Jump to content

Neslēdzas iekšā


Datormaniaks
 Share

Recommended Posts

Tātad problēma ir sekojoša, kad cenšos ieslēgt datoru tam uz pussekundi iedegas lampiņa un izdziest, vairāk neslēdzas. Varu spaidīt ieslēgšanas/izslegšanas pogu, bet tas pats- gaismiņa uz pussekundi iet un izdziest. Kāda car būt problēma?

Labots - Datormaniaks
Link to comment
Share on other sites

Labdien, nevaru iedarbināt automašīnu, lūdzu sniedziet man precīzu tāmi ar salūzušajām detaļām un remonta izmaksām;

 

Paldies

 

 

:D

Link to comment
Share on other sites

superKrona

Toties man jautājums, kas tas ir "neslēdzas iekšā"? Un kad pamodīsies ķirzaka vai vēl kāds, kas par to uztrauksies?

Link to comment
Share on other sites

 

 

zulus, - vēl muļķāks par autoru
Vai tad nesaprati, ka tā ironija. Tēmas autors uzrakstīja apmēram to pašu ko Zulus: “Nevaru ieslēgt datoru.: Uzminiet kas ir datora ražotājs. Uzminiet vai tas ir stacionārais vai portatīvais dators. Uzminiet, kas tam ir sabojāies”. Ja šeit būtu ekstrasensu forums, tad varbūt tādā veidā arī varētu uzdot jautājumus, bet šeit tomēr vairāk apgrozās cilvēki, kuri ir tālu misticisma un problēma cenšas risināt racionāli, bet tam tam vajag stipri vairāk informācijas nevis tikai to, ka "datoru nevar ieslēgt".
Link to comment
Share on other sites

kaplis6

Ja neizlabosi virsrakstu un sīkāk neapstāstīsi problēmu, tad admini droši vien nobloķēs tēmu.

Link to comment
Share on other sites

itanium

 

 

Uzminiet vai tas ir stacionārais vai portatīvais dators

Sadaļu iečeko 

Link to comment
Share on other sites

Tā portatīvie datori dara pie izlādējušās baterijas, tāpēc vari sākt ar baterijas uzlādi un pārbaudi vai baterija/vads nav bojāts

Link to comment
Share on other sites

Nav jau jēga rakstīt, jo šamais nav rādījies 5 dienas te! Iepirdis un viss.

 

(bet nu AMD huiņa 99% vainīgs) esmu ekstrasens.

Labots - Lappy
Link to comment
Share on other sites

Bez papildus info neko nepateiks. Čips, vai stulbums, kas to lai zin.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kas tā par modi cilāt bezjēdzīgus topikus ar tikpat tupiem komentāriem? Slēdzu ciet šo balagānu un 2 iepriekšējiem miroņu pirdējiem vārnas. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...