Jump to content

Pārdod bērnu velosipēdu BMW KidsBike


zulus

Recommended Posts

ar ko atšķirsies noname skrejritenis pa 50, no šī bmw pa 150? nebūs lietus/gaisa spiediena/aklās zonas sensoru? tur bez metāla rāmja un 2 riepām nekā cita nav..tur gribot neko sūdīgu uztaisīt nevar! vai nu ripo,vai nē..

  • Patīk 1
Link to comment

Nebūs Bēemvē uzlīmes uz rāmja. Un kas tas par braucamo, ja nav vācu bļembuka? Cūds.

Link to comment
(labots)

:D Smieklīgi Jūs esat - tagad varētu iemest katrs savu telefona modeli/marku un tad pamatot, kāpēc nav iepirkts no ķīnas tādas pašas veiktspējas no-name daikts? :D

Un visi te ieciklējušies uz skrejriteni - tur ir ne tikai skrejritenis, bet arī divritenis; Kāpēc veikalos viss nemaksā vienādi? Desa taču ir un paliek desa, maize - tas pats; Šņabis arī - kāpēc jāpērk pa 20EUR pudele, ja blakus trīsgraudnieks pa 3EUR?? Pālis tācu vienāds, pudeles tik atšķirīgas!

Domāju, noliekot blakus šo skrejriteni to pa 50EUR, patestējot, pēc tam noliekot blakus šo riteni un velosipēdu pa 50EUR - justu arī starpību :)

Labots - zulus
  • Patīk 2
Link to comment

Vakar man sanāca nedaudz pielabot vienas trīs gadīgas meitenītes riteni (pēc vizuālā spriežot šogad pirktu), kam bija pedālis nokritis. Domāju, kas tur liels, ātri ieskrūvēšu. Skuju! Pedālim vītne aprauta. Nu kaut kā uzķēru vītni, paņēmu no garāžas lielo atslēgu un kādas 10 minūtes no vietas, stenēdams, skrūvēju, kamēr to pedāli ieskrūvēju. Nez, vai izlaboju to pašu vītni vai iegriezu pavisam jaunu, bet nu kaut kā sataisīju. Cerams, ka kādu laiku nostāvēs. Pēc tam pašā vakarā braucām ar sievu uz Rimi. Skatos, bērnu riteņi stāv tirgošanā. Intereses pēc apskatījos, cik maksā tāds mazs ritenītis, kādu vakar taisīju. Pats lētākais jauns maksāja 149eur..

Link to comment
Long John

Ne vienmēr cena nosaka "labumu".

Man mazdēlam (7 g.v.) pie vecākiem Rīgas dzīvoklī jauns pirkts pusaugu vellapēds pa apm. 120 Eur.

Ogrē priekš vietējās vizināšanās nopirku viņam savā šrotiņā lietoto holandes pusaudžu braucamo pa 20 Eur.

Sīkajam viennozīmīgi labāk patīk vecais-  labais! Braukājam jau otru sezonu un nekādu problēmu.

 

Tā kā palieku pie savām necilajām opja- penža domām- diezgan bieži tas "krutais" brends vairāk aktuāls tētiņa ambīcijām, nekā sīcim  pašam.   :sorry:

Labots - Long John
Link to comment

Long John, tad Tev ir paveicies, pērkot šrotiņā lietoto Holandes braucamo. Skatos ss.lv- tur pusaudžu riteņi (remontējami) sākas no 30eur http://www.ss.lv/lv/transport/bycycles/teen/fDgSeF4belM=.html

Par to Tavu mazdēla braucamo, spriežot pēc cenas, jādomā, ka tas jaunais ritenis par 120 eur nu diez vai būs brendīgs ritenis. Par to "holandes pusaudžu" riteni- interesanti būtu uzzināt cik tāds jauns maksātu te veikalā. Vai tik nebūtu tā, ka tāds jauns "holandes" ritenis maksātu daudz vairāk kā tas, kas pirkts pa 120eur, kas, iespējams, arī būtu izskaidrojums kāpēc mazdēls labprātāk brauc ar holandiešu riteni..

