Jump to content

Datora maiņa [stacionārais -> portatīvais]


EmilsM
 Share

Recommended Posts

Čau visiem BOOT.lv lietotājiem.

 

Tā kā dzīvoju kojās, un man nav laptopa, vēlējos pajautāt, vai ir jēga veikt maiņu stacionārais dators -> portatīvais dators ar šādām iekšām:

 

CPU: Intel Core i5 4570 3,3GHz (3,6GHz Boost), pirkts pagājušogad pirms ziemassvētkiem, ir garantija.

MOBO: Gigabyte GA-H81M-S2PV s:1150, pirkts pagājušogad apmēram oktobrī, ir garantija.

RAM: 4GB Cruicial 1600MHz RAM, pirkta kopā ar MOBO, ir garantija.

Video: Nvidia GT520, pirkta kādu laiku atpakaļ, ir kastīte, nav garantija.

PSU: laikam 400W, nezinu modeli..

CASE: Random modded case (ielikts sāna stiks)

HDD: 600GB Samsungs (modeli uz brīdi nenosaukšu)

 

Viss strādājošs.

 

Pēc jūsu domām, vai vispār kāds būtu ieintresēts mainīt, ja jā, tad apmēram pret kādu laptopu maiņa būtu +- vienlīdzīga?

 

Paldies jau iepriekš,

Emīls M.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Lai iegūtu tādas pašas konfigurācijas portatīvo, kas būtu piemērots spēlēm, ir krietni jāpiemaksā klāt. Līdz ar to izdomā, no kā gribi atteikties. 

 

 

pret kādu laptopu maiņa būtu +- vienlīdzīga?
 
Link to comment
Share on other sites

vienlīdzīgi biju domājis naudas ziņā..

Link to comment
Share on other sites

vismaz pret i3 ar hd graphics maiņa būtu iespējama, vai tas jau arī ir par augstu vērtēts? :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāda šim ir aptuvenā, nekosmiskā cena? Varbūt varam kaut ko sabīdīt!
 

 

Tā kā likts pa daļām - nezinu, savos 16 gados neesmu vēl iemācījies izvērtēt cenas :/ Varbūt kāds no foruma var palīdzēt?

Link to comment
Share on other sites

Sameklee detaljaam atbilstosho cenu interneta bodees
(visas detaljas ir sameeraa svaigas - ar to nevajadzeetu buut probleemaam).
Atnjem 30% nost - deelj taa, ka lietots.
Un ieguusti savu nekosmisko cenu.

Link to comment
Share on other sites

= 240€


 

 

vismaz pret i3 ar hd graphics maiņa būtu iespējama, vai tas jau arī ir par augstu vērtēts?
 
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Imbaworld piedāvajums būtu gana labs priekš tevis protams ja viņs piekrīt:)

Link to comment
Share on other sites

 

 

vismaz pret i3 ar hd graphics maiņa būtu iespējama, vai tas jau arī ir par augstu vērtēts?
 
Link to comment
Share on other sites

shaubos, ka kaads gribees mainiit, jo vieniigais, kas tev tajaa komplektaa ir labs, ir procesors.

Paareejais vienkaarshi neiet kopā!

 

lai speeleetu speeles tur pus dators ir jaamaina!!

 

 

neviens nemainiis pret i3, jo tam nav logjiska pamatojuma.

Domaaju, aizmirsti par jebkaadu maiņu.

 

 

btw kaapeec 16 gados dziivo kojaas?

Es nekad neesmu dziivojis kojaas, bet vai tad, ja tu panjemsi to kompi uz kojaam, tev kaads tur kaut ko aiznesiis? ja nee, tad labaak njem uz kojaam shito - vismaz muguru nebojaasi ;)

Labots - shark
Link to comment
Share on other sites

 

 

btw kaapeec 16 gados dziivo kojaas?

mācos

 

 

 

panjemsi to kompi uz kojaam
 

gribu, lai aizbraucot mājās man arī ir normāls dators

Link to comment
Share on other sites

 

 

gribu, lai aizbraucot mājās man arī ir normāls dators
Hmm,kur ta viņš radīsies,ja samainīsi pret portatīvo?Un portatatīvo kas sanāk maiņas ceļā nu gluži par normālu nevar saukt diemžēl. Var būt mēģini kur piehaltūrāt un nopirkt lietotu priekš kojām,neta  100-150 erikiem jau ko var atrast.Vismaz stacionārais paliek.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Hipsters

Viņš gan jau domāja, ka viņam gribas staipīt līdzi no kojām uz mājām un atpakaļ un tur nu gan būtu vajadzīgs portatīvais (stacionāro būtu ļoti neērti regulāri pārvietot). Sakrāj naudu un nopērc MacBook Pro un laipni lūgts mūsu klubiņā - pie hipsteriem, nevis meinstrīmā, bet gan pie starp gīkiskajiem hipsteriem!

Link to comment
Share on other sites

intervall

dīvainis!

Bet autoram domāju spīd samainīt pret kādu ar i3+gt610/gt630,gt720 līmeņa lapsi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Viņš gan jau domāja, ka viņam gribas staipīt līdzi no kojām uz mājām un atpakaļ un tur nu gan būtu vajadzīgs portatīvais (stacionāro būtu ļoti neērti regulāri pārvietot)

tieši tā

 

 

 

Sakrāj naudu un nopērc MacBook Pro un laipni lūgts mūsu klubiņā - pie hipsteriem, nevis meinstrīmā, bet gan pie starp gīkiskajiem hipsteriem!

 

kostais ābols mani nekad nesimpatizēs. esmu lietojis - nepatīk. 


 

 

Bet autoram domāju spīd samainīt pret kādu ar i3+gt610/gt630,gt720 līmeņa lapsi.

 

tāda arī bija doma, uz to līmeni kauto dabūt. 


mēģināts nav zaudēts.

http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/158691-maina-stacion%C4%81rais-portat%C4%ABvais/

 

slēdzu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...