Jump to content

DHL no ķīnas?


Bomaars/C12
 Share

Recommended Posts

Kā ir ja no ķīnas preces sūta ar DHL kurierpastu, viņi līdz mājai atved vai līdz kurienei? Paldies jau iepriekš.

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Artic^MX

Man ar DHL (no Ķīnas) bija sāpīga pieredze.

Pieminēšu gan, ka tas bija ~3-4 gadus atpakaļ.

 

Lai vai kā, ar DHL man tika sūtīts laptopa akumulators.

Rezultātā dabūju doties (divas reizes) uz Rīgas lidostu, lai atmuitotu.

Pat štrunts par izdevumiem, lai atmuitotu, bet tā braukāšana. Labi, ka tajā laikā vēl studēju Rīgā.

Preci sūtīju uz Liepāju.

 

No tās reizes nekad no Ķīnas neizmantoju nekādus ātros kurjerus. Paciņa nāk ~mēnesi, bet bez liekiem stresiem.

Link to comment
Share on other sites

ArtūrsB

Līdzīga pieredze kā Artic.. Atmuitošanas process sarežģītāks nekā caur pastu.

Vienu reizi gan paveicās. 2dienā izsūtīja, bet 4dien jau pa dienu kurjers atveda paciņu.

Link to comment
Share on other sites

Pagājušogad par 15 latiem to muitošanas procesu DHL izveica klienta vietā. Nu un papildus jau vēl PVN un muita (ja ir ) jānomaksā.

Link to comment
Share on other sites

Artic^MX

Man sanāca samaksāt 10 Ls par muitas deklarācijas papīru sakārtošanu, protams vēl PVN + ievedmuita, un divas reizes ceļot uz lidostu. Pirmo reizi, lai iesniegtu papīrus, otro reizi, lai saņemtu atbildi, tad arī pie reizes pie DHL savācu preci.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
(labots)
Pagājušogad par 15 latiem to muitošanas procesu DHL izveica klienta vietā. Nu un papildus jau vēl PVN un muita (ja ir ) jānomaksā.

Tīri doma sūtit telefonu (bet norādīts noteikti būs lidz kadiem 40 dolariem vertiba) , un ka viņš teiksim atnāk es samaksāju 15ls lai papirus sakārto un tad viss ok paciņa atnāk?  viņi veras paciņa iekšā vai taspats izlases kartā vai u aidomu pamata ka caur pastu?

 

Tīri tā gribētos preci saņemt atŗak jo gaidīt menesi jau ir mokoši, bet nu jā ja jabrauc uz lidostu? Esmu no Latgales

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Megini sarunat,lai suta ar China post ... talak forvardes uz Latvijas Pastu ... tie pasi sakarto muitu,aiziesi uz pastu pakal,nomaksasi muitu un bus ok

Ar DHL bus ka jau seit rakstija,prece apstasies netalu no RIX vinu baze ... brauksi,muitosi ( pasam sapiga pieredze ... ne isti sapiga,bet nu laiks,braukasana,utt )

 

Plus var sanakt muitu nesakartot viena diena - procedura - brauc uz DHL bazi blakus Rix,panem papirus,ej uz muitu,lidosta samaksa,atpakal uz muitu un ludzies lai sakarto papirus taja pasa diena ( es formuleju ari,ka esmu 200km atperies un padargi vizinaties velvienreiz ) ,izludzies papirus,atpakal uz dhl un savac preci

 

preces visas skene diezgan rupigi jau paris gadus un visu redz cauri ... saubos vai paveiksies un neuzliks muitu ...

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
(labots)

Nu tad jaizvēlas mokošais varinats menesis, tur ta gan kā rakstija tikai uz aizdomu pamata atver...tieši sūtīs caur sweeden post vēl piedāvā

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

nu menesis gluzi jau nenak 2-3 nedelas. un ja ar dhl NEKAD tiesi del taa stulba chakara ko vini tur dara.

+ar parasto pastu mazaka iespeja ka vispar bus jamaksaa muita ja uzprasisi pardevejam mazaku cenu uzlikt uz pakas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

tur ta gan kā rakstija tikai uz aizdomu pamata atver.

 

Muitā RIX neesmu bijis, bet kārtojis caur DHL muitas brokeri, tieši tad kā ieviesa PVN par mazajām summām un neviens lāgā nezināja kā rīkoties, komisija šķiet tad bija 15Ls + PVN. Plus preces un shipping PVN. Pasākums izmaksāja to pašu, ja ne pat vairāk ko pats sūtījums un laiks pagāja 2x vairāk nekā no Ķīnas. Viņiem nav vaļā jāver, lai saprastu ka PVN tur būs, jo šipinga cenu DHL redz, tur jau sanāks pie 20$, skaidrs taču ka prece nemaksā atlikušos atļautos 10$. Jā, paprasīs kaut kā to visu pierādīt, piem. ar Paypal, Ebay vai bankas izdruku.

