Jump to content

Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Jurkins
Just now, Stasss teica:

Lembergs nav rados?

Lembergs arī dzimis jēkabpilietis.😁

Link to comment
Share on other sites

Otrs faktors arī, lai atteiktos no tiem krievijas resursiem un turpināt dzīvot ir vajadzīgs... Kapitals un attīstība un investīcijas alternatīvos enerģijas avotos.... Pietam, ak vai, tevi ļoti niistaja zaļajā enerģijā. Var arī ietaupīt enerģiju, bet, lai to izdarītu ir nepieciešams...ak vai.... Efektīvāk dzīvot, ražot un pārvietoties...

Grozies kā gribi, lai tiku vaļā no Krievijas nozīmē - izgruuzt kapitālu un attīstīties.

Link to comment
Share on other sites

Man jau likās.😁

No tevis sanāktu labs uz populismu tendēts politiķis. Tu redzi problēmas, pat spēj tās paredzēt, bet risinājuma, kā darīt, vai vajadzētu darīt savādāk nav.

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Stasss teica:

bet risinājuma, kā darīt, vai vajadzētu darīt savādāk nav.

Gobzems?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , Jurkins teica:

Vietā nav ko piedāvāt. Es taču ne vienu reizi vien to rakstīju. Bet tāpēc nepaģēriet no manis, lai saku, ka viss ir forši.

Bet tad kāda jēga kritizēt? Daudzas lietas var šķist nepareizas, bet tiek darītas kā optimālais variants.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Regisss teica:

ko mēs tā necepāmies kad Sīrijā bija karš… 🤬🤪

Tāpēc ka maigi sakot mums ir dziļi pohuj, kas notiek tajā galā. Tāpat arī viņiem par mums un Ukrainu.

Link to comment
Share on other sites

Regisss

Tas konkrētais nīderlandietis vairāk cepās par Hitleru un Vāciju, jo redz Nīderlande bija pāris gadus okupēta… bet viņam pohuj ka krievs mūs izsūtīja… iz3.14sa valsti un 50 gadus noturēja okupācijā… Hitlers ļauns bet Staļins… no pohuj… krievs nav tik slikts kā Hitlers… viss…

tā ir tā rietumu loģika…

kamēr krievs ne3.14sīs viņus, rietumniekus, tikmēr nebūs tas riebums pret krievu ka mums…

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tu ko, labāk vainot finansistu maukas nevis mazliet padomāt par kultūras, vēstures un uzskatu atšķirībām

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 6 minūtēm , Regisss teica:

Parunā ar kādu itāli vai nīderlandieti, vai beļģi…

Bezjēdzīgi runāt ar nīderlandieti vai beļģi. @e=d, ar kuru mums ir daudz atšķirīgu viedokļu, ļoti pareizi uzrakstīja, ka valda tie, kuri nav idioti. Un tie, kuri valda, patiešām nav idioti. Tāpēc atļaušos pieņemt, ka viņi ļoti labi saprot, kas notiek un kāpēc notiek. Pragmatiski izvērtē zaudējumus un ieguvumus. Tā ir bijis, ir un vienmēr būs. Masai karš ir šausmas, nāves un ciešanas, elitei tikai un vienīgi peļņa (un izklaides).

 

Pirms 26 minūtēm , Zin... teica:

Otrs faktors arī, lai atteiktos no tiem krievijas resursiem un turpināt dzīvot ir vajadzīgs... Kapitals un attīstība

Skaidrs! Ja 30 gadus visa loģistika ir izveidota tā, ka ir praktiski pilnīga atkarība no krievijas, skaidrs, ka vajag ļoti daudz piķa (hmmm..., bet tas tak ir labi. Apgrozījums, ne?), lai pārorientētos. Es nekad neesmu teicis, ka "zaļā" enerģija ir slikta. Tu atkal pats radi problēmu un aktīvi pret to cīnies. Protams, var vēl daudz diskutēt, kura enerģija ir zaļa un cik.

 

Pirms 21 minūtēm , Stasss teica:

bet risinājuma, kā darīt, vai vajadzētu darīt savādāk nav.

