Jump to content

Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!


alusbundza
 Share

Recommended Posts

alusbundza
Pirms 3 minūtēm , latscrap teica:

runājot par vīrišķību, tēvzemi untājoprojām,

nu man ar jau 55 gadi, aktīvā dienestā par švaku, bet es ir mednieks, un patronas gādāju

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , alusbundza teica:

pavērojiet krievu viedokli, man spalvas saceļas ....

 

peskovu ar vajag aprakt

nevis mūsu ofensīva netiek uz priekšu

 

bet

"mēs bijām paši apstājušies, pasēdējām un padomājām"

 

ar šito viņu propu, liekas grūtāka un grūtāka būs krieviņu atmošanās no tā ļaunā murga ko viņi uzskata par realitāti... drīz tas vairs nebūs savietojams ar īsto pasauli, putins paziņos ka viss ir matrikss, aizbrauks uz geledžnikiem un izslēgs telefonu...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , latscrap teica:

atved ģimenes līdz robežai, ielaiž drošā zonā, un dodas atpakaļ uz Kijevu

Viņiem jau vairs nav izvēles, pāri robežai nelaiž.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , alusbundza teica:

nu man ar jau 55 gadi, aktīvā dienestā par švaku, bet es ir mednieks, un patronas gādāju

es vēl tikai mednieku kursos eju :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , aoma teica:

Tu laikam neesi redzējis tās vecās, ar roku zīmētās kartes, kad ne tāda Ukraina, ne Krievija pastāvēja...

Atvaino, ko ar šo gribēji teikt? Ka visam jābūt kā tajās ar roku zīmētajās kartēs?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , AndrisBB teica:

Viņiem jau vairs nav izvēles, pāri robežai nelaiž.

vai tu būtu vīrietis ja visi iet atpakaļ a tu ar beibēm un bebēm mēģini pie čehu knēdeļiem tikt

 

varbūt uz mani ir nostrādājusi propa, bet diametrāli pretējas sajūtas:

1. kad tas luhanskas pusbandīts taisa videouzrunu un savējos kangarus sauc kopā (LTR mobilizācija 18-55 g.v. neizlaiž no "republikas" teritorijas) - bēģļus uz rostovas apgabalu krievijā, katram vēl 50 000 (?) rub sāpjunauda....

2. kad varonīgie ukraiņi cīnās par savu valsti

Labots - latscrap
Link to comment
Share on other sites

Tieši to pašu. Ukraiņi palaida visu pašplūsmē, atdodot savu kodolģeršavu Jeļcinam, līdz ar to pakļaujot sevi vēlākām exekūcijām no stiprākā puses. Nu šie tak kašķējas gadu simtiem, ja ne tūkstošiem, negribētos tur iejaukties.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , versatile teica:

Naivi iedomāties, ka ukraiņi šobrīd necīnās par Poliju, Latviju, Lietuvu un Igauniju. Iespējams, arī Somiju un Zviedriju. Visticamāk arī Moldovu.

un gruziju, azarbaidžānu, kazahstānu... tur tak var ar pirkstu kartei apkārt bakstīt, visiem ruski zaebāli

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, latscrap teica:

gruziju, azarbaidžānu, kazahstānu

Ar Gruziju pa lielam viss čikipuki, lellīte prezidē, armiju stipru kā Ukrainā neveido.

Azeriem ar armēņiem savs tusiņš.

Kazahstāna? Nuuu, pēc nesen izrādītās patstāvības, domāju, ka nākamajos nemieros (un tādu iespēja pastāv) sobri tik viekli palīgā nebrauks - un, kad brauks, tad uz citiem noteikumiem.

Link to comment
Share on other sites

Получили сообщение от читателя: Приятель белорус крутит баранку в Европе. Пишет, что у украинцев сорвало крышу: подходят по 2-4 человека к водителям с российскими и белорусскими номерами, бьют стёкла, срывают номера, нападают. Его приятелю в Германии на стоянке чуть не перерезали горло, хорошо, подоспел ещё один водитель-белорус вовремя

 

vot kur sankcijas

Labots - Jurkins
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , versatile teica:

Ar Gruziju pa lielam viss čikipuki, lellīte prezidē, armiju stipru kā Ukrainā neveido.

