Jump to content

Cik daudz interneta tu patērē?


camel
 Share

Recommended Posts

Mēnesī man sanāk lejuplādēt ap 50gb. Pēc šodienas standartiem, vai tas ir daudz/maz? cik gb būtu par daudz? Lasot te forumā par to, ka interneta ātrumam jābūt 250MB/s un ne mazāk, jābrīnās kādi gigabaiti un kas tur tiek pumpēts.
Tie 50gb man pārsvarā sakrājas no aktuālajiem anime seriāliem, kas man daļēji aizstāj tv skatīšanos. Ja man tādas specifiskas intereses (anime) nebūtu, es varbūt iekļautas pat kādos 10gb/mēnesī (kāda spēle, filma, ..).
 

Labots - camel
Link to comment
Share on other sites

intervall

Pats ap 40-70 GB mēnesī,kaimiņiene,ar kuru dalos,nedēļā ap 120 GB.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Tagad velku A komandu, tur ir 30gb, a tā mēnesī moš 40gb, pat mazāk

Link to comment
Share on other sites

Touareg

Lietoju Lattelecom VDSL. Skat. zemāk manu interneta patēriņu. Vēl nedaudz interneta patērē TV, kurā skatos youtube.

mlqyl2dtbv4b79sl42xd.png

Link to comment
Share on other sites

Citāts no Lattelecom foruma:

es jau daudz nevelku, kā visi, tikai 300GB dienā.

 

Tā kā Tu ar saviem 50GB mēnesī esi totāls lūzeris :D

Ko velk? Es neņemos spriest. Vienīgais kas nāk galvā - BD ISO imidži nonstopā.

Pašam ar DSLu ... svārstās no 5-10 līdz 50GB mēnesī kad ko lielāku novelku.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Precīzi nepateikšu, bet nu teiksim šodien torrenti ap 40Gb down, Dropbox ap 15 Gb up plus vēl šādi tādi sīkumi domaju kopā būs ap 50Gb down un ap 25Gb up  Vai tas ir daudz vai maz neņemos spriest, ir kad kādu dienu drusku mazak ir kad krietni vairāk

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Ar 4 (četri) MBit ātrumu neko daudz nevaru savilkt. :)

Link to comment
Share on other sites

Paskatījos statistiku: 100-200 GB/mēn uz 3PC+planšete+android mob.

Nedaudz filmas, daži online seriāli, youtube, web.

Link to comment
Share on other sites

plus mīnus kādi 7-15 GB mēnesī max. Saturu no torentu veikaliem nepatērēju. izmantoju Linux :D vis vairāk patērē lattelecom.tv ko skatos uz PC 

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Ap 10 Gb , neko nevelku .

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

Ar 4 (četri) MBit ātrumu neko daudz nevaru savilkt.


Man ka bija 3 mb/s LMT nets tad ap 70-100GB down menesī tagad kad netam ir 15-20 mb/s nesu skatījies
Link to comment
Share on other sites

Tufjord

Kad lietoju mobīlo netu tad ap 10-15GB mēnesī.Tagad Tooway p 200Gb.Kaut kā tā.Tas viss visu laiku arī ar mobīlo pa māju uz 3-4datoriem tikpat planšnetēm un +vēl četri tv medum.

Link to comment
Share on other sites

inteens

TELE 2 internetā agrāk tērēju 5-7GB mēnesī,tagad pie Lattelecom gan būs vairāk.Vispār,patēriņš stipri atkarīgs no gadalaika-vasarā tas dators,tāpat kā TV,vairāk par postu.Ziemā-tad cita lieta.

Link to comment
Share on other sites

Ar 4 (četri) MBit ātrumu kādu terabaitu var izspiest, ja pacenšas, bet terabaits mēnesī ..., hmm, ja tas nav kautkas darbam, tad kas? Man arī vajag!

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kāda jēga no šitādas mērīšanās? Būtu autors vismaz pacenties un sataisījis balsošanu par savu mīļāko apjomu, lai te nav jāmudrās.

 

Jāsāk jau ar mobils vai ne tik mobils nets...

 

A es zin lietāju 450 MB mēnesī.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

 

 

A es zin lietāju 450 MB mēnesī.
Pizģiš
Link to comment
Share on other sites

Es vidēji mēnesī patērēju cik man vajag un po uz to, cik MB, GB, TB patērēju, maksāju ta pa pakalpojumu nevis datu daudzumu ;)

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

A es zin lietāju 450 MB mēnesī.

 

Kaut kā man  negribas Tev ticēt :D

Link to comment
Share on other sites

Tufjord

 

 

maksāju ta pa pakalpojumu nevis datu daudzumu
Nu,jā..bet pastāv arī mēneša limiti,kas ir bez ātruma ierobežojuma.Un 100% nav pat 3G arī pat Latvijā visā teritorijā.Kā arī privātmājās kur nespīd Latelekom un atliek triatel.
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

@@viesturs0711,@@Domugrauds tas ir mobilais internets. Tā kā nebija nosacījums par vadu, tad dodu info, kas ērtāk pieejama - mob.dati. 

