Jump to content

Video atskaņotāja softs media player uz Android 4.2?


Recommended Posts

Labdien, apnika skraidīt un rakstīt uz usb flash filmas, lai sieva virtuvē varētu skatīties. Paņēmu tādu verķi Prestigio MultiCenter Mini PAD2411, palaidu, viss ir ok, bet viņa piedāvātājā softā, nav tipa "favorīti, ar ceļiem pa iekšējo tīklu", vai es nemāku atrast. Mājās ir NAS un vēl viens media pleijeris WDTV Live Hub ar 1TB, kur ir sarakstītas filmas. Tagad katrreiz rādīt, kur ir, kas sarakstīts liekas par sarežģītu. 

 

Varbūt kāds var ieteikt normālu softu, kur varētu uzlikt, lai favorītos varētu saglabāt jau gatavus LAN ceļus, lai nebūtu katrreiz jāskraida? 

 

Verķis ir no lētā gala http://probki.by/pages/test_3/ 

Link to comment
Share on other sites

Drīzāk jau atskaņošanas softu, kur var uztaisīt normālus LAN ceļus un ielikt FAVORIT daļā, lai katreizi nav jānorāda \\tikls\iekārta\mape, jo tas kas nāk līdzi rāda visu un sieviete apjūk un sāk bļaut ka tas viss ir baigi sarežģīti. Labāk būtu, kas satrādā ar SMB. 

Link to comment
Share on other sites

ES File explorer derēs ne tikai multimediju failiem. Varēsi shorcutus mapēm arī uz desktopa uzlikt.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

+1 par ES FE. Un atskaņošanai paņem VLC.


P.S.

Tur pat uz homescreen var izvilkt konkrētas mapes shortkatu - nebūs pat apzināti nekādā softā jālien - atliks tikai uzspiest uz šorkata un izvēlēties filmu.


Oi, @@itanium pasteidzās par šortkatiem :)

Link to comment
Share on other sites

Paldies, par ieteikumiem, ES file ir pa pirmo! VLC gan gļuko, kaut gan uz PC iet super. Pagaidām labākais ko atradu, priekš šī aparāta ir BSPlayer.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...