Link to comment

 

 

Par to "holandes pusaudžu" riteni- interesanti būtu uzzināt cik tāds jauns maksātu te veikalā. Vai tik nebūtu tā, ka tāds jauns "holandes" ritenis maksātu daudz vairāk kā tas, kas pirkts pa 120eur, kas, iespējams, arī būtu izskaidrojums kāpēc mazdēls labprātāk brauc ar holandiešu riteni..

Kad biju sīks, man bija pie vienas vietas, cik maksā velo, ar kuru braucu. Tāpat man bija vienalga, cik maksāja uz sienām salīmētās tapetes, cik maksāja zapiņš, cik maksāja tā pārkrāsošana, cik maksāja apkure un viss pārējais. Man, mazam esot, vienkārši nebija sajēgas par kaut kādu iedomātu "materiālo vērtību". Protams, bija sajēga par to, kas ir savs, kas ir svešs. Bija sajēga, ka mantu bojāt nedrīkst - ne savu, ne svešu. Bet ja noliktu pretim 2 velo un liktu izvēlēties vienu no tiem, tad cena 100% nebūtu starp faktoriem, pēc kā izvēlētos.

 

3-5 gadus vecam bērnam pa lielam ir vienalga, vai viņš brauc ar velo par €100, vai par €300 - pat ja viņš zina tos skaitļus, tie viņam neizsaka pilnīgi neko. Cita lieta - ja bērnam jau kopš autiņiem ir borēts, ka "šitais brends - tas ir kruti, šitais - tas ir pē, kaka". Tiesa, te nu atkal atgriežamies pie tā, ka tas viss ir vajadzīgs sencīšiem, nevis bērnam…

  • Patīk 4
Link to comment

Augstāk jau minēja par no-name izstrādājumu kvalitāti un kalpošanas ilgumu; Tāpat arī basketbolu var kedās spēlēt vai plikās kājās vai no-name apavos no tirgus, var braukt ar TATA automašīnu, var dzert 3 graudnieku vai točkas šņabi un pārējos, kas izvēlas kaut ko kvalitatīvāku un labāku saukt par idiotiem, bet vai pamatoti, tas jau paliek uz katra paša sirdsapziņas un saprašanas/spriešanas iespējām

Izvēloties bērnam velosipēdu, man bija svarīgi faktori, kas runāja par labu šim: 1) Pārveidojams (2 in 1), kvalitatīvi uztaisīts (visi polsterējumi, bremzes, sēdekļa,stūres regulēšana, alumīnija rāmis), komplektā bija ķivere, visa konstrukcija kvalitatīvi saskrūvēta, saprotama utt, kā arī ĻOTI labas atsauksmes tieši par šo velosipēdu;

Vai Jūs - pērkot bērnam/sev preces - pērkat lētāko, vai tomēr mēģinat atrast arī labāko sava budžeta iespējās? 

Link to comment

 

 

Man, mazam esot, vienkārši nebija sajēgas par kaut kādu iedomātu "materiālo vērtību".

Nu nu.. Man sieva kā reiz tādus 2 gadus vecus bērniņus auklē. No tiem sīčiem visi kā viens zin, ka Rasai ir Bembis. :D

Pagalmā bērni brauc ar tādām mašīnām, kurām uzsēžas virsū un ar kājām stumjās. Ir tādas mašīnas pēc kurām visi plēšas un ir tādas, ar kurām brauc tikai tad, kad visas pārējās ir aizņemtas. (laikam dažas labāk ripo..).

Link to comment

(..) un pārējos, kas izvēlas kaut ko kvalitatīvāku un labāku saukt par idiotiem, (..)

 

Neviens jau nesaka, ka jāizvēlas nekvalitatīvu mantu. Kaut vai tie pieminētie "no-name apavi no tirgus" - nu ir man tādi. Izskatās, ka pēdējo sezonu. Valkāti gan pavasaros/rudeņos, gan ziemā. Izrādījās, ka ziemā tie ir labāki par brendīgām kurpēm/botēm - siltāki, mitrumizturīgāki. Tas nekas, ka pirkti pirms kādiem 15-20 gadiem par smieklu naudu. Tas pats ar čībām (vasarā labprātāk staigāju/braukāju čībās) - tirgū par dažiem latiem nopirktas laba dizaina ērtas no-name čības man nokalpoja daudzus gadus, tai pat laikā "brendīgās par 50 Ls" normāli iztur sezonu, max divas (ja nav kauns valkāt tādas, kādas tās ir otrajā sezonā).

