Jump to content

Lenovo biznesa modeļu apspriešana kategorijā virs 1000 EUR


litrs
 Share

Recommended Posts

vienīgie trūkumi no mana skata:

*cena (salīdzinot - nav vajadzīgs autiņā ledusskapis)

*biezs, bet tanī pašā laikā itkā viegls. Bet kurš ta 14 colīgais ir smagāks par 2kg mūsdienās - ir tikai planāki. (neiet runa par slim, kā piemēram x1)

*Nav HDMI, bet ir Wi-DI. (biznesmenim itkā nevajadzētu būt broblēmas ar naudas sakasīšanu katrai TV ierīcei uzdāvinot pa Wi-DI uztvērēju)

 

te var palsīt atsauksmes no cilvēkiem, kuriem ir viņš lietošanā http://reviews.lenovo.com/8923-en_us/A1D998ACCE6D28934A768EB67B5C4520_12F0696583E04D86B9B79B0FEC01C087/lenovo-thinkpad-t440p-reviews/reviews.htm

 

Esmu tikai turējis/izjaucis/salicis Lenovo 3000 c100 laptopu. Builds ir super, plastmasa stingra uz klipšiem - vēl nevienu nebiju tādu stingru jaucis.  Pārējais kā jau standarts DDR2 pirmsākumos. Enģe pārlūza, stāv plauktā 2 gadus un gaida, kad beidzot parādīsies kkur enģe nopērkama.

 

Par jaunajiem un apspriestajiem lenovo - buildu nekomentēšu, jo nezinu cik labi nostrādats, teiksim kvai tā, lai atsitot stūri, neatlec/neiesprāgā plastmasa iekšpusē un skrūve vairs neturas u.t.t. tie ir neredzamie sīkumi, bet meistaram ar to jāpi6**.  Ir tikai lietotāju atsauksmes, bet tās arī ir ar domu zīmi - kas kuram vairāk patīk.

 

 

Starp citu, iepatikās mazliet Lenovo x230. Tam bača velk līdz 22h. un ja vēl nokomplektētu http://shop.lenovo.com/us/en/laptops/thinkpad/x-series/x240/

Labots - Lappy
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • androidz

    15

  • viesturs0711

    11

  • litrs

    28

  • INTRASERVERNET

    10

androidz

 

 

Nav HDMI
 

Nu toč dīvains cilvēks - a display ports tev ko ir nodarījis!?


 

 

androidz - tas ir - kā tu uztveri vārdu "labāko"
Apdāvinātajiem, es uzskatu, kaThinkPad ir vieni no labākajiem biznesa klasies datoriem. Kas nav skaidrs.

 

Lappy, nu lūdzu, lūdzu kaut vienu variantu topika autoram, kas būtu labāks par Lenovo T440 vai X1.


 

 

Kas šim ir huijņa? Lūdzu sakiet, kas būs labāks - izskatīšu. http://www.1a.lv/dat...440p_20aws0h11k

- pie touchpada jāpierod;

- nav funckionālo taustiņu josla;

- nav thinkapadiem ierastājā vietā page up / page down

- nav atsevišķu volume control taustiņi.

Bet, tas viss ir individuāli, un atkarīgs no vai ir (cik stipri) pierasts pie iepriekšējiem thinkpad sērijām.

 

Thinkpadus starp citu servisē, tepat latvijā... Man liekas arī neslikts arguments par labu thinkpadiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es vadu būvprojektus.

 

 

maxima ?    kāpēc jūs nositāt tos cilvēkus ?

Labots - MarisO
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Autor, njem thinkpadu un neklausies murgus.

 

 

Te ir cilveeki kas domaa, ka pasaulee ir tikai 7 salmi. Divi vinjiem un pieci saimniekam, a tu redz salmu maisu gribot lai izguleetos.

