Jump to content

Rūteris kas spēj raidīt Optisko ātrumu pa gaisu


Cypho
 Share

Recommended Posts

Sveiki, problēma ir tāda, ka mājās ir Optiskais internets (250Mbps) un ir rūteris visparastākais un vienkāršākāis kas ir iespējams, kaut kāds TP-Link rūteris kas uz kastītes sola 150Mbps, es zinu un saprotu ka tas skaitlis ir vilkts bez maz vai no debesīm, bet kā lai zin, kurš rūteris tiešām spēs manus 250Mbps raidīt caur manu mitekli? varbūt kāds var ieteikt kādu konkrētu modeli, kas to jau lieto un ir spējis "izspiests" 250 vai vairāk Mbps?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Neviens lētais rūteris nespēs šādu ātrumu 250MBps izvilkt, turklāt tas ātrums ir maksimāli iespējamais 1m attālumā bez šķēršļiem. Turklāt tas tiešām ir maksimālais nevis nominālais ātrums.  Ja starp rūteri un datoru būs siena, tad pat 1000EUR vērts rūteris tev šādu ātrumu negarantēs. Fiziku nevar apmānīt.   

 

P.S. Arī datorā jābūt tiešām labai tīkla kartei, kas šādu ātrumu spēj sagremot. 

Link to comment
Share on other sites

Izmantoju TP-Link TL-WDR3600. Pa WiFi speedtests ir uzrādījis 200Mbps un gramu vairāk. 250 nekad neesmu redzējis.

 

Piebilde: starp rūteri un laptopu ir siena, bet es esmu vienīgais 5GHz lietotājs tuvākajā apkaimē.

Labots - VIL
Link to comment
Share on other sites

nevertell

3x3 Antenu rūteri spēj nodrošināt līdz 450mbps. Ņem vērā, tev vajadzēs 3x3 antenas abās pusēs, patlaban pārsvarā tikai dārgiem laptopiem ir piejamas tik labas antenas/čipi. 

Link to comment
Share on other sites

To principā spēj nodrošināt tikai rūteris un galaiekārta ar jauno Wi-Fi ac standartu. Un arī tad ne vienmēr.

Link to comment
Share on other sites

ar datoru nevajadzētu būt problēmai ir Macbook Air, kuram varbūt fiziski tā antēna nav liela bet ac standarts tam ir.

Link to comment
Share on other sites

Svekris

Ir daži zvēriņi kas to spētu:

MikroTikam ar kāds tāds lopiņš ir?

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Ar AC labos apstākļos var sasniegt gigabitu. N standarts ir labs līdz 450mbps.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Izmantoju TP-Link TL-WDR3600. Pa WiFi speedtests ir uzrādījis 200Mbps un gramu vairāk. 250 nekad neesmu redzējis.   Piebilde: starp rūteri un laptopu ir siena, bet es esmu vienīgais 5GHz lietotājs tuvākajā apkaimē.

 

Izskatās ka šis ir visai reāls variants, paldies arī maizej, par chartu, tas palīdzēja arī nedaudz palīdzēja saprast kas ir kas.
un vai tas ac standarts ir tas kas man garantēs to optiko pa gaisu, jo tie visi skaitļi gigabits 800mbiti, ir ļoti maldinoši un pēc tiem nevar īsti noteikt reālo ātrumu

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Cik es saprotu no radiotehnikas, tad daudzās antenas ir tīrs mārketinga triks un nekas vairāk!

Link to comment
Share on other sites

 

 

ac standarta tīkla kartes arī vajadzēs
 

kā jau teicu ac antēna nav problēma, tā jau ir iebūvēta manā portatīvajā datorā

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Cilvēkam ir MBA, tam būs gan AC, gan, man šķiet 2x2 antena, tātad ar N standartu ~300mbps būs ātrākais, ko varēs dabūt. Ņem vērā, ka tas ir kopējais ātrums visā WLAN'ā, nevis no punkta uz punktu. AC būs vēl ātrāks.

 

Bet fig tev to optiku ? Kačāsi torentus uz makbuka ? Kāda jēga ? Ja gribi normāli utilizēt LTC optikas resursus, turi sīdkasti, kas kačā lietas.

 

Ronald, acīmredzot neko nesaproti no radiotehnikas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ķeblis
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

nevertell, ta paskaidro kam vajag ntās antenas? Viena antena nespēj/raidīt uztvert vairākos kanālos vienlaicīgi? Kāpēc tad piemēram mob telefoniem un bāzes stacijās nav ntās antenas, jo 3g ātruma saniegšanai vienlaicīgi raida vairākos kanālos.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet fig tev to optiku ? Kačāsi torentus uz makbuka ? Kāda jēga ? Ja gribi normāli utilizēt LTC optikas resursus, turi sīdkasti, kas kačā lietas.

ar sīdkasti tu domāji, vienkāršu pc, kas stāv pie vada un kačā lietas, vai tomēr to dīvaino terminu no kā es 5min researchojot netiku skaidrībā kas tas ir?

