Jump to content

Pirkt (nevis salikt no daļām) jaunu stacionāro datoru-ieteikumi


krisulis
 Share

Recommended Posts

Rubenis

 

 

Es no šiem sapratu, ka nav saderība...

 

Es un vēl foruma biedri var apliecināt, ka ir saderība. Man tas barošanas bloks ir pabijis kopumā 3 datoros - vienā pavecākā ar četrkodolu procesoru uz s775 ligzdas, vienā ar divkodolu un tagad ar 4 kodolu procesoru uz s1155 ligzdas. Nekādu problēmu nav bijis vispār. Tur tā īsti nav kam nesaderēt.

 

Reku vēl viens labs variants ir :

 

http://www.1a.lv/datoru_komponentes/barosanas_bloki/fortron_atx_23_500w_85_fsp50060apn_85

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • itanium

    10

  • krisulis

    21

  • Rubenis

    14

  • Bomaars/C12

    10

Tufjord

 

 

Varbūt ir ieteikumi, kas vispār jēņem vērā korpusu
No lētajiem es ņemtu šito http://www.1a.lv/datoru_komponentes/datoru_korpusi/cooler_master_elite_n200_nse200kkn1 ,jo salīdzinoši laba dzesēšana un īpaši kaste netaisa liekus trokšņus.Bet principā izvēloties es vismaz ņemu smagāko + dzesēšanu skatu.Dizains paliek pēdējā vietā.
Link to comment
Share on other sites

@@krisulis, uzliec to pašu MSE un dzīvo mierīgi.. ja vien nav pārāk līkas rokas un lien visur, kur pagadās..

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

@krisulis, uzliec to pašu MSE un dzīvo mierīgi.. ja vien nav pārāk līkas rokas un lien visur, kur pagadās..
 

Ja lietos Windows 8, tad līdzi nāk Windows Defender, kam ar nav ne vainas

Link to comment
Share on other sites

shadow118

@@CAP, iespējams, tikai MSE atsevišķi jāliek a Defenders nāk jau kopā ar sistēmu, man liekas viņu pat nemaz tā nevar atinstalēt (vismaz pie Programs and Features neuzrādās)

Link to comment
Share on other sites

krisulis
(labots)

@@Rubenis,

Beidzot saņēmu pamatojumu, kāpēc sākotnēji ieteiktais baroklis neder. Šie saka šādi:

 

Jūsu sākotnēji izvēlētais barošanas bloks nav paredzēts lietošanai kopā ar R9 270 videokarti, tāpēc iesakām daudz labākus un dārgākus modeļus - ideāls variants:
 

http://www.1a.lv/datoru_komponentes/barosanas_bloki/corsair_builder_cx500_atx23_80_500w 

 

Arī ieteiktais korpuss http://www.1a.lv/datoru_komponentes/datoru_korpusi/cooler_master_elite_n200_nse200kkn1 ienākšot noliktavā tikai 25.jūlijā.....

 

Bet par MSE 1a saka:

MS Essentials pat īsti neskaitās antivīruss (pats Microsoft pārstāvis mums to teica :) ) ieteiktais antivīruss aizsargā datoru reālajā laikā, kad apmeklējat kādu mājaslapu un ja tur ir vīruss, tas to atrod un bloķē, lai neielādējas datorā.

Labots - krisulis
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Kad es pirku laiciņu atpakaļ PC MAN CORAIR CX-500 BIJ GROZĀ bet šie pateica citu dargāku ka labak to pirkt jo vēlak var noderēt barošana (6+2 pin) videokartei,,,es viņu ieteikumu nenemu vērā jo vini pasi isti nezin jo arī manis izvēlētajam bija 6+2pin :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

 

Dators, ar kuru varēs arī zuspēlēt spēles: M79 X2 PRO
 derēs praktiski visām  ikdienas mājas vajadzībām. Piekrītu :) kas derēs praktiski visām populārākajām datorspēlēm. Pilnīga laža un klaji meli
Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

kas derēs praktiski visām populārākajām datorspēlēm.
 

Njā, Pentiums un 6670 :D Nu kādām 5 gadus vecām populārajām spēlēm jau nebūs ne vainas :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

@Rubenis, Beidzot saņēmu pamatojumu, kāpēc sākotnēji ieteiktais baroklis neder. Šie saka šādi:   Jūsu sākotnēji izvēlētais barošanas bloks nav paredzēts lietošanai kopā ar R9 270 videokarti, tāpēc iesakām daudz labākus un dārgākus modeļus - ideāls variants:

 

Bet protams, ka neder, jo ir pārāk lēts. Pa 42 eiro vēl ir vēl jaudīgāks Chieftec, bet tas arī nederēs. Fortron 85+ barošanas bloks arī mierīgi pavilktu R9 270 (tāpat kā Chieftecs), bet arī pārāk lēts.

 

Veikalam ir mērķis pārdot. Nekas vairāk. Ticēt šeit biedriem, kas paši liek sistēmas vai veikalam ir tava izvēle.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...