Jump to content

Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Kaut kā neticas, ka Latvijā tikpat Moet dzērāju kā Krievijā 😁

Diez vai šo tavu tabulu var ņemt par piemēru..

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Nu manā tabulā ir par piemēru paņemti vīni, ja ieurbjas dziļāk, tad "dzirkstošie" ir vēl mazāki skaitļi, bet vairāk kā LV, tas gan tiesa. Tur gan RU tikuntā 0.6% no kopējā šampju eksporta. Tāka tāpat domājams ka īpaši nestreso.

 

 

 

Screenshot from 2021-07-05 14-21-28.png

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Ja paskatās otrādāk, tad krievi nemaz tik daudz dzirkstošos no FR neimportē, pārsvarā jau no Itālijas. Pat LV un LT populārāki, ja vien tie nav kautkādi re-eksporti.

Screenshot from 2021-07-05 14-29-05.png

Ja kas , interesanta lapa, viskautko var vizuāli atrast.

https://oec.world/en/profile/country/rus

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Stasss teica:

Latvijā tikpat Moet dzērāju kā Krievijā

Tak šie no Krievijas brauc te to dzert. Tur jau tā īsti publiski vairs nevar atļauties, ja nu putleram nepatiks.

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , kreizā Kāja teica:

Frančiem nenāktu par ļaunu nu aizliegt vārda vodka lietošanu

Amerikā jau kādu laiku šņabi sauc par balto viskiju...

Link to comment
Share on other sites

Kur tu tādu info rāvi, amerikāņi ir lietas kursā?

Link to comment
Share on other sites

Kaimiņš ik pēc cik tur tiem gadiem ir spiests braukāt uz štatiem, lai saņemtu šim novēlēto mirušā radinieka  pensiju, summas esot adekvātas ceļojumam.

Var jau būt, ka dirš.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Nekas nav mainījies ,jo Krievijas peldētaji atkal  izslēgti no Olimpiskajām spēlem dopinga pārkāpumu dēļ...

https://swimswam.com/two-russian-olympic-swimmers-provisionally-suspended-for-doping-violations/

https://www.themoscowtimes.com/2021/07/15/russian-swimmers-suspended-from-tokyo-games-over-doping-violations-a74529

Labots - rooyar
Link to comment
Share on other sites

Melni. Es par invalīdiem neatļaujos jokot par pārākajā komā.

Ja nu vienīgi par sevi.

  • Atbalstu 3
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Mateushs
14 minutes ago, Daiļais said:

Davai, atzīstās kurš te strādā:

 

 

Galvenais - tikai rietumi drīkst veikt propogandu! Krievi - nu, nu, nu, nekādā gadījumā!

 

Man jau ir vienalga; lai jau veic to, kas viņiem kā lielvarai ir darāms! Vismaz būs līdzsvars, nevis tikai stāsti par rožaino dzīvi "rietumu attīstīto civilizāciju".  

3 minutes ago, Mateushs said:

 

 **par dzīvi ar "rietumu attīstīto civilizāciju".  

Link to comment
Share on other sites

Mateushs
27 minutes ago, laikamTak said:


, Jakutija deg. Jau 6 miljoni hektāru. Jābrauc dzēst.

 

Nu brauc

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Mateushs teica:

Vismaz būs līdzsvars, nevis tikai stāsti par rožaino dzīvi "rietumu attīstīto civilizāciju"

Nu jā - labāk šiem ir maukt savas divrindes par nacistisko Ukrainu, uzplaukumu Baltkrievijas ražošanā un kā visi amerikāņi drīz tiks iznīcināti. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mateushs
7 minutes ago, Zin... said:

Nu jā - labāk šiem ir maukt savas divrindes par nacistisko Ukrainu, uzplaukumu Baltkrievijas ražošanā un kā visi amerikāņi drīz tiks iznīcināti. 

Tas ir uz abām pusēm! Mums jau arī stāsta par izrāvieniem, uzplaukumiem ekonomikā, nevakcinētos pasniedz kā ienaidniekus u.t.t. Te jau Kremlim ir ko mācīties pat

Link to comment
Share on other sites

 Mūsu vatesgalvām viens no raksturīgiem diskusiju paņēmieniem ir apgalvot, ka visas raškas negācijas šeit ir vēl krietni izteiktākas. Taču aicinājums, izmēģināt pašam kaimiņzemes laimi, paliek bez atbildes. Labākā gadījumā nosauks tikai tevi par piterasu...😉

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

 

Ļoti vienkārši, Vatson:

Indivīds iekš exPSRS, vai tās emigrants, Putina fans.