 

 

 

un ja ar dhl NEKAD
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

varbūt kāds ir iepircies aliexpres un var pastāstīt kāpēc linka nosaukuma ir cita telefona nosaukums http://www.aliexpress.com/item/iNew-V3-MTK6582-Quad-Core-Smartphone-5-0-inch-HD-Screen-1GB-RAM-16GB-ROM-Android/1761312721.html

atver īsto to kuru es gribu skatīties? un kāpēc feedback ir citi prikumi nevis tieši šī produkta? Un pie nosaukuma vel pielikts russian phone kas ir ar to domāts?

Link to comment
Share on other sites

1. Man nepatīk veikali kur nevar maksāt ar Paypal. Aliexpress esmu pircis tikai vienu reizi ekperimenta nolūkos. Prece atnāca, bet nākotnē tomēr izvēlēšos pirkt preces tur, kur var samaksāt ar Paypal, WebMoney, vai jekuru citu virtuālo naudas maciņu, nevis pa visām malā publicēt savu "slepenos" bankas kartes datus

 

2. Ja dzīvo Rigā, vai citā lielā pilsētā, un pa Latviju apkārt braukā reti, vai mobilais internets tiks lietots reti, tad var arī pirkt mobilo kuram 3G: WCDMA 850/2100MHz, bet citādi labāk skatīties uz telefoniem kuri atbalsta arī 3G: 900MHz. Piemēram, Dobelē ar Bite un telefonu kurš neatbalsta 3G 900MHz, lietotājam nākas samierināties ar EDGE ātrumu, bet Jelgavā jau ir normāls 3G intenrets.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

dx.com sāk lēnām kārtot lietas €iropā - ir atvērta noliktava, kas lēnām pildās. Piegādes laiks ap nedēļu.

DHL tiešām ir kaite - čakarēt dzīvi, lai dabūtu pārdot savu pakalpojumu.

Visvairāk iepriecināja izvēle starp 3 pakalpojuma veidiem, kad muitoju sūtījumu.

1. Atmuito DHL deklarants= +30€ +PVN

2. Atmuito pats, bet DHL saraksta dokumentus = +14€ +PVN

3. Visu dara pats un DHL tikai atdod paku = +6.87€+PVN par kravas apstrādi.

Tādi varianti tika piedāvāti uzņēmumam.

Visiem čainīzeriem tagad saku, ka ar DHL lai nesūta. Ir EMS, kas arī nonāk Latvijas pastā, bet ātrāk. Praktiski visi kurjeri sāk taisīt šmuci, kas nav gluži man patīkama.

Link to comment
Share on other sites

Cik sapratu, tad tur pie vainas nav kurjeri. LV muita nezināmu iemeslu dēļ nevēlas dot kurjerpastiem tiesības pašiem apstrādāt muitojamos sūtījumus. Latvijas Pastam/EMS ir tādas tiesības iedotas, tāpēc caur viņiem iet daudz ātrāk.

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Nu, kurjeri ir pie vainas, ka sastāda īpatnējus cenrāžus... Izmaksas tādam darbam ir nožēlojami mazas, pat ja deklarants pelna 1000€ mēnesī. 

Tāpat jau DHL par atmuitošanu ieblieztu to pašu ciparu, tikai tad vairs nebūtu variantu.

Link to comment
Share on other sites

karbon8

Man viss nāk' freeshiping' kā kurš pārdevējs.    lgākais  manta nāca 4 menesus ,bet nevairs tā ko sākumā izsūtija! Ar šitiem velliem ir tā, tiklīdz pagājis noteiktais  laiks ,mantas nav,  uz reiz  jajautā pārdevējam kur  manta!

Savādāk var palikt driķerī

Man ir bijis tā, pārdevējs tik sak lai pagaid   aizkavējusies ...tā pagāja 2 menesi mantas nav,,,Es šiem  jautā kur jopčik mana manta/atbildēs nav ,pajautaju velreiz/neatbild...Nu ko tad japieņem citi mēri. Šo pārdevēju iesniedzu rezūlicijas centrā ,lai tie paņem priekš...

Jā mīlīts uz reiz uzradās ,bet ar  paziņojumu ,ka nevarot nest atbildību par   tādu mantu kaurai ir pagajis  sutijum termins...

Apnika aukleties,ņēmu nopublicēju tai paša ebay lai uzmanas no atiecīga pārdevēja...

A  redz ko  šis momentā  izsūtījis jaunu preci kura bij  klāt nepilnās 2 nedēļās un lūdza lai es noņemot antireklāmu ...

Labots - karbon8
Link to comment
Share on other sites

Artic^MX

karbon8, ja visi sāks darīt tā, kā izdarīji Tu, tad vienā brīdī Ķīnas tirgus (ebay) latviešiem var aizvērties.

