Jump to content

Pirkt (nevis salikt no daļām) jaunu stacionāro datoru-ieteikumi


krisulis
 Share

Recommended Posts

krisulis

 

 

Risinājums - savs konts ar paroli , bet bērniem limited user vai savs PC . 

Paldies, tas ir skaidrs.....savādāk nav sava dzīve....bērniem jau ir savi datori un tagad ir vēlme vienam tīnim nopirkt jaudīgāku un mūsdienīgāku, bet pie reizes arī mājas pārējiem 2-iem vecajiem datoriem atjaunot uz jaunāku SW 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • itanium

    10

  • krisulis

    21

  • Rubenis

    14

  • Bomaars/C12

    10

Bomaars/C12

krisuli vienkārši pērc rubeņa 12 postā minetās komponentes(420 eio+ cik uz lizinga procentiem jaskatas) piezimes ieraksti, ka vajag sakraut datoru un viss būs ok, a lai nečakarētos vajag sarunāt kadu kas tes sarakstis windowsu un draiverus lai iet tiptop

Runājot par līzinga procentiem 1a kāda likme tur ir?

papētiju un parēķināju 420 eiro kompis 24 menesus sanak katru menesi 25 eiro maksāt beigās sanāk 600 eiro...baigi saliti 420 eiro kompis pec lizinga nomaksas 600 kopumā

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Rubenis
Runājot par līzinga procentiem 1a kāda likme tur ir? papētiju un parēķināju 420 eiro kompis 24 menesus sanak katru menesi 25 eiro maksāt beigās sanāk 600 eiro...baigi saliti 420 eiro kompis pec lizinga nomaksas 600 kopumā

 

Tur jau ir tā, ka piesakies līzingam un kura pirmā kompānija tevi noķer, tā arī tevi dabū kā klientu. Un procentu likmes atšķiras diezgan, it īpaši ja esi kaut vai Lateko līzinga zelta klients vai Unolīzinga regulārs klients. 

 

Bet par summām. runājot - uz gadu tur sanāks nedaudz pāri 500 eiro, jo procentu likmes nav izdevīgas ilgtermiņā. 

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

Vai tieshaam tavaa pazinju lokaa nav neviena, kas njemas ar datoriem? Uzliks Tev gan licenceeto win gan ofisu beedas nezinaasi... :)

Link to comment
Share on other sites

krisulis

@@Rubenis,@@Bomaars/C12,  

Liels paldies jums, tā laikam arī darīšu..... Pagaidām vēl gaidu viņu ieteikumu, jo dienā aizsūtīju viņiem meilu ar aprakstu- , lai šie kaut ko iesaka, tad ceru, ka rīt saņemšu kādu atbildi...... Pie tam viņi piedāvā sekojošo "Izvēlies datoru komponentes, mēs datoru saliksim BEZ MAKSAS!!!", kas man ļoti patīk, protams....

 

Zem servisa viņi saka arī sekojošo:

  1. Jums mājās stāv pirms kāda laika iegādāta datortehnika, kura jaudas vairs nepietiek ikdienas darbiem, taču nodot utilizācijai vēl žēl? Bet varbūt biroja datortehnikas jaudas trūkums būtiski traucē palielināt darba ražīgumu? Mēs ar lielāko prieku sniegsim kvalificētas konsultācijas par iespējām uzlabot Jūsu pašreizējo datortehniku. Šis pakalpojums ir BEZMAKSAS!

Nezinu gan, cik tas ir patiesi, bet varbūt varu painteresēties arī par veco datoru upgreidu.....? (Ja nesarunāšu ar kādu no izpalīdzīgajiem šī foruma "biedriem".....)

Kad saņemšu no viņiem jel kādu atbildi, iemetīšu šeit novērtēšanai.... Paldies jau iepriekš....