 

Lappy lenovo 3000 nav T seerija, tas taa lai zinaatu. Vai tu vispaar esi pie Thinkpada T vai X seerijas seedeejis, jeb tikai Notebookcheck rewiewus lasijis????? T un X seerijai var piepirkt paplashinaato garantiju. Vai aceram shmaceram var? Laikam nevar.

 

 

Cik esmu Thinkpadus lietojis, citus vairs negribas.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Es esmu T Thinkpadu lietojis,  nav slikts,  bet Apple makbūks , protams, labāks. 

Labots - MarisO
Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

Es esmu T Thinkpadu lietojis,  nav slikts,  bet Apple makbūks , protams, labāks

Trollīt, šito izbeidz, nevajag pīt iekšā IOS, Linux un vēl sazin ko. Savādāk aizies pavisam beztēmā. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Par to macbook "labumu" var strīdēties ilgi un dikti, bet no praktiskā viedokļa win7 ir tomēr pārāks par macos. (oki skatoties pēc principa dārgāks = labāks, mac protams ka ir nepārspēts uzvarētājs! ;) ) Ir diezgan daudz lietas, kas win7 ir krietni labāk nostrādātas un biznesam tas var būt ļoti svarīgi! Piemēram uz mac nav normāla ofisa. Jā ir ms ofiss, bet viņš nav 100% savietojams ar PC versiju.... 

 

Autoram es ieteiktu ko no ThinkPad S440 sērijas. Zolīds biznesa klases dators ar pieklājīgiem parametriem un  par sakarīgu ciparu. 


 

 

lai vai kā, bet Lenovo T sērijas noutbuks noteikti nav piemērots kā kafejnīcas pusīmagnēts, to novērtēs tikai briļļaina IT zilzeķe

 

Biki offtopiks, bet vai vispār mūsdienās ir kāds elektronisks gadzets, kas  kā pusīmagnēts darbojas.... Oki kruts auto, jahta...  Bet ne jau laptops, po cik viņš maksā! 

Link to comment
Share on other sites

Jeraldino

Tiešām ieteiktu kārtīgi pamēģināt to T440 pirms iegādes. Personīgi man tas touchpads galīgi nepatika. Plus vēl kaut kāds gemors bija ar Fn pogām. Plus, ja atmiņa neviļ, tikai divi USB porti

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
Cik esmu Thinkpadus lietojis, citus vairs negribas.

Viedi vārdi!

Joprojām spaidu T400 un ar skumjām skatos citu jaunos datorus (kurus varētu naudas ziņā 'pacelt'), bet saprotu, ka man tie nepatīk jau veikalā.

Labots - _dunduks_
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

Plus vēl kaut kāds gemors bija ar Fn pogām. Plus, ja atmiņa neviļ, tikai divi USB porti

Gemors nekāds nav manīts, USB porti divi. Par touchpadu jau minēju, ka jāpierod.

Link to comment
Share on other sites

Nu kāda vaina ja maz USB- piepērc Docking Station un būs vairāk kā vajag, kad strādā  darba vietā . Ja vazājies apkārt, tad pietiek arī ar diviem http://www.ebay.com/bhp/lenovo-t410-dock  . Nu ideāls variants kad darba vietā stāv normālu 24-26 collu monitors un parastā klaviatūra. Dodies darīšanās-nocel un lieto kā parasto laptopu.

Link to comment
Share on other sites

nnoname

 

 

Esmu tikai turējis/izjaucis/salicis Lenovo 3000 c100 laptopu. Builds ir super, plastmasa stingra uz klipšiem - vēl nevienu nebiju tādu stingru jaucis.

 

Tad ko pļūtī par t vai x sēriju, ar kuru esi pazīstams no interneta tekstiem? Par jebkuru modeli var uzlasīt negatīvas atsauksmes, un jo vairāk tādi pārdoti, jo vairāk tādas būs, filtrēt tās tu acīmredzami nemāki. Biznesa lapsim mxm video my ass, šis vien ir pērles cienīgs teksts

 

 

 

Kas šim ir huijņa? Lūdzu sakiet, kas būs labāks - izskatīšu.

