Jump to content

Kingston SSD 240GB


pcruksis
 Share

Recommended Posts

Interesē nopirkt Latvijā ātrāko Kingston 240GB SSD uz kura būs uzliktas spēles, gribētu ņemt kādu jaunāku modeli, kā ne kā tiem jau ir/jābūt izlabotām iepriekšējo modeļu kļūdām.

http://www.kingston.com/en/ssd

Pašiem jaunākajiem-"JAUNUMS!" modeļiem arī nav uzticība, paši jaunākie diez vai ir sevi pierādījuši.

 

Interesanti būtu dzirdēt atbildi no kāda kurš ir saskāries ar 240GB SSD.

 

Dārgāku par 180 gan negribētos ņemt. http://www.dateks.lv/salidzinat?ids=76118,79633,79628,65930,64959,74469,76124

Labots - pcruksis
Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka uz Kingston jēgas skatīties nav, ja vien neesi uz ļoti strikta budžeta. Jaunās sērijas v300 SSD jau sapelnījuši ne pārāk labas atsauksmes, par citām sērijām/revīzijām itkā nekas acīs krītošs nav. Es ieteiktu tev ņemt kaut ko no Inteļa - intelim 530 sērijas SSD daudz neatšķiras cenas ziņā no Kingstona, nezinu kā ar benčiem - neskatījos, garantijas termiņš arī salds.

Link to comment
Share on other sites

Man ir 2 120Gb Kingston HypreX, pagaidam nekādu sūdīzbu nav. Benchmarki arī labi. Darbā ir arī Samsung 840 Pro 256 Gb, bet īsti netiek izmantots viņa potenciāls, jo paveca mātesplate...

Labots - eddyboi
Link to comment
Share on other sites

pcruksis

Laikam ņemšu Samsung 840 Pro, vispār jau jebkurš no Samsungiem sit pušu Inteli un Kingstonu, plus Kingstoniem ir -1 gads garantija. Samsung 840 Pro 240GB ir topā gandrīz visos IT portālos.

 

Sākumā prasīju par Kingstonu, kā vienmēr gribās neiespējamo, :) lai būtu labs un būtu lēts.

Link to comment
Share on other sites

 

 

plus Kingstoniem ir -1 gads garantija.
Man četros kompjos tieši Kingston Hyperx 120Gb.Un viņus ņēmu tieši trīs gadu garantijas dēļ.(Read 555MB/s un Write510MB/s) Kā arī ka neviens fleš no kingstona nav nobeidzies sākot no 4Gb līdz 64Gb
Link to comment
Share on other sites

Killercompany

Neviens vēl Intel SSD nav pārspējis. Pa retam kāds nedaudz ātrumā mēģina cīnīties, bet kopējais dzīves laikā ierakstāmais datu apjoms intelim ir VISMAZ 2x lielāks kā tuvākajam sekotājam un vidēji 4x lielāks kā citiem. Tas tā... par datu drošību un risku tos pazaudēt, runājot. Turklāt tam visam nāk klāt 5 gadu garantija.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Neviens vēl Intel SSD nav pārspējis.

Tā nu gan gluži nebūs.

Es fanoju par OCZ. Ir lētāki par Intel. Pēc parametriem ir priekšā Intel. Arī 5 gadu garantija. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

MasteR's

Nu nezinu, pašam iegādāts OCZ Vertex 4 (2012. gadā), pēc benčmarkiem strādā ātrāk par Inteli. Garantija ar pieci gadi. Anyway nopirks Intel ražojumu, nenožēlos.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

vvv un MasteR's jūs lasāt arī pirms blējat "Nē, es fanoju par MB/s"? Argumentēšanas loģika paurī vēl strādā vai ir izzombēta ar reklāmām pilnībā?

Link to comment
Share on other sites

Inspektors arī ir no grādīgo dziru cienītāju/taisnības cīnītāju aprindām? :whistle2:

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

vvv, to, ko es gribēju teikt, es arī pateicu. Nu, pakustini pelēko vielu un pašķetini diskusiju uz atpakaļ. Tev varbūt sanāks, tam otram jau, spriežot pēc nicka, diez vai...

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

Piekrītu Inspektoram. 590Mb/s vai 500Mb/s atšķirību nejutīsi, bet uz šūnu uzbūves un kontroliera atšķirību, kā arī ražotāja servisu, tūļus utt gan var just, un ne tikai tad, ka ar SSD kaut kas notiek.

 

Man piemērma ir Intel un Crucial. Diena pret nakti, lai gan pēc visa jābūt līdzīgiem. Lab, budžeta klases mazliet citas, bet atšķirība ir jūtama.

