Jump to content

Pirmais viedais telefons prekš mammas.. kuru?!


 Share

Recommended Posts

He heii!

Nosacījumi nav īpaši strikti, bet vēlmes varētu būt aptuveni šādas:

Izmēros - 11-12 cm x 5-6 cm - vēlams ne diži lielāku..

Baterija - vairāk, labāk.

Oranža ir mīļākā krāsa (Nokia?)

Lietošana nebūs kā tīnim.. Sarunas, sms, internets, office pieejamība būtu pluss, e-pasts, reti foto (man ir L1020, bet ne vienmēr būšu klāt..), laba, skaļa skaņa puss, atmiņas kartes nav obligātas..

 

Budžets teoretiski nav ierobežots, bet pārspīlēt nav jēgas..

Nevajag visjaunāko, svaigāko, bet bremzēšana, lagošana manuprāt nav pieļaujama..

Gandrīz obligāti, lai nav parasts melns plastmasa klucīts..

 

Tad nu mani varianti:

 

IPhone 4s                                     +izmēri, stils, bet -varbūt pa vecu? 

Asus Padphone A11                     +internetam un rakstīšanai "planšetes izmērs", ikdienā lietošanai parastais, jeb -  :rus_roulette::suicide2:  :rus_roulette:

HTC One mini 601n                      +baterija, stils, skaņa, - izmērs..

Galaxy S4 mini                              +/- ?    (linkā nav īstais, drīzāk 9195, bet spec. vienādi)

HTC Desire X                                +izmēri, baterija,- OS(?)

Lumia                                            +baterija, vienkāršums - ? (vajadzētu atbilstību izmēriem, ne pārāk kantainu)

 

Nokia Asha's laikam pa prastu un tizlu, ne ?

 

Šī būtu mana daļa, no jums lūdzu komentārus par attiecīgajiem priekšlikumiem, plusiem, mīnusiem, un varbūt arī kādu ieteikumu.. No ārzemēm sūtīt negribētos..

 

p.s. mājās nav neviena cita Iphone, bet ir 3 samsungi un man Lumia..

Labots - Pacharulzis
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Lumia 925 ir diezgan ok. Mamma panjema Lumia 925 un jasaka, ka ir loti ok. Un sava zina ari man labak, ja kas nav skaidrs es varu, vai man sieva var pastastit, ko un ka darit. Tas sava zina ir plus, jo gados vecakam cilvekam ir grutak. Un tad zinos cilveks, ja var pastastit operativi un saprotami, tas tikai uzlabos lietoshanas pieredzi. Windows Phone ir loti intuativa, vienkarsha un saprotama. Sieva uz tehnologjijam ir uz jus, mamma ari un apguva loti atri. Tapec par Lumia. iPhone 4s njemt tas butu kljuda, jo pielauju nu sis ir 4s modelja support pedejais gads. Lidz ar iOS 8.x iznakshanu iPhone 4s paliks ar iOS 7.x.x bez iespejas atjauninaties uz 8x.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

itanium

Piekritīšu, ka wp ir saprotams un ikdienas lietotājam labāka izvēle par android.

 

 

 

Lumia                                            +baterija, vienkāršums - ? (vajadzētu skype
 

wp ir pieejams skype

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

es par Lumia.. bet tieši kuru.. nez.. ar to pašu 520 ir ok.. ko tad krutāku vajag?

Link to comment
Share on other sites

itanium

Piekrītu, ar wp pat lētajiem modeļiem nav novērojama bremze.
Oranžas krāsas vāciņu var pasūtīt ebayā.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

@@itanium, sievai ir galaxy duos.. andrītis.. nu nekad vairs nepirkšu nevienu andri.. pat sieva spļaudas, bet nu nekas.. mazliet jāpaciešas uz nākamo valentīndienu gan jau tiks pie svaiga WP.. :D

Link to comment
Share on other sites

itanium

He, man atkal nākamais būs androids, jo gribas iespēju uz telefona uzlikt ftp un proxy serveri :D

Link to comment
Share on other sites

Pacharulzis
(labots)

Pats es ar sliecos uz Lumia, 625(liels), 520, 720, var jau arī kaut ko dižāku, bet vai vajag.. 