 

Normāls dzelzis, kuram nevajadzēs neko pielikt vēl kādus kādus gadus 4 vismaz, neņem vērā tos tirliņus grafomānus. Vienīgais var ieteikt piepirkt pagarināto garantiju sirdsmieram ja jau nav jāskaita katra kapeika.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Tad ko pļūtī par t vai x sēriju, ar kuru esi pazīstams no interneta tekstiem? Par jebkuru modeli var uzlasīt negatīvas atsauksmes, un jo vairāk tādi pārdoti, jo vairāk tādas būs, filtrēt tās tu acīmredzami nemāki. 

 bļ tu auns! tev smadzenes filtrē/strādā?! Es neko neesmu rakstījis  par T sēriju. Par X pieminēju tieši un konkrētus modeļus. A vot, te gan ir tādi, kas domā, ja jau pirms 10 gadiem X vai T bija ahūni labs, tad jaunajiem modeļiem arī jābūt.

Es tikai izteicu savas domas ar uzskaitēm, kas man nepatīk un ka biznesa cilvēkam, kuram bizness rit, neder jaunākā tehnaloģija Lenovo X1 carbon korpusā. Jo šeit ja nojūk, tad nojūk. Gaidi savu Garantijas plati.  Ir tikai Idioti, kas pērk un jo vairāk iesaka laptopu ar uzlodētu CPU un Ramu.

 

 

 

Biznesa lapsim mxm video my ass, šis vien ir pērles cienīgs teksts
TU ESI PĒRLE.. kurš kko tādu ir rakstījis? lasīt/domāt macies aitiņa. Chaks Noriss. bl
 
un izlasi šo - no #42 posta:
Par jaunajiem un apspriestajiem lenovo - buildu nekomentēšu, jo nezinu cik labi nostrādats, teiksim kvai tā, lai atsitot stūri, neatlec/neiesprāgā plastmasa iekšpusē un skrūve vairs neturas u.t.t. tie ir neredzamie sīkumi, bet meistaram ar to jāpi6**.  Ir tikai lietotāju atsauksmes, bet tās arī ir ar domu zīmi - kas kuram vairāk patīk.
 
apmierināji savu dobumu?!
Labots - Lappy
Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

Esmu tikai turējis/izjaucis/salicis Lenovo 3000 c100 laptopu

Pirkstu ar **mpi nejauc. Lenovo 3000 ir mēsls, salīdzinot.


 

 

Es esmu T Thinkpadu lietojis, nav slikts, bet Apple makbūks , protams, labāks.
Jā, tikai stulbi, ka makoss jau cenā - kas to draņķi izdomājis, nav skaidrs, bet win tāpat jāpērk klāt, lai strādātu.
Link to comment
Share on other sites

androidz
ņemu t440p.

Jā T440P ir 4 USB sloti, taisnība. Man ir T440 bez P, ar diviem USBiem.

 

Laba izvēle, starp citu uzsitiens vienlaicīgi ar diviem pirkstiem uz tā toučpada ir tas pats kas right click uz peles. Ļoti ērti, kad pierod.

 

 

satikšu, reāli pa muti dabūsi.

MarisO akujel no temzas izgarojumiem. Sāc ar "Ziņot administrācijai" un pa muti, kaut kad vēlāk.

Labots - androidz
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

vajag vēl vienu Lenovo 15,6" ar numpad. tas vairāk pa birojiem vazāsies, jaudas un cena var būt mazākas. 