 

Par līzingu - būs OK, parasti cenšos izpētīt izdevīgāko un tā arī ņemu - uz vienu gadu ar vismaz 15% sākotnējo iemaksu, tad parasti vairāk par ...padsmit % pārmaksa nesanāk.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nu beidz ja tev datora xp, tad pc noteikti ir vēsture, nav jēgas vairs tādus celt ieguldījums/performance nebūs tāpat liela, nemoki sevi un veco karbu, ņem jaunu jutīsi atšķirību.

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

krisulis

 

 

Vai tieshaam tavaa pazinju lokaa nav neviena, kas njemas ar datoriem? Uzliks Tev gan licenceeto win gan ofisu beedas nezinaasi...

Ir, bet aizņemti augstākās raudzes profi šajā jomā, kam piepelnīšanās nav aktuāla.....pārāk gudri un lielos amatos, līdz ar to čakars, kamēr laiku sarunā..... Neērti traucēt ar savām "necilajām vajadzībām".... 

Es vairāk sliecos atrast kādu šīs jomas gudrinieku, kas dzīvo tuvākajā apkārtnē un kuram var uzdot arī "stulbus jautājumus"......

Link to comment
Share on other sites

pārāk gudri un lielos amatos, līdz ar to čakars, kamēr laiku sarunā..... Neērti traucēt ar savām "necilajām vajadzībām"..

 

Kaa es vinjus saprotu... Nedo dies pa draugam uzlabot kompi, paarinstaleet os. Naudu jau nenjemsi, bet taapat vismaz pudeli iesmeerees. Un tad peec meenesha it kaa starp citu Tev atgaadinaas klau, bet latvieshu valodu neuzliki, kompis nelabi breec par apdeitiem un vispaar, es laikam kljuudiijos kad teicu ka uz cietaa nekaa svariiga nebija, tikai kursa darbs un visa muuzha bilzhu kolekcija... :D

Link to comment
Share on other sites

krisulis

 

 

Nu beidz ja tev datora xp, tad pc noteikti ir vēsture, nav jēgas vairs tādus celt ieguldījums/performance nebūs tāpat liela, nemoki sevi un veco karbu, ņem jaunu jutīsi atšķirību.

Nu nezinu, man liekas, ka  šis procesors (Processor x86 Family 6 Model 15 Stepping 6 GenuineIntel ~1864 Mhz) ar winXP un 7.ofisu mani līdz šim ir apmierinājis, tā kā nespēlēju spēles, tad priekš mūzikas un filmām esošā videokarte arī der... nezinu, kur meklēt sysinfo...varētu būt šī (Adapter Type ATI Radeon Graphics Processor (0x717F), ATI Technologies Inc. compatible)?   Vienīgā problēma, ka dators kļuvis baisi lēns... Izskatās, ka jāiztīra viss un jāsaliek pa jaunam gan win, gan ofiss, gan visi adapteri utt, bet negribas vairs likt veco xp, tāpēc mēģinu meklēt jaunus variantus.....

Link to comment
Share on other sites

intervall

Nav te ekstrasensu, lai izzīlētu, kas tie par dzelžiem, ko minēji iepriekšējā postā.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Tak nedullini galvu - vecos pārdod kādam par lūžņu cenu un pērc jaunu - par ātru jaunais vienalga nebūs. Ja galīgi miera nav tad paņem par sviestmaizi kaut kadu lietotu kas būtu teiksim 2x ātrāks par esošo. nu kaut kā tā

Link to comment
Share on other sites

krisulis

 

 

Nav te ekstrasensu, lai izzīlētu, kas tie par dzelžiem, ko minēji iepriekšējā postā.
 

Sorry, vienīgais, ko es redzu, nelienot iekšā system komponentos, ir uz kastes redzamā uzlīme- intel core-2 Duo, kas droši vien arī neko neizsaka....