Vēl ir ārzemnieki, Putina fani, jeb noderīgie idioti.

Link to comment
Share on other sites

Mateushs
16 minutes ago, jacobs said:

 

Ļoti vienkārši, Vatson:

Indivīds iekš exPSRS, vai tās emigrants, Putina fans.

Vēl ir ārzemnieki, Putina fani, jeb noderīgie idioti.

Es domāju, ka šī ir viena no lietām, kura neļauj LV pilsoņiem skatīties uz lietām vienotāk; mēs esam sašķelti. Ir "pareizais" videoklis (Rietumu ceļa atbalsts) un "nepareizais" viedoklis (lielāka sadarbība ar Krieviju). Mums kā sabiedrībai trūkst skata, kurš ļautu distancēties no šīm lietām un pārstāt vienam otru apsaukāt par fašistiem, par kremliniem u.t.t. Un man jau šķiet, ka tieši tas arī bija zināmu aprindu mērķis savulaik; panākt, lai Latvijas tauta cepjās par manis minētiem jautājumiem, dalās, šķeļās, un tad jau zināmiem politiskiem spēkiem (gan labējiem, gan kreisiem) būs gatantēta silta vietiņa pašvaldībās, Parlamentā LV un arī ES. Mūsos iesēja bailes, kuras mūs sasien un bieži neļauj paskatīties uz valstī aktuāliem jautājumiem pēc būtības, kritisku aci! Vieni ir gatavi visu piedot tiem, kuri mūs it kā velk uz ES, ka tik nebūtu te Krievijas, citi - visu piedod tiem, kas viņiem stāsta par tiesībām nezināt valodu un prasīt sev privilēģijas. Tā ir tufta, biedri, konkrēta tufta, no kuras ir jārod izeja.

 

Mēs ES neesam īpaši vajadzīgi, kā tikai nogrūst mums savas preces. Mēs steidzam ieviest sankcijas pret RUS, BLR, tikai no tā cieš mūsu ekonomika, mūsu cilvēki! Ir gadījumi (karš Ukrainā), kad sankcijas ir attaisnotas, bet kaut kā mums ir jāmeklē vidusceļš, jo šobrīd ES un ASV mūs dancina kā grib, jo esam atkarīgi no viņu naudas. Rinkevičs nepabaros ģimenes, kuras viņa sankciju dēļ zaudēja pilnīgi vai daļēji ienākumu. Kariņš arī to nedarīs.

Mums ir jārod vidusceļš. Mēs visi esam Latvija; gan latviski, gan krieviski runājošie! Ja katra galva skatās uz savu pusi (katra sabiedrības daļa), tad diez cik tālu mēs netiksim; to parāda mūsu 30 gadu pieredze.

  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Mateushs
Just now, vvv said:

Mateuš

putin huilo

 

Negrasos es ar šādiem apvainojumiem bārstīties, jo politikā baltu un pūkainu nav! Atceramies mūsu VVF, kura savulaik aktīvi atbalstīja ASV iebrukumu Irākā, it kā tur esošo kaut kādu ieroču dēļ, bet tad izrādījās, ka ieroču ta nav. Nu nekas, ka valsts dzīve tika izpostīta, tika iesēts karš uz daudziem gadiem, iet bojā cilvēki... :( 

 

Putins nav sniegbaltīte, tomēr vismaz viena no lietām, kuru viņš paveica, ir nenoliedzama; Čečenijā tika pārtraukts karš. Miers. Es domāju, ka tāpēc vien viņu iekš RUS daudzi atbalsta, ko nevar nesaprast. Materiāli dzīvot var labāk, sliktāk, bet ja krīt bumbas uz galvu un mirst cilvēki, tad diez kas nav.

 

Tas, ko es redzu - Rietumiem nevajag stipru Krieviju, jo tad būs spēks, ar kuru jārēķinās. Es tagad nerunāju par tā spēka lojalitāti Latvijai kā neatkarīgai valstij, bet par faktu vispār... Viņi jau baidās no Ķīnas! Bet tā ir Āzijā. A Krievija ir Eiropā. Rietumiem te viņus nevajag, jo tad nevarēs te savas ģēlas bīdīt.

