Jump to content

Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!


alusbundza
 Share

Recommended Posts

@marrtins par tevis
"Latvijas tā dēvētās antivakseru kopienas kodols šodien aktīvi izmanto jēdzienu "globālais karš", ko pēc viņu teiktā Krievija ar uzbrukumu Ukrainai izcīnot. Arī šī jēdziena un idejas saknes meklējamas Krievijas propagandā, apliecinot sazvērestības teoriju mērķtiecīgu radīšanu. Krievijas Ārlietu ministrijas preses pārstāve Marija Zaharova, izmantojot tos pašus jēdzienus, tagad skaidro, ka notiekošais "nav kara sākums, bet mūsu vēlme novērst globālu karu". "Šīs ir kara beigas," viņa sludina."

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

mani uzskati ir radikāli, krievijas valsts ir jāiznīcina, tā ir viena no lielākajām nelaimēm kopš 20 gs. sākuma, 

 

beigts krievs ir labs krievs ......

  • Patīk 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Leiši ievieš arākārtes stāvokli..un parmet spēkys pie robežas....ziņās dzirdēju....pats manīju pāris smagos ar armijniekiem...bet tie varbūt vienkārši brauc kaut kur ..

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

vieglas uzvedības sieviete.

 

Es saprotu ka ne visi krievi ir tādi un šitādi un pie sienas liekami un.. bet man būtu kauns.

Es nesaprotu kā tiek turēta morāle iebrūkošajā pusē. Tiešām pietiek ar feisbūku? Ķipa Bidens visu organizē lai slēptu kovid naudas drukāšanu utt.. tad ir pizģetss.

 

Link to comment
Share on other sites

Šajā sakarā jau vēl pastāv maza, naiva iespēja, ka paši krievi beidzot sacelsies pret režīmu... bet nu...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , base7 teica:

It kā no Balkrievijas teritorijas esot izšautas 4 raķetes. Lukašenko arī iesaistījies?

Ukraina saka ,ka tiek šauts arī no Baltkrievijas teritorijas.

Tas parāda cik liela Putina marionete ir Ļukasenko.

Labots - rooyar
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , marrtins teica:

pastāv maza, naiva iespēja, ka paši krievi beidzot sacelsies pret režīmu

Cerams. Tomēr kā jau teici, bet nu..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , marrtins teica:

pastāv maza, naiva iespēja, ka paši krievi beidzot sacelsies pret režīmu

 

Pirms 5 minūtēm , ImissimI teica:

Cerams

:D , i neceriet.

Visus, kas uzdrošinās pīkstēt, operatīvi sapako busos.

Link to comment
Share on other sites

Gan jau attiecīgajos medijos to pasniegs kā bļaušanu, ka kara nav, bet vajadzētu :D

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , marrtins teica:

ka paši krievi beidzot sacelsies pret režīmu.

Tipa variants, beeet, apsaveramies, kas notika pie batjas, sacēlās, protestēja, daudz un ilgi, bet nekas ar nemainījās. Turklāt tur vēl bija kaut kādi opozīcijas lāpneši, ar kremlim viens pušņurcis bija, tas pats tagad kaut kur zonā nīkst.

Man ticamāks liktos variants, ka biezie onkuļi paliks ļoti pikti par viņu ārpuskrievijas kontu/īpašumu/pilsonību dricelēšanu pusjukušā dēļ - tie moš ar varētu kaut ko izdarīt.

Link to comment
Share on other sites

Patroļļot man ar:music: Karoč rezultāts būs-Luganska,Doņecka administratīvajās robežās,par "sodu" Harkova. Principā visi krievvvalodīgie rajoni.Ūdeni Krimai un vēl kādi sīkumi.Tāda ir dzīve.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Gestapo teica:

Man ticamāks liktos variants, ka biezie onkuļi paliks ļoti pikti

Arī ticams variants. Parasti tas iet kopā arī ar tautas "secelšanu".

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Gestapo teica:

tie moš ar varētu kaut ko izdarīt

moš varētu, ja vien fašistels jau nebūtu šiem apsolījis finansiālu atbalstu

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

tā, vai ir te kādi normāli fiziski  vīri, kas prot apieties ar strēlnieka ieročiem un ir gatavi iesastīties UKRAIŅU neaatkarībass cīņās

Link to comment
Share on other sites

Ir daudz normalu krievu...kuri nosoda šo visu..bet ne visi iet ielās...jo sašņorē uzreiz...daudzi liek i.nerā, instagram...yt. Maļēviča kvadrātu...kā protestu pret putlerunun karu

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 6 minūtēm , marrtins teica:

Cik krievus tu pazīsti personiski?

tā, es dažus krievus pazīstu, nu un? 

kurzemē  krievi nav , un es lepojos ar to 

un es jebkurā gadījumā ar visiem iespējamiem ieročiem cīnīšos  ar iebrucējiem ....., marodierieriem un cvitiem mēsliem , patronas netrūkst ......

Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , alusbundza teica:

kurzemē  krievi nav

Skaļi teikts. Kurzemi vismaz būtu uzrakstījis ar lielo burtu, patriots grebanijs...

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • Zin... changed the title to Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...