiskos brīžos kaut ko palīdz, cik var!

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Raimonds1 teica:

Kalpu tauta atdeva Ukrainai 0.8% kopprodukta tikai valstisdki aprēķināmos apjomos, neskaitot individuālos. 1 vai 2 vieta pasaulē.

Tas, protams, silda sirdi. Es ar katru mēnesi tradicionālie nokapāju iekš Ziedotlv un lauvas tiesa tiek ar Ukrainu saistītiem "projektiem". Tikai diemžēl tas ir piliens jūrā no tā, kas nepieciešams Ukrainai. Un ja lielie nepieslēgtos ar saviem 0.00x%, tad ukraiņiem būtu auzas.

Link to comment
Share on other sites

Man arī ļoti patīk, kad "viedie skolotāji" (no NELGU vidus nākuši un nekur īpaši tālu netikuši) māca NELGĀM, kā un ko domāt. Nē, nekā personīga. 😉

Vismaz es galīgi par Maska tvītiem un izdarībām necepos. Neesmu finansu ielene, pat ne grāmatvedis 😁, tāpēc nemācēšu sarēķināt, vai ņemot vērā reklāmu, ko Starlinkam deva/dod karš Ukrainā, viņš ir plusos vai mīnusos, bet čujs 😁 saka, ka nekur citur tādu izmēģinājumu kaujas apstākļos un pieredzi cīņai pret dažādiem uzlaušanas/neitralizācijas riskiem viņš nedabūtu. Kā NELGA domāju, ka viņš varēja "pa kluso" aprunāties ar ASV militāristiem/valdību par atbalsta sniegšanu, nevajadzēja to darīt soctīklos. Lai gan kā cilvēks, kurš savu dēlu nosauca tā kā nosauca, tātad ar zināmām novirzēm, viņš tiešām varbūt paniski baidās no kodolsēnes, naktīs neguļ vsai redz murgus, kā viņa skelets izgaismojas gamma staros😁. Un pilnīgi noteikti viņam ir uztirst uz Ukrainu un visu citu, ja vien tas neiet kopā ar piznesa attīstību.

 

p.s. novēlu, lai staršipi nekad, nekad nepaceltos un nedotu iespēju paātrinātā tempā pietirst tuvējo kosmosu ar visādiem draņķiem. Bet gan jau pacelsies un pietirsīs.

 

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
1 stundu atpakaļ, ggg97 teica:

Takā ar to sistēmas ietekmi Maska gadījumā nav tik gludi nemaz.

 

Nu tak Amerikā viņš ir, vai ne? Tātad, tā pati Amerika viņu arī ietekmē. Es te nedomāju, ka sistēma viņa ir smadzenes izskalojusi, es saku tikai to, ka viņš dzīvo un taisa biznesu turpat konkrētā valstī un pakļaujas tās valsts politiskās sistēmas likumiem. Tai skaitā nerakstītajiem - publiskai personai jāievēro šis, tas un vēl tas, kā arī ja grib turpināt taisīt biznesu, jārēķinās ar tādiem un tādiem nosacījumiem. Tā ir tā sistēma.

Tāpat, es nedomāju, ka ar viņu runāja kāds FIB vai CIP. Piezvanīja ka kāds senators un pateica, ka šitas nav smuks publisks tēls varenajai kapitālistu valstij. Un čalis saprata. Kaut kā tā.

 

1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

Man patīk kad salīdzinoši "NELGAS" spriež par to, kas būtu jādara pasaules bagātākajiem un ietekmīgākajiem personāžiem..🤣

 

Ētika nav atcelta. Un nav nekādā sakarā ar naudas kaudzi.

Es arī varu prezidentiem iebakstīt degunā šo to, ja uzskatu, ka viņi rīkojas neētiski. Vai ņems galvā - tas ir cits jautājums. Bet ja nav iedomīgi muļķi, var arī ņemt.

Labots - VebKamera
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , VebKamera teica:

Es arī varu prezidentiem iebakstīt degunā

Bišķi ir starpība, vai to dari tu, vai šis personāžs.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
Pirms 3 minūtēm , Stasss teica:

dari tu, vai šis personāžs.

 

Pirms 19 minūtēm , VebKamera teica:

Ētika nav atcelta.

 

Link to comment
Share on other sites

Runā, ka Irāna piekritusi piegādāt krieviem savas zeme-zeme klases raķetes. Paši krievu militārie blogeri gan atzīst, ka efektīvas šamās ir tikai vietās ar vāju pga, piemēram Jemenā. Bet, nu diemžēl, jebkādā gadījumā šamās ir jānotriec. Un tam ir jātērē pga raķetes, kuru rezerves nav bezgalīgas.

