Jump to content

Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!


alusbundza
 Share

Recommended Posts

pirms 4 stundām , base7 teica:

Varbūt amats saucas "Malkas krāvēju padomniece".

Nu... par kokiem gan jau ir daudz zināšanu un liela pieredze koku jautājumos.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , zooomby teica:

BRAGA= kandža!

Sēdies- divi! Ja tevi kāds ir dzirdījis ar brāgu un iestāstījis, ka tā ir kandža, tad līdzjūtības... :D

Link to comment
Share on other sites

Katrā apvidā, arī ''būtapvidā''  tam sava nozīme.
Bet nekad tās nelieto vienā vietā vienlaicīgi. Jā vien kāds brāgu sadzēries neiemaldās.😃
braška apvidvārds
1.Sieviete, kas ātri nobružā, apvārta apģērbu.
 
2.Kandža.
 
3.Brāga.
Link to comment
Share on other sites

jacobs- man ar orku valodu it kā nav problēmu, bet ikauņa ielikto video man pirms tam 2 čomi atsūtīja- neaspratu joku. šeit ar nesapratu, un tad mēģināju saguglēt to vārdu ko tas orku meitēns pasaka- tad secināju ka domāts ir šmiga (nu diezvai no āboliem taisa sievieti vai tml būtni)

Link to comment
Share on other sites

Pašā kara sākumā Azovs ziņoja ka Orki izmanto Bio virs zavoda, līdzīgs piemērs tagad nāk no frontes

 

Link to comment
Share on other sites

Daiļais
Pirms 48 minūtēm , AlCohol teica:

ģenerālis Mausers noķerts slinkojam

Karavīrs atpūšās pēc veiksmīgas kaujas.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Daiļais teica:

Karavīrs atpūšās pēc veiksmīgas kaujas.

nu cerams. galvenais, lai nākošā bilde no gubas nav. :D

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Sit mani kaut nost, bet es saku, ka tur Ukraiņu fašisti vainīgi, gan jau Amerikāņu fašisti palīdzēja, un gan jau atradis arī kādu no Baltijas tautas pasēm, traki viņiem tur, apkārt viens vienīgs ļaunums 🤭 

Nu protams vienmēr ir plāns B, ka atkal kāds maita neskatījās, ka pīpē pie atvērtas benzīna cisternas 😁

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , AVilks teica:

Sit mani kaut nost, bet es saku, ka tur Ukraiņu fašisti vainīgi, gan jau Amerikāņu fašisti palīdzēja, un gan jau atradis arī kādu no Baltijas tautas pasēm, traki viņiem tur, apkārt viens vienīgs ļaunums 🤭 

Nu protams vienmēr ir plāns B, ka atkal kāds maita neskatījās, ka pīpē pie atvērtas benzīna cisternas 😁

bija baigi nelabvēlīgs atmosfēras spiediens, lai transportētu dīzeļdegvielu. šoreiz pie vainas mašīnists Vasīlijs no Kazaņas apgabala. nu kam negadas, kā paši tur saka.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Bet diezgan precīzi pa cisternām, jāpiezīmē, trāpīts? 

Un tas nobrukušais ceļš blakus... divi pa vienu cenu?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

shadow118
Pirms 4 minūtēm , AVilks teica:

un gan jau atradis arī kādu no Baltijas tautas pasēm

neaizmirsti vēl pāris Sims 4 diskus

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

@Stasss nepiesauc nelaimi. Kodols varētu visu šo visu paraut jaunā līmenī, kur mobilizācija varētu sākties arī mūsu pusē. Ceru, ka pašiem orkiem pietiks prāta tālak par mutes palaišanu netikt, jo redzot kā iet ar parastajiem ieročiem, tad nav jābūt Vangai saprastu, kā arī kodola tehnoloģiju ziņā, pretiniekam ir modernākā tehnika un labākās kaujas spējas.

Labots - AVilks
Telefona autocorrect
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , M@R$$ teica:

Bet diezgan precīzi pa cisternām, jāpiezīmē, trāpīts? 

Un tas nobrukušais ceļš blakus... divi pa vienu cenu?

Es nezinu, bet sapratu, ka uzspridzināja cisternas, nevis sašāva.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , AVilks teica:

@Stasss nepiesauc nelaimi. Kodols varētu visu šo visu paraut jaunā līmenī, kur mobilizācija varētu sākties arī mūsu pusē.

Zini, ir tik ļoti noriebies klausīties nemitīgos draudus un to visvareno demagoģiju, ka jau gribas teikt - beidziet mīzt un rīkojieties... Paskaties uz pašiem Ukraiņiem - viņiem jau tas pašiem ir vienalga. Draudi par kodoliem utt..

Tikai mēs te rietumos sēžot uz labumiem mīžam biksēs... Bet viņiem lodes svilpo gar ausīm un krīt pa jumtiem un sienām iekšā........

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

На Крымском (Керченском) мосту произошел подрыв грузового автомобиля, сообщили РБК в Национальном антитеррористическом комитете.

В результате обрушились два автомобильных пролета и загорелись семь топливных цистерн поезда.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , AVilks teica:

Kodols varētu visu šo visu paraut jaunā līmenī, kur mobilizācija varētu sākties arī mūsu pusē

Mobilizācija pret kodolu nepalīdzēs.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Mazliet novēloti, bet viskvēlākais sveicien mazā dolbika dzimenītē pasniegts šorīt.

Link to comment
Share on other sites

  • Zin... changed the title to Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...