Jump to content

nomas veikals


Fruzz
 Share

Recommended Posts

Beidziet piekasīties, vai tad kāds jūs spiež lietot pakalpojumu? :) Gluži tāpat kā ar smscredit.. nevari atļauties, nelieto un miers.. mobilo telefonu jebkurā gadījumā izdevīgāk pie operatora paņemt.. aber riepas.. tad jau labāk līzingā un miers.. tiesa.. atkarībā no situācijas nomo pakalpojums ir ideāls, neskatoties uz samaksu.

Link to comment
Share on other sites

Nav runa par summu.

Katrs var prasīt cik grib.

 

Tu kā programmētājs zini, ko nozīmē kļūda kodā.

 

Interesē līgumu teksts un kas ekspertos ?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Baigi ērti - gribās hardkora geimingu uz paris nedēļām vai nedēļas nogali - paņemam konsoli, vismilzīgāko TV, izārdamies un atdodam atpakaļ 14 dienu termiņā, neko nesamaksājot - pat īsti nekur nebraucot un nevedot:D
 

 

 

 

Tev šī prece būs jāatdod atpakaļ mums. Visām precēm ir 2 gadu garantija, nekādu slēptu līguma nosacījumu, un pirmā mēneša laikā ir spēkā attālinātā līguma iespēja atkāpties no nomas līguma 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas dienas.
Link to comment
Share on other sites

Nu re - gribas izbraucienu ar velo ar čomiem uz nedēļu, gar jūru - ņemam velo un samaksājam tikai to 0.01 EUR par reģistrāciju; Vai gribas MILZU LCD un jauno Pleisteišanu uz nedēļas nogali - arī tas pats:D 

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

 

 

Visām precēm ir 2 gadu garantija, nekādu slēptu līguma nosacījumu, un pirmā mēneša laikā ir spēkā attālinātā līguma iespēja atkāpties no nomas līguma 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas diena
Vai kāds man var paskaidrot, kas ir tas "pirmais mēnesis", un kas ir "14 kalendārās dienas"?
Link to comment
Share on other sites

@@_dunduks_, nu kā.. pirmajā mēnesī ir spēkā distances līguma iespējas atkāpties 14. dienas.. tās 14 dienas taču ir pirmajā mēnesī, kas neskaidrs? :)

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Man ir neskaidrs, ko es varu darīt 21.kalendārajā dienā, kas jau ir pēc 14 kalendārām dienām, bet pirmais mēnesis vēl nav pagājis?

Varu atteikties, vai nē?

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

14 dienu laikā vari neko nemaksāt un atdot atpakaļ - tas ir saskaņā ar PTAC noteikumiem par VISIEm distances līgumiem (interneta veikali, Dormeo, Top-Šopi caur telefonu); Protams, prece jāatdod nesabojāta!

Attiecīgi - Atved Tev nomo.lv dīvānu, plazmu, PlayStation4, tu, piemēram, 10 dienas nospēlējies zilimelns, pazvani - ai, nepatīk - šie atsūta DPD pakaļ - tu visu atdod nesabojātu - esi samaksajis par reģistrāciju tikai 0,01EUR :D

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Nu labi - es pārfrāzēšu savu jautājumu.

Ja es preci atdotu atpakaļ 10.dienā - vai tā ir līguma laušana (14 dienu distances līguma laušana), vai tā vienkārši ir noma uz 10 dienām ar izrietošo apmaksājamo rēķinu par veselu mēnesi?

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

Nē, paņemot preci no Nomo.lv Tev ir tiesības to 14 dienu laikā atgriezt atpakaļ un neko nemaksāt; Tāpat no jebkura manis pieminētā cita varianta (arī VISIEM interneta veikaliem) - atdod preci atpakaļ un viņi tev atgriež atpakaļ naudu 100% apmērā, ja vien prece nav bojāta tavas vainas pēc! Plašāk var iepazīties te - http://www.ptac.gov.lv/page/356

Link to comment
Share on other sites

KAM PIEEJAMS NOMO PAKALPOJUMS?

Nomo pakalpojums pieejams tikai Latvijā dzīvojošām privātpersonām vecumā no 21 līdz 75 gadiem, kam nav būtisku neatmaksātu parādu vai kredītsaistību.
 
Vai hipotēka ir būtiskas kredītsaistības? :D
Labots - shark
Link to comment
Share on other sites

Hipo viņi nekad Tev nenočekos - vienīgās pieejamās datu bāzes viņiem ir ar visādiem Lindorfiem, Paus Konsultiem un Creditreform; Pieeja Latvijas bankas Kredītreģistram viņiem NAV un arī NEBŪS!

Tāpēc viņi redzēs nevis tavas aktīas kredītsaistības, bet tikai tās, kuras tu kādreiz neesi nomaksājis un ir bijušas nodotas kādam piedziņas kantorītim:)

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Ja jau viņi sevi pozicionē kā nomas kantoris, tad kāpēc tiek pieminētas neatmaksātas kredītsaistītbas?

Tad jau laikam tajā kantorī nedarbojas nolikto atslēgu princips. Sanāk, ka atdošu preci, bet saistības paliks?

Bet tas jau ir retorisks jautājums.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Viņi to preci iznomā vai izīrē?

Kāda atšķirība? Vārdu "noma", cik zinu vairāk lieto, ja runa par juridisku personu, savukārt "īre" ja par fizisku personu. Bet ideja no tā nemainās. Sorry, ja esmu kaut ko saputrojis, bet liekas ka tā bija. Neesmu jurists.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kādam ir kāda reāla pieredze ar šo?

Nomāt 24 mēnešus, protams, sanāk ļoti bezjēdzīgi un dārgi, taču tagad skatos varētu ziemā uz kādu mēnesi paņemt konsoli padzenāt. Pirkt negribu un nevajag.

Link to comment
Share on other sites

Vai tu lasi arī, ko cilvēks jautā?

Nav runa nomu uz 24 mēnešiem.

Vajag tikai mēnesi vai diviem.

Man arī interesētu cilvēku reālā pieredze nomājot uz 1 mēnesi.

Pašam interesē uz remonta laiku paņemt kādu Bosch ripzāģi vai augstspiediena mazgātāju.

Vai tur beigās nesanāks piemaksāt un pārmaksāt par mistisko iekārtas nestandarta nolietojumu?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vai tu lasi arī, ko cilvēks jautā? Nav runa nomu uz 24 mēnešiem. Vajag tikai mēnesi vai diviem. Man arī interesētu cilvēku reālā pieredze nomājot uz 1 mēnesi. Pašam interesē uz remonta laiku paņemt kādu Bosch ripzāģi vai augstspiediena mazgātāju. Vai tur beigās nesanāks piemaksāt un pārmaksāt par mistisko iekārtas nestandarta nolietojumu?
 

 

 

man liekas tur minimalais nomas termins bija kkadi 3menesi vai kas tads...

galigi nav tolks! tajos 3-4menesos ko samaksasi jau tev sanaktu nopirkt to mazgataju tapat.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...