Link to comment
Share on other sites

Nu jautri tur viņiem mācību poligonā. 

Citēt

Число убитых у них разнится - от 10 до 22.

Российское министерство обороны называет произошедшеее терактом, но пока не объясняет, как и почему на армейском полигоне оказались иностранные граждане, пусть даже и граждане страны СНГ, с оружием в руках.

 Ir gan arī versija, ka nekādi ārzemnieki, bet daļa mobilizēto atteikušies doties uz Ukrainu un sākuši šaut.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Jurkins teica:

Neesmu finansu ielene, pat ne grāmatvedis 😁, tāpēc nemācēšu sarēķināt,

Bet sprēgā par ekonomiku gan it kā būtu galvenais finanšu ieleņu uzraugs :)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Krievu mobiks gnomiks aizmirsa ka vairs nav Internetā

 

https://streamable.com/oz0xl0

 

pirms 18 stundām , maize teica:

Neapskatot sazvērestības teorijas, pietiek ar to, ka Masks ir racionālists un biznesmenis. Racionāli viss ir pareizi, vajag mieru, vajag pārtraukt bezjēdzīgās nāves, vajag izvairīties no atomkara, jo uz Marsu vēl nevar aizmukt utt.  Visvienkāršāk mieru iegūt, piekāpjoties pļūtinam. Uz cik ilgu laiku un par kādu maksu, tik tālu aizdomāties un iedziļināties var tikai tie, kuri ir saskārušies ar rašistiem.
Ticu, ka no Maskam pieejamās informācijas un ar viņu racionālismu tas tiešām "no sirds" šķiet labākais risinājums.
Nupat kārtējais tvīts no viņa:
"The hell with it … even though Starlink is still losing money & other companies are getting billions of taxpayer $, we’ll just keep funding Ukraine govt for free"

 

Tikmēr galvenais nodziedznieks zaudējis sajēgu un runājis, ka Vācijai nevajadzētu nostāties NATO pusē :D

 

Racionāli būtu Teslas/SpaceX darbiniekiem uztaisīt referendumu un pasludināt to ka tagad kompānijas daļas un kapitāls ir viņu īpašums un sadalīt tās sev.

 

Muskiņš pirmais būtu tas kas brēktu pēc policijas un armijas lai apstādinātu tos cilvēkus kas vienkārši un cilvēktisiski grib būt neapspiesta daļa no kompānijas kas pelna grašus kamēr uz viņu mugurām Musks perlna miljardus.

Labots - Laxe
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu pie tarakāna jau kaut kādas aizdomīgas darbības notiek, tā kā jāpaskatās kas un kā.

Link to comment
Share on other sites

JAKE11  tāpat

image.thumb.png.3a7e402549a9d6a4063f858e8250a6c6.png

telegram kanālā parādījušās ziņas kad Orki pie Novoja zemlja noslēguši debesis

Link to comment
Share on other sites

Šodien sākušās ikgadējās kodolreaģēšanas mācības "Steadfast Noon". Tiesa, mācību ietvaros it kā jālidinās mazliet citur ("mācību lidojumi notiks virs Beļģijas, Ziemeļjūras un Lielbritānijas").

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, base7 teica:

Su34 pilota pēdējie vārd

Šī saruna bija jau pavasarī, kad tika notriekts kaut kāds aparāts. Vienkārši Ukraiņi lai paņirgātos atkal ielikuši to ierakstu. Bet par lietu: jābūt galīgi debiliem , lai uzbūvētu lidlauku, kur skrejceļa galā ir pilsēta. Normāli takšu vajadzēja nevis perpendikulāri, bet paralēli. Bet ko var gribēt..... krievija

Link to comment
Share on other sites

@Gestapo, šis gadījums vai tad nebija krievijā? Šo jau viņi gandrīz varētu izpropogandēt kā "teroraktu".

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , ImissimI teica:

bezpilota lidaparāts

Jā, kaut kur komentāros bija versija par dronu-kamikadzi.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Patīkami, protams, varēja būt truponu vairāk, bet uz kopējā fona šis notikums, ko tagad atgremo visos iespējamajos veidos, ir pilnīgi nekas.

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , zeds teica:

āā

Foršs salikums - tehnika praktisk inelietojama un sakarnieki arī čaiņiki. :D 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Drīz sāksies Hersonā....mordoras orks pasludina kara stāvokli okupētajās teritorijās, pēc mordoras konstitūcijas

Link to comment
Share on other sites

Zini, domāju, ka nesaprot un tā kā dropē viņi defaultā, tad arī tam, ko saka, paši tic. Mums to vienkārši nesaprast. Tāpēc nav pat jēgas mēģināt uzdot jautājumus, tipa "nu kā var šitā di stāstīt?"

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...