  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Mateushs

P.S. ATceramies, ka savulaik vienu augstu Rietumu amatpersonu viens letiņš nodēvēja par miera bruņinieki jeb Peace Duke :D:D:D 

Link to comment
Share on other sites

Kad vatesgalvas pazaudēs savu elku Putinu, to rindās iestāsies pilnīgs apjukums.

Kā toreiz, 30 gadus atpakaļ, Interfrontes mītiņos, kad pūlis skandēja ''Šaibu, Šaibu!''

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 6 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Vatesgalva ir personāžs kam no galvas viena vienīga vate nāk ārā.

taus znoc var pateikt - putin huilo?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , Mateushs teica:

Putins nav sniegbaltīte, tomēr vismaz viena no lietām, kuru viņš paveica, ir nenoliedzama; Čečenijā tika pārtraukts karš. Miers. Es domāju, ka tāpēc vien viņu iekš RUS daudzi atbalsta, ko nevar nesaprast. Materiāli dzīvot var labāk, sliktāk, bet ja krīt bumbas uz galvu un mirst cilvēki, tad diez kas nav.

Riktīgs jokpeteris. Eu, tu kavē algas saņemšanu. Paspēsi aizbraukt līdz Antonijas ielai

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Mateushs teica:

Es domāju, ka šī ir viena no lietām, kura neļauj LV pilsoņiem skatīties uz lietām vienotāk; mēs esam sašķelti. Ir "pareizais" videoklis (Rietumu ceļa atbalsts) un "nepareizais" viedoklis (lielāka sadarbība ar Krieviju). Mums kā sabiedrībai trūkst skata, kurš ļautu distancēties no šīm lietām un pārstāt vienam otru apsaukāt par fašistiem, par kremliniem u.t.t. Un man jau šķiet, ka tieši tas arī bija zināmu aprindu mērķis savulaik; panākt, lai Latvijas tauta cepjās par manis minētiem jautājumiem, dalās, šķeļās, un tad jau zināmiem politiskiem spēkiem (gan labējiem, gan kreisiem) būs gatantēta silta vietiņa pašvaldībās, Parlamentā LV un arī ES. Mūsos iesēja bailes, kuras mūs sasien un bieži neļauj paskatīties uz valstī aktuāliem jautājumiem pēc būtības, kritisku aci! Vieni ir gatavi visu piedot tiem, kuri mūs it kā velk uz ES, ka tik nebūtu te Krievijas, citi - visu piedod tiem, kas viņiem stāsta par tiesībām nezināt valodu un prasīt sev privilēģijas. Tā ir tufta, biedri, konkrēta tufta, no kuras ir jārod izeja.

 

Mēs ES neesam īpaši vajadzīgi, kā tikai nogrūst mums savas preces. Mēs steidzam ieviest sankcijas pret RUS, BLR, tikai no tā cieš mūsu ekonomika, mūsu cilvēki! Ir gadījumi (karš Ukrainā), kad sankcijas ir attaisnotas, bet kaut kā mums ir jāmeklē vidusceļš, jo šobrīd ES un ASV mūs dancina kā grib, jo esam atkarīgi no viņu naudas. Rinkevičs nepabaros ģimenes, kuras viņa sankciju dēļ zaudēja pilnīgi vai daļēji ienākumu. Kariņš arī to nedarīs.

Mums ir jārod vidusceļš. Mēs visi esam Latvija; gan latviski, gan krieviski runājošie! Ja katra galva skatās uz savu pusi (katra sabiedrības daļa), tad diez cik tālu mēs netiksim; to parāda mūsu 30 gadu pieredze.

Krievija nekad nebūs laba  valsts ar kuru veidot biznesu kamēr putins ir pie varas ,jo  ietekmē tavu biznesu ,ja paudi viņam nedraudzīgu viedokli  tavs bizness vai aiziet pa grunti. 

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , Zin... teica:

Tas ir apbrīnojami ka krievu mediji skalo ārā galvu tādiem. 

 

Yep. Man radiniekiem ir satelītantena uzlikta uz kaut kāda RU pavadoņa un dekoders, par kuru tie norēķinās reizi gadā - 20eur manuprāt. Varbūt pirātiskais, nezinu. Un viss. Iekšā krievu kanāli, pārsvarā marginālie, bet galvenie ir kremļa rupori. Šajā informatīvajā telpā šie cilvēki dzīvo no 2008.gada, kad Viasat krīzes apstākļos sāka pretīgu cenu pacelšanu. Internetu neprot. Cilvēki ir vecuma kategorijā 60-70 un man kā vērotājam no malas, apmēram kādus 5 gadus atpakaļ bija skaidrs, ka smadzeņu skalošanas neatgriešanās punkts jau ir aiz muguras. 6-7 gadi RU informatīvajā telpā un vatesgalva gatava. Citiem pat vēl mazāk vajag.