Azeriem ar armēņiem savs tusiņš.

Kazahstāna? Nuuu, pēc nesen izrādītās patstāvības, domāju, ka nākamajos nemieros (un tādu iespēja pastāv) sobri tik viekli palīgā nebrauks - un, kad brauks, tad uz citiem noteikumiem.

 

Pirms 7 minūtēm , laikamTak teica:

Tur jau ir citi ietekmētāji

manuprāt, zelta maliņa, ka šis kariņš ir kā katalizators, daudziem sasāpējušiem krievu konteksta jautājumiem, gan pie mums (jau pacēlās jautājums par pārdaugavas pmipsi, muižniece jau ierunājās ka nah pa valsts naudu okupantu valodā mācības) - domāju arī citur, ar acs kaktiņu redzēju ka tai pašā gruzijā tauta bišķi šūmējas, gan jau jo dienas Ukraina rāda patieso krievijas "stiprumu", jo cilvēki sasparosies un būs nosacīta pašattīrīšanās....

 

tas ka citas žīdvaras un lielvaras uzreiz mēģinās savus mellos pirksteļus iebāzt jaunajā pasaules kārtībā, tā jau cita runa, domāju ka švābs kopš trešdienas vakara ar erekciju staigā

Labots - latscrap
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

Получили сообщение от читателя: Приятель белорус крутит баранку в Европе. Пишет, что у украинцев сорвало крышу: подходят по 2-4 человека к водителям с российскими и белорусскими номерами, бьют стёкла, срывают номера, нападают. Его приятелю в Германии на стоянке чуть не перерезали горло, хорошо, подоспел ещё один водитель-белорус вовремя

 

vot kur sankcijas

varbūt tagad viņi pasaulē runās ar pusmutīti;

savādāk aizbrauc uz krētu - uz ielas krieviski;

aizbrauc uz venēciju - kafūzī dzird blanahuj

Link to comment
Share on other sites

Just now, laikamTak teica:

от соловьева?

da pok, no kā. pilnīgi pieļauju, ka tā var notikt. Un nenosodu

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , latscrap teica:

jau pacēlās jautājums par pārdaugavas pmipsi

Tam ķerties klāt ir stulbākais, ko var izdarīt. Pašlaik noteikti.

Mums ir pa pilnam cilvēku, kas skaitās "krievi", bet visādi -enko, utt - tīri vai pa daļai ukraiņi. Ar rodņu Ukrainā.
Acis reiz atvērsies.

Uzvaras piemineklis 364 dienas gadā viņiem ir svēta vieta. Tā ir audzināti, daudziem tiešām vecvecāki krituši. Jā, 1 dienu spēlē Mielavs un desas tirgo.
Bet, ķeroties tai klāt, mēs viņus noskaņosim atpakaļ uz Kremļa nots. Pielūdz putinu un ir svarīgs tas piemineklis - tie nav sinonīmi.

Man pašam tas stabs ir atgādinājums - nepieļaut vēlreiz. Cik nu no manis atkarīgs.

 

Protams, ka slapjie sapņi ir redzēt to stabu sabrūkam. Bet pasaule nav melnbalta.

 

labāk mēslu Upīti no Kronvalda parka deportējam - savu Staļina prēmiju šams dabūja ne bez tā nopelna, ka 40. gadā uz Maskavu lūgt mūs PSRS uzņemt brauca...

Labots - versatile
  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , versatile teica:

Tam ķerties klāt ir stulbākais, ko var izdarīt. Pašlaik noteikti.

Mums ir pa pilnam cilvēku, kas skaitās "krievi", bet visādi -enko, utt - tīri vai pa daļai ukraiņi. Ar rodņu Ukrainā.
Acis reiz atvērsies.