 

Arguments par komplektā iekļautu ķiveri liecina nevis par rūpēm par bērnu, bet tieši otrādi - par pofigismu drošības jomā un "divi pirksti gaisā" sindromu. Neesmu gan bērnam pircis ķiveri, bet sev gan, tāpēc zinu, ka ķiveri ir *jāpiemeklē*, nevis jāņem pirmo, kas pagadās (jeb komplektā iekļautu). Kad pirku, pārmērīju faktiski visas divos velo veikalos esošās ķiveres (jebšu vairāki desmiti ķiveru) - faktiski derēja tikai viens modelis. Tā, lūk, ir ķiveri jāizvēlas, ja rūp drošība - nevis "bija iekļauts komplektā", bet piemērot un izvērtējot.

 

P.S. Atsauksmes par BMW produkciju vienmēr ir labas, ja zina, kur tās meklēt ;)

Link to comment
(labots)

nesaprotu, ko te daži mēģina ar putām uz lūpām pierādīt? Velosipēds slikts? Cena neadekvāta vai kas?:D Cik tad viņam būtu jāmaksā, pēc jūsu domām, vai arī kas tieši šim velosipēdam ir slikti?

Labots - zulus
Link to comment

Da nekas viņam nav slikti. Vienkārši cepjas par to, ka tādam sīcim ir pofig, vai viņš brauc ar BMW vai ZZK (vai līdzīgu) par tādu pašu naudu, tikai jaunu. Nu un vēl citi, par to, ka var ņemt arī jeb kuru citu lēto, ja liekas, ka ir tīri ok.

 

Vai tev nav apnikuši tie gaudotāji, ka "eksluzīvu" mantu pirkšana ir naudas izsviešana?

Te teiciens - kam nauda, tas mūziku pasūta.

 

Labāk slēdz tēmu ciet, un ja kādam te tomēr būs interese, tad uz PM ziņu nosūtīs.

 

Mans ieteikums.

Lai tāds veļuks aizietu ātri, es lētāk liktu esesā. Nu kāds 100€, tas nekas, ka savulaik bijis dārgs, jo lietots tomēr ir lietots, arī garantija nav. Varbūt tādam tā garantija ir bijusi nebijusi, bet ja pērc tādu dārgu jaunu, gribās lai tomēr ir.

Bet ja gribi gaidīt, ta jau pofig kāda cena.

Labots - Zuxters
Link to comment

Neņem galvā, te ir tāda dīvaina attieksme, vienmēr kāds ir jākritizē, ja viņa domas nesapasē ar aktīvo komentētāju domām. Cena ir nomesta uz pusi, kur ir problēmas? Negribi savam bērnam pirkt BMW nu nepērc, vai tad cilvēks ir jāapliek, kas to var atļauties!

  • Patīk 1
Link to comment
ezis666

Runa ir par to, vai šī prece adekvāta cenai.

Katram savs uzskats, kam nevajag, tas nepērk.

Žīdi saka, ka katrai precei ir savs pircējs :)

Veiksmīgi notirgot! Cenu starpība nav zudums, bet uzskatāma kā nomas nauda tajā laikā kamēr lietoji.

Link to comment
Wheeler

Kā velo eksperts varu pateikt, ka velo galiigi nav taas cenas veerts, tik ilgi lietotam reaalaa vertiiba ~ 60 - 70 EUR ..

Ar sho bernam bus gruuti jo ir smags un sliktas geometrijas ;)

Link to comment
Wheeler

Normāls dipdap velo sver 3-4 ( max ) kg .. 6KG priekš dip dapa ir ļooooti daudz, bērnam tie 2kg ļoti daudz ko maina .. 6 kg ir praktiski trešdaļa bērna svara . Ja pats sveertu 90 kg, gribetu braukt ar 30 kg veloo ?