Zini, @Stasss, vēl tad, kad šī foruma nebija, mans viedoklis bija, ka ar krieviju vajag sadarboties pēc iespējas mazāk, nevajag būt par tiltu starp austrumiem un rietumiem (Tu gan jau atceries tādu jēdzienu), nevajag būt par sulaiņu valsti nerezidentiem no austrumiem u.t.t. Un? Kādu risinājumu Tu no manis tagad gaidi dzirdēt? Piemēram. Tagad, kad pateicoties efektīvajiem kgb manageriem LV ir krievijas gāzes adatas, visa infrastruktūra desmitiem gadu ir būvēta uz turieni. Skaidrs, ka es namāku ieteikt kā pa lēto tikt cauri 😁.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 16 minūtēm , Zin... teica:

labāk vainot finansistu vieglas uzvedības sievietes nevis mazliet padomāt par kultūras, vēstures un uzskatu atšķirībām

Tev taisnība! 🤣 Tieši finansistu vieglas uzvedības sievietes nedomāja (un neredzēja) par kultūras, vēstures un uzskatu atšķirībām, kad piegāza krieviju ar investīcijām un tehnoloģijām.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
pirms 2 stundām , Jurkins teica:

krieviju tādu kā ir uzaudzināja lielais pisness. +30 gadu garumā piepludināt miskasti ar investīcijām un tehnoloģijām

Un kas tieši investīcijām Krievijā bij tik īpāšs salīdzinot ar investīcijām Indijā, Brazīlijā vai kur citur? Tad bizness nedrīkst kautkur investēt, jo nedod dievs uzaugs kāds Putins? Un bez investīcijām nebūtu izaudzis Putins vai kāds cits viņa vietā?

 

pirms 2 stundām , Jurkins teica:

pilnīgi neredzot (pokujā pieverot acis? galvenai peļņa?), ka tas tiek izmantots armijas attīstībā, pilnīgi ignorējot acīmredzamus mājienus ar mietu

Un tā būtu problēma par ko biznesam vai kapitālistiem jādomā? Vai tas vairāk uzdevums valdībām utt?  

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, AndrisBB teica:

Un tā būtu problēma par ko biznesam vai kapitālistiem jādomā?

Protams, nē. Sorry, es aizmirsu, ka nauda nesmird.😁

 

Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Tad bizness nedrīkst kautkur investēt, jo nedod dievs uzaugs kāds Putins?

Un es biznesu par to kritizēt nedrīkstu? Sorry, aizmirsu, ka jāpiekrīt partijas un valdības viedoklim.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 41 minūtēm , Stasss teica:

Tāpēc ka maigi sakot mums ir dziļi pohuj, kas notiek tajā galā. Tāpat arī viņiem par mums un Ukrainu.

Tāpat arī lielākai daļai Eiropas nav īpaši lielāka sāpe par Ukrainu kā Sīriju. Nu nokodīs tur krievi daļu no Melnās jūras krasta, ni i kas? Paši vainīgi, ka nesattīstija savas militārās iespējas jau laicīgi, Ko tad atdeva Krimu bez gandrīz neviena šāviena?

Tik daži austrumeiropeši kautko cepās.

 

Pirms 4 minūtēm , Jurkins teica:

Protams, nē. Sorry, es aizmirsu, ka nauda nesmird.😁

 

Kāda loma tad biznesam ir jāspēlē? Jānodarbojas ar politiku? Jāuztraucas par to kas Krievijā notiek?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Skaidrs ka biznesam ir vēlams pieturēties pie kautkādā ētikas normām, bet nejaunu jātsakās no investēšanas Krievijā, jo nedod dievs viņi izdomās uzbrukt Ukrainai. Protams var rēķināties ka pastāv tāds risks un investīcijas var tikt zaudētas, tāpēc jāsaprot uz kuru pusi pūš vēlš jau laicīgi.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 4 minūtēm , AndrisBB teica:

Kāda loma tad biznesam ir jāspēlē?

Un tavuprāt, kāda loma man jāspēlē? Jāslavē viedais bizness?

Link to comment
Share on other sites

versatile
1 stundu atpakaļ, Jurkins teica:

МО РФ - "Полная информация о потерях ВС РФ в ходе СВО будет засекречена до 2072 года"

Domāju, ka tribunāls atslepenos kudiš ātrāk.

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 5 minūtēm , Jurkins teica:

Un tavuprāt, kāda loma man jāspēlē? Jāslavē viedais bizness?

Nu un tavuprāt ir jēga vainot biznesu par to, kas nav viņu atbildība?

Tikpat labi kāds var vainot biznesu, jo neinvestē pietiekoši daudz Tadžikistānā un tur cilvēki slikti dzīvojas, aug visādi diktatori. 

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Cerēsim.

Šodien atkal parādās ziņas, ka tomēr nodošot Ukrainai haimarsus. Sliktais stāsts - no nodošanas brīža līdz pirmajai zalvei apmēram grūtniecība... 9 mēneši.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, AndrisBB teica:

Nu un tavuprāt ir jēga vainot biznesu par to, kas nav viņu atbildība?

