Jump to content

Kadus macinus lietojam telefoniem, tad dalamies ar info.


INTRASERVERNET
 Share

Recommended Posts

INTRASERVERNET

Laba diena, neesu gan jau vienigais, kas lieto macinu telefonam. Tapec varbut, ja kads lieto vel, vai kads mekle, tad padalamies. Butu jauki ja ieliktu foto, ka izskatas telefonam uzlikts, noradam telefona modeli un linku kur iegadajies? Protams patikami butu ari neliels rezume. Ja sada tema jau ir tad sledzam ciet.

Link to comment
Share on other sites

Destructo

Lietoju sekojošo:

 

Ergonomisks, izturīgs, nodriskāts gan līdz klinķim, bet savu funkciju (tpu tpu) līdz šim ir veicis lieliski.

 

MOMOTITIPHONE4S_ensemble_285.jpg

Link to comment
Share on other sites

kicker
(labots)

Iesākumā savam Nexus5 pasūtīju lētu ķīniešu atveramo 'ādas' maciņu, nepatika galīgi, arī dēļ tā, ka nesanāktu ielikt auto turētājā, vislaik būtu jārauj ārā telefons lai ieliktu (waze) to tepat nopārdevu uzreiz.

 

Tad no eBōya pasūtīju Spigen slim armor 

6igklpc.jpgXuHTnm5.jpgqfvMjUY.jpg

 

Ar šo diezgan palielinās telefona izmērs, pēdējā bildē var redzēt, cik nu var :D

Bet tā apmierina, trūkst varbūt tā drošības sajūta kā atveramajiem makiem, par ekrānu tieši domāju kritiena gadījumā. Kautgan vienu kritienu jau pārdzīvoja man viņš, tfu tfu tfu viss ok :)

Maksā eBōy viņš kkādas 20 GBP, man sanāca kkādi 13eur.

Labots - kicker
Link to comment
Share on other sites

MetalOxygen

ilgi bija tāds:

j4z6ibrk3wkfqhpymi9_thumb.jpg

 

tagad e-bay brīnums, kas nāca par velti klāt ekrāna plēvei:

631okcy1ckngjx19h8_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

karbon8
(labots)

post-98027-0-08620600-1399560790_thumb.jpgKaut kā šitāTauchiniekiem silikona kaupaki no ebay ,sakarīgi 2gadu laikā tikai izbalē,tik tikai vaina....:)

Labots - karbon8
Link to comment
Share on other sites

kicker

 

 

Ar sutisanu kopa varbut kadi 40 EUR sanaca

Jopcik mizīt, pa 40eur kkādu tādu ļerpatu pirkt :D

Man neceltos roka nu nekādīgi, bet katram savs..

Cik sen jau pilda savu funkciju un cik izdīrāts? 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)
Cik sen jau pilda savu funkciju un cik izdīrāts?

kkad augusta vai septembri nopirku, precizi neatceros. nu pats macinjsh jau maksaja kadi 35Eur + 5 pasts. Tad kad es pirku tad veikalos neko labu atrast nevareju, vainu pilnigi sudi pa 10 - 15 eiro, vainu kkadi parcenoti plastmasas pusbrendi. Ciest nevaru tos plastmasas izstradajumus.

Ipashi izdirats jau nav, vienkarshi tas telefons muzhigi metajas kkur. Plus vel mode nesat vinju kabata kopa ar atslegam un naudu, tapec iespezas visadi nospiedumi.

Bet nu kopuma kalpo labi, bieza ada - tadas pamatigas vecteva siksnas biezuma :D

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

viedoklis par tēmu - lietoju ceturto āboltelefonu bez izsargāšanās. neredzu jēgu maciņiem, kabatā tā pat neskrāpējas un, lai būtu kāda drošība pret kritieniem vajag nejēdzīgi kosmisku kasti ap telefonu. mīnuss maciņiem ir arī lieka vietas aizņemšana kabatā. galīgi nepatīk sarežģīt tik bieži nepieciešamu procesu kā telefona lietošana ar liekām darbībām.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Maksā eBōy viņš kkādas 20 GBP, man sanāca kkādi 13eur.

 

Kā Tu to dabūji gatavu?

Link to comment
Share on other sites

kicker

 

 

Kā Tu to dabūji gatavu?
 