 

Otrkārt dipdapi ir noteiktam vecumam ... 5 gadīgam bērnam tādu jau nepirks .. 

Reāli kad bērns izaugs no tava mega universālā dipdapa, tad arī tas tranformētais velo būs par mazu ..

 

Ja bērna veseliba un prieks nav svarīgs var pirkt šādu smagu dzelzi ..

 

Lūk piemēram super labs un viegls alumīnija dipdaps

 

http://www.author.eu/en/bikes/2013/pilot-1/

 

Savam sīkajam paņēmu, 3.5 kg, cena ap 100 EUR. 

Labots - Wheeler
  • Patīk 1
Link to comment

16 collu riteņi ir par mazu 4-5 gadīgam bērnam? tad, kad viņš tiek transformēts par kājstumjamo, tad pakaļējais ritenis pārliekas tuvāk beņķim un viņš paliek zemāks :)

Link to comment
Wheeler

Un 4-5 gadigam bernam ir vajadzigs dipdaps ? 

Neviens tada vecuma ar dipdapu vairs nebraukaa ;)

 

Arzemees 4-5 gadi 90% berni jau mauc bez paligritenisiem ar normaliem velo, tik pie mums vecaaki tadi kuutri uz maaciisanu.

Labots - Wheeler
Link to comment

Tāpēc es saku, mans sīcis ar šo brauca no 2 gadu un 4 mēnešu vecuma kā ar kājstumjamo (~ 3 mēnešus) - visus tos, kas stumdijās ar koceniekiem vai ar palīgriteņiem - apdzina kā stāvošus (attiecīgi nekas nebian par smagu, jo ripo labi). Rudenī jau uzcēlu augšā un pieliku pedāļus+kēdi un mauca jau ar 2riteni; Arī tagad vēl brauc, bet priekš meža ceļa šis nav piemērots un, skatoties nākotnē - vajadzīgs jauns, jo rullējam pagarus gabalus, tāpēc arī tiek tirgots!


PĀRDOTS! VARAM DZĒST!


PĀRDOTS! VARAM DZĒST!

Link to comment

 

 

Kā velo eksperts varu pateikt, ka velo galiigi nav taas cenas veerts, tik ilgi lietotam reaalaa vertiiba ~ 60 - 70 EUR ..

Man nedaudz ieinteresēja, kur šos BMW kidsbaikus var paņemt par tiem minētajiem 60-70eur? Varbūt eksperts varētu norādīt saiti..?

Link to comment

 

 

Lūk piemēram super labs un viegls alumīnija dipdaps   http://www.author.eu...s/2013/pilot-1/   Savam sīkajam paņēmu, 3.5 kg, cena ap 100 EUR. 

 

Bet nav Bē Mē Wē, tādēļ arī tik lēts :D 

Link to comment
(labots)

Nebija jau nekāds seriāls,  vienkārši bija daži cīnītāji un veloeksperti un citu naudas skaitītāji, kas uzskatīja, ka cena ir neatbilstoša, bet redz kā aizgāja 3 dienu laikā+vēl bija vairāki interesenti, bet nu - kas pirmais brauc, pirmais arī maļ!

Kā arī - mani arī interesē, KUR LV vēl var dabūt šādu BMW velo un par "eksperta" minētajiem 60-70 EUR - labs bizness varētu sanākt:D

Domāju, ka mans bija ja ne vienīgais, tad domāju, ka 1 no labi ja 5 tādiem LV+vienīgais tāds uz tirdziņu:)

Labots - zulus
Link to comment

 

 

Bet nav Bē Mē Wē, tādēļ arī tik lēts

Ivo, tas supervieglais dip daps ir tikai rāmis ar diviem ratiem. Šis BMW varētu teikt, ir multifunkcionālis. Tās ir divas dažādas lietas. Nemaz nerunājot to, ka šis BMW izskata ziņā nav salīdzināms ar to Dip dapu. Tas būtu kā salīdzināt BMW auto ar Dacia bez motora. Nedaudz korektāk būtu bijis salīdzināt, piemēram, šis BMW kidbaiks vs tāds dip daps + bērnu velosipēds.

