Jump to content

Veļas mašīna uz žāvētāja


Žaks Noriss
 Share

Recommended Posts

Ir mazā dziļuma veļas mašīna, laikam 45 cm vai kaut kas uz to pusi. Laikam jāievieš mājsaimniecībā veļas žāvētāju un tad rodas jautājums - vai veļas mašīnu drīkst novietot uz žāvētāja? Citas iespējas, piemēram, nolikt blakus nav.

 

Veļas mašīna ir front loaders. Žāvētāja dziļums 58 cm.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Otrādi nevar, jo žāvētāji ir tikai biezie ap 60 cm, bet veļas mašīna ir 45 cm. Plauktu nav pie kā skrūvēt - reģipsis.

Link to comment
Share on other sites

ImissimI

Es biju domājis veida plauktu - abas iekārtas balstītos pret grīdu un nebūtu sasaistītas. Aiz veļas mašīnas var atstāt tukšumu.

Materiālu plauktam iztēlojos kādu nikno saplāksni.

Labots - ImissimI
Link to comment
Share on other sites

Saplaaksnis blakus veljasmashiinai? :)
Tur tak mitrums un reizeem meedz arii kas izliit.
Saplaaksnis saaks lobiities/ljodziities un augsjeejaa iekaarta veel kaadam uz galvas uzkritiis.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Faktiski interesē vai var uzlikt starpposmu (to pašu saplāksni) un vai žāvētājs var panest svaru. Kaut kas būs jāizdomā, lai veļas mašīna neaizlec prom.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Domāju ka ņem droši kaut kur 25mm biezuma mitrumdrošo saplāksni un konstruē tipo astoņnieku, bez apakšējās strīpiņas, to visu vajag pēc iespējas stingrāk un masīvak savstarpēji savienot, piešaut pie grīdas un sienas maksimali daudzās vietās. Tavs ienaidnieks ir nevis mitrums vai svars, bet gan vibrācija no 100+ kg smaga lēkājoša ar ūdeni pildīta metāla gabala. Pāris reizes vēl nu nekas bet gadiem trīcinot sāks visas tuvumā esošās skrūves pašas laukā skrūveties...

 

P.s. padārgs pasākums būs....

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Knaabis

Pārdod esošo veļeni un nopērc veļas automātu ar žāvētāju.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Ko tu tur gvelz, ja vińś konstruē to plauktu tur neko nevajag pie grīdas piešūt, jo vełene tak tad būs apakšā un stāvēs tieši uz grīdas, un žāvētājam nav pat niecīga vibrācija, vińš tak griežas labi ja 50 apgriezieni minūtē.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

OK, skaidrs. Tātad veļene apakšā jebkurā gadījumā. Tā jau man šķita, tikai nezinu kāda pavasara muša iekoda un gribējās to uzstumt augšā.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Mana Miele ir ar iebūvēto žāvetāju, ieslēdzot arī žāvēšanu vešiņa vispirms tiek izgriezta uz 1500 rpm (ja nav uzlikts ierobežojums uz kādu mazāku rpm) ar 7-9 kg atļauto veļas massu tas ir visai drebelīgs pasākums, nu a vēlāk jā griež lēnāk. Kā darbojas žāvētājs only neesmu pētijis, taču ja tur tiešām nav vibrācijas tad nesaprotu par ko vispār ir cepiens, liek tik virsū un miers

Labots - Bonifacijs
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu lai tak stutē uz plaukta kas stiprinās pie sienas un 2 atsevišķām kājām kas savukārt balstās uz grīdas un nepieskaras pie kratekļa - tipo lai vešene drebelējas pa grīdu kā viņai tīk

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Krasta Elkora, kad tāds vēl pastāvēja, bija uz vietas gan priekš AEG/ELUX, gan BSH. Plauktā nebija izlits, bet skapī vienmēr stāvēja. Piełauju ka Plazā tad ar jābūt, tik, ervie, vai tu maz izlasiji ko autors raksta, vińam vełene šaurā (dziłumā), a žāvētājs ta nav.

Labots - Larijssene
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Kam ir tādi atsevišķie žāvētāji un nav slinkums - uzrakstiet vai tiešām tai žāvētājā nav centrafūgas??? Kaut kā dīvaini - sanāk ka atsevišķajā žāvētajā nevar likt nu piemēram ar rokām mazgātas vai vienkarši slapjas drēbes, nu tipo pirms tam tās ir vēl atsevišķi jāliek veļas mašīnā izgriezt ar centrafūgu, ja negrib neadekvātu žāvetaja enerģijas patēriņu.