 

 http://www.1a.lv/datortehnika/portativiedatori/lenovo_thinkpad_edge_e540_20c6003qmh    šitas 960 EUR

 

http://www.1a.lv/datortehnika/portativiedatori/lenovo_thinkpad_t540p_20be0041mh                      1200 EUR

 

http://www.dateks.lv/cenas/3/85466_lenovo_thinkpad_e540_15_6_core_i7_4702mq_8gb_1tb_16gb_ssd_cache_geforce_740m_win7_pro_64bit.php    950 EUR

 

Paskatījos citus ražotājus, bet interneta veikala filtrā ieķeksējot antiglare, i5, i7, paliek pāri 9 modeļi, no kuriem trīs lētākie ir Lenovo, tad pa Dell Latitude  HP EliteProbook. Reāli Lenovo konkurentu nav.

 Kas ar to e-sēriju? Ir lietojami?

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Tik uzmanīgi ar tiem zemās voltāžas pročiem. Tur, kur pirms tam biji ielicis vienu no veikala, otru no ss.lv, apskaties pats- veikala lapsim ir i7-4600m un ss.lv ir i7-4600u. Starpība ir tāda, ka pirmais ēd vairāk strāvu, bet strādā ievērojami ātrāk. Otrais ir domāts pēc iespējas mazākai energorijībai. Tā kā pats teici, ka jāskatās sarežģīti zīmējumi CAD'os, tad labāk piemklē kādu ar diskrēto vidoekarti, lai varētu kartīgi ar CAD'u strādāt/skatīties, nevis uz slaidšovu lūkoties.

 

Cirst var daudz, bet X, T un W sērijas laptopi ir pavisam cita klase, kā viss pārējais, ko piedāvā Lenovo. Neviens HP nestāv klāt. Ir redzēti sakarīgi Dell'i, bet korpuss un klaviatūra nereti smagi iesūc. Lappy's nekad nav darbojies ar normālu laptopu, tāpēc nav spriestspējīgs.Ir nācis gramstīt visādus lapšus. Thinkpad'us varbūt nav tik viegli jaukt kā kādus vecos makbukus, bet nav nekādu dumju dizaina problēmu, nekas nav izvilkts/risināts caur dupsi.

Link to comment
Share on other sites

vienīgais ko dell vēl nav sačakarējis, ir dārgā gala latitude un precision.

bet principā, mums viens klients kam prasības ir stipri līdzīgas (vada vienu projektētāju kantori) paņēma X1 carbon, ne tajā pašā top komplektācijā. Pagaidām laimīgs kā tramvajs, sūdzējies ne par ko nav.

Link to comment
Share on other sites

Lappy's nekad nav darbojies ar normālu laptopu, tāpēc nav spriestspējīgs

a es esmu teicis pretējo?! es skatos no tehniskā viedokļā, to arī rakstīju. kpc pārmaksāt 1000euro! dažiem jau tas nedalec. Neviens tā arī neatbildēja kpc to summu parmaksāt!

Tikai kā citēts, Lappy neko nerubī. Lenovo X sērija ahūnie u.t.t.

Bet reāli pasaku: CPU un Rams uzlodēts, i7 versijā GPU nav dzeses, matesplate ir vienā gabalā, Audio out/mic vienā jeckā! Tur ir jābūt saspiestam, lai ko tādu pirktu.

veikala lapsim ir i7-4600m un ss.lv ir i7-4600u. Starpība ir tāda, ka pirmais ēd vairāk strāvu, bet strādā ievērojami ātrāk. Otrais ir domāts pēc iespējas mazākai energorijībai.

un nemaz nebūs karšanas atšķirība! Tas ir visstulbākais gājiens, likt normālo i7 plānajā sūdā un Intel video čipu atstāt bez jebkādas dzeses!  un vēl pardot pa 2k euro! tas vienkārši ir muļķis, kas viņu pērk!

Labots - Lappy
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Tur ir jābūt saspiestam, lai ko tādu pirktu.

 

Ir cilvēki kam 2000 ir tas pats kas tev 200. Salūzīs - aizstieps pa garantiju. Savukārt pēc garantijas beigām dators jau sen būs sevi atpelnijis.

