Jump to content

Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Pirms 8 minūtēm , Jurkins teica:

Nē, šobrīd nav. Ar uzsvaru uz šobrīd. Tas brīdis var pienākt un ļoti ātri, bet šobrīd nav. Pilnīgi nevajadzīgi aizskart kādu svārstīgo. Šobrīd.

Es pilnīgi esmu pārliecināts, ka kāds vēlēsies uztaisīt uz tā politisko kapitālu. Brīnums, ka gobzems vēl nav pieslēdzies.

Redzēju fb tvita ekransavinu kur gobzems runāja par koncertu kas vakar notika un staķis šim atbildēja gobzem atpi...

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , alusbundza teica:

bet tagad ir īstais laiks izdarīt spiedienu no visām pusēm krievam, un jāierāda īstā vieta aizgaldā

Spiedienu - jā! Dot iemeslu uzbrukumam "apspiesto pisloņu aizstāvībai"? nahujam?!

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

versatile, kad Staķis ar Rinkeviču lukašenko karogu Rīgā novāca, hokeja čempionāta laikā... Vai tad tu arī biji ar tādu satraukumu? Varbūt nevajadzēja... Kā tad tā... Varbūt kāds tiks aizskarts...

Link to comment
Share on other sites

jebaķ, tu nejūti atšķirību starp padomju Baltkrievijas karogu un pieminekli, kas 3 paaudzēm no bērnība ir zombēts kā svēts?
Man ir arī draugi Krievijā, ar kuriem mums par notiekošo, par putinu ir ļoti līdzīgs viedoklis - viņiem pat varbūt trakāks, bet tas saprotams, jo ne jau man tur jādzīvo. Daži no viņiem ir dzīvojuši Latvijā, mācījušies valodu un Pēterburgā dziedāja latviešu korī. Krievs. Ar saknēm Pēterburgā un Kaukāzā. Tikko noformēju ielūgumu, pēc 1.03. bija plānots tīties no Krievijas, bet nekā - vīzas vairs neizdod.

Bet 9. maijs ir tik pat svēts kā mums 11.11. - iedomājies, kas notiktu, ja Krievija gribētu aizliegt mums to svinēt, jo tas aizskar viņu intereses.
Un šai jautājumā mēs kopīgu valodu neatradām.

 

Es nesaku, ka man tas piemineklis ir svēts.
Bet es spēju saprast tos, kam ir.

Labots - versatile
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , vvv teica:

kad Staķis ar Rinkeviču lukašenko karogu Rīgā novāca, hokeja čempionāta laikā

тад алусбунджа тейца ка тас ир стулби

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 3 minūtēm , versatile teica:

Spiedienu - jā! Dot iemeslu uzbrukumam

domā, puķins kodolbumbu Rīgai tūlīt uzlaidīs?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , versatile teica:

Bet es spēju saprast tos, kam ir.

Fair enough, es nespēju

manuprāt jābūt kognitīvajai disonansei (jādzīvo ru informācijas telpā) lai svešā zemē "savējo", okupantu pieminekli uzskatītu par "svētu"... tādai propogandai 3,5 vai 10 paaudzēs ir patiešām jāgrib noticēt

 

izskatās ka krievu dvēsele to izcili pieprot...

 

par to viņu tracināšanu netracināšanu - man liekās ka ukraiņi kāreiz ir šobrīd rāda ka runča leopolda pieeja pie krieviem sevi ir izsmēlusi, un tieši kā pie visiem gļēviem agresoriem - draudiem nav seguma un ir jāsāk par sevi pastāvēt.

 

91. vai 22. labāk vēlu nekā nekad

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , versatile teica:

Kad procents nokritīs zem 10 un putins būs Hāgā - aiziet.

Tieši tas pats kā krievi Krievijā tagad. Kad ukraiņi sakaus putinu, tikai tad...

Link to comment
Share on other sites

Lai nu kā ceru ka mēs to nepiedzivosim bet no pundura tarakaniem galvā visu var sagaidīt 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 2 minūtēm , versatile teica:

Ar zaļajiem cilvēciņiem nepietiktu?

un tu tūlīt pagrieztu pakaļu lai drāž?

mīkstais ...., tu jau sen tāds ir kopš dzimšanas , -vergu dvēsele

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , versatile teica:

Dot iemeslu uzbrukumam "apspiesto pisloņu aizstāvībai"? nahujam?!

Tā it kā neredzēji, ka krieviem iemesls nav vajadzīgs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , vvv teica:

Tieši tas pats kā krievi Krievijā tagad. Kad ukraiņi sakaus putinu, tikai tad...

Neapskaužu viņus. Tur ir nogriezta informācija, bloķē visu, ko var, biedē visus, kurus var. Cilvēki pat nezina, ka 2 kvartālus tālāk notiek demonstrācija. Also, dabūt ar dubinku pa ribām un lai pa tevi palēkā pāris omona kuiļu autozakā - nu, tas nav patīkami.
Kā domā, huļi man zināmie krievi grib pist nahuj?

Just now, vvv teica:

Tā it kā neredzēji, ka krieviem iemesls nav vajadzīgs.

Mūsu gadījumā vajag. Zaļie cilvēciņi, kas izliekas par vietējiem -> iekšējs konflikts, nato neiejaucas.

Tikmēr Ukrainā - vēl viens desanta lidaparāts lejā!

Слава Україні!

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 1 minūtes , versatile teica:

Neapskaužu viņus. Tur ir nogriezta informācija, bloķē visu

tu te nelaid dezinformāciju, tiešām puķina spiegs ,

Link to comment
Share on other sites

Es tikko aizdomājos, pirmīt ierakstīju, ka cīnīties var par savu valsti, ne citu.