Tas komentārs par skype bij dēļ tā, ka man bij 610'ā, tai ram pa maz bija :D skatos tādu vairs nemaz nepiedāvā īsti..

 

IPhone.. lai gan vecs, bet savs wow faktors starp kolēģēm būs drusciņ lielāks.. Vai viņš paliks sliktāks, bez tiem uzlabojumiem? Vai viņš kaut kādā ziņā atpaliktu no glītas Lumias?

 

p.s. ai, tos komentārus par izmēru principā var neņemt vērā, pie tā pierod tik pat ātri, kā pie jaunas rokassomiņas..

Labots - Pacharulzis
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Ar Windows Phone 8.1 versiju Skype sava zinja bus/ir integrets sistemaa. Varbut kljudos.

Skype_5F00_CallUpgrade_5F00_dialer_5F00_

 

Autor, kas svarigaks, mammai paradit sevi ar novecojusu telefonu ka var nopirkt, vai tomer erta, vienkarsa lietosana izmantojot arii ne Apple produkciju. Ar vecu telefonu nepacels prestizhu, vai statusu. Ja velies izcelties, tad njemt iPhone 5s. To visi grib un atzist kaa wow. Man masa lieto 5s un teikshu godigi, neka innovatiiva nav, ne arii, kas taads, kaa delj butu ieguldit finanses tajaa produktaa. Apple innovivitaate pazuda saakot ar iPhone 4s.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

@@Pacharulzis, vai tad telefonu pērc mātei, lai tā mērītos ar to cik kruts telefons?! :D

 

p.s. ja ir doma lietot skype iekš telefona utt.. tad kā labākais variants būs 625ā.. ir 4G.. utt.. arī pa maciņu smagi nesit.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Ja tiek apskatīts Noķis 520, tad labāk ņemt atjaunoto modeli aļa 525, rams x2 un bača (laikam) drusku labāka, citādi identisks un maksā līdzīgi

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Ekrani gan ir drankjigi 52x modeliem. Nezinu ka ir ar 62x un 720 modeliem, bet nu neerts aci, tapec labak 52x neiesaku un tehniski lai ari nebremze WP, bet upgrade var atspeleties driza nakotne.

Link to comment
Share on other sites

Pacharulzis
(labots)

heh, es pat īsti nezinu, kapēc gribu sevi pierunāt ka Iphony ir kaut vērtēšanas un salīdzināšanas vērts, pats līdz šim par tiem sprauslāju un saukāju.. 4s vs 5s tīri dēļ tā, ka ārēji neatšķiras un iekšēji arī vecais pavilks, bet jāklausa laikam būs Jums!

Edit: Bet tas alumīnija korpuss.. Būtu metāla Lumia, nedomātu par neko citu..

 

Tātad Lumia.. Ok, 5'ā lai paliek taupīgajiem..

 

6xx, 8xx  +apaļie stūri..

Labots - Pacharulzis
Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

sievai ir galaxy duos.. andrītis.. nu nekad vairs nepirkšu nevienu andri..

Nevajag pirkt lētos mēslus... 


 

 

Edit: Bet tas alumīnija korpuss.. Būtu metāla Lumia, nedomātu par neko citu..

925 tak ir metāla aizmugure. 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Nebus gan metala aizmugure. Lumia 925 aizmugure ir no polikarbonata, malas gan no metala. Ja velies ar kantainiem sturiem, tad skaties uz Nokia Lumia 928, Nokia Lumia Icon (US tirgum paredzeti), Lumia 930 (Junija paredzets nonakt pardosana). Nokia Lumia 925, 1020 un 1520 bus ar kantainiem sturiem.

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

Draudzenei uzdāvināju 520 Lumiju, ļoti patīk un ir laba. Principā vari iegādāties ko jaunāku, bet bremzes nav novērotas ne vienam WP. Pašam arī ir 820.

Link to comment
Share on other sites

Pacharulzis
(labots)

pēc Rizla komentāra atmetu tos ar IPS ekrāniem un nonācu pie:

 

 

800 - wp 7.8 ? ta nav ko.. bet izmēros vismazākais..

900 - arī šim nav nebūs 8, 8.1 ?? ta nav ko..