 

Man vienam čomam vajadzēja datoru autocadam un citiem sīkumiem. Dators apgājās uz 1500 ls. Lieki būtu minēt, ka tur projekts bija uz 30tonnām.

 

Lappy tu tehnisko pusi gan pilnībā neskaties. Tajā ietilpst arī korpuss un serviss, kā arī garantija. 

Par tevis pieminēto - nu nez vai inženieri būs bijuši tādi idioti, ka aizmirsuši padomāt par dzesēšanu. Tas tomēr nav širpotreba pavilions.

 

Nu ko tu autoram iesaki - paņemt Aceriņu pa 320 euro????

Link to comment
Share on other sites

X1 tomēr ir dārgāki. Tad normāls/līdzvērtīgs jau noskatītajam laikam būs ap 2k EUR. Te saite ir lētākajam ar Win7. Win 8 neesmu gatavs pirkt.

 

http://www.1a.lv/datortehnika/portativiedatori/lenovo_thinkpad_x1_carbon_ultrabook_20a7003smh  1800 EUR

 

Ja man nebūtu divi jāpērk, varbūt arī paņemtu, diemžēl kaut kad vienmēr iestājas limits.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ja nopirksi ar Win8 tad tev (driizaak tavam IT specam) ir legāla iespēja piezvanīt uz Microsoft un pasūtīt Windows 7 downgreid kitu. Pakalpojums ir bez maksas. Atsūtīs diskus seriāli un viss būs kulē. Tā kā starpības nav

 

Es parasti nopērkot kompi, lieku virsū svaigu instalāciju, jo tad zinu, ka tur nebūs preinstalēta visāda draza nevajadzīga, kā arī instalācija ir tīra manu roku instalēta un ja kas, tad ir par ko atbildēt!

 

Katrā ziņā vai pirksi T440 vai X1, būsi dabujis labu dzelzi.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Lappy, tu daiļrades izvadītājs tāds. Vai es kādreiz esmu teicis, ka vienā un tajā pašā šasijā jāliek iekšā 4600m'to proci 4600u vietā ? Tu vispār saproti, ko pļūtī ? Kāda GPU dzese, ja GPU ir integrēts procī? Ej atpakaļ pie saviem 2000 gadu eiseriem un nelien ārā. Simtpunkt nāc no kaktu kantora, kas to vien dara, kā reball'o DV6000 un stāsti visiem, cik lepns esi, ka nopirki lietotu lapsi par 200 latiem pirms pieciem gadiem un tas joprojām strādā. Tikai reball'o trīsreiz dienā, pirmoreiz, kamēr rīta kafija vārās, otro reiz, kad darbā pusdienas, trešo reiz, pirms mājās ej. Neticu, ka tu aptver tādas lietas, kā vt-d, vt-x, l4 cache, SSD un korpus, kas neizļurkājas, vai klaviatūra, pēc kuras nesāp pirksti. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

androidz

Lappy cep vienu šedevrīgu postu pēc cita! Jo tālāk, jo vairāk pārejot uz personālijām.

 

Starp citu, pateicoties IBM/Lenovo inženieriem, Thinkpadi neprasās tīrīt no putekļiem, nevienu reizi 6 gadiu laikā nav bijis vajadzība tīrīt savu T410, viss dzesējas lieliski. Par T430/T440, vēl agri spriest. Savukārt mājas asusu reizi gadā tīrīju no putekļiem. Vostro arī paliek tāds aizdomīgs. T410 ir gadījies arī apliet vairākas rezes klaviatūru, izdzīvoja, saliešanu ar kvasu gan neizturēja :(

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Litrs izskatas ka yu visu laiku atradisi un meklesi iemeslu, kaadai atrunai lai nepirktu. Viss shitas temas saturs ir fuflo. Es sen butu nopircis ja man interesetu tas sektors. Cena uz 1000.

