Jump to content

Joki ar DELL Inspiron n5110 barošanas bloku


DeEK
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem!

 

Nu tā īsumā, nonāca pie manis 2gadīgs Inspirons n5110, kuram problēmas ar barošanas bloku, vai arī ar bateriju . Būtībā baroklis ir kaut kad pagājušā gada novembrī mainīts, jo oriģinālais izbeidzās (pēc īpašnieka teiktā). Tika iegādāts jauns Dell lādētājs (65W). Nu tad lūk, pēc kāda laika tika pamanīts, ka Dellam nelādējas aķis un pie ieslēgšanas (pēc POSTa) tas bauro, ka netiek lietots autentisks, vai "jaudīgāks" lādētājs. Pieslēdzot universālo 90W lādētāju, protams situācija nemainījās. Arī pie "power options" uzstādījumos tas saka to pašu. Pie akumulatora stāvokļa tas rāda 4% uzlādi un baterijas veselība ir ok (Dell utils)....vārdsakot kaut kāds riņķadancis ar to visu.

Man tāds lūgums, vai kādam ir pieejams no DELL n5110 90W lādētājs, lai varētu notestēt, vai problēma ir ar lādētāju vai jāmeklē vaina citur.

Link to comment
Share on other sites

Dell ir kā laba vecmeita, viņam der tikai vecmeitas apenes, ja pieliksi stringus, nelabi bļaus! Un default viņām nāk 65w baroklis. Varu piedāvāt no Vostro 65W uz pārbaudi, kad būšu Rīgā!

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

tumsasgars
Man tāds lūgums, vai kādam ir pieejams no DELL n5110 90W lādētājs, lai varētu notestēt, vai problēma ir ar lādētāju vai jāmeklē vaina citur.

Es varētu pateikt,kas par vainu. Man viņš šādi niķojas kad lādētāja spraudnis nav līdz galam iesprausts/normāli iesprusts lādētājs ir normāla uzlāde/ ,sanāk varētu būt bojāts pats kabelis vai ligzda. (bet tās ir tikai manas domas) Līdz saulkrastiem jau nebrauksi?(kaut gan varbūt būšu Rīgā rīt).

Ūn..jā 90w tam dēlim nav... 65w,varbūt arī tur problēma.

Labots - tumsasgars
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Dell ir kā laba vecmeita
 

:D tas toč. Tas pašreiz lietotais baroklis ir 65W Dell ražojums. Par to bojāto ligzdu/vadu versiju dell forumam pārskrienot pāri arī pamanīju - tādi simptomi mēdz gadīties...

Vads (štekers) iesprausts ir līdz galam :)

Mēģināšu rīt aizskriet līdz tam Slokas ielas servisam, cerams viņiem ir kāds baroklis pieejams- tā teikt, testam.

Vai var būt, ka oriģinālais Dell aķis šim te modelim maksā 40EUR +PVN??? Šādu cenu piedāvā tas "ServisaICT". Aizdomīgi zema cena, jo DELL weblapā cena sākot 110$ par 6 šūnām un tas ir ASV . Kad kādu laiciņu atpakaļ vajadzēja HP Pavilionam aķi, tas maksāja 80LS!

Link to comment
Share on other sites

Piezvani uz Lattelekom, Dell akku cenas pārsteigs, nav jēgas sūtīt nekur, viņi tirgo par ļoti labu ciparu, tas nav HP.

Link to comment
Share on other sites

tumsasgars

 

 

Vai var būt, ka oriģinālais Dell aķis šim te modelim maksā 40EUR +PVN???
Es,kad skatījos savam 5110,cena bija aptuveni 65-85LS. Vairāk atgādina ķīnas lētučus,tādus arī DM tirgo.http://www.deltamobile.lv/category/798/
Link to comment
Share on other sites

 

 

Piezvani uz Lattelekom, Dell akku cenas pārsteigs, nav jēgas sūtīt nekur, viņi tirgo par ļoti labu ciparu, tas nav HP.

Paldies, iečekošu.

 

 

Es,kad skatījos savam 5110,cena bija aptuveni 65-85LS. Vairāk atgādina ķīnas lētučus,tādus arī DM tirgo.http://www.deltamobi...v/category/798/

Nu man tādas aizdomas arī par tiem "oriģinālajiem" - gan jau kāds kreisais ķinietis...

Link to comment
Share on other sites

tumsasgars

 

 

oriģinālais Dell aķis šim te modelim maksā 40EUR +PVN???

http://www.deltamobile.lv/product/battery-dell-inspiron-13r-14r-15r-17r-n4010-m5010-n5010-n7010/ (Analogs) Cik drošs,spried pēc ķīniešu godīguma. Ja,nemaldos n5010 un 5110,bačas bija līdzīgas. 
Link to comment
Share on other sites

Tātad lieta ir atrisināta, Vainīgs šī brīža 65W baroklis, Pieliekot 90W barokli, lādēšana darbojas un pie POSTa nelamājas.   

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...