Uzvaras piemineklis 364 dienas gadā viņiem ir svēta vieta. Tā ir audzināti, daudziem tiešām vecvecāki krituši. Jā, 1 dienu spēlē Mielavs un desas tirgo.
Bet, ķeroties tai klāt, mēs viņus noskaņosim atpakaļ uz Kremļa nots.

Man pašam tas stabs ir atgādinājums - nepieļaut vēlreiz. Cik nu no manis atkarīgs.

 

Protams, ka slapjie sapņi ir redzēt to stabu sabrūkam. Bet pasaule nav melnbalta.

Neizsekoju domu gaitu:

tu domā ka ukrainis (kam šobrīd sirds par ukrainu) asociē to pieminekli ar sevi (saviem ģediem ww2) ?

ja tā, domāju tieši tāpēc arī šobrīd ir īstais brīdis to apkaunojumu Latvijai jaukt nost, kad krievi būs dabūjuši pa muti, ukraiņiem dusma būs nogājusi - tad sāksies sentimentālas atmiņas un uzvarētāja augstsirdība.... kal dzelzi kamēr karsta, ir kāzus belijs, jaucam nost

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , versatile teica:

Tā ir audzināti, daudziem tiešām vecvecāki krituši.

Zini ko! Tagad daudzi krīt. Ukrainā. Ukraiņi cīnās par savu zemi un ne tikai par savu... No krievu agresijas cieš. A tev žēlums pret okupāciju slavinošo pieminekli.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , vvv teica:

krieviem vajadzēja savu pļešivo vadoni no bunkura izraut, pa zemi izvalkāt un beigās uz mieta uzdurt. Nevis būt iebiedētiem un neko nedarīt

какого хуя? там всё стабильно!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vvv teica:

A tev žēlums pret okupāciju slavinošo pieminekli.

Man nav vēlmes pēc pilsoņu kara un/vai dot acīmredzamu atmazku vovanam. bet nu es tāds dīvains, atzīstu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , latscrap teica:

tu domā ka ukrainis (kam šobrīd sirds par ukrainu) asociē to pieminekli ar sevi (saviem ģediem ww2) ?

Tā arī ir. Man liela daļa draugu ne-latvieši, esmu ar ģimenēm pazīstams. Tur plašs spektrs un dažādas uzskatu maiņas.

Viņi nesaista WW2 ar Putinu.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Nē, šobrīd nav. Ar uzsvaru uz šobrīd. Tas brīdis var pienākt un ļoti ātri, bet šobrīd nav. Pilnīgi nevajadzīgi aizskart kādu svārstīgo. Šobrīd.

Es pilnīgi esmu pārliecināts, ka kāds vēlēsies uztaisīt uz tā politisko kapitālu. Brīnums, ka gobzems vēl nav pieslēdzies.

Labots - Jurkins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta, ka lielais vairums mācās vēsturi no pašām "svaigākajām vēstures grāmatām".

Man bija tā laime, mazam bērnam esot, no sirds izrunāties ar vecvecmāti, kura tikai dažus gadus jaunāka par Uļjanovu, ilgu mūžu nodzīvoja, 3 karus pārdzīvoja, 5. gada dumpi, revolūciju, cik tur tās okupācijas... 

Drūmi, pagaidām izdevies bez šrapneļa šāviņiem virs galvas iztikt...

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , versatile teica:

Tur plašs spektrs un dažādas uzskatu maiņas.

Interesanti gan. Ko gan ukraiņi tagad varētu, ja viņi plašā spektrā un uzskatu maiņās rīkotos. Nav nekādu spektru un uzskatu. Viņiem tagad jāgalē nost krievu okupanti, savādāk viņi paši tiks iznīcināti.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 8 minūtēm , versatile teica:

Tam ķerties klāt ir stulbākais, ko var izdarīt. Pašlaik noteikti.

mīž karstu?, tas nozīmē, ka tev verga gēns ir iekšā ....., jūtu līdzi bezmugurkaula radījumiem

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vvv teica:

Nav nekādu spektru un uzskatu.

Citējot foruma galveno epi'ģermatologu - subjektīvi.