Link to comment
Share on other sites

Šodien paņēmu jau aprunāto T440p par 1500 EUR. Gribēju kaut kur veikalā pa dienu paturēt rokās, salīdzināt ar X1, bet nesanāca laika. Tagad vēl jāizvēlas vienkāršāks 15". Man jau apnika par datoriem domāt, tādēļ tā izvēli atstāju lietotāja pārziņā.

Pēc kāda laika iemetīšu atskaiti, kas patīk, kas nē - no lietotāja skatupunkta.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Noteikti ieraksti, vismaz nakamajiem, kas velesies iegadaties biznesa klases laptopu, bus kads review latviesu valoda. Un atkritis muljkjigas temas par sis klases laptopiem.

Link to comment
Share on other sites

neaizmirsti nomest zemē no kāda 1metra augstuma, tam doarbojoties uzsist kādu stūri pret sienu ar testa spēku. varetu arī apliet touchpadu un arī klaviatūru ar colu. klaviatūŗas gadījumā varētu laptopu paņemt padusē un padejot. Lcd matricu no vāka puses varētu arī iespiest ar pirkstiem - lai noteiktu cik stingri var spiest, līdz matrica nav kridik - bet protams vēl lābāk ja tu to parādītu ar video.  Kā arī iemest sievietes auskaru vai saderināšanās/laulības gredzenu starp klaviatūru un lcd vāku un to aiztaisīt līdz galam. atver Lcd vāku un šūpini laptopu sev virsū un no sevis virzienā turot to rokā, lai var redzēt cik labas enģes.  Būs pirmais un īstais laptopu rewiev`ists šajā portālā.


 

 

Noteikti ieraksti, vismaz nakamajiem, kas velesies iegadaties biznesa klases laptopu, bus kads review latviesu valoda. Un atkritis muljkjigas temas par sis klases laptopiem.

a šitie laptopi neesot kā pārējie, pirksti nenogurstot klaviatūru izmantojot! Cits vēl saka ka mugurai arī paliekot labāk, itkā būtu cosmodisks uzvilkts! :D pārēji ir sūdi - nav nemaz ko salīdzināt. Lenovo X rulē.

 

 

Smuki var redzēt ka nopūsts ar NEVER WET izstrādājumu. Visa tā ir huiņa un marketinga triks muļķiem. Nez kpc vnm lej ūdeni virsū :D

https://www.youtube.com/watch?v=0U5n2WaMMHo

https://www.youtube.com/watch?v=hmxIf1AfqP4

https://www.youtube.com/watch?v=y8Hn0dO4hYg

video uzlejot kafiju: nu, tie kas remontējas, sapratīs, kas vēlāk notiek.

https://www.youtube.com/watch?v=nEyk4O_zl-Y

Labots - Lappy
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Palika vieglāk?

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Lappy, tu vēlies teikt, ka labāk pērc lētāku laptopu ar to pašu dzelžu specifikāciju kā dārgāku, bet labāk nostrādātu ? Tu apzinies, ka tieši tagad, vairāk kā jebkad, svarīga ir dzese ? Jo, es nezinu gan, vai apzinies šo faktu, bet vairums jauno laptopu ātrdarbību ierobežo karstums- tas strādā turbo frekvencē cik ilgi var, līdz sasniedz maksimālo drošo temperatūru un tad skeilojās atpakaļ uz nomināl frekvenci, vai arī vēl zemāku. Displejus skatoties, liec mīksto uz matricas raksturīpašībām ? Tik bieži cipari un detaļas liekās ļoti līdzīgas, bet ar saviem draiveriem un BIOS'a konfigurāciju iegūst pavisam citus ātrdarbības un baterijas ilgtspējas rezultātus. Vaivai čips viens, bet atkal kad kopē lielus failus pāri lokālajam tīklam, var just starpību. A tāpēc, ka antenas ir labākas un vairāk. 