Vakar speciāli ebayā nowatchoju, par cik tāds BMW vācijā aiziet: http://www.ebay.de/itm/BMW-Kidsbike-Lauf-und-Fahrrad-in-einem-TOP-Zustand-Wie-NEU-/261492397733?ssPageName=STRK%3AMEWAX%3AIT&_trksid=p2047675.l2557&nma=true&si=ykfUkU2%252FyOIhe61tokVcIrTJGOM%253D&orig_cvip=true&rt=nc

147eur. Nu ok, šis ir Top Zustand, boot pārdevējam varbūt nav tas zustands tik TOP, bet tik un tā- pierēķini šai cenai shippingu pa Vāciju, pēc tam shippingu uz Latviju + čakaru..

Link to comment
(labots)

man vienīgais, kas nebija top-zustand - pedāļi nobružājušies - pārējais viss pēc mazgašanas , apkopšanas un iztīrīšanas bija kā E-bayā :) Lūk:

embsz9gxhdvll1366z2t.jpg

lx6o3gg799gfkzw5gz.jpg

Labots - zulus
Link to comment
versatile

Autor, veiksmi! Ja man būtu sīkais, paņemtu, jo pieliekamie pedāļi vien ir bonuss - dapdaps un kaut kāds pirmais ritenis pat no rimčika kopā maksās vismaz tik pat.

Nesaprotu, kāpēc visiem vienmēr jānodirš lietas ko nevajag vai nevar atļauties... Cita lieta, ka dapdaps tīri vizuāli ir smukāks :)

Labots - versatile
  • Patīk 1
Link to comment

Ir jau nopārdots - vakar čalis atbrauca un paņēma neko neiebilstot:), daudziem vienkārši te likās cena kosmoss, bet, kad papēta to pašu ebay, kur viņu tiešām IR daudz, tur cenas tādas pašas - ap 150EUR (pie tā apjoma,cik viņu tur ir), tāpēc arī neizpratu īsti te cepienu par to, ka cena neadekvāta, velosipēds slikts utt, ka labēk esot ņemt vislētākos, ko var atrast, jo ritens taču paliekot ritens utt:) Aizgāja par to pašu cenu, par ko gribēju, pietam, bez jebkādas kaulēšanās :)

Link to comment

Notirgoji, tad slēdz ciet topiku, būs miers.

Link to comment

 

 

vakar čalis atbrauca un paņēma neko neiebilstot:)

 

ar bmw atbrauca? tikai piektdienas interese :)

Link to comment
chieris

Tapēc ir riteņi, kurus var pēc pāris gadu lietošanas pārdot par 2/3 cenas un ir top zustand. Tad ir riteņi, kuri lietojami vienu sezonu un metami. Tad vēl ir tādi kurus atceras visu mūžu. Tie ir tie pirmie velopeedi.

  • Patīk 1
Link to comment

Protams, par skanīgiem brendu vārdiņiem jāpiemaksā. Tikai mani māc tāda ķecerīga šauba- vai tāds "brenda" ritentiņš ir īpaša rūpe par mīļo bērniņu, jebšu tomēr savējā "krāniņa pastaipīšana". :mda: P.S. Tagad vēl jāgaida Lamborghini bērnu ratiņi un Ferrari knupīši... :yahoo:

 

 

Bij slinkums vairāk meklēt, bet uz ātro atradās Aston Martin bērnu ratiņi

http://www.harrods.com/product/the-silver-cross-surf-aston-martin-edition/silver-cross/000000000003159894

aston-martin-silver-cross.jpg

 

Nešaubos, ka arī citu auto/moto u.c. ražotāji (paši vai pēc viņu pasūtījuma) ir izveidojuši dažnedažādas (ne)noderīgas "lietas" :D

 

Bet nu katrs pats izvēlas kur un par ko savu naudu tērēt!

Labots - FoX
Link to comment
  • 3 weeks later...

 

 

Bij slinkums vairāk meklēt, bet uz ātro atradās Aston Martin bērnu ratiņi

 

Foršs skats būtu, ja pie veikala māmiņa tos slēgtu ar ķēdi pie staba.

Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
×
×
  • Izveidot jaunu...