Vienam sellerim bija pārdošanā daži šitādi, no katras krāsas pa vienam laikam (egb) un tā cena ar šipingu sanāca kkādi ~13eur, tapēc arī paņēmu, jo pārējie cik skatījos bija 20+ gbp

Link to comment
Share on other sites

kicker

Nevar saprast, iekšā tur sarakstīti tur tie orižinal spigen utt, bet nu nez, skrāpējas ļoti, tāds gumijas gabals ar plastmasas elementu šampanieša krāsā vien ir. Bet nevarētu teikt, ka ļoti neapmierināts, nevar sūdzēties, viss derēja kā nākas, abas daļas smuki saspraudās.. Ā, atcerējos, viens otrs audio jack neiespraušas līdz galam, prasās nedaudz lilāku vietu ap jack spraužamvietu.

Link to comment
Share on other sites

Telefoni pārāk ātri noveco lai tos būtu vērts īpaši sargāt un likt maciņos. Pietam, plastmasas ietvari ekrānu no sasišanas nepasargās, bet lai lietotu atveramo vai izvelkamo maciņu, jābūt mazohistam.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ir galaxy S3 ar Otterbox Defender keisu. Man patīk gan izskats gan izmērs (labāk turās rokā telefons), būtu mitrumizturīgs,būtu pavisam labi.

Mīnuss tāds, ka ārējā gumija ātri izstaipījās, pēc gada nācās pirkt jau otro. Kritienu no otrā stāva (čoms ar savu izpildījās) iztur. Ja būs finanses, nākamo tomēr ņemšu Otterbox Armor. Nav lēti,bet ir labi.

Link to comment
Share on other sites

Lietoju šādu, kādus 6 mēnešus izvelk. Maciņš ir ērts, plāns un ar vienu roku atverams. No kritieniem arī labi pasargā. 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET
(labots)

Lietoju sadu un ir ok. Jasaka ka labi ari izskatas. Tika pasutits ebay un izmaksaja GBP6.80.

 

post-97979-0-98886700-1399584294_thumb.jpg

 

post-97979-0-33982200-1399584287_thumb.jpg

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ņemu tikai no eBay pēc pazīmes "ultra slim hard", citreiz piemetu klāt "semi transparent", tie parasti ir pieņemamā cenā līdz $3 un ja nepatīk vai plīst, var izlaist musorā.

 

Parasti meklēju iekš .com, jo .co.uk un .de ir augstākas cenas.

 

http://www.ebay.com/itm/USA-Ultra-Slim-Thin-Hard-Matte-PC-Back-Cover-Case-Pouch-for-LG-Google-Nexus-5-/121330949020?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item1c3fe35b9c

 

Patīk tie, kas applūst ap telefona formām dikti nepalielinot izmēru.

 

Jāatzīst, ka izlieti koveri ir ļoti precīzi, bet 100% gadījumu ir no liešanas kaut kādas ausis palikušas, tās novīlēju ar jaunkundzes nagu vīli vai nogriežu ar nolaužamo nazi. Nexus 4 koverim nācās pavīlēt arī lielākas atveres ap pogām, jo koveris ta plāniņš, bet pogas arī diez ko nebija izceltas no korpusa.

Link to comment
Share on other sites

Svekris

 

 

Telefoni pārāk ātri noveco lai tos būtu vērts īpaši sargāt un likt maciņos. Pietam, plastmasas ietvari ekrānu no sasišanas nepasargās, bet lai lietotu atveramo vai izvelkamo maciņu, jābūt mazohistam.
 

Nezinu kā Tev (citiem), bet man telefons ir uz 2 gadiem, kas nebūt nav tas īsākais posms.

Maciņš (flip-flop manā gadījumā) ir viens no maniem labākajiem pirkumiem ever, kad izvelk ārā telefons bezmaz kā jauns. :o

Es nebūt neesmu tas mierīgākais lietotājs, principā, ja nav "rugged smartphone" es pat neskatos virsū, so maciņš ir liela svētībā, lai telefons būtu solīdā paskatā arī, kad tie 2 gadi tuvojas noslēgumam. 

 

p.s. Man personīgi tīk tikai flip-flop, to izvelkamo es vienkārši. kaut kur atstātu un iekšā vairs neliktu. :p 

Link to comment
Share on other sites

kicker

 

 

Nezinu kā Tev (citiem), bet man telefons ir uz 2 gadiem, kas nebūt nav tas īsākais posms.
 

Uhh, mana politika vispār uz 4gadiem izvilkt.. kā ar iepriekšējo 5800 nokijāni, nexusu arī jāvelk līdz pēdējam, neesmu telefonu mazohists, ir citas lietas kur diezgan bezjēdzīgi iegrūst naudu :D Tākā, kautkādu kondomu jau vajag lai nav žēl uz to telefonu skatīties pēc piusgada :)

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

maciņš ir liela svētībā, lai telefons būtu solīdā paskatā

Mani telefoni vienmēr ir bijuši baismīgā paskatā , jo maciņus neatzīstu kā šķiru . 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...