Jump to content

Kapēc nerāda tvplay.lv uz smart Tv


Televizors
 Share

Recommended Posts

sveiki biedri, man tāda problēma ka man nerāda manā smart TV LG 32LN575S tvplay.lv ... itkā visas pārējās lapas video rāda (youtube utt...) ... eju caur interneta pārlūku un never vaļā klipus .... Paldies

Link to comment
Share on other sites

shim lg ir fash playeris, probleema ir tiesham, ka uz smart tv tvplay ir nogriezts

 

tikko pamegjinaj gan uz taa lg, gan uz jaunaa Samsung 65hu8500, tv 15 reizes dargaks, rezultaats taads pats, pleijera vietaa melns kubs

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

pirms tv3play pārtapa par tvplay un pamainīja dizainu.. flash darbojas tajā lapā.. bet tagad gluži kā autoram vk melna vieta un nekas nenotiek.. nu nekas.. šito es kādu laiku apgāju ar HDMI savienojumu no portatīvā.. bet tagad jau labu laiku vispār esmu aizmirsis par to portālu un iztieku :D

Link to comment
Share on other sites

Saistībā ar tv3play.... Kamēr nebiju saskāries, nezināju. Viņu štrunts (aplikācija) nedarbojas arī uz daudzām android ierīcēm. Video it kā sāk rādīties, paiet 10 sekundes un apstājas ar klūdu, ka nevar atskaņot.

Minētās lietas konstēju, kad pats askāros ar 2 planšetēm, uz kurām vienkārši nedarbojkas. Izrādās, ir vesels lērums arī ar telefoniem un tv android puļķiem. Pat pie pašas aplikācijas atsaukmsēs plej bodē ir attiecīga kritika.

 

Kāds vēl ir saskāries? Atbildes no šiem un reakcijas, izskatās, ka nav itin nekādas. Mož tas viss speciāli?

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

LG smarts atbalsta Flash, vienīgi ar pēdējo versiju ir problēmas!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Video it kā sāk rādīties, paiet 10 sekundes un apstājas ar klūdu, ka nevar atskaņot.

 

Tas izskatās pēc nespējas atskaņot reklāmas.

Link to comment
Share on other sites

Hm... Bet tas notiek uz dzelžiem, kas nav ne rūtoti, ne modificēti. Toties uz telefona pašam ar "pareizo" host failu, kur reklāma principā vairs nerādas, viss iet rūkdams :(

 

P.S.

O! Tikko ienāca info. Cilvēkiem nedarbojas uz Lenovo S6000H planšetēm.

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

shodien pamegjinaaju uz prestigio smaart pulkja, tur tvplay straadaa..

Link to comment
Share on other sites

iepriekš gāja tvplay uz samsūda, tad negāja, atkal gāja, un tagad atkal neiet ~ 2 mēneši :D  ar katru firmwares apdeitu ceru ka atjaunos, bet sāk likties ka tiešām šis tvplay playeris vainīgs, lai gan pašā sākumā viņu rādīja - varbūt kaut ko viņi pamainīja

Link to comment
Share on other sites

vakar man atjaunojās 1120 FW.. būs jāiemēģina.. varbūt tvplay aizies :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

vakar man atjaunojās 1120 FW.. būs jāiemēģina.. varbūt tvplay aizies

 

es vakar pēc updeita uzreiz pamēģināju - negāja :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
VebKamera

Lai nav jauns topiks:

 

tvplay.skaties.lv nupat kaut ko nomainījis. Uz viena vecāka datora vakar vēl viss griezās, šodien vairs neiet. Ņēmos apdeitot visu - gan browseri (Firefox), gan flashu vēlreiz. Nekādi nevar piekurbulēt. Izmet kļūdas paziņojumu, ka

No compatible source was found for this media

Pašam mājās +/- tāds pat setaps (starpība - mājā 64 bit windows), bet viss iet rūkdams. Nevaru saprast kur ķeksīti esmu aizmirsis ielikt???

