Jump to content

iPhone 5s vai Samsung Galaxy s5


Recommended Posts

Izvēle ir kritusi uz abiem kompāniju flagmaņiem, lai gan vairāk sliecos uz ''ābolu''- izmērs un vienkāršāks.

Varbūt kāds varētu padalīties ar info, kas noderētu gan man, gan citiem, kas ir šādas izvēles priekšā.

Link to comment
Share on other sites

Destructo

Let the games begin...  :mrgreen:

 

Ieteikums: Ņem zelta, citādi citi neatšķirs 5 no 5s.

Link to comment
Share on other sites

Da ņem to, kas labāk patīk un gaumei tuvāks. Nevajag atkal celt "ticības karus". Galu galā abas lietas pamatā paredzētas vienām un tām pašām darbībām!   :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Bez svarovski kristāliem tas ir mēsls nevis aiphons. Širpotrebs. 

 

Nu un vispār, kaut kāda fiģņa nevis jautājums, viņiem takš opsistēmas ir dažādas.

Link to comment
Share on other sites

un kāpēc ne windows phone darbināmu Nokia flagmani?! manuprāt labāka izvēle.. lētāks kā iphone.. stabilāks un žiperīgāks par androidu..

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Pilnīgi nesalīdzināmas lietas. Neesi laikam ne vienu, ne otru dzīvē redzējis. Esmu gatavs saderēt, ka beigās nopirks Just5 Spacer.

Link to comment
Share on other sites

Dzirdēts ka Samsungam fingerprint sensors ir sūdīgāks nekā iphone. Strādāts ar visādiem telefoniem, bet priekšroku dodu iphone. 

Link to comment
Share on other sites

Labāk Nexus 5 un miers.

 

Es sev savā galvā nevaru sev ieskaidrot, kāpeč man būtu jāņem Iphone 5 pa ~ 510€, ja Samsung Galaxy S3 maksā ~230€??!!

 

Piekrītu par Nokia telefoniem. Ļoti labas kameras, samērā labs interfeiss, izturīgi.

Link to comment
Share on other sites

Iphone jau sen nav nekas luksus, tagad katram trešajam ir kaut kāds zagtais no uk. S5 ar nekāds baigais spīdulis nav. Reāli bez kameras un lasītāja, nekas neatškiras no s4.

Vēl jau pie top var pieksaitīt htc one un sony z1 compact.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Esmu gatavs saderēt, ka beigās nopirks Just5 Spacer.

 

Īstenībā visloģiskākais solis. Neviens no minētajiem aparātiem nav savas cenas vērts. Par tādu naudu katru gadu var paņemt vietā jaunu vidusmēra telefonu, kas pilnībā atbilst tā brīža vajadzībām, nevis sēdēt uz novecojuša flagmaņa.

 

Ja nu tomēr, tad īstenībā nesaprotu, kas vispār tā par tādu izvēli. Viss taču ir vienkārši! Pašam vispirms jāzin, ko vēlas - kādā vidē sēdēt, kādu OS lietot. Es, piemēram, iOS neciešu kā sugu, lai arī kā dzelzis iPhone liekas krietni pievilcīgāks par dažu labu kruto android dzelzi.

Link to comment
Share on other sites

Es sev savā galvā nevaru sev ieskaidrot, kāpeč man būtu jāņem Iphone 5 pa ~ 510€, ja Samsung Galaxy S3 maksā ~230€??!!

 

 

 Tieši tā, vai ir jēga pārmaksāt 2x-3x par 3 jaunām fīčām (kuras varbūt pat ikdienā vispār neietos...) un labakiem dzelžiem, kuriem ikdienas lietošanā nav nozīmes...ja vien laikam nav mobile hardcore gameris..vai jaunākas trubas neesamība izraisa smagus kompleksus sabiedrībā.. ;)

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vēl jau pie top var pieksaitīt htc one un sony z1 compact.

 

z1 un z1 compact izskatās labi aparāti. bet HTC One - stikls + alumīnijs. Pajautā paziņu lokā, cik ir izšķaidījuši savu telefonu, vienkārši nometot zemē, un padomā, vai tādu var nēsāt, neietīstītu plēvēs. Kur tas nevarēs nozīmēties vairs ar savu izskatu.

 

 

 

Par tādu naudu katru gadu var paņemt vietā jaunu vidusmēra telefonu, kas pilnībā atbilst tā brīža vajadzībām, nevis sēdēt uz novecojuša flagmaņa.

 

Daļēji taisnība. Lietoju to pašu Samsung Galaxy Nexus ( tāds Galaxy S2 dvīņubrālis ar lielāku izšķirtspēju), pie tam pirku lietotu, un Nexus4 izlaidu.

Galaxy S3 arī ir superīgs telefons.

Jo mazāk apkrautu un perspektīvāku telefonu paņemsi ar jaunāku Android 4.x, jo ilgāk ar to varēsi dzīvot, pirms sāks reāli palikt par īsu. Tiesa gan, nevarēs pazīmēties bārā - tur citus aparātus vajag. :)


to pašu Galaxy Nexus esmu nometis zemē - ptfu,ptfu,ptfu - viss strādā, neplīst. Bet HTC One stikls izraisa baigās aizdomas. Ļoti cenšas iet pa iPhone taciņu, bet sasistus iPhone man šķiet, ka katrs ir redzējis.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tieši tā, vai ir jēga pārmaksāt 2x-3x par 3 jaunām fīčām (kuras varbūt pat ikdienā vispār neietos...)

Tieši tāpēc jāņem Nexus :) Nekā lieka, vispār nekā :) 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Personīgi 5s. Kaut gan slavēto Nexus 5 arī vēlētos patestēt.

Pats esmu iekodies nedaudz ābolā, tādēļ ikdienā tas atvieglo dzīvi gan darbā, gan kādā krogā sēžot. Bet Androidu vai Windows Phone arī uzskatu par pienācīgu gadžetu kabatā.

Labots - spow
Link to comment
Share on other sites

 

 

Interesants liekas drīz nosacīti pieejamais OnePlus One.

Ja tas būs dabūnams pa 300 eiro, es ņemu! Bet fig zin kas ar to startapu notiks....

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Ja jāuzdod jautājums, vai vajag iOS vai Android, tad pērc feature phone. Restaurētu 3310 kautvai. 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Kaapeec ne Windows Phone, kaut vai nedaudz nogaidi un panjemt Lumia 930, kas buus liidzveertiigs Andrroid telefoniem, peec tehniskaas specifikaacijas. Un straadaas labaak parAndroid telefonu.

Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

Kaapeec ne Windows Phone, kaut vai nedaudz nogaidi un panjemt Lumia 930, kas buus liidzveertiigs Andrroid telefoniem, peec tehniskaas specifikaacijas. Un straadaas labaak parAndroid telefonu.

Šis posts laikam ir ģeniālākais šajā topikā...

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Biedram androidz ar tevi viss ir skaidrs ka esi Android hipsteris. Nu ja tev shii dziesma noteikti skan 24/7/365...

post-97979-0-24862400-1399047927_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...