Jump to content

Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Pirms 2 minūtēm , ImissimI teica:

vecaistēvs no filtra ogli ir izbēris priekš citu lietu filtrācijas savulaik.

Mans fāters ši ziņā bij spečuks :) offtop

Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , aoma teica:

Man bija cits avots, tur vēl bija teikts, ka krievs mainot taktiku, neuzbrukt lielajām pilsētām, bet ieņemt mazās un piepludināt Ukrainas teritoriju ar savu armiju, pakāpeniski atslēdzot lielo pilsētu infrastruktūras, elektrību, ūdeni, apkuri.

Vēstures grāmatas par krievu fašistiem vēl tiks rakstītas

Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , dzincha teica:

Ja lielākā pilsētā uzmet diezgan jaudīgu sēni, tad tā ir noslaucīta. 

https://nuclearsecrecy.com/nukemap/

Bet ne jau visu valsts teritoriju tā var nomētāt. 

nerāda to tavu lapu. bet nu vēl jau arī tas ka visas kodolgalviņas jau neizšaus. izšaus pāris un tad sapratīs kādi sūdi iestājušies.

Link to comment
Share on other sites

 

Šo video ielikusi Odesas kinostudija - oficiālais YT kanāls, kurā ir daudzas filmas kuras mums patīk :)

Link to comment
Share on other sites

Сборная России может принимать участие в соревнованиях в нейтральном статусе, без флага и гимна, заявили в FIFA

 

Forši! Tā turēt! Ilgtermiņā.

  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , vvv teica:

Vēstures grāmatas par krievu fašistiem vēl tiks rakstītas

Tak jau ir uzrakstītas! Man pilni plaukti!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , aoma teica:

Mans fāters ši ziņā bij spečuks

Zinu, zinu tos spečukus, kuri spirtu(kandžu) izlaiduši pa tiešo caur gāzmaskas kārbu.

Man tad zvanīja un raudāja; ko lai ar to iezaļo, smirdīgo pļurzaku, lai tālāk darot.😃

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Skatos Turki arī iedarbinājuši Montrē konvenciju par Bosforas slēgšanu karojošām valstīm. Uz mājam , pieraksta ostu jau varot braukt, bet, atpakaļ nē. Krieviem būs tūdi ne tika blitzkrīgā Ukrainā, bet arī savu spēku apgādē Sīrijā. Parasti jau šie apgādāja no Melnās jūras ostām.

 Formali jau slēgts arī Ukrainai, bet... tas jau faktiski viņus neietekmē

Labots - oxygen
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Jurkins teica:

в нейтральном статусе, без флага и гимна

Tad jau lai bez biksēm arī skraida...?

Būs simboliski.😃

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , AndrisBB teica:

izšaus pāris un tad sapratīs kādi sūdi iestājušies.

Ieraugot, ka lido virsū ir jāpaspēj izšaut savējās, jo pēc tam var būt par vēlu, nebūs ne kas šauj ne no kurienes šaut.


1983. viens CCCP čubriks, iespējams, izglāba visu pasauli,  agrās brīdināšana satelīts uzrādījis, ka tuvojas piecas starpkontinentālās raķetes un nenoziņoja tālāk. Kā izrādījās vēlāk tehnisks gļuks sistēmā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , M_J teica:

Atceros 1991. gadu. ГКЧП preses konferenci.

Jā, es pirms pāris dienām te arī pieminēju asociāciju, jo spilgta ir atmiņā tā konference.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Tā, maiņas punktos , koka rublis jau tuvojās 300

Izskatās ka tauta ir sapratusi ka cars ir ievedis valsti bedrē. Tīri vai interesanti ko tagad dziedās tie kas paredzēja dolāra sabrukumu. Izskatās ka ir sabrucis rublis. Vēl, interesanti, ka naftai nevis aug, cenā, bet krīt.

 Tīri vai jātic sazvērestību teorijām, ka cara līdzgaitnieki ir piespēlejuši ''līku'' informāciju par Ukrainu, tipa ka sagaidīs ar ziediem, lai šo , beidzot nomestu no troņa. Nu ja ''leduskapis uzvarēs televizoru'', baidos ka caram var būt grūtības sēdēt tronī. Žel tik ka tas maksā asinis Ukraiņiem, bet ja nostrādās, ceru ka Ukrainai palīdzēs atjaunošanā.

Labots - oxygen
  • Patīk 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Es skatos tos aculiecinieku uzņemtos video, tu brauc ar savu tanku, neko ļaunu nedomādams, un te pēkšņi atradies viņsaulītē, tikai kvēlojošs ritens aizripo pa ielu. 

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , maize teica:

jāpaspēj izšaut savējās, jo pēc tam var būt par vēlu

Atkarībā kam lido virsū. Nezinu kā Eiropas "kodolsmagsvariem" un NATO, bet USA (un diemžēl arī krieviem "Perimetr"), ja lokatori redz, ka lido virsū un attiecīgā laika sprīdī nepienāk info no pogas koferī, vai info, ka viltus trauksme - nostrādā automātiski. Un tad jau Game ower.  Arī ja lidos uz Polijas robežas pusi - vai tad Polijā un Rumānijā esošās sistēmas (par kurām pu satraucas) nenostrādās? Kā arī, pēc šīsdienas paziņojuma, visi verķi, ja arī kāds kosmosā esošais, raķešu palaišanu fiksēt spējīgais verķis vēl neskatījās vajadzīgajā virzienā, domāju, tagad to dara visi.