 

Ar radiniekiem nav iespējams runāt par jebko, kas pārsniedz ikdienišķās lietas - visur amerikosi, geiropa, LV stulbā/pakalpiņu valdība, kas neko nejēdz utt. Pie tam cilvēki no vidusšķiras. Ja paprasu objektīvi salīdzināt viņu dzīvi pirms 15 gadiem un tagad (kas nenoliedzami ir uzlabojusies), tad atbilde vai nu neseko, vai arī "varēja būt daudz labāk". Visādi citādi cilvēki nav ne aprobežoti, ne slinki, bet vektors RU virzienā darbojas lieliski. Un kas svarīgi, viņi ir arī paceļojuši, tiesa gan pa turīgo dienvidu daļu ap Rostovu, un uzskata RU viss ir kulē, ģeržava rullē.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

androidz

Paziņas, no Daugavpils, cilvēki gados, nepotējās ilgi, prasu kāpēc, kaut ko burkšķ, konkrēti neko nesaka. Pēc brīža izrādās, ka varētu, ja būtu Sputniks, tas esot labāks par Faizeru un pārējiem. Zombokaste darbojas lieliski...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , msp teica:

Ar radiniekiem nav iespējams runāt par jebko, kas pārsniedz ikdienišķās lietas - visur amerikosi, geiropa, LV stulbā/pakalpiņu valdība

Pareizi, tas ir pilnīgi tāpat kā diskutēt ar sektantu, kādu ''dieva ķerto''...

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Racer teica:

Čečenijā tika pārtraukts karš. Miers.

Kara ar Maskavu nav tikai tāpēc, ka Kremlis faktiski nopircis Kadirovu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, msp teica:

Citiem pat vēl mazāk vajag.

Zombēšanas tehnoloģijas pie krieviem vara ir attīstījusi līdz ļoti augstam līmenim, to nenoliegsi.

Kādreiz pats pa retam paskatos, toreiz, kad Ukrainā krievi iebruka, vairāk skatījos. Es pat jutu, 15 minūtes pie tāda zombī raidījuma pasēdi un jau sāc ieklausīties...

Nav tur gadi vajadzīgi, sazombēties var ātri...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , vvv teica:

kad Ukrainā krievi iebruka

skatījos abu pušu inforesursus. Piedodiet, bet arī no Ukrainas puses... es pat nezinu, kā pateikt... tas nebija vienkāršs kažokzvērs, bet ļoti pilnīgs pat absolūts kažokzvērs.

Un jā, Krieviju labprāt redzētu vismaz 10 gaismas gadu attālumā.

 

edit: 100% tieši to pašu varu pateikt par Gruziju. (ne to par 10 gg, bet to, kas 1. rindkopā 🤣)

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , base7 teica:

Kremlis faktiski nopircis Kadirovu

 

Nav tik vienkārši. Tas nav tikai Groznijas budžets, ko kremlis uztur. Krievija ir lielākā čečenu eksporta pircēja. Un eksports ir militārie pakalpojumi. Manuprāt pasaulē nebūs citas tautas, kurā ir tik liels īpatsvars profesionālo karotāju - algotņu. Un te ir vairākas kārtas ar win-win labumiem. No čečenu viedokļa tā ir nauda, ambīcijas un sajūta, ka ar tevi rēķinās. No kremļa viedokļa tā ir vesela privātā armija - dārga, samerā uzticama, un sasodīti profesionāla.

Pirms 36 minūtēm , kreizā Kāja teica:

Karu vispār jau sāka

 

Muļķibas. Pēc fon Klauzevitza "karš ir politikas turpinājums". Šajā gadījumā Krievijas politikas. Gāzes sadales un to pavadošās politiskās ietekmes jautājums.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , Jurkins teica:

tas nebija vienkāršs kažokzvērs

 

Kvalitatīvam inforesursam vajag laiku un daudz naudas. Ja ir īss termiņš un maz naudas, tad nākas tupi spiest uz zemā intelekta emocijām.

Link to comment
Share on other sites

  • Zin... changed the title to Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...