Link to comment
Share on other sites

labiitis

 

 

Pieņemiet manu jautājumu, kā muļķīgu vai naivu, bet.... Vai tiešām ir tā, ka ja vienam lietotājam ir vairāki datori dažādām vajadzībām (stac., portatīvais), tad tiem nedrīkst uzinstalēt vienu un to pašu softa versiju?  

home lietošanai tak bija microsoft kaut kada 365 pakete, kas bija līdz 3 datoriem. 

Link to comment
Share on other sites

vienīgais, ko es redzu, nelienot iekšā system komponentos, ir uz kastes redzamā uzlīme- intel core-2 Duo, kas droši vien arī neko neizsaka....

Core 2 Duo + 1864 Mhz buus viens no shiem:

http://ark.intel.com/compare/29754,27248

 

Normaals darba zirgs, ofisam vairaak kaa pietiekami.

 

Ar sakariigu VGA arii speeles uz mid uzstaadiijumiem bez probleemaam straadaas.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nu pietikt pietika, bet tas luznis intel core 2 duo nevilks jaunas speles, nenu mož vilktu dažas bet problemātiski, tāpēc nav jēgas tur vairs grust kautko, šeit vienigais un vislabakais variants jauns dators. 80gadīgu dāmu nepataisīsi par 20gadīgu jaunavu :)

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

krisulis

 

 

80gadīgu dāmu nepataisīsi par 20gadīgu jaunavu

Nu, tāpēc arī tam, kas spēlē spēles, tiek pirkts jauns dators, bet pārējiem ģimenē-kam galvenais ir ofiss, internets, bildes un mūzika, laikam būs jāiztiek ar veco lūžņu pārinstalāciju.....

Link to comment
Share on other sites

Nesen upgreidoju savu p4 uz core2duo, nekaada vaina, cs 1.6 un gta 3 iet tik pat labi kaa kaadreiz gaaja uz p4. Jaunaas speeles... Tam ir xbox.

Nesen upgreidoju savu p4 uz core2duo, nekaada vaina, cs 1.6 un gta 3 iet tik pat labi kaa kaadreiz gaaja uz p4. Jaunaas speeles... Tam ir xbox.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
Nesen upgreidoju savu p4 uz core2duo, nekaada vaina, cs 1.6 un gta 3 iet tik pat labi kaa kaadreiz gaaja uz p4. Jaunaas speeles... Tam ir xbox.

 

 

 

cs un gta 3  :shok:  :grin:  :mrgreen:  tās spēles uz 900mhz P3 es spēlēju pirms 10 gadiem :D :D :D

 

Jaunās spēles un xbox??? uz xbox nav nekāda geimošana, kur ,piemēram, šuteros konsoles aims lielāko izdara tavā vietā, un jā teikt, ka xbox ir priekš jaunākajām spēlēm ir tāda aizbildināšanās(ja nevar nopirkt labāku pc, bet ar Latvijas ekonomiku tā ir ;) ), jo grafikas nav salīdzināmas, ja vel ir aizvēsturiskais xbox360 vai ps3, tad grafika vispār sūdīga( trakāk ,kā spēles uz low, pc)

 

Par gta3 tak vispār jēga minēt, vai cs, aizvēsturiskas spēles(gta3 release bija 2001. gadā, bet tagad taču jau 2014.), jaudas ziņa nevarēs salīdzināt ar GTA V, tāpēc arguments, ka core 2 duo velk PAT GTA3 ir fantastisks grāvējs. :D Par kaut ko tik smieklīgu, tev jādot medaļa.

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

Es vairāk sliecos atrast kādu šīs jomas gudrinieku, kas dzīvo tuvākajā apkārtnē un kuram var uzdot arī "stulbus jautājumus"......

Nodefinē apkārtni , mazums kāds piesakās . Conroe offisam un netam ir pilnīgi pietiekams un arī uz WinXP var mierīgi strādāt .

Link to comment
Share on other sites

Veel manos kraajumos (uz pc) ir worms, heroes of might and magic un age of empires. Reizi gadaa uzspeeleeju dune 2 :)

 

Cmr2 pie max grafikas saak biki iebremzeet.