Labots - raiviic
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ibitvaišumatj, es jau kopš sākās iebrukums UA, kārtīgi naktīs neguļu. Vairākas reizes ceļos un skatos netā vai Kijevā vēl turas.

  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jebkurā gadījumā, pēc pirmās pogas nospiešanas, tālāk karos dators, tas ir kirdik civilizācijai. Pieļauju, ka izdzīvos aligatori, bruņurupuči, cik tur tie mikroorganismi un varbūt pat žurkas.

Link to comment
Share on other sites

Just now, aoma teica:

Jebkurā gadījumā, pēc pirmās pogas nospiešanas, tālāk karos dators, tas ir kirdik civilizācijai. Pieļauju, ka izdzīvos aligatori, bruņurupuči, cik tur tie mikroorganismi un varbūt pat žurkas.

Un Šņukurs

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , base7 teica:

Vairākas reizes ceļos un skatos netā vai Kijevā vēl turas

Naktī gluži neceļos, bet no rīta parasti gāju čurāt, tagad vispirms ieskatos internetos.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Tagad vēl zviedri iedos 5k prettanku granātmetēju un tur tak ir cauri ar uzbrucējiem. Pat ja pusi pakāš pa ceļam līdz kaujai vai aizšaut garām, tās ir 2,5k beigtu tanku un bruņmašinu. 2K jau briti iedeva, gan jau vēl kaudzēm citi klusāk ir sadāļājuši. Tāpēc jau tur ir tā- brauc savā tankā un pēkšņi lido pie kaščeja….

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , e = d teica:

un pēkšņi lido pie kaščeja…

Tikai ne tur, tas taču nemirstīgs. Pie Lucifera, Belcebula, šaitana gan ceļš brīvs:biggrin:.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , ggg97 teica:

bet no rīta parasti gāju čurāt, tagad vispirms ieskatos internetos.

Vismaz rīta stienis atslābst kamēr

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ggg97 said:

Incanti, kā no rītdienas tiks apmaksāts "Antonijsa ielas ceha" darbs?

Ja līdz šim veda iekšā kontrabandas cigas, tad tagad vedīs iekšā kontrabandas rubļus. Ceham taču algu rubļos maksā? Jeb tomēr viņi nav idejas patrioti?

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , marrtins teica:

Мэр Киева Виталий Кличко сообщил, что Киев окружён, эвакуация невозможна.

https://t.me/nexta_live/18314

Пресс-секретарь мэра Киева опровергла иноформацию о блокаде города

«Это брехня и манипуляция», — сказала она The Insider. Скоро мэр Кличко по этому поводу выпустит видео заявление с опровержением, добавила она.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , kurtka teica:

Kāds saturīgs komentārs pēc siltas kadirovcu (laikam) uzņemšanas:

Es no kara lietām maz saprotu, bet gribētu zināt kā var tik metodski sašaut tādu kolonnu pilnīgi lupatās

Labots - Daiļais
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , Stasss teica:

Ir nu gan bootā blice. No infektoloģiem visi kļuvuši par kara analītiķiem..

Un cik forši, ka ar tevi arī nekas nav mainījies - kā nav viedokļa, tā nav, bet kaut ko pa starpai iekakāt arvien gribas... :sarkasms:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , oxygen teica:

Izskatās ka tauta ir sapratusi ka cars ir ievedis valsti bedrē.

Tā ir bidlo tauta, viņa saprot to, ko televizorā rāda.

Link to comment
Share on other sites

Elementāri, Vatson, jāsašauj pirmā un pēdējā tehnikas vienība, pārējām nebūs kur likties. šito mums pat skolā mācīja.

Link to comment
Share on other sites

Zinot, ka Ukrainas TV izplatija paziņojumu, ka, ja redzat kolonu , kurā ir apzīmējums V, kas ir sevišķi bīstami, ziņojot visi kas redz pārvietojoties ( pats dzirdēju vienā no TV kanāliem), tad noteikti pieslēdz gan Turku bezpilotniekus, gan citus.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Daiļais teica:

Es no kara lietām maz saprotu, bet gribēru zināt kā var tik metodski sašaut tādu kolonnu pilnīgi lupatās

HVZ, PSRS Afganistānas karā afgāņi darīja tā, sašāva pirmo un pēdējo, kolona apstājās un pārējos kaut kā zamočija. Bet to viņi dariīa aizā.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Just now, aoma teica:

jāsašauj pirmā un pēdējā tehnikas vienība

To es arī esmu dzirdējis, bet tas vairāk uz ceļa ārpus apbūves. Bet ar ko šauts?

Link to comment
Share on other sites

  • Zin... changed the title to Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...