Link to comment
Share on other sites

Man DD-WRT automātā uzskaita, to, protams, var atslēgt.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu, es uzskatu, ka sen tie laiki garām, ka būtu baigi jākalkulē cipari, cik mēnesī sanāk utt. Kāda starpība? Personīgi nezinu nevienu, kurš šodien maksātu par izdzenāto apjomu mājas līmeņa pieslēgumam (OK, saprotu jau, ka var būt bezsakari, un mobīlie jāizmanto, bet - tā cita opera). 50 Gb tiešām nav nekas - ja i normāls TV un žuļiciski BD iecienīti, tas var būt vienas filmas apjoms. Tas kaut kas ir mūsdienās? :) Tā kā mans moto - ko vajag, to velk, kamēr viss OK nāk, neklapē ne ar ausi.

 

EDIT - ā, ienāca prātā - krietnu laiciņu atpakaļ, kad vēl uzskaiti veicu - vienu brīdi bija ~20Gb dienā, bet tad filmu kolekcijā provēju ieviest kārtību, un to papildināju. Tagad tam ar atmests ar roku...

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Man atkal besī ārā ka  regulāri faktiski ik dienas atduros uz to ātruma ierobežojumu. Pronets dod tos savus 100 megabitus līdz kaut kādam tur apjomam nu nezinu 10-20Gb dienā un pēc tam sāk griezt nost ātrumu, tā kā man biezi nakas vienkārši izslēgt PC un ierubīt atpakaļ taiksim pusvienos pa nakti kad ir jau noņemts dienas limits. Protams viņi paši so faktu nepakam neatzīsts


Kad nostrādā ierobezojums tad ātrums torrentam un dropbox kopā ir ~ 150 kbs, tai pat laikā teiksim internetu vienkārši skatīties var pilnā ātrumā - tādi lūk viltnieki

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Man grūti pateikt, kad jāņemas ar televīzijas failiem, tad kādi 50GB dienā sanāk šurp turp aizdzenāt. Man gan tas profesionāls darbs un failus gan nokačaju gan atkal aizsūtu uz FTP serveri. Ja ko lejuplādeju, tad tikai HD materiālus un skatos lai fails būtu pēc iespējas lielāks, tātad kvalitatīvāks. 20-30GB, tas ir tikai normāls koncertierakst. Gribētos vēl augstāku bildes kvalitāti.

Link to comment
Share on other sites

usver, labs :D

tiešām, normālam keksam nevajadzētu interesēt, cik katrs lietojam internetu, plus vēl tie daži tirliņi, kas nekavējoties sāka ar krāniņiem mērīties.

 

Kopš vairs par patērēto nav jāmaksā, neesmu mērījis un arī netaisos.

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Bļ , a man balva no sponsora kategorijā "Godīgs nekačātājs" nebūs ?

Link to comment
Share on other sites

Mefistofels

Mājās nezinu, bet uz telefona man ir LMT tarifs ar 2GB mēnesī, pārtērēt nekad nav izdevies, lietoju visu cik gribu, bez jeb mazākās kontroles un domāšanas par apjomiem, tāpat it kā apjoma uzskaite neeksistētu. Nezinu kādam frīkam jābūt, lai kaut ko tādu pārtērētu, bet nenormālam točna.

Link to comment
Share on other sites

Martikoko

500 Gb +- mēnesī .

90 % no tā visa tiek patērēts filmām


 

Žaks Noriss, 15 Mai 2014 - 22:42, teica:

snapback.png

A es zin lietāju 450 MB mēnesī.

 

Kaut kā man  negribas Tev ticēt

A es zinu cilvēku kurš mēnesī patērē 33 terabaitus jeb 33 000 Gb

 

 

Atbiltot uz autorā jautājumu 50 Gb varbūt viena filma kuru novelk pa 6 stundām piemēram.

50 Gb mūsdienās ir putekļi visumā

Labots - Martikoko
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

tas ir mobilais internets. Tā kā nebija nosacījums par vadu, tad dodu info, kas ērtāk pieejama - mob.dati. 

 

Tad es kādus 80 max simtiņu notērēju. Megabaitus protams. 


Pa drāti gan neesmu skaitijis bet kādi 50GB saskrien.

Link to comment
Share on other sites

Līdzi nesekoju. Cik nolietoju, tik nolietoju. Bet izrādās, ka OpenWRT gan skaita līdzi. :haha:
post-846-0-72953800-1400280366_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Paterinjsh man ir ap 10-15Gb. Ieskaitot Lync sarunas, youtube un Amazon Prime (filmu straumeshana). Nelejupladeju neko.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tipa vai pārdozēt nevar?

Pārdozēts skaitās tad, kad pie durvīm pieklauvē vīriņi melnā ar orderi :mrgreen: 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...