Jump to content

Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Pirms 13 minūtēm , binary teica:
Kā tas starlink vispār darbojas? Ko "uz zemes" vajag, lai lietotu?

 

Neko tur īpaši nevajag, antenu un rūteri (ilgi gan jāgaida, vismaz līdz šim). Pāris kolēģi Velsā lieto, jo arī tur nav jēdzīgs internets.

Ap 100+ mbps iet bez problēmām. 

Link to comment
Share on other sites

Smagā artilērijas apšaude Harkivā ir beigusies un visi Krievijas centieni iebrukt pilsētā līdz šim ir atsisti. Lieli postījumi dzīvojamajos rajonos, atsaucoties uz Aizsardzības ministrijas paziņojumu, ziņo ukraiņu žurnālists Iļja Ponomarenko.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , versatile teica:

Degot liela naftas bāze. Visam pa vidu būs vēl tehnogēnā katastrofa jālikvidē.

Lopi krievi

Link to comment
Share on other sites

Pirms 33 minūtēm , versatile teica:

Degot liela naftas bāze. Visam pa vidu būs vēl tehnogēnā katastrofa jālikvidē.

Nafta ta' nafta, bet ja AES uzraus gaisā, tad es pat nezinu, kā sekas likvidēt.

 

Сегодня велись бои в Энергодаре, недалеко от Запорожской АЭС.

https://t.me/nexta_live/17860

  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

Padomāju

Krutais russkij narod pārmīzuši no omoniešiem atsēdēja pa savām mājām, baidoties iziet protestos, kamēr ukraiņi cīnījās pret ļaunumu.

Redzējāt? kadirovs nomīza no ukraiņiem, toties krievi no kadirova mīž

Te nu bija veļikij russkij narot

Slava Ukrainai!

Varoņiem lai Slava!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mayor of Ukrainian city Vasylkiv: "The enemy wants to destroy everything"

After the explosions in Vasylkiv, the town's mayor, Natalia Balasynovych, recorded a Facebook message for residents:

"You can see what is going on, you can see the fire -- unfortunately, this is the petroleum storage depot in Kriachky village. The enemy wants to destroy everything around, but he will not be successful. You’ve seen that during the day there was heavy shelling from ballistic missiles. Our airfield was shelled as well, but we got it, it's under control of Ukraine."

"The night will be difficult here, as well as in Kyiv, but we will stand our ground and we will win, because God is with us," Balasynovych said.

Krieviem kauna nav

Link to comment
Share on other sites

В Финляндии петиция по вступлению страны в НАТО набрала необходимые 50 тыс.

Link to comment
Share on other sites

Ko nozīmē nekavējoties? Nu nav nevienā softā iekšā pogas Sankcijas - izvēlies valsti. Nospied to un viss, šiem nekas nedarbojas. 
Tev priekšnieks pateiks - beidzam izmantot jebkuras izejvielas, kam sakars ar Krieviju. Pec pusstundas varēsi atskaitīties, ka viss izdarīts?

 

Link to comment
Share on other sites

@e = d es saprotu, ka bizness ir pāri visam (es par izejvielām), bet šajā brīdī būtu pusizkrauta mašīna ar krievijas precēm vienkārši jāizliek aiz vārtiem un jāaptur konvejiers, protams, ja no tā nav atkarīga pašu valsts drošība. Nekavējoties un uzreiz.

Labots - Jurkins
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Zelensky announced the formation of a new unit - the International Legion of Territorial Defense of Ukraine. It will be made up of foreigners who want to take part in repelling Russian aggression.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Un šobrīd vajadzētu strādāt uz apsteigšanu. Nevis - ja ieņems Harkovu izdarīsim šito, ja Kijevu - tad vēl šito. Nē! Jādara uzreiz pirmais šitas un otrais šitas un plus vēl kaut kas.

Diemžēl, ļoti diemžēl, man izrādījās taisnība, kad jau krietni sen atpakaļ šeit pat rakstīju, ka visas tās  "sankcijas", kas bija, bija fufelis. Forši būtu, ja būtu smagi kļūdījies.

 

Дмитрий Песков сообщил, что российская делегация прибыла в Белоруссию на переговоры с украинцами, готова начать их в Гомеле.

В российскую делегацию в Белоруссии вошли представители МИД, Минобороны, других ведомств РФ, включая администрацию президента.

Iespējams cer, ka vēl kaut kā saglabās  "seju".

Labots - Jurkins
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , Jurkins teica:

Īstenībā rietumi reaģē par lēnu. Nolēmā atrubīt sviftu - rubijam nost nekavējoties. U.t.t.

Tev šķiet ka tas notiek tikpat vienkārši kā iekaist burbuli dīvānā?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Stasss teica:

tas notiek tikpat vienkārši kā iekaist burbuli dīvānā?

Es izteicu savu viedokli toreiz, izsaku arī tagad. Toreiz man, diemžēl, izrādījās taisnība, lai gan īsteni liberoīdi putām uz lūpām vēl joprojām apgalvos, ka "sankcijas" bija ļoti efektīvas ... ilgtermiņā😁.

Ukrainai nav "ilgtermiņa", ja kāds vēl nav apjautis.

