Jump to content

Lundahl transformatori


Padjoms
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Baigais panīkums te pēdējā laikā.... :sorry:

Ir kāds pircis ko no šiem,interesē SE izejas trafi ?

Interesētu atsauksmes,cenas,termiņi (arī kādas citas firmas)...un vispār pieredze-ja tīt pašam: kur un kādu dzelzi meklēt

u.t.t.?

Link to comment
Share on other sites

kosmoss kosmoss...dārgi pēc velna. es pirku indel trafus savam se. Lētākie indel vai amerikosu edcor. Paskaties indel mājaslapā (poļu). Uz LV šipo tme.eu vai arī vietējās bodes.


priekš 6c33c lundāls liekas vilka uz 300-400 eur :D

Link to comment
Share on other sites

Nu par Indel: es aplauzos-īsti nezinu kāpēc...,bet man ar aprūsējušu trafiņu no rādžuka  "Daugava" ZF bija krietni niknāki,neskatoties uz to,ka laukums dzelzim tam Indel bija par kādi 20 %  lielāks.

Ar šo infu sen jau visiem esmu apnicis,ieciklējies un nupat tik atlaida un pielēca... :resent:

Blin! Var taču ņemt un likt milzīgu Indel zaudējot gabarītus,bet ieekonomējot uz naudiņām un būs smuki!!! :king2:

Link to comment
Share on other sites

SE variantā jāskatās trafa jauda ( jo miera strāva ies caur trafu un serdi "žmiegs", tapēc nav vēlams kurināt se uz max trafa strāvu...se variantā trafs būs 2x lielāks vismaz)  , un primārā/sekundārā attiecība. Lampas jau nav aptieka, +- primārā impedence derēs.


nu nez man 20 W indels mērās labi un sver ap 4 kg liekas. un maksāja liekas zem +- 60EUR...

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...