Kā tad ir, braukt uz svešu valsti karot, lai kādi tie principi, vai tomēr tā nebūs izrādīšanās un sevis, kā vienam no miljona veiksmīgākajam spermatozoīdam pilnīgs aplauziens?

Link to comment
Share on other sites

Just now, alusbundza teica:

tu te nelaid dezinformāciju, tiešām puķina spiegs ,

Ja neesi ar tehnoloģijām uz tu, tad tā ir.

Taču aizliegts izplatīt informāciju par karu, kas nenāk no minabarona. A tiem aizvien nav kritušo.

Just now, aoma teica:

Kā tad ir, braukt uz svešu valsti karot

ja putins uzvarēs, visi būs vienā valstī.

Link to comment
Share on other sites

Lab, versatile. Tev ka tik kādu žēlot. Tagad ukraiņi cīnās uz dzīvību un nāvi. Nedod Dievs, mums nāktos to darīt, diemžēl, nekas nav izslēgts. Nestrādās tava pašreizējā attieksme tad.

Link to comment
Share on other sites

Just now, vvv teica:

Nestrādās tava pašreizējā attieksme tad

Tobiš, kad būs jākaro, iesi demontēt pieminekli? Good luck.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , latscrap teica:

jādzīvo ru informācijas telpā) lai svešā zemē "savējo", okupantu pieminekli uzskatītu par "svētu"...

Man ir diezgan bail nosaukt to ru informācijas telpā atrodošos iedzīvotāju skaitli, bet tas ir liels.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , vvv teica:

Tev ka tik kādu žēlot.

Visos karos iet bojā tie, kam tos karus nahuj nevajag. Un tos man ir žēl, neatkarīgi no tā, vai letiņš, sīrietis, krievs, afgānis vai amerikānis. Cilvēki, kas grib dzīvot un nevienu neaiztikt. Gan jau ka tādi šur tur vēl ir.

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, versatile teica:

Cilvēki, kas grib dzīvot un nevienu neaiztikt.

Pilna Krievija ar tādiem. Mēs malā pastāvēsim. Mēs vņe poļitike. Viņu dēļ civilizācija aizas malā.

Link to comment
Share on other sites

Ir jābūt vismaz 2 valstīm, kas viena uz otru - rrrrrrr

Ja paliks tikai viena valksts, tad tautai kirdī...

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , aoma teica:

vai tomēr tā nebūs izrādīšanās un sevis, kā vienam no miljona veiksmīgākajam spermatozoīdam pilnīgs aplauziens?

Domā to aijo benesu?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , vvv teica:

Mēs vņe poļitike.

nu tie ir cits stāsts :) Es par tiem, ko autozakos lādē.

Link to comment
Share on other sites

It kā Somija arī aizvēršot savu gaisa telpu krievijas lidmašīnām. Reiss maskava-Berlīne būšot tikpat garš kā maskava-Pekina.😁

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , aoma teica:

Ja paliks tikai viena valksts, tad tautai kirdī...

Precīzi! Nekas tā nevieno kā kopīga izklaide (romiešiem) un ārējs ienaidnieks (Vācija, psrs,KFF).

 

 

Lab, viss, laiks pieslēgtie soperatīvajai info.

Kijevā sākas gaisa trauksme.
Слава Україні!

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , versatile teica:

Tobiš, kad būs jākaro, iesi demontēt pieminekli? Good luck.

 

Vai, tavuprāt, tas ka tas sūds tur parkā torčī palielina vai samazina vietējo sūdeļu - potenciālo zaļo cilvēciņu bravūru, un visas tās citas (kaimiņiem) neveselīgās viņu iekšējās sajūtas kas tā strāvoja no putina uzrunas 24. datumā ?

noskaties labi to uzrunu - un saproti - ka tā mentalitāte, tas gara stāvoklis ko projecē putitns uz saviem pavalstniekiem arī ir tas kādu valsti un cilvēkus tiecās veidot pašreizējais kurss....

 

vai ar tādu līderi/nāciju iespējams ko civilziēti sarunāt, iespējams dialogs? savstarpējā cieņa? vai tur ir tik samežģīta dvēselīte ka "ciena tikai stipro" - nu kā suns apmēram... pēc kādiem noteikumiem ar tādiem kaimiņiem lai spēlējam? tev droši vien žīdu lieta tuva - vai pareizi darīja kad toreiz hitleru "mierināja"?

Labots - latscrap
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

@versatile, tu ir vīrels ar zemu pašapziņu, un bailīgs , droši vien tevi skolā klases biedri abižoja, armijā nekad nav bijis, sknisli ar nosist nevari ...., mošk kleitā staigā ....

Link to comment
Share on other sites

Just now, alusbundza teica:

mošk kleitā staigā

Uzminēji! bildi gribi, saldākiem sapnīšiem, kārumniek?

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Ukrainā sākuši gatavot speciālu alus šķirni. Krieviem garšošot:

"Ļvivas alus rūpnīca "Pravda" pārprofilējas uz Molotova kokteiļu ražošanu".


Molotova kokteiļi izrādījušies ārkārtīgi efektīvi pret Krievijas bruņutransportu, turklāt tos relatīvi vienkārši ir izgatavot ikvienam. Ukrainas Nacionālā gvarde ielikusi video ar Molotova kokteiļa aizdedzinātu bruņutransportieri.
 

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Bļins, nu tā kā kaut kādas Sipenieces... Bezspēkā vainīgo meklēšana starp savējiem... Bik tak saliekat kopā savas 2 smadzeņu šūnas...

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , alusbundza teica:

krievs dirsējs, tur nav tik daudz robežsargi nekad bijuši , saņemies netici psihopātiem

Bundž, pats saņemies, tā bija ukraiņu informācija. :D

Link to comment
Share on other sites

  • Zin... changed the title to Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...