Jump to content

Raksts:Prestigio Multiphone 5400 DUO


LagerLV
 Share

Recommended Posts

Labdien, šodien nebija ko darīt izdomāju uzsviest apskatu no mana jaunā telefona Prestigio Multiphone 5400 DUO (PAP5400DUO) (Pirkts 2014.gada Janvārī.)

Atvainojos par komatiem gramatika man pārāk laba priekš viņiem.

Tātad pāris specifikācījas:

SIM: Dual SIM telefons (Var iesviest 2 SIM kartes 1. slots 3G HSDPA 900 / 2100  2. slots 2G GSM 850 / 900 / 1800 / 1900).

Ekrāns: TFT touchscreen,480x800 izšķirspēja,4 collas,multitouch līdz 3 pirkstiem.

Storage: Iebūvētais storage 4 GB,RAM 512 MB, var pievienot microSD karti līdz 32 GB.

Savienojamība: Wi-Fi 802.11 b/g/n, var izmantot kā Wi-Fi Hotspotu, Bluetooth, MicroUSB 2.0, GPS.

Kamera: 8 Mpix, Autofocus, LED zibspuldze labs lukturītis :D. priekšējā 0.3 MP.

Android: Android 4.1.2 Jelly bean, Prestigio updeito viņu ļoti reti kopš Janvāra man ir bijis viens updeits.

CPU,GPU,RAM: Četrkodolu ARM cortex A5 1.2 Ghz, Adreno 203 GPU, 512 MB RAM (Lielākā lieta kas slowo telefonu nost).

 

Uz bildēm var uzspiest lai palielinātu.

 

Kastīte izcila manās domās kā kuram patīk, ļoti patīk man tas ka ir tas Prestigio nosaukums tā labi pielikts un tā tekstūra ļoti laba.

qnqi2clqu1xj4awhbx7_thumb.jpg

 

Viss kas nāca bez telefona, (Nav austiņu, bet parastas In-Ear tipa austiņas) Garantījas grāmatiņa, Quick start guide, kaut kāds safety guide :D, un maciņš pašvaka kvalitāte

k8pj807kz5ti707fksf_thumb.jpg

 

Pats telefons kad skaties uz viņu, (Neskataties uz fona bildi telefonā :)) Patīk man visas tās capacitīvās pogas lai gan tas ir standarts ķīniešos.

si78ws4ybs378yqbq5_thumb.jpg

 

Telefona atvērtā mugurā un vāciņš, varam redzēt ka ir Dual SIM, bateriju var izņemt, Micro SD slotu, mugura ļoti labi izskatās ja tas kaut ko izsaka :D.

ylwiscp9hhvw3zg5834p_thumb.jpg

 

Baterija,  nekas neparasts 1700 mAh (6.29 Wh) viena no vājākajām vietām telefonā slikti turās telefons ar tik mazu bateriju.

jznvylibefkbiaur6rgo_thumb.jpg

 

Labākā daļa no AnTuTu benchmarka :D.

ulqbzqq23jpe9nndk9c0_thumb.jpg

 

Paši AnTuTu rezultāti, nav nekas iespaidīgs, bet arī nav sūdīgi :D.

yp0c3cjyxhi15eee03_thumb.jpg

 

Salīdzinājums, Pa kreisi Prestigio, pa labi Samsung galaxy S5570 mini upgreidoju uz Ginger bread 2.3.4 Android.

kqkrhzg3oi4bz5z10zbd_thumb.jpg

 

Par telefonu sadaļa, redzam ka šim telefonam ir Android 4.1.2 Jelly beans, redzam arī modeli u.t.t.

yao792jbv3dawrtwjetp_thumb.jpg

 

 

 

Personālā pieredze un verdikts:

Teikšu uzreiz maciņš ir sliktas kvalitātes ātri nonēsājas malas, un vietas kur parasti notiek kustība man piemēram 2 nedēļu laikā jau maciņš ir beigts.

Iepriecinošais fakts bija ka šim telefonam ir četrkodolu processors 1.2 Ghz kad pirku telefonu no RD veikala jo vajadzēja ātri telefonu slinkums bija sūtīt no Internet veikala :D.

Atnācu mājās ieliku Okarti meta ārā android stopped working bla bla bla... Vienkārši erroru visu laiku. Nopirku sev ZZ ja godīgi pat iepatikās tarifi :D tagad lietoju only ZZ.

Lielākā lieta kas bremzē šo telefonu ir 512 MB RAM uzreiz pasaku un arī nedaudz Adreno 203 GPU pat Subway surfers lago ļoti pieklājīgi pat.

Šī 8 Mpix kamera aizmugurējā vairāk līdzinās 5 Mpix kamerai, bet man ja godīgi pof*g jo es nefotarafēju, vai arī reti.

Zibspuldze ir pieņemama labi der kā lukturis bieži izmantoju viņu.

Priekšējā kamera... Labāk vispār varēja nelikt būtu kaut nedaudz naudu pamazinājuši vai ielikuši pieņemamu Front kameru.

Telefons priekš Web sērfošanai katru dienu to daru uz Wi-Fi ļoti labi pat der ekrānam labs PPI pixel density ~233 texts ļoti labi saprotams.

Ekrāna spilgtums es gandrīz vienmēr lietoju minimālo, bet tagad sākas vasaras sezona un sāk saulīte un viss parādīties āra esot dažreiz uzslēdzu uz maksimālo, teikšu ka no vecā telefona Samsuns S5570 mini ekrāna spilgtums nav tas patīkamākais Prestigio ekrāns uz max vismaz 2.5 reizes spilgtāks :D. Aizmirsu piemirst šim ir Automātiskais spilgtuma regulētājs Sensons.

Baterija slikta manās domās ļoti slikti tur nēesmu  mērījis laiku cik tur bet ļoti mazs.

Skaļruņa kvalitāte perfekta dodu kredītu Prestigio par šo ļoti laba kvalitāte atšķirībā no citiem telefoniem kas man ir bijuši un esmu dzirdējis.

Visas oriģinālās aplikācījas kā jau plikajam Android 4.1 ir visas standart Google lietas. Google play, Google music players kā tur viņu sauc, Gmail, Google chrome u.t.t.

 

 

 

Šis arī ir viss dodu reitingu 10 baļļu sistēmā:

 

6.5/10.

 

Labs telefons, bet ir pāris nepatīkamas lietas kā piemēram 512 MB ram un priekšējā kamera.

 

Paldies par uzmanību :D.

 

Atvainojos par komatiem gramatika man laba.

Labots - LagerLV
Link to comment
Share on other sites

LagerLV

 

 

Nu cepums par cenšanos.

Centos cik labi varēju ar gramatiku :D un visu pārejo. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...