Bet pilnīgi noteikti, lai uzsāktu kādu sankciju, nav Heopsa piramīda pirms tam jāuzbūvē. Skaidrs, ka birokrātam patīk visu saskaņot, bet vai ir īstais laiks.

Piemēram:

Сбербанк заявил о штатной работе всех платежных сервисов
В «Сбере» не видят перебоев при оплате клиентами банка товаров и услуг как через его собственные, так и партнерские платежные сервисы.

To raksta RBK, kas nav baigi putinistiks, viens no  "ienaidnieka" informācijas kanāliem, kuram piesekoju. Var jau būt, ka mierina sevi, bet čujs saka, ka tomēr tā ir.

  • Atbalstu 3
Link to comment
Share on other sites

Rīcība ir novēlota, tas ta skaidrs.

Tā nu tas notiek. Visu laiku gāja uz to ka Vova tikai blefo, tiri piri. Šobrīd arī sajūta, ka visi gaida tikai uz to ka Vova nomierināsies un dzīvosim tālāk.

Uzskatu, ka kamēr viņu dzīvu nepakārs - nekas vispār nemainīsies.

Bet no otras puses neviens arī negrib to ēzeli satracināt, lai panikā šis nesāk ar kodoliem šaudīties.

 

Tas jautājums tāds - kurš no jums te vietējiem varoņiem šobrīd būtu gatavs uzņemties to galveno risinājumu vadību uzņemties, no kura rezultāta visdrīzāk būtu atkarīga šīs planētas evolūcija?

 

Kurš?

 

Atkārtošos - bezdēt dīvānā un umņičīt ir viegli...

Link to comment
Share on other sites

 

Ukrainas Sauszemes spēki publicējuši video kadru apkopojumu ar iznīcinātu okupantu tehniku un kritušiem ienaidnieka karavīriem. Kadrus pavada “politiski nekorekts bet sirsnīgs dzejolis”, ko iesūtījuši ukraiņu karavīru atbalstītāji.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Stasss teica:

Tas jautājums tāds

Tev pašam nešķiet, ka tas jautājums ir nu tā maigi izsakoties  - stulbs?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Sazvērestību teoriju cienītājiem - tagad būtu īstais laiks Intel un AMD pročos krievijā aktivizēt to slepeno tranzistoru 😁

Labots - Jurkins
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Sberbankas iekšējie maksājumi Krievijā tak protams ka strādās. Kā Tu iedomājies tos nogriezt?

Link to comment
Share on other sites

@e=d, varbūt, ka nesapratu pareizi, bet, man liekas, runa bija par klientiem vispār nevis tikai iekšējiem maksājumiem.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Vai, piemēram, to pašu sviftu. Atslēgs tikai dažas krievijas bankas. Nav īsti saprotams, kad. Rīt? Parīt?

Es jau saprotu, ka tur radioreleju līniju stabi ar divročiem jānozāģē.

Skaidrs, ka es nezinu, kas tur ir jāizdara, bet mans viedoklis - šobrīd tas notiek par lēnu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , Jurkins teica:

@e = d es saprotu, ka bizness ir pāri visam (es par izejvielām), bet šajā brīdī būtu pusizkrauta mašīna ar krievijas precēm vienkārši jāizliek aiz vārtiem un jāaptur konvejiers, protams, ja no tā nav atkarīga pašu valsts drošība. Nekavējoties un uzreiz.

Resursus izniekot, pasauli piemēslot ir slikti. Slikti, ka to dara tie, kuri sāk karus, bet nevajag vēl arī citiem to darīt. Kaut vai to gāzes vadu, kāpēc vajadzēja uzbūvēt, nevarēja sen jau apturēt ?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Klusu teica:

kāpēc vajadzēja uzbūvēt

@kreizā Kāja rakstīja, tur tak puse Vācijas bijušo politiķu vārījās uz gazproma. Vēl izmeklēšanas vērts būtu fakts par Vācijas atteikšanos no AES tajā pašā laikā būvējot gāzesvadu. Ak jā, piemirsu, krievu gāze principā varētu tikt atzīta par zaļu.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Jārīkojas ir nekavējoši, uzreiz, momentāli. Nekādu aprēķinu un pārrēķinu - pa muti vai riekstiem. Jēdzieni - sirdsapziņa un taisnīgums nav atcelti. Agresīvi pret agresoru. Finālā vērtīgāks būs tas, kurš kļūdījās rīkojoties, nevis tas, kurš nerīkojoties kritizēja to kurš rīkojās.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Šorīt dzirdēju, ka Ukrainu pēc atbrīvošanas no banderovciešu fašistiem vadīs Čečenijas prezidents Kadirovs, kurš veiks jaunās paaudzes pāraudzināšanu no amerikāņu ietekmes uz klasisko darbaļaužu scenāriju - kalpošanu sabiedrības interesēm par 500 g maizes dienā. Savukārt Latvijas PSR pēc atbrīvošanas vadīšot no cietuma par drošības naudu atbrīvotais biedrs Lembergs - viņš arī uz bruņumašīnas pieņems 9. maija parādi krastmalā!

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • Zin... changed the title to Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...