Jump to content

Pērku datoru ~ 50EUR


androidz
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

 

Tātad, tiek meklēts lietots dators, tikai sistēmbloks, prasības nekādas nav, sīčiem ko bakstīties, multenes lūrēt, kādu elementāru gamuci uzspēlēt, nu un pašu datoru kā tādu apgūt.

Cena plus/mīnus 50 EUR. 

 

Ak jā, aizmirsu piebilst - atrodos Rīgā, Pirmsdaugavā.

 

A

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Varu piedāvāt ejošu labu sistēmbloku ar Windows 7 Ultimate 64 bit OS.

CPU : AMD Athlon 64 X2 Dual Core 2600 Mhz 5000 + Black Edition

Mobo : Gigabyte GA - M52L - S3

Video : Nvidia Gigabyte GeForce 210

4 GB operatīvā atmiņa

HDD : 372 GB SATA 2

iebūvēta skaņa, tīkla karte uz PCI un iebūvētā.

DVD rakstīklis

 

50 EUR

 

Atrodas Juglā.

 

PZ  vai 28802303

Labots - Lapins
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
· Hidden by Mezavecis, Aprīlis 4, 2014 - Spams
Hidden by Mezavecis, Aprīlis 4, 2014 - Spams

Es jau neko, bet vai pat uzlīme uz korpusa ar win 7 ultimate būs? 

Par tādu es pat 100 samaksātu... 

Bet ja nebūs uzlīme, tad ko aprakstā dara win 7?

Nevar būt ka mēs te tā nekaunīgi piedāvājam "peirātisku windu" un cenšamies pie saknes nocirst  nabaga Mikro$ofta biznesu.

Link to comment
androidz
· Hidden by Mezavecis, Aprīlis 4, 2014 - Spams
Hidden by Mezavecis, Aprīlis 4, 2014 - Spams

 

 

Es jau neko, bet vai pat uzlīme uz korpusa ar win 7 ultimate būs?

man der bez uzlīmes

Link to comment
100debija
· Hidden by Mezavecis, Aprīlis 4, 2014 - Spams
Hidden by Mezavecis, Aprīlis 4, 2014 - Spams

Sīkos jau no mazotnes vajag pie linux radināt.

Link to comment
androidz
· Hidden by Mezavecis, Aprīlis 4, 2014 - Spams
Hidden by Mezavecis, Aprīlis 4, 2014 - Spams

Jā jā - Android uberalles...

Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Aprīlis 4, 2014 - Spams
Hidden by Mezavecis, Aprīlis 4, 2014 - Spams

 

 

Es jau neko, bet vai pat uzlīme uz korpusa ar win 7 ultimate būs?

 

Cilvēks par nieka 50 ebrejiem  piedāvā dādu kompi ar am2 plati, kas jau ir deficīts, nerunājot nemaz par 4Gb ddr2. Vienkārši nah klabini pa klavišu par sūda win? Mēs visi zinam, ka win ir relatīvs jēdziens.

Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Aprīlis 4, 2014 - Spams
Hidden by Mezavecis, Aprīlis 4, 2014 - Spams

 

 

Nevar būt ka mēs te tā nekaunīgi piedāvājam "peirātisku windu" un cenšamies pie saknes nocirst  nabaga Mikro$ofta biznesu.
 

interesants cilvēks. Nabaga MS pajātu mūs visus trīspadsmit reizes dienā, ja par katro trešo reizi varētu nopelnīt puskapeiku. Nelieši palikuši tik mantkārīgi, ka pilnīgi pretīgi kļūst.

Link to comment
Bruketajs
(labots) · Hidden by Mezavecis, Aprīlis 4, 2014 - Spams
Hidden by Mezavecis, Aprīlis 4, 2014 - Spams

Ir viens, ka mēs nemaksājam par win (iespējams, arī es tā daru), bet nevar ignorēt šī foruma noteikumus un postot pārdošanas slideklī par pirātisku operētājsistēmu! Kā var nepielekt tik ārprātā vienkāršas lietas.

Viens stūķis tā pārdeva ss'ā savu mājas pc ar win 7 - sanāca mīnus 300€ par visu, ko šis salicis bija virsū, jo pircējs izrādījās no pareizā kantora.

 

 

 

Cilvēks par nieka 50 ebrejiem  piedāvā dādu kompi ar am2 plati, kas jau ir deficīts, nerunājot nemaz par 4Gb ddr2. Vienkārši nah klabini pa klavišu par sūda win? Mēs visi zinam, ka win ir relatīvs jēdziens.

 

Robs, sēdi biksēs un nelieto rupjības, ja domāšanas līmenis atpaliek bet kaut ko gribas pateikt!

Nu un spriežot pēc tavām profila interesēm, uzmanīties no šīs slidenās tēmas vajadzētu daudz naskāk, ja vien neesi no viendienīšiem "izpūtām_putekļus_un_pārinstalējām" kantoreļiem. 

 

 

interesants cilvēks. Nabaga MS pajātu mūs visus trīspadsmit reizes dienā, ja par katro trešo reizi varētu nopelnīt puskapeiku. Nelieši palikuši tik mantkārīgi, ka pilnīgi pretīgi kļūst.