Link to comment
Share on other sites

Atcerieties, ka mēs esam NATO valsts. Ir pilnīgi nepieļaujams uztaisīt kaut kādu iekšējo kipišu. Tur nav sakara ar vergu gēniem vai mugurkaulu.

Labots - Jurkins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , alusbundza teica:

tas nozīmē, ka

Beidz dzert, pjanī Tēvzemi huj aizstāvēsi.

Kad Kremlis būs liesmās, tad, uz viena viļņa, aiziet, jaucam nost!

Pašlaik - lai stāv un vairo mūsos dusmas un spēku stāties pretī.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

versatile, apskaties kā šajās nedēļās Vācija... Sākumā savus ieročus neļāva, tad pret swift atslēgšanu bija...

Ko tagad redzam? Gan ieročus dod, gan swift atslēgšanu atbalsta. Mēģināja kā tu pašlaik. Lavierēt. Stingru stāju uzreiz nerādīja.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , versatile teica:

Tā arī ir. Man liela daļa draugu ne-latvieši, esmu ar ģimenēm pazīstams. Tur plašs spektrs un dažādas uzskatu maiņas.

ok tādā gadījumā, atbildi atspēko manu (cinisko un nedaudz žīdisko) loģikas aprēķinu:

 

kad teorētiski vieglāk to sūdu novākt (uzdevuma vajadzībām pieņemot, ka mēs - latvieši - gribam, to novākt):

 

1. pēc 5 gadi, kad Ukrainais karš par eiropas sirdsapziņu būs jau sācis aizmirsties, krievija sadalīta, Maskavijas un Stpēterburgas republikas taisās iestāties eiropas savienībā, tiek dibinātas diplomātiskās saites ar Transurālu valsti un Sibīrijā saimnieko ķīnieši - putins jau satrūdējis - tajā brīdi tas piemineklis tiešām būs kultūrvēsturisks mantojums bez kāda apdraudējuma - tikai sentimentāla nozīmē no aizgājušiem laikiem

 

2. tagad, nākamnedēļ, pagriežot to kā PR gājienu PRET krieviju PRET putinu, kā sankciju vārdu sakot....

 

 

un runa ne tikai par pmpsi pārdaugavā, bet par visu nevēlamo krievisko ko mēs vēlamies izskaust. īstais brīdis.

Labots - latscrap
Link to comment
Share on other sites

Just now, vvv teica:

versatile, apskaties kā šajās nedēļās Vācija

Apskatījos. Tur 40% iedzīvotāju dzimtā valoda nav krievu.

Kad procents nokritīs zem 10 un putins būs Hāgā - aiziet.

Link to comment
Share on other sites

Just now, vvv teica:

Stingru stāju uzreiz nerādīja.

Domāju, ka viņiem nebija pārliecības par Ukrainu.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , latscrap teica:

kad teorētiski vieglāk to sūdu novākt

91.ajā.

Es tai laikā zem galda staigāju, te forumā ir personāžim, kam ap to laiku jau vismaz uz lūpām kkas balts bija - kam alus putas, kam kas cits, neš;kirosim, mātei Latvijai visi bērni mīļi.
Jautā tiem, huļi nomīza.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , versatile teica:

Apskatījos. Tur 40% iedzīvotāju dzimtā valoda nav krievu.

Kad procents nokritīs zem 10 un putins būs Hāgā - aiziet.

paga, arguments ka tu baidies ka sados pa muti?

 

visiem sadot rokas būs par īsām

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 3 minūtēm , versatile teica:

Pašlaik - lai stāv

tu nepiemin dzeršanu, ja pats ir nodzēries, tad neblamējies ...

 

bet tagad ir īstais laiks izdarīt spiedienu no visām pusēm krievam, un jāierāda īstā vieta aizgaldā

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Jurkins teica:

Domāju, ka viņiem nebija pārliecības par Ukrainu.

Tieši tā. NATO palīdz tiem, kas spēj paši. Nav jēgas krieiviem uzdāvināt Javelinus un Stingerus, par PVO nerunājot.

Link to comment
Share on other sites

  • Zin... changed the title to Ukrainas specoperācija... Putin kaput!!!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...