Link to comment
Share on other sites

 

 

vvv un MasteR's jūs lasāt arī pirms blējat "Nē, es fanoju par MB/s"? Argumentēšanas loģika paurī vēl strādā vai ir izzombēta ar reklāmām pilnībā?

Inspektors Cap izlasīja biedru vvv un MasteR's komentārus, neizskaidrojamu iemeslu dēļ viņam izlikās, ka biedri vvv un MasteR's nelasa bet blēj, par ko viņš ierakstīja savā komentārā jautājuma formā. Vēl vairāk, viņš saprata, ka argumentēšanas loģika paurī īsti nestrādā par ko steidzās uzdot jautājumu savā komentārā. Te vēl nebija gana, viņš sauztraucās par loģikas izzombēšanu ar reklāmām. Un tas vēl nav viss, saprotiet - izzombēta pilnībā. Es pasvītroju pilnībā. Kur visu šito var dabūt izlasot šo visādā ziņā nevainīgo tēmu?  :)

Link to comment
Share on other sites

Nu vispār jau Crucial būtu jāmet vienā miskastē ar OCZ - nu nav uzticības, pārāk daudz sliktas info dzirdēts un Crucial arī paša pieredz negatīva .  Ja ņemt SSD tagad, tad tikai un vienīgi no Intel 530 vai Samsung 840 Pro sērijas.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

Pa retam kāds nedaudz ātrumā mēģina cīnīties, bet kopējais dzīves laikā ierakstāmais datu apjoms intelim ir VISMAZ 2x lielāks kā tuvākajam sekotājam un vidēji 4x lielāks kā citiem.

 

 

Ir lētāki par Intel. Pēc parametriem ir priekšā Intel.

 

 

pēc benčmarkiem strādā ātrāk par Inteli

vvv, šeit to var izrakt! Vai Tev vēl ar vien nepielec?

Link to comment
Share on other sites

 

 

kā arī ražotāja servisu

Nu par OCZ ražotāja servisu gan nevarētu sūdzēties.

Tos Intel SSD diskus šajā forumā ļoti daudz slavē, droši vien pamatoti slavē. Bet brīžiem rodas sajūta, ka tie Intel SSD ir bezmazvai vienīgā pareizā izvēle. Iebildīšu, tā nav. Intel mūsdienās ir vairs tikai viens no. Dažus gadus atpakaļ, kad SSD tikai tā pa īstam sākās, tad, jā, Intel bija vislabākā izvēle, tagad ir daudzas labas izvēles.

Link to comment
Share on other sites

 

 

par OCZ ražotāja servisu gan nevarētu sūdzēties
  Par servisu varbūt nē. Bet kāpēc vajag pirkt produktu, kuram vajadzīgs servisa kantoris uz katra ielas stūra? Ko tas liecina - tikai to, ka produkts nav uzticams (un par OCZ problēmām ir pilna Google, lai saprātīgs cilvēks to pirktu).
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu par OCZ ražotāja servisu gan nevarētu sūdzēties. Tos Intel SSD diskus šajā forumā ļoti daudz slavē, droši vien pamatoti slavē. Bet brīžiem rodas sajūta, ka tie Intel SSD ir bezmazvai vienīgā pareizā izvēle.

 

Nē. Nesaku, ka OCZ ir slitks vai kā, bet Intel joprojām ir līderis SSD drošuma ziņā. Paskaties jaunos 730 sēriju. Ātrumi ir Samsung 840Pro līmenī, bet visus apskatus, cik esmu skatījies, visi slavē uzbūves principus, kas esot lielu soli priekšā visiem pārējiem tieši no datu drošības un uzticamības viedokļa.

 

Tāds OCZ vai Kingstons būs priekšā benchmarkos, bet nesaglabās savu ātrumu tik ilgi kā Intel un varbūt Samsung.

Link to comment
Share on other sites

Protams, protams. Intel ir labs. Es par to nestrīdos, viena no labākajām izvēlēm no SSD. Bet par ko es, ja ir komentārs, kurā raksta, ka Intel ir divas reizes labāks dzīves laika datu apjoma ierakstīšanas spējā par tuvākiem sekotājiem, ja raksta, ka ar Intel ātrumu paretam kāds var cīnīties... tad nu man gribas iebilst, jo, paši zinām, tā nav.

 

 

Neviens vēl Intel SSD nav pārspējis. Pa retam kāds nedaudz ātrumā mēģina cīnīties, bet kopējais dzīves laikā ierakstāmais datu apjoms intelim ir VISMAZ 2x lielāks kā tuvākajam sekotājam un vidēji 4x lielāks kā citiem. Tas tā... par datu drošību un risku tos pazaudēt, runājot. Turklāt tam visam nāk klāt 5 gadu garantija.
 

Un, būsim godīgi, padārgi tie Intel SSD.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...