Jump to content

Android planšete vs Ipad


Luke
 Share

Recommended Posts

nevertell

Nē, Smī, es iesaku pirkt Nexus un GPe devaisus, vai vismaz Motorolas (Moto G/X). Ja tik daudz naudas nav, un nav ko tur kaunēties, ka negribam izdot vairāk par 200 eiro par telefonu, tad ņemam lētuci WP, vai lētos un labi atbalstītos androīd telefonus, un uzliekam normālu ROM'u. Ar HTC tas nav nekāds dižais seks- 3 rindas ķerminālī, pāris telefona restarti un telefons jau ir lietojams.

Gūgle un Androīds nav vainīgi, ka Samtisungs un citi labdari ievelk AOSP un visu brutāli sajāj. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • martinno

    7

  • nevertell

    13

  • Luke

    10

  • akriss

    9

INTRASERVERNET

Apgaismotiet mani kam shaads ir Android ieriicees:

Android OS un Android System...

 

114541d1398351116t-galaxy-s5-android-sys

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Lai cilvēki redzētu, kas par aplikācijām ēd visvairāk strāvu. Noder, ja kāds ir sainstalējis kuiņu, kas nezin, kas ir servisi, kas ir device stāvokļi un tiri piri. Pie normālas lietošanas parasti tāpat tev tur visvairāk ēdīs displejs, bet ja nekad neslēdz iekšā telefonu, tad andrīš-sistēma. 

 

Lūdzu, Ņetwerk.

p.s. Tu neesi nekāds trunk_gizards, lūdzu lieto garumzīmes. 

Labots - nevertell
Link to comment
Share on other sites

Nopirku nesen šo un esmu pārsteigts par labo kvalitāti un zemo cenu. Sēžu netā. Skatos filmas. Lietoju polaris office. Spēlēju spēles utt. Lietoju pat dublēšanas funkciju ar savu galaxy s3. Baterija spēcīga. Un par 209 eur... Plus korpuss nekrakst... Mateeta aizmugure. Dizains smuks...

 

http://www.euronics.lv/t/85336/ipad-un-plansetdatori/plansetdators-g-pad-10-1-lg-wi-fi/lgv700-abalbk

 

Man patīk

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...