Jump to content

Pērku hi8/video8 videokaseti


Ze Baarda
 Share

Recommended Posts

Kramerss

nu man ir taa viena tuksha vhs videokasete, kas der vhs magji. un nevajag nekadus 5 eiro. pietiktu ar 1.50. eur.

Link to comment
Share on other sites

Ze Baarda

Argusā nav ,elkor plazā ir, bet padārgi, domāju varbūt kādam kāda lieka mājās mētājas!


Ja nu kādam kkas ir, rakstiet lūdzu uz pm..

Link to comment
Share on other sites

ebajs neder?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Vispār derētu precizēt, kādu 8mm kaseti vajag - analogo vai digitālo. Tās, kas vēl tirgojas ir digitālās. 

Link to comment
Share on other sites

Stāv kāds bariņš plauktā no seniem laikiem, nesen sāku digitalizēt, tad dažas atbrīvojās, vienīgi neesmu Latvijā un šobrīd pat nevaru iedomāties, kad būšu.

Mežaveci, un tagad pastāsti lūdzu, ar ko atšķiras pati kasete tehniski analogā no digitālās. Cik man zināms, Hi8 un Digital8 ir tieši tā pati kasete, tikai izmantojama gan analogajās, gan digitālajās kamerās.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
x_rays

Tēmas autors tak prasīja Video8, kas gluži nav tas pats, kas Hi8 vai Digital8. Vai arī es kaut ko jaucu?

Link to comment
Share on other sites

Es gan savā laikā vairāk ar analogajiem panasoniciem ņēmos/tirgoju, arī DV kameras, bet Soņkai man liekas, ka visi trīs formāti uz vienas kasetes rakstās. Hi8 labāks magnētiskais pārklajums, tapēc tās lentas izmantoja Digital8 formātam, tikai ātrāk griezās. Protams marķēja katru savādāk, vai tur kāds knifs konstrukcijā bija, lai V8 vai Hi8 neibāztu D8 kamerā, neatceros.

Link to comment
Share on other sites

Ze Baarda

Grūti spriest, manai sony kamerai tieši virsū rakstīts video8/hi8, tātad der abas pat ja ir kāda starpība tur, derēt derēs!

Link to comment
Share on other sites

 

 

video8/hi8, tātad der abas
Es jau tā arī saku.

Es minēju, Digital8 varētu atšķirties korpusa knifā kādā, lai ieliekot Video8 vai Hi8 D8 kamerā, tā paziņo, ka nav īstā, nu hvz. Es jau nesaku, ka Digital8 citas konstrukcijas kasetes, visi izmēri vienādi un lenta no Hi8. Varbūt D8 kaseti var bāzt jebkurā kamerā, bet Video8 ieliekot D8 kametā, ta pasūtīs tevi. HVZ, neatceros vairs, kur tie laiki.

Link to comment
Share on other sites

Man ir vēl vecā Sony Hi8 kamera, un droši zinu, ka Video8 kasetes tajā tika lietotas bez nekādām problēmām. Ir arī pat viena pasvaiga kasete, uz kuras ir marķējums Hi8/Digital8, un arī to ņem pretī. Atšķiras tikai filmēšanas laiks Hi8 standartā ir 120min, bet Digital8 - 60min.

Link to comment
Share on other sites

Hi8 standartā ir 120min, bet Digital8 - 60min

Digital8 kasetē ir Hi8 lenta un Digital8 videokamera griež 2x ātrāk.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Vispār jau būtu stipri dīvaini, ja tā nebūtu, Zuxter :D Es tik par to, ka tajā Hi8 kamerā var likt iekšā Video8/Hi8/Digital8 kaseti un viss būs štokos.

Labots - x_rays
Link to comment
Share on other sites

Tas ta jā, bet es vairāk par to, vai Digital8 kamerā var ielikt Video8 vai Hi8 kaseti. Ielikt ta var, bet vai ēdīs?

Link to comment
Share on other sites

Topikstarterim tak ir Hi8. Un par Digital8 neko dabā pateikt nevaru, nav sanācis rokā turēt, zato Hi8 plauktiņā stāv vēl joprojām.

Link to comment
Share on other sites

Tais laikos tak notika formātu cīņa. 8mm kasete bija pirmajās mazgabarīta kamerās, tai prertī VHS C formāta kasete. Tad nāca S VHS un tam standartam pretī Hi8. Tad SONY izdomāja Digital8, bet JVC Digital VHS. SONY šausmīgi reklamējās, ka uz jaunās Digital8 kameras var vecos 8mm ierakstus atskaņot un tas esot kruta. Beigās, ar ciparu formātiem, apstāstiās abi konkurenti, jo uz vecās tehnoloģijas nekas prātīgs nesanāca. SONY uztaisīja profesionālo DVCAM standartu un sadzīves DV, kas bija daudz labāks par Digital8.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...