Jēgas nav tādā ziņā, ka no tā nekas nemainīsies. Biznesam atbildības vispār nav. Bet tas, ka kāds taisa sūdus un aizbildinās, ka tā nav viņa atbildība, man nedod iemeslu viņu cienīt.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Zin... teica:

Kapitals un attīstība un investīcijas alternatīvos enerģijas avotos.... Pietam, ak vai, tevi ļoti niistaja zaļajā enerģijā. Var arī ietaupīt enerģiju, bet, lai to izdarītu ir nepieciešams...ak vai.... Efektīvāk dzīvot, ražot un pārvietoties...

Grozies kā gribi, lai tiku vaļā no Krievijas nozīmē - izgruuzt kapitālu un attīstīties.

Varas latvāņi un investēt? Nopietni? Ar, tā sauktajām, ''investīcijām'' jāliek vienlīdzības zīme = nauda uz ārzemēm, vai vēl sliktāk vienkārši izstāstita. 

Zaļie kursi, - tos kurus piedāvā tas puszilais ministrelis nav zaļi, bet koka gabals spieķos jau tā samocītajai saimniekošanai! Spēļu zāles slēgt arī neesot zaļi. :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Jurkins teica:

Sliktais stāsts - no nodošanas brīža līdz pirmajai zalvei apmēram grūtniecība... 9 mēneši.

Un problēma ir arī Ukraiņu pusē. Zīmīga detaļa no vakardienas Arestoviča - ieroči ir, krievi nāk virsū bet šaut ar tiem ieročiem nevar, pietrūkstot kaut kāda papīra vai sertifikāta. Paredzu, ka daļa no biedriem teiks - jā, tā ir labi un pareizi, ja nav sertifikāta, tad šaut nav brīv!

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, M_J teica:

Zīmīga detaļa no vakardienas Arestoviča

Jā, es vakar biku okujel, kad izdzirdēju to frāzi.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Andrim nejauši sanāca uzdot gandrīz pareizo jautājumu.

Pieliksim drusku vēsturisko aspektu.

Kas būtu, ja padomju savienības sabrukuma laikā un tūlīt pēc tam būtu tā kārtīgi padomāts, lai postpadomiskā sabiedrība uzreiz dabū labāku kapitālismu, nekā tā ir pati pelnījusi.

 

Vai tas nemazinātu sabiedrības atbalstu visādiem komūnistiskiem un diktatoriskiem līderiem?

 

Nu, piemēram, Latvijā, ja visi tas auseklīšu bankroti, banku krīzes būtu mazākas, vai nebūtu vispār, vai tik daudzi ticētu krievu tēvē?! Ja mēs kā valsts būtu mācījušies no citu pieredzes?

 

Vai krievu demokrātijai, ko tai vajadzēja, lai neaizietu līdz šim?

 

Labots - Raimonds1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , versatile teica:

Domāju, ka tribunāls atslepenos kudiš ātrāk.

Ja tiks perfekti ievērotas visas birokrātiskās procedūras, tad neatslepenos vispār. Bet birokrātiskās procedūras taču mums visiem tik ļoti patīk.

  • Ļoti patīk 1
  • Haha 1
  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 36 minūtēm , versatile teica:

Domāju, ka tribunāls atslepenos kudiš ātrāk

Diez vai. Pat tagad īsti nezina, cik gāja bojā staļina laikā, ja arī ir kādi dokumenti, nevienam tos nelasīt. Un puņķis ir pirmais krievu vadonis, kuram staļins atkal ir labais (noslēdzies "iepriekšējo slikto" cikls).

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 6 minūtēm , superKrona teica:

Pat tagad īsti nezina, cik gāja bojā staļina laikā

Tur režīms īsti nav mainījies tak kopš tiem laikiem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , Kitai teica:

Varas latvāņi un investēt? Nopietni?

 

Pirms 30 minūtēm , Kitai teica:

tos kurus piedāvā tas puszilais ministrelis

Kopš kura laika tu par vati pārvērties ? 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Zin... teica:

Pamēģini to Oksananai Čehijā, Džonam Anglijā, Katarzinai Polijā, Pjeeram Francijā ieskaidrot - mēs tagad maksāsim 2x vairāk par resursiem, jo aizdomas, ka Krievijā pie varas ir tirāns. Pierādījumu nav, bet mēs tā domājam, tādēļ maksājat.

