Jump to content

Auto aksesuārs - suns kurš krata galvu


FoX
 Share

Recommended Posts

Palīdziet cienījamie boot.lv lietotāji,

gribu savā auto kompanjonu, bet nekur nevaru atrast to ko gribu.

 

Vēlme sekojoša: suns, kurš krata galvu - liekams uz priekšā paneļa, ceru ka doma skaidra :)

 

Nez cik veikalus jau esmu izstaigājis, bet nekur neesmu sastapis šādas mantas, nevar būt ka viņi vairs nav pārdošanā.

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

KurPirkt ieraksti suns un ap 8 lapu ir kaut kādi, protams vizuāli savādāki, kā pēcpadomju laikos.

Labots - atkarigais
Link to comment
Share on other sites

Antikvariātos es meklētu tādu mantu. Garāmejot ir redzētas vairākdesmitgadus vecas porcelāna lellītes un cita draza, ko padzīvojuši cilvēki nes pārdošanai.

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

 

 

Man divi tādi
 

 

Var redzēt!  :punk:  :jump:  :wacko2:

Link to comment
Share on other sites

Jā, reizēm sagribas ko nostaļģisku... 

 

 

Vajadzētu vēl diskusiju bildējam savus auto karekļus. :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

@kicker, noiets etaps vai nē, bet vismaz vienam pašam braucot ir ar ko kopā galvu pakratīt
 

Aizmirsu kā to filmu sauc, bet atgādināja ļoti, kā divi baltie piebrauca pie melnajiem rajonā, uz paneļa tāds suņuks kratīja galvu, skanēja modern talking dziesma un šamējie abi ar galvu veica tādas kustības kā @100debija postā :D

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Mož tad to runājošo kāmi? Varēs arī pamuldēt pa ceļam

tāds ir :D

bet pie skaļas mūzikas, tāpat nedzirdēs ko viņš muld.

 

IMG_20140728_144148.jpg

Labots - FoX
Link to comment
Share on other sites

 

 

Night at the Roxbury?

nē, tā ir cita filma. Eh ar nevaru atcerēties to filmās nosaukumu  ko domāja KICKER

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Vot šito nekas nesapratīšu. Sunīši, nano-padi, vimpeļi, dažādu kategoriju džīzasi zelta rāmjos. Daži par auto pamanās nodot placī ar visu trīsvienību vai kāds nu kuram ir tas svētulis (svētuļu komplekts) piestiprināts virs blakussēdētāja airbega.

 

m07-11-13-jesus-in-cars.jpg

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Es arī nesaprotu to štruntu jēgu. Aizsedz redzamību, var radīt avārijas situācijas, kad tāds štruntiņš pēkšņi braukšanas laikā nokrīt un cilvēks to cenšas pacelt / sameklēt kur tas paripojis zem sēdekļa vai pedāļiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Es arī nesaprotu to štruntu jēgu. Aizsedz redzamību, var radīt avārijas situācijas, kad tāds štruntiņš pēkšņi braukšanas laikā nokrīt un cilvēks to cenšas pacelt / sameklēt kur tas paripojis zem sēdekļa vai pedāļiem.

Tādēļ jāpielīmē ar superlīmi :D lai nākamais auto īpašnieks cīnās ar līmes atstātajām pēdām uz paneļa, praksē nākas bieži sastapties, kā piemērs bračkas auto, kurš tika nesen iegādāts, uz paneļa smuki bijis pielīmēts tas rāmītis ar "svētuļu komplektu" ja tā drīkst teikt. 

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Ja cilvēks vairāk, kā pusi mūža pavada pie auto stūres, tad protams, ka izpušķos, jo sāks tas vienveidīgums apnikt.

Tās ikonas jau līmē krievi un nejau tāpēc, ka ir baigi ticīgie (tas pats ar kolorado šņorēm un karogiem)

Link to comment
Share on other sites

Man, piemēram, ir Latgales novada karogs pie stikla. Pofig, netraucē, turklāt dāvana...

Bilde gan no ziemas...

ip7n2funcug3vlpwpg9m_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pie aizmugurējā stikla vajag pielipināt plaukstu kura šūpojas, ar uzrakstu STOP, tad būs pilns komplekts, kā 80-jos :)

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...