Ķīniešiem sistēma vienkārša, ja sāk parādīties problēmas ar kādu valsti (daudz sūdzības, daudz zūd paciņas), viņi vienkārši vairāk nesūtīs uz to valsti.

Ir redzēti daži pārdevēji, kas jau tagad Latviju ir ielikuši savā melnajā sarakstā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es šiem jautā kur jopčik mana manta/atbildēs nav

 

preces virs 30$ parasti ir ar tracking nr., un tā vienkārši pazust nevar.


 

Latvijas Pastam/EMS ir tādas tiesības iedotas, tāpēc caur viņiem iet daudz ātrāk.

 

LP ir 100% valsts uzņēmums, kam muita (valsts) var uzticēt neapmaksātus sūtījumus..

Link to comment
Share on other sites

Sūti caur Sweden Post. Nedaudz ilgāk sūtīs, bet nebūs ne PVN, ne muita jāmaksā. Ar DHL pašam arī nebūs jāķēpājas un varēsi saņemt sev tuvākajā pasta nodaļā. Lai mierīgāk pa naktīm gulētu, vari arī pateikt, lai zemāku cenu uzraksta. Pats esmu sūtījis gan ar DHL (ko vairs nedaru un nedarīšu, ja nekas nemainīsies), gan China Post, gan Sweden Post. Gada sākumā biju vienu planšeti pasūtījis (~250$), izmantojot Sweden Post. Saņēmu paku un neko pa virsu nemaksāju.

 

varbūt kāds ir iepircies aliexpres un var pastāstīt kāpēc linka nosaukuma ir cita telefona nosaukums

Nav svarīgi kas ir hipersaitē rakstīts. Tu dabūsi to, kas rakstīts pašā preces aprakstā. Ja dabūsi ko citu, tad varēs kašķēties.

 

Un pie nosaukuma vel pielikts russian phone kas ir ar to domāts?

Aliexpress ļoti populārs ir Krievijā, tāpēc, lai dabūtu klientus, tiek uzsvērts, ka telefons atbalsta krievu valodu.

Link to comment
Share on other sites

karbon8
preces virs 30$ parasti ir ar tracking nr., un tā vienkārši pazust nevar.

 Bīja, kad no ķinas sūtīju printertintes7$,arī pagaja pari noteiktajam laikam-prasu kur tintes!

Šie lepni,tak ka parbaudi ar trecing Nr.!

Pārbaudu- stāv  tai viņu ķīnas pilsētā . Pa 40 dienām nemaz nekur nav izkustējusies...turklāt  pēc trijām  dienām nomainījās mēnesis/tas pats !Prece  nemaz nav no viņu pilsētas izkustējusies.!Aizsūtīju skrynu kā man izskatās -Adeva  naudu... :)

 

 

karbon8, ja visi sāks darīt tā, kā izdarīji Tu, tad vienā brīdī Ķīnas tirgus (ebay) latviešiem var aizvērties.

Tiešī tā ,ja prece nenonāk pie manis ,tad lai klapē to savu nespejīgo bodi ciet!

Kā citiem ķīniesiem nav problēmas ...prece  nepilnas 3 nedeļās klāt...ir tā pat ka te lv. nobremzēts, kamēr es dabū preci   skatos ka nedēlu pabijusi LV!

Ja kādam intresē lūk labs pārdevējs  3 nedeļās  preces vienmēr ir klāt http://www.ebay.com/usr/eshop2098?_trksid=p2047675.l2559

Labots - karbon8
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Bruketajs

Šodien sanāca ielūkoties Latvijas Pasta piegādājamās pakas statusā un aplauzties par muitošanas ātrumu:

Sutijums_Gaida.jpg

Tas, laikam, saucās - naudu iekasēt gribam, bet rokas pa īsu un laika nav - tālab, sēdiet un gaidiet.

Bet nu nedēļa!

Link to comment
Share on other sites

Pēdējā laikā ar LP muitu pilnīgs murgs darās... nedēļa-pusotra tā ir norma.... Toties DHL ir sācis laist paciņas bez muitas cauri, laikam apjomi aug un muitai arī zūd vēlme čakarēties ar katru sīkpaku.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Nu un futbols, lv birokrātu gaumē kā parasti - pasts atrakstās, ka sūtījums ir pie muitas, bet tie informē, ka sūtījums ir pastā. 

Nu, bitīt matos, kas tā par valsti...


Paradokss - 10 minūtes pēc tonnas e-pastu abos virzienos, paka parādās trackingā, kā nodota šķirošanā - iespējams, ka tā ir sakritība.

Link to comment
Share on other sites

Pirms kādiem 4 gadiem sūtīju vienu preci no Ķīnas caur DHL, prece 15 ls, sūtīšana tik pat. Atnāca 5 dienu laikā, sazvanīja mani, norunājām man izdeīgāko laiku un vietu.

Labots - LMT
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...