Link to comment
Share on other sites

Volters

Ja uz jūsu SMARTiem var uzdabūt virsū KODI, tad tur TVPlay kā gājis, tā iet ;)

Link to comment
Share on other sites

motleyman

Tāpēc visiem varu ieteikt nopirkt Minix Neo U1 Android TV box. Pat ja tavs TV ir tikai "nedaudz smart", šī kastīte atrisina visas problēmas. Pašam tāda ir un arī citiem iesaku. Cena - kā kurā online veikalā. Bet nu robežās no 130 līdz 150 USD. Ideāla manta !!!

 

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Man kā reiz kaut kas nokārās. Kā ieslēdzu hokeja tiešraidi pc, tā joprojām vēl iet tv3 tiešraide 4 stundas pēc spēles beigām. Skatos ka viņi pārgājuši uz html5 atskaņotāju, jaunu strīma veidu un jaunu anti-adblocku.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

 

 

kaut kas TV3 sakarā vispār normāli ietu un būtu arī kas normāls ko skatīties
normāls ugunsgrēks. normāls debilizācijas seriāls 
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

motleyman

to GE (DX)

 

Varbūt arī tavā linkā cena ir zemāka, bet tur nav komplektā Minix Neo A2 Lite Air Mouse pults. Un tā ir vajadzīga papildus fīča šai ierīcei. Plus vēl ķīnieši dod shipping par velti. Nav tikai saprašana vai pasūtot ārpus ES pēc tam nebūs čakars ar atmuitošanu. Nesaku ka pats labākais variants, bet te ir viens no daudzajiem ... http://www.geekbuying.com/item/MINIX-NEO-U1-4K-2K-UHD-TV-BOX-Android-5-1-Lollipop-Amlogic-S905-2G-16G-2x2-MIMO-802-11ac-WIFI-Bluetooth-4-1-1000M-LAN-KODI-with-Free-Minix-NEO-A2-Lite-359784.html

 
Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Ar ko tad šis tik ļoti labāks par citiem, pa 50 USD, man ir M8S+, ātrumā tik redzu, ka procis nedaudz savādāks, man tāpat viss iet rūkdams, maksāt par android tv box 130 eur neredzu jēgu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja uz jūsu SMARTiem var uzdabūt virsū KODI, tad tur TVPlay kā gājis, tā iet
 

 

Pastāsti lūdzu, kā kodi dabūt virsū Latvijas play TV.  Es tikai kaut kādus zviedru MTG variantus esmu redzējis repozitorijos...


atradu http://kodi.wiki/view/Add-on:TV3_Play

Link to comment
Share on other sites

Caur kodi var tikai tvplay arhīvu dabūt.

Vai ir arī citas opcijas?

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

 

 

Skatos ka viņi pārgājuši uz html5 atskaņotāju

 

A ko, varbūt FireFoxi var piespiest rādīt HTML5 Adobā Flaša vietā? Tiešām, ir tas HTML5?

Link to comment
Share on other sites

Volters

Par KODI.

No saraksta izvēlos TVPlay spraudni, uzinstalēju, un spraudni startējot, ikreiz piedāvā izvēlēties starp visiem (lv, lt, ee, ...)

Viss, kas ir uz PC, ir arī caur KODI. Vakar arī ziņu tiešraidi LNT skatījos.

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Ar to TV3 kodi plugin nesanāk paskatīties Nekā personīga. Vienīgais, ko man piedāvā, ir pa gadiem 2014-2016 un tad visi raidījumi saskaldīti pa sižetiem vienā putrā (nekārtojas pēc datumiem). Kur tur var atrast visu raidījumu, piemēram, pēdējo?

 

Upd:

Heh, tas darās vienkāršāk :lol:

ffmpeg -i "http://mtgxlv01-vh.akamaihd.net/i/tv3/nekapersoniga/2016.10.23.nekapersoniga_spdfoj.mp4/index_0_av.m3u8" -c copy np-2016.10.23.ts
Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Jā, to LSM jau uzliku - darbojas lieliski. Bet, tas nav TV3.

Reāls besis ir skrollēt tv3 aplikāciju cauri visai tai gūzmai. Ātrāk sanāk ar ffmpeg. It kā tur ir sort by date, bet vismaz man nekas tur nesortējas.

Link to comment
Share on other sites

Vai esmu vienīgais, kam uz KODI vairs nešancē TVplay sadaļa "Filmas" ? Šķiet, ka kaut ko ir apkarojuši?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...