Nemaz nesāksim, ja darba dēļ ir nepieciešams spēt autorizēties ar smartkarti, bet tādos gadījumos gala lietotājs reti kad izvēlās laptopu, ko lietos.

Link to comment
Share on other sites

androidz

Dažus pilnmēness ietekmē stiprāk, citus mazāk...

Link to comment
Share on other sites

Šodien paņēmu rokās jauno mantu. Tāds pamatīgs klucis un baterija ar izvirzījumu ārpus korpusa. Pirmais iespaids - varēja būt plānāks un vieglāks. Tuochpad darbojas vairāk nekā labi. Par pārējo vēl nevaru spriest. Rīt vēl jāuzliek ofiss. 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Šodien paņēmu rokās jauno mantu

 

T440?

Link to comment
Share on other sites

Ja jau saac uz ko daargaku skatiities iesaku Dell Latitude E6530. Riktiigs darba traktors, divi 340db hdd (ssd + parastais), i7 procis, lielaa batcha, kas tur darba dienu. Laba klaviere un ekraans. Miinuss, ka par portatiivo vinju gruuti saukt.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kādu laiku lietoju T440p. Darbojas labi, faili atveras ļoti ātri, touchpads un "sarkanā poga" ir tik ērts, ka pele (pie kuras biju diezgan pieradis) jau kaut kur atvilktnēs pazudusi. Monitors - droši var strādāt lauka apstākļos. Bateriju, intensīvi strādājot, pa dienu nokaut neizdodas. Klaviatūrai galvenās funkcijas pieejamas bez Fn spaidīšanas. Laika trūkuma dēļ neesmu visu baigi izmēģinājis, bet strādāt ir krietni ērtāk nekā ar iepriekšējo budžeta Dell.

  Tomēr lietošanas prieku samazina datora izmēri un svars. Manā koferītī lien, bet līgumu mapītei jāpievelkas. Ja pērkot nespiestu laiks, un būtu iespēja datorus paturēt rokās, tad visdrīzāk es izvēlētos ultrabuku. Iespējams, ka vasaras beigās šis darba zirdziņš tiks nodots kādam darbiniekam un es meklēšos pēc kaut kā plānāka, bet līdz tam vēl jānodzīvo.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Nu skaties gan, vai ultrabuks pavilks tavu CAD'u skatīšanu. Ja velk, tad kāpēc ne. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nu jau labu laiku lietoju iepriekš pieminēto T 440p. Reāli vislabākais dators no kādiem 5-6, kurus esmu nodarbinājis. Vienīgais mīnus ir svars. Tā kā darbā ir pieņemti jauni cilvēki, tad izmantošu iespēju šo nodarbināt būvobjektā, kur tāda tipa ierīcēm ir visīstākā vieta. 

  Metu acis uz plāno galu - izskatās eleganti, somā var ielikt arī dokumentus un nevajag baigos bicepsus.

 Lūgums cilvēkiem ar pieredzi - vai touchskrīns ļoti stipri iespaidos akumulatoru? It kā man besī arā Win 8, bet gan jau ar laiku var pierast. Ikdienā arī daudz lietoju planšeti - ja to varētu apvienot, būtu ideāli. Galvenais, lai baterija pietiek 7-8 stundām. Patreiz T440 ar 9 šūnu bateriju velk 10...12 stundas - man pat pa daudz, jo vakarā pēc darba baterija gatava rukāt vēl 3 stundas. Vadu turu mājās.

 

http://www.dateks.lv/cenas/portativie-datori/89263_lenovo_thinkpad_x1_carbon_14_0_core_i5_4300u_8gb_180gb_ssd_3g_win7_pro_64bit

 

http://www.dateks.lv/cenas/portativie-datori/89232_lenovo_thinkpad_x1_carbon_touch_14_touch_core_i5_4200u_8gb_180gb_ssd_3g_windows_8_1_pro

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...