Kas spiež lietot Win? Ticība? Reliģija? Tautība?  

Viss normāli strādā uz Linux - Video, torrenti, Office u.t.t. 

Labots - Bruketajs
Link to comment
Grossmeister
(labots) · Hidden by Mezavecis, Aprīlis 4, 2014 - Spams
Hidden by Mezavecis, Aprīlis 4, 2014 - Spams

Vispār foruma noteikumos šis slidenais jautājums nav atrunāts , speciāli palasīju vispārīgo noteikumu 22. punktu - piedāvājot dzelzi ar nezināmas izcelsmes softu vai tirgojot nezināmas izcelsmes softu , tas netiek pārkāpts . Tā kā ierosini to papildināt vai ieviest jaunu punktu , kurā tad atrunātu , ka tirgot varam legālu softu vai pie konfigurācijas tiešā tekstā nepieminam , kas uz HDD .

 

P.S. Arī "Pārdod" sadaļas noteikumos par softu tirdzniecību nav nekā .

Labots - Grossmeister
Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Aprīlis 4, 2014 - Spams
Hidden by Mezavecis, Aprīlis 4, 2014 - Spams

 

 

Kas spiež lietot Win? Ticība? Reliģija? Tautība?  
 

 

dx

Link to comment
Donkeyhot
· Hidden by Mezavecis, Aprīlis 4, 2014 - Spams
Hidden by Mezavecis, Aprīlis 4, 2014 - Spams

Nevajag piedāvājumā likt win kā preci un viss būs kārtībā.

Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Aprīlis 4, 2014 - Spams
Hidden by Mezavecis, Aprīlis 4, 2014 - Spams

 

 

bet nevar ignorēt šī foruma noteikumus un postot pārdošanas slideklī par pirātisku operētājsistēmu! Kā var nepielekt tik ārprātā vienkāršas lietas.
 

 

Godīgums nespiež galvas kausu? Vai arī esi no MS vai birkava kantora? 

Varbūt tika piedāvāts ar 180 dienu trial versiju - ko tu zini? 

Link to comment
androidz
· Hidden by Mezavecis, Aprīlis 4, 2014 - Spams
Hidden by Mezavecis, Aprīlis 4, 2014 - Spams

Kungi mieru tikai mieru, nevajag novirzīties no temata. Piedāvājums ir lielisks, ja neatradīšu neko labāku, tiks paņemta piedāvātā kaste, ar windows trial versiju ;) 

Link to comment
Bruketajs
· Hidden by Mezavecis, Aprīlis 4, 2014 - Spams
Hidden by Mezavecis, Aprīlis 4, 2014 - Spams

 

 

P.S. Arī "Pārdod" sadaļas noteikumos par softu tirdzniecību nav nekā .

Savulaik, ja nemaldos, bija. 

 

 

Godīgums nespiež galvas kausu? Vai arī esi no MS vai birkava kantora? 

Nespiež. No Birkava kantora neesmu. Arī pats esmu gan ticis sodīts gan redzējis, kā citi noraujas.

 

 

Varbūt tika piedāvāts ar 180 dienu trial versiju - ko tu zini? 

Es, puis, zinu samērā daudz.  

Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Aprīlis 4, 2014 - Spams
Hidden by Mezavecis, Aprīlis 4, 2014 - Spams

 

 

ja neatradīšu neko labāku

Diezgan droši, ka neatradīsi, piedāvājums tak saldāks par spaisu.

Link to comment

 

 

Varu piedāvāt ejošu labu sistēmbloku ar Windows 7 Ultimate 64 bit OS. CPU : AMD Athlon 64 X2 Dual Core 2600 Mhz 5000 + Black Edition Mobo : Gigabyte GA - M52L - S3 Video : Nvidia Gigabyte GeForce 210 4 GB operatīvā atmiņa HDD : 372 GB SATA 2 iebūvēta skaņa, tīkla karte uz PCI un iebūvētā. DVD rakstīklis   50 EUR   Atrodas Juglā.   PZ  vai 28802303

 

Tautai ir jāzina savi varoņi.

Sižets sekojošs: 3.aprīlī vēlā pēcpusdienā zvanu šim lietotājam, stādos priekšā un saku, ka vēlos iegādāties šo PC.

Viņš saka labi, neviens vēl nav pieteicies, aizrunāju datoru sev, sarunājam sazvanīties šodien 4.aprīlī.

Zvanu atkal vēlā pēcpusdienā, pirmās reizes neceļ augšā - aizsūtu sms, vai viss paliek spēkā. Pēc kāda laika seko zvans, jā viss paliek spēkā. Sēžos auto braucu uz Rīgu, esmu Rīgā zvanu. Sākās jau nelielas atrunas par nogurumu pēc darba, no foruma kāds esot solījis 70eur utt. Vai nevar atlikt uz nākošo dienu, es viņam skaidri izstāstu, ka dzīvoju patālu no Rīgas un man nebūt nav izdevīgi braukāt vairākas reizes - vai nu šodien vai nekad. Labi tomēr varam. Sarunājam ~20.30 viņa mājas adresē 3. Juglā. ~20.00 es zvanu saku, ka esmu Salaspilī, vai darījums notiks(vai jēga ir dzīties pie viņa), lai nesanāk man pilnīgi velti iztērēt laiku un degvielu. Jā viss OK. Pēc 20.00 esmu pie viņa mājas, telefonu augšā neceļ, atsūta man īsziņu "Vari tomēr nebraukt".