 

Es par to, ka speeleetaaji ir dazhaadi un ne visiemnvajag super video karti lai uzspeeleetu solitairi vai pokeri.

 

P.s. par xbox leetumu nenjemos spriest, viena speele maksaa 30euro un vairaak. Man liekas tieshi preteeji, gaming pc sanaaks leetaaks, bet uz pc daudz mazaak funa. Atkal subjektiivi, speeleetaaji ir dazhaadi :)

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nu tieši otrādi spēles nav lētākas uz pc, un lai viņas vilktu attiecīgi jābūt jaudīgam datoram kas maksā naudu, un kā minēju tieši pretēji uz konsoles nav fun jo daudzko izdara tavā vietā

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Nodefinē apkārtni , mazums kāds piesakās .

 

Viņš jau teica pašā sākumā gandrīz - Rīga, Brīvības un Pērnavas stūris.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

Rīga, Brīvības un Pērnavas stūris.

Palaidu garām , kaut kā . 

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

krisulis, 02 Jūl 2014 - 16:32, teica: Un kurš WIN ir labāks - 7., vai 8? 7

 

Kā kuram datoram. 9 no 10 ko es esmu licis un ir bijuši paveci datori labāk iet Windows 8. Windows 7 it kā vizuālāk pierastāks, bet viena minūte un starta poga ir atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

raiviic

 Nu tā starta poga ir vismazāk vajadzīgā lieta, bet W 8.1 pēc Update 1 smuki startējas jau ar desktopu, flīzes redz tikai tad, kad tās pats atver. Bet izslēgšanai jau kopš neatminamiem laikiem lietoju Alt+F4, nevis caur start pogu.

 Pie tam - septembra apteitos jau paši M$ atjaunos normālu start izvēlnie tiem, kas bez tās nespēj dzīvot.

Un jā - uzs atbilstoša dzelža W8 ir ātrāks gan par W7, gan XP (par vecajiem dzelžiem te nav runa).

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

Cik nez speeles Bomaars ir savaa muuzhaa pats nopircis uz pc?


Diezgan daudzas, bet par spēlēm runājot, es perku tikai tās kuras es tiešam spēlēšu biežāk, Kad bus GTA V noteikti nopirkšu lai, gan diezgan sālīti priekš manis 60dollari, bet par tādu watch dogs 60-70 eiro atdodot butu traki vīlies 
Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

bet par tādu watch dogs 60-70 eiro atdodot butu traki vīlies
 

Watch_Dogs tagad cd key veikalos bik pāri 20€, kas priekš viņa jau ir ļoti pieņemama cena. Par tiem 60-70 piekrītu, tie gan ir par daudz

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
Watch_Dogs tagad cd key veikalos bik pāri 20€, kas priekš viņa jau ir ļoti pieņemama cena. Par tiem 60-70 piekrītu, tie gan ir par daudz

 

 

Nu pat apskatīju Orgin watch dogs digital deluxe 70 eiro, parastais 60 eiro

 

 

Nu redzi, bet uz xbox gta 5 jau sen ir...

 

 

Ir bet drausmīgs, grafika to spēli noniecina ux xbox 360 un ps3...tāpēc gaidu uz pc, un spēlēt spēles ar konsoli nepatīk pretīgi skrien vadās un plus daudz ko dara tavā vietā

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Nu pat apskatīju Orgin watch dogs digital deluxe 70 eiro, parastais 60 eiro
 

Nafig Originā pirkt Ubisoft spēli? Bet vispār biju domājis šādus saitus

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Orgins man sirdij tuvāks, katram savs citam citas spēles lētakas citam citas, tikmēr uz citam uzliek uzcenojumu citam nolaiž:D

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Bet izslēgšanai jau kopš neatminamiem laikiem lietoju Alt+F4, nevis caur start pogu

 

Ne visi lieto!