 

 

 

 

 

un es nojaušu ka var nopirkt arī rūteri par 1500€ un dabūt arī 10Gbps, es tomēr tēmēju uz tādu cenu ko man nebūtu sirdsapziņas pārmetumi izmest par kastīti.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Izmantoju TP-Link TL-WDR3600. Pa WiFi speedtests ir uzrādījis 200Mbps un gramu vairāk. 250 nekad neesmu redzējis.   Piebilde: starp rūteri un laptopu ir siena, bet es esmu vienīgais 5GHz lietotājs tuvākajā apkaimē.
 

 

Vil, vari veelreiz notseteet un ielikt testa bildi?

Jo man ir taads pats WDR 3600, un 5gHz caur sienu aatrums samazinaas liidz 30Mbps, taapeec lietoju 2,4GHz. 1metra ataalumaa no ruutera ir kaadi 120Mbps, bet 250 ir max ko emu izspiedis ar vadu no shii TPLinka. Man gan vienlaiciigi vairaakas ieriices piesleegtas pie wifi un viena pie vada.

 

http://us.hardware.info/reviews/3423/8/tp-link-tl-wdr3600-and-wdr4300-review-two-shades-of-black-test-results-3-laptops-simultaneously

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Jā, pilniībā kluss dators, kuram ir web interfeiss, lai varētu menedžēt kačāšanu. Būs arī kur bekapot tavu MBA. To visu var nopirkt kā gatavu kasti, tad tas ir NAS, tikai jāpiemeklē tāds, lai atbalsta pumpēšanu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāpēc tad piemēram mob telefoniem un bāzes stacijās nav ntās antenas,
Prakstiski visas tehnoloģijas pēc 3G izmanto MIMO, tā kā nebūs taisnība.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Varu ielikt bildi. Mēģināšu ieslēgt lapsi vēl pirms nedēļas nogales.

Link to comment
Share on other sites

Tufjord

 

 

es tomēr tēmēju uz tādu cenu ko man nebūtu sirdsapziņas pārmetumi izmest par kastīti.
Tev ieteica rūterus ap 150-200 euro.Kas apmēram nodrošinās Tavas prasības,ko tad vēlējies?Pa 25ērikiem

 

varbūt kāds var ieteikt kādu konkrētu modeli, kas to jau lieto un ir spējis "izspiests" 250 vai vairāk Mbps?
Tā tas nebūs.Ņemot vērā Tavu portatīvā tīkla karti ieteiktu kādu Asus AC (pats lietoju AC66U,nekādu problēmu) Pirms tam izmantoju TL-WDR4900 gan bij problēmas ar tīkla diskiem un interneta savienojumu (abi reizē mēdz nokārties).
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Cik bieži ir vajadzība izmantot visus 250MBit?

un cik laika tiktu ietupīts, ja netiktu izmantots 'parasts' rūteris?

Link to comment
Share on other sites

eddyboi

Es arī grībēju pa wifi dabūt savus 250 mbit, bet tomēr daudz vienkāršāk ir aizvlikt vadu. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Radioviļņu izplatīsanās likumus vē neviens nav atcēlis. Nu iegrūdīsi lielu maudu ātrā rūterī, bet tiklīdz apkār saradīsies līdzīgi gudrinieki, tā būs savstarpējie traucējumi un ātrums kritīsies. Nah** vispār vajag šitās izvirtības ar Wi-Fi, ja var normāli pie kabeļa pieslēgt kādu kasti, kura kačā no interneta. Tālāk jau vari ņemties ar Wi-Fi tikai ērtībai, nevis bezjēgā piestāstit radioēteru.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

martinno

180Mbit/s var dabūt cauri ar Airport Extreme 4 gen. Ar jauno varēsi arī visus 250...

Link to comment
Share on other sites

Šobrīd man speedtests rāda 90/40. Izskatās, ka esmu bijis pārāk liels optimists par 200.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Man patreiz tā:

 

3503030003.png

 

P.S.

Labākais joks - torentu kastei, kas pieslēgta ar vadu, rāda tikai 56Mbit/s... Kaut arī reāli tur nāk lejā līdz pat 28Mb/s.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
un es nojaušu ka var nopirkt arī rūteri par 1500€ un dabūt arī 10Gbps, es tomēr tēmēju uz tādu cenu ko man nebūtu sirdsapziņas pārmetumi izmest par kastīti.

 

Nu - ar to arī vajadzēja sākt. Principā ar šādu attieksmi var turpināt pirkt TP-Linkus un pēc tam sūdzēties par sliktajiem marketologiem, muļķībām, kas sarakstītas uz kastītēm utt. Lietas maksā tik, cik tām ir jāmaksā.100-150EUR ir adekvāta cena par dual-band rūteri no normāla ražotāja, diemžēl visi vienmēr sākumā pasteidzas iegādāties TP-Link - jo kāpēc pārmaksāt, ja cipari tak uz kastītes visiem tie paši sarakstīti...

 

Piemēram, Netgear WNR3500 ir baigi foršs budžeta klases rūteris, stabils  - diemžēl 90% lietotāju noliegs, ka rūteris par 65 EUR ir budžeta klases - jo TP-linki taču sākas jau no 15 EUR...

Labots - LPC
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...