 

820 - pa kapeiku mazāks, atmiņa mazāka, bet var SD.. Apaļōti stūri

925 - kapeiku labāka baterija, bišk' labāka kamera, cena pa 1/3 lielāka.. Bet metāliskā rāmītī.. 

 

Hm.. 820.1 - 4 kodolu procesors.. Laikam jau lieki, ja 1020 ar dual pietiek?

 

Manuprāt 820 būs īstais?

 

elxni, apskatīšu, varbūt padomāšu, bet 2x dārgāks, vai būs arī 2x labāks.. :/

Ārēji jau simpatizē.. ;)

Labots - Pacharulzis
Link to comment
Share on other sites

Ja iegādāsies nenožēlosi. Mazliet var mulsināt 820 svars - pasmags telefons. Uzreiz komplektā iesaku iegādāties plēvīti un kādu ietvaru.

Link to comment
Share on other sites

Pacharulzis

Atverams maķelis domāju būs gana ok', un somā apkārt staipot svars netraucēs, bet rokā paņemot vismaz jutīs, ka tur kaut kas ir :)

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

 

 

800 - wp 7.8 ? ta nav ko.. bet izmēros vismazākais.. 900 - arī šim nav nebūs 8, 8.1 ?? ta nav ko..

Sie abi tevis noraditi modelji nav atjauninajumi uz WP8.x. Tagad pirkt ta butu liela kljuda.

Nokia Lumia 820 ir divkodolu procesors. Vienigais kas man nepatik ir maza izshchirtspeja. Ko gribetos minimalais 1280px x 768px. Un lidz ar Windows Phone 8.1 versiju nu applikacijas var parvietot uz SD karti, taka ar 8GB atminju pat pietiks.

Link to comment
Share on other sites

martinno

@@CAP - pofig par iPhone - neko par to neteikšu, bet lētie droīdi tiešām ir mēsli un sabojā visu priekšstatu. 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Nu pagaidam, vismaz jebkurs leta gala Windows Phone parspej darbiba Android telefonu. Es nesaku ka medls, bet dodu virzienu, ka reala situacija rezultats ir par labu WP. Nerunasim par aplikaciju skaitu utml., to atliksim malinja.

Link to comment
Share on other sites

labiitis

motorola G, pirmajam pilnīgi pietiks. Jau izmēģināts RL :)

 

 Latvijā nopērkamajiem parasti nav lādētāja līdz.

Labots - labiitis
Link to comment
Share on other sites

beckham9

Pērc iekš etotalk.com. Zopo telefoni tur labā kvalitātē, ir kursabiedriem, daži pat tieši mammām un māsām iegādājušies.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Fruzz atkal ierakstus kraaj. Vienalga ka bezsakara un nav par temu, bet galvenais ierakatiit. Fruzz cieniitais, ja ir kas sakaams, tad ieraksti pa teemu. Pilnmeness neko neizsaka. Vai nu moderatoriem lugums dzest ierakstu.

Link to comment
Share on other sites

Pacharulzis
(labots)

Fruzz, Tavu komentāru drīzāk var norakstīt uz p..

 

Beckham, pie grāmatzīmēm pievienoju, bet androīdu mātei negādāšu, tikai liekas problēmas būs..

 

Tā pat arī aifons, lai paliek kam tas vajadzīgs..

 

Labiiti, moto g, rada gabalam, no amazones pasūtijām - nekā slikta nav ko teikt par "dzelzi"!  :yes4: Labi pastrādājuši.

 

Principā tēma izsmelta, ja nu kādam nav kas galīgi labs un vērtīgs sakāms.. 

 

Mammai nebūs izvēle - Lumia 820.. (iedzimtais skopums neļauj 925 ņemt, vai 930 pagaidīt..  :biggrin: un tas tomēr arī būtu lieki.. )

 

 

p.s. EDIT: 1a.lv pasūtināju pelēku Lumia 925.1.. Ta jau manīs reakciju.. 1dien būs arī oranžs ebaya maķelis.. Paldies draudziņiem kas izdzēsa muļķigās domas par aifoniem un pārējiem droīdiem.. 

p.s.s. Hm, a moš man savu 1020 lumiju nomainīt pret OnePlus One?!

Labots - Pacharulzis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...