 

Par legalitāti... nu EP un BSA uz mājām nenāks. Nopērc vienu un lieto uz visiem, jo būsi samaksājis proporcionāli tikpat cik vācijas pilsonis par licenzi 3 darbstacijām. Microsofts jau cenu nediferencē pa reģioniem, kaut gan vajadzētu.

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Orgins man sirdij tuvāks, katram savs citam citas spēles lētakas citam citas, tikmēr uz citam uzliek uzcenojumu citam nolaiž

Watch Dogs ir Ubisoft spēle un visām Ubisoft spēlēm (varbūt ir kādi izņēmumi, bet nu lielākajai daļai) ir vajadzīgs UPlay. Es steam sale biju paņēmis FC3 Blood Dragon, Steams vienkārši iedeva UPlay kodu un palaižot spēli tāpat vērās vaļā UPlay, kur tā spēle bij jāpalaiž vēlreiz. Ar Origin  un Watch Dogs būtu tas pats, tad jau labāk uzreiz paņem UPlay key, samaksājot trīsreiz mazāk, un pēc tam to spēli vienkārši piemet Origin libraryam, līdzīgi kā Steamā non-Steam spēles (Origin > Add Game... > Unify Your Collection)

Link to comment
Share on other sites

krisulis
(labots)

@@Rubenis,

Ar 1a normāla kontaktēšanās sākas tikai tad, kad reāli kaut ko pasūti- respektīvi saliec grozu un tad gaidi, savādāk uz e-pastiem ar lūgumiem kaut ko ieteikt, jāgaida laikam nedēļām.....

Kad beidzot tika veikts pasūtījums tevis ieteiktajā salikumā, šie teica, ka OK, saderība esot, tikai labāk iesakot sekojošu barošanas bloku

http://www.1a.lv/datoru_komponentes/barosanas_bloki/corsair_vs550_atx23_550w_cp9020050eu

 

Vēl pie reizes teicu, lai iesaka atbilstošu diskdzini (pašreizējie liekas diezgan arhaiski),

ieteica sekojošu

http://www.1a.lv/datoru_komponentes/cd_dvd_rw_rakstitaji/samsung_dvdrw_24x_sata_black_sh224dbbebe

 

 

Arī ieteiktais korpuss noliktavā esot beidzies, tāpēc jāizvēlas no sekojošiem.....

http://www.1a.lv/datoru_komponentes/datoru_korpusi/filter/420-34356:421-15105:422_o-15114,15120

 

Nav ne jausmas, kurš labāks, ja neskaita izvēli pēc cenas??? Varbūt ir ieteikumi, kas vispār jēņem vērā korpusu izvēloties...dizains, cena...? Kas vēl?

Labots - krisulis
Link to comment
Share on other sites

Rubenis
Kad beidzot tika veikts pasūtījums tevis ieteiktajā salikumā, šie teica, ka OK, saderība esot, tikai labāk iesakot sekojošu barošanas bloku http://www.1a.lv/dat...50w_cp9020050eu

 

Normāla Chieftec vietā grib iesmērēt tev sūdīgu Corsair. VS sērija Corsair ir pati vājākā un sliktākā, šo barošanas bloku kritizē vairāki saiti. Tas tāpēc, ka gandrīz katrai Corsair sērijai ir savi ražotāji un VS esot vissliktākie.

 

 

No Corsair vēl šis ir labs, bet ne VS

 

http://www.1a.lv/datoru_komponentes/barosanas_bloki/corsair_builder_cx430_atx23_80_430w

 

 

Nezinu gan, izvēle tava.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

krisulis

 

 

Chieftec atkal ir labs un pārbaudīts, pats lietoju nu jau ar 4 kodolu datoru un labu videokarti - 0 problēmu.   Nezinu gan, izvēle tava.

 

Es no šiem sapratu, ka nav saderība...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...