Tieši tā - tas arī ir vēlreiz un vēlreiz jāskaidro visiem iepriekš minētajiem, izņemot Oksananu Čehijā un Katarzinu Polijā, viņas to zina tikpat labi kā mēs un arī attiecīgi rīkojas.

 

Pirms 2 minūtēm , versatile teica:

Tur režīms īsti nav mainījies tak kopš tiem laikiem.

Un tas bija zināms jau 2000. gadā. Lustrācija nav notikusi, pie varas nonācis čekists.

Link to comment
Share on other sites

Just now, M_J teica:

tas arī ir vēlreiz un vēlreiz jāskaidro visiem iepriekš minētajiem

Krievija pēdējos 5 mēnešos propogandā izteresusi 3x lielāku summu nekā pa visu iepriekšējo gadu. FB lasu arī ko angliski runājošie par visu šo domā, tu pat nespēj iedomāties kā tur troļļi plosās. Šis ir karš, kārtīgs informācijas karš un rietumi neapjēdza cik krievs netīri spēlē.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 10 minūtēm , Zin... teica:

Tu principā būtu bijis pirmais 20 gadus atpakaļ kas kviektu

Nezinu, kur Tu biji pirms 20 gadiem, Tu vari domāt, ko gribi par mani, vari domāt pēc sava ģīmja un līdzības. Mēs savas sarunas nedokumentējām. Man ir vienalga, vai Tu tici man nē, ko es toreiz teicu. Ne toreiz, ne tagad nedomāju, ka esmu vanga. Ļoti daudz kas ir pavisam savādāk nekā likās toreiz.

Link to comment
Share on other sites

Bet tu tak uzstājīgi kritizē, ka visi dalbajobi, ka 20 gadus atpakaļ neparedzēja to, ka krievija būs tāda kāda šodien ir. Vēl vairāk - mēs visi esam par to atbildīgi un kādēļ nebijām viedi 20 gadus atpakaļ. Un kur nu vēl tas nolādētais kapitālisms....

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Es nesaku, ka paredzēju, ka krievija pēc 20 gadiem kādam uzbruks, bet kad lasīju ziņas pirms kādiem 15 gadiem, varbūt čuķ vairāk, par to, ka Reinmetāls būvē krievijā modernu tanku poligonu ar visu aprīkojumu krievijas armijas vajadzībām, fraņči noslēdz līgumu per "termovizoru" piegādi un daļēju uzreiz, pilnīgu vēlāk tehnoloģijas nodošanu, tad gan teicu (vari man neticēt, tasm nav nozīmes), ka tas ir nepareizi un labi nebeigsies.

Link to comment
Share on other sites

Un reāli vienīgais variants, kurā tāda Krievija būtu pēc 1993. nolikta pie vietas, būtu puspasaules totalitārisms. Kad lielākās zivis uzreiz sadalītu sev to un arī pamukušās psrs atliekas, nu tur visādas latvijas, gruzijas un citus sīkumus.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 59 minūtēm , Zin... teica:

 

Kopš kura laika tu par vati pārvērties ? 

Izkāp no pastalām! 

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 28 minūtēm , e = d teica:

Un reāli vienīgais variants

Variants, bet noteikti ne vienīgais. Mums nav dota iespēja izdzīvot citus variantus. Reāli jau (atzīstu) iespējams jebkurš variants no pilnas laimes līdz pilnai iznīcībai. Mums vienmēr gribas iedomāties, ka būtu labāk. Jā, man arī. 😁

Es tikai nesapratu par to totalitārismu. Tās lielās zivis (ASV, GB, DE...) būtu totalitārismu izveidojušas?

 

Piemēram @Zin... ir absolūti pārliecināts, ka, ja ne kapitālisms, tad es uz alas sienām zīmētu ar ogli dzīvniekus ugunskura (paldies dievam, kaut uguns būtu bez kapitālisma 😁) gaismā. Savā pārliecībā tikpat nesatricināms kā skabejeva 😁.

Zinu, zinu, ko man tūlīt pārmetīs 😁.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

Variants, bet noteikti ne vienīgais. Mums nav dota iespēja izdzīvot citus variantus.

Vispirms par kaut kādām lietām saki "nekas labāks nav iespējams", pēc tam - "mums nav dota iespēja blah blah blah"... Baigās pretrunas tevī, zinies. Pašam gan jau tā nešķiet ;)

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 2 minūtēm , binary teica:

Vispirms par kaut kādām lietām saki "nekas labāks nav iespējams"

Kur es tā saku?

Link to comment
Share on other sites

  • Zin... changed the title to Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...