WTF? Es tak jau pa telefonu skaidri un gaiši izteicos, lai nečakarē prātu, pārdos vai nē.

Neiesaku uzrauties uz šadiem tipiem, šim konkrētajam gadījumam vajadzētu iedot atpūsties uz kādu laiku

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

nu loceklīgi vai zin

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Banāns uz mēnesi!

Link to comment
Share on other sites

Aizdomīgi lēti jau likās uzreiz.

Beigās ,tomēr,žēl palika :).

Varēja  laicīgi pateikt,kaut vai ka pārdevis jau.

Cūciski .

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Mamma sadeva pa galvu, ka vienīgo datoru apsolijis. Drošvien spaisu gribēja čomiem uzsaukt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Imbaworld

Nevis cūciski, bet vienkārši cūka! Ja nepārdod, uzreiz pasaki, ka nepārdosi un viss. Benzīns tomēr arī maksā naudu. Forumā vajadzētu ieviest atsevišķu grupu (kā piem. biedri) tādiem tipiem, kas čakarē cilvēkus. Banāns tomēr nav mūžīgs, kā arī laikam ejot piemirstās šie cūciskie izgājieni. Banānu var dot bonusā :devil:

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Būtu vērtīgi uzzināt arī otras puses apstākļu izskaidrošanu, ja vien kas tāds ir iespējams/pieejams.

Citādi - katram sava taisnība.

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Pa tirsu vajag tādiem kadriem, jo savādāk tu sarunā jau konkrētu dienu un to, ka ņemsi preci,  bet pienākot sarunātajai ne trubu ceļ, ne uz saraksti atbild un kā beigās izrādās prece jau pārdota citam, jo viņam lūk esot vajadzība pēc alus.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vajag otras puses viedokli.

 

Lai  kāds tas būtu, tās būs tikai atmaskas. 

Man ir bijušas vairākas situācijas ar šādu rezultātu, tāpēc, vienmēr nodrosinos ar vairākiem uzdevumiem vienā vietā, lai uzmešanas gadījumā nav pilnīgi pasēta diena.

Jo arī nedzīvoju Rīgā, ceļš un laiks maksā naudu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Palīdzēšu otrai pusei. Es kompi nopirku.

 

Tātad, tas biji Tu, kas piedāvāja 70 eur.

Skaidrs, čalis nespēja izlemt, pārdot par 50, vai pagaidīt kādu dienu un pārdot par 70, tā vietā ,pēdējā brīdī uzmeta.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Palīdzēšu otrai pusei. Es kompi nopirku.

Nice! 

Iedot konta numuru, kur ieskaitīt naudu par degvielu un no***** laiku?  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Larijssene
· Hidden by Mezavecis, Aprīlis 6, 2014 - Spams
Hidden by Mezavecis, Aprīlis 6, 2014 - Spams

Gadijums iz dzīves. Tēvs savā laikā gribēja pirkt ekskavatoru, a tad vēl mobilie nebija, jāiet bij pie kaimińa, jo tam ne tik dziłi lauki un telefons ievilkts. Sazvana pārdevēju, sazvana sarunā treileri, viss notiek. Noteiktajā dienā aizbrauc pusotru simtu km, a pārdevējs pazińo ka tomēr esot pirms 2 dienām citam pa 200 ls dārgāk pārdevis. Izrādās, taspats kaimiñš pie kā gāja zvanīt.

Link to comment
ArtūrsB

No sorrry, es vienkārši biju Rīgā un uzzvanīju vai ir. Man arī it kā teica, ka ir lielāki piedāvajumi, bet nu beigās atdeva pa 55eur. It kā par uzmetēju jau nevar saukt vienkārši cilvēks laikam nemācēja atteikt visiem gribētājiem. Bet nu protams, vajadzēja jau citus tad pabrīdināt, ka brauc jau kāds pakaļ. Nezinu, man it kā nekādu problēmu saskarsmē nebija. 5dien ap 20iem aizbraucu pakaļ. Vienīgi paspēju jau nočakarēt kopmi.. dalot atsevišķu patrīciju pec izslēgšanas vairs nevar palaist windows. Bet nu riit gan jau tikšu galā ar to..

Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

Ir viena 20eiro kaste. Soc478, 1gb ram, 80gb hdd interesē?

Iespējams, procis kāds?  

Link to comment
Share on other sites

Johny_JK

Es, iespējams, varētu piedāvāt kaut ko līdzīgu: Soc478 Pentium 4 2.66 Ghz, 1gb ram, 80gb hdd, Video - Geforce 6200 256 MB.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...