Jump to content

[teorijas jautājums] Subwoofer kastes formas nozīme


mickys
 Share

Recommended Posts

Sveiki biedri.

Interesē teorija par subwooferiem. Zinu, ka taisot kasti ir svarīgs tilpums, katram skaļrunim individuāli, bet kā ir ar formu?

Konkrēti jautājums sakarā ar mašīnas Subwooferi. Kasti gribētu taisīt plānu, bet ar lielākiem pārējiem izmēriem. Vai tā var darīt?

 

Esmu dzirdējis, ka liek kastēs iekšā kaut ko tjipa vatveidīgu, lai virtuāli palielinātu kastes tilpumu. Ir kāda informācija par to?

 

Pagaidām bez konkrētiem piemēriem - interesē tīri teorija.

Link to comment
Share on other sites

kuraa plaknee attieciibaa pret pashu skaljruni buus taa "plaanaa" mala ?

vispaar par to teemu

 

Zinu

un

 

 

Esmu dzirdējis

ja ar shaadu pieeju pieiet kastes buuvei, tad ir dzilji paraleeli, cik shaura buus kaada no malaam.

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

skaļrunis būtu ļoti netālu no pretējās sienas, attiecīgi montēts šaurajā plaknē (stulbi izsakos), apkārt daudz brīvas vietas...

 

Esmu dzirdējis, tāpēc ceru, ka kāds varētu apgaismot. Gribu ievākt maksimāli daudz info, pirms pats kļūdos.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Es iztēlojos ko autors domā, plāns vāds mulsina, labāk šauru kasti, gar krēsla atzveltni.

 

$T2eC16RHJHEFFmSwy+CfBSVl7Rwnbw~~_32.JPG

 

Domāju sāc ar mobileaudio teroijas izpēti, tad arī varēs diskutēt, šobrīd Tev nav "seguma" diskusijai.

 

Un, kad tas izlasīts un izprasts, tad lasam šo un saprotam lietas būtībusmile.gif
Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Ja kaste slēgta - pofig. kā tur kāda mala pret citu malu attiecas. Galvenais - optimāls tilpums. Ja invertors - jāciena trubas vajadzības.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...