Jump to content

Partīcija pēkšņi pazudusi


Guest
 Share

Recommended Posts

Biju atstājis datoru ieslēgtu, lai torrentu lielveikalā lejupielādētu jaunāko Ubuntu versiju, atnāku mājās, skatos, ka uzmetusies kļūda - nevarot atrast .torrent failu. Gribu atvērt D partīciju, kur man tie stāv, skatos - nav. Pazudusi. Atveru iebūvēto disku pārvaldības tūli, arī tur tā neuzrādās - ne kā normāla partīcija, ne kā neiedalīta diska vieta, ne kā kaut kas cits. Restartēju datoru, nekas nemainās. Ar HDD viss ir kārtībā, jo C partīcija, kas ir uz tā paša HDD, uzrādās. Gribēju pajautāt, varbūt kādam kas tāds ir bijis un kā šo problēmu risināt? Nekādi svarīgie dati man tur nebija, bet būtu jauki, ja varētu dabūt atpakaļ arī tos.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Partīcija pati no sevis atkal parādījās, bet tagad ik pa laikam metas šāds te. Būs jānoskenē ar HDTune.

 

post-97138-0-10368400-1403113101_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Ar HDD viss ir kārtībā, jo C partīcija, kas ir uz tā paša HDD, uzrādās

Ja mašīnai ar riepam viss ir kārtībā, tad noteikti ka bāka arī pilna!

arī tur tā neuzrādās - ne kā normāla partīcija, ne kā neiedalīta diska vieta, ne kā kaut kas cits.

Pat ne Unallocated space?? :)

varbūt kādam kas tāds ir bijis un kā šo problēmu risināt?

Jā, izvācot datus, uztaisot pareizi partīcijas, uzinstalējot pareizi Windows, un novācot tavam accountam Administrator rights. Maniem datoriem pie diska problēmu parādīšanās parasti BIOS brīdina - disk failure, save your data! vai vai vai! But you can press F1 to continue...

chkdsk -r?

Aha, un noteiki PIRMS palaist diska ražotāja programu - palaist kautkādu burn-in deģeneratoru! Tā lai ir droši ka disks miris.

Un pēc tam noteikti arī

sfc /scannow

Jā jā, un WindowsUpdate arī!
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pat ne Unallocated space??
 

Tieši tā, pat ne Unallocated space.

 

 

 

Jā, izvācot datus, uztaisot pareizi partīcijas, uzinstalējot pareizi Windows, un novācot tavam accountam Administrator rights

Viss ir pareizi uzinstalēts un pareizi sataisīts, un, nē, es tev nedošu 5Ls, beton (vai kurš no tamlīdzīgajiem tu biji), lai tu to izdarītu.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Man tā nav bijis!

 

Liekas ka patiesība būs tur..... ārā. Pamēģini pasmadzeņot par kādu citu iemeslu šim gļukam

Link to comment
Share on other sites

Viss ir pareizi uzinstalēts un pareizi sataisīts

A par ko tad vispār runa? Tad jau viss strādā!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...