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Nav centrafūga, nekādus apgriezienus nevar izvēlēties utt. Centrbēdze tur nekāda nenotiek. Un, tâ ka pil, slapjas jau neliksi, tāpat ar rokām izžmiegsi.

Un, beztam, tas ko ar rokām mazgāsi būs tāpat kaut kādi adijumi un tamlīdzīgie ko tāpat žāvētājā nevar likt.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Esmu lietojis žāvētājus un pašam ir veļene ar žāvētāju, bet jēgu tam neredzu, tikai lieki iztērētas Kwh.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nja, cik cilvēku, tik viedokļu. Jāapdomā iespējas un ieguvumi.

 

Cik dzirdēts, vairums ir sajūsmā par žāvētāju. Safunktierēšu iespējas, ziņošu kā veicās.

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Visi ir sajūsmā par žāvētāju, ja ir žāvētājs, nevis vełasmašīna kopā ar žāvētāju. Tas ir tāpat kā salīdzināt pirkstu ar ...

Tak pavisam citas drēbes ja žāvētas žāvētājā. Tas ir tāpat kā trauku mazgājamā mašīna, no sākuma saka ka kam tas krāms vajadzīgs, nekad nepirkšot, bet kad nopērk un vienreiz palieto tad tikai to īsto atškirību saprot.

Link to comment
Share on other sites

Larijssene
Ir kas tāds kas savāc mitrumu un neļauj nokļūt atpakaļ drēbēs?

 

Protams. Kondensāta tvertne, kura ir jāizlej vienmēr ārā. Dažiem vēl ir arī ar izvadu uz āru, kas jāielaiž ventilācijas sistēmā. Nevienam nav ar noteci uz kanalizāciju. 

 

 

Par veļas žāvētāja apetīti labāk nerunāt.

Loģiski, negribi mājā mitru gaisu žāvējot drēbes iekštelpās tad arī maksā. Beztam, žāvētājs tāpat izžāvē sausāk nekā uz šņori karinot. Nemaz nerunājot par alerģijām un tādām lietām, esi redzējis putekļu un pūku filtros kas paliek pēc žāvēšanas, kaut vai tiko izmazgātas drēbes. 

Labots - Larijssene
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Va tu re?!?!?!? Cik tā tehnika tomer mēdz būt atšķirīga!!! Manai Mieles 2in1 veļas mašīnā nav nu nekādas kondensāta tvertnes un nu jau 10 gadus intensīvi lietota ir atstrādajusi bez jebkādas kondensāta nost liešanas, 2x tīri tā sirdsmieram esmu atskrūvejis filtru un izņemis paris santīmu monētas un nu pavisam nedaudz pūciņas, nekāda cita apkope tai mašīnai nekad nav veikta, nav bijis neviena remonta.

 

Attiecībā uz žāvēšanu ir iespējams izvelēties 5-7 režīmus no viegli mitra, mugurā uzreiz velkama, skapī liekama, stīvināta un koka gabala. Es parasti izmantoju vai nu mugura velkamu vai nu skapī liekamu. Lai nu kā, jebkurā gadījumā ir velams izmazgato veļu izpurināt vējā - kaut kādi putekļi, no kokvilnas auduma nolūzuši stiebriņi vienmēr ir, tas gan ir nedaudz atkarīgs arī no tā uz kādiem apgriezieniem atļauj stradat centrafūgai - nu piemeram lielai satīna gultas veļai nav prāta darbs atļaut 1500 apgriezienus - pie tiem centrbēdzes spēki ir tik lieli ka sāk raut tos palagus strēmelēs, tapēc 1200 im max., sintetikai un maza izmēra drēbēm 1500 rpm un no ta vien jau ir ta ka sintētiku var ģērbt uzreiz, kokvilnai vel drusku prasas pažāvēt

Link to comment
Share on other sites

Pats uzliku žāvētāju virs veļas mašīnas , bez stiprinājumiem tik gumija pa vidu. Ir labi.  Stiprinājumu .lv nevienam nebija un arī ja teorētiski ir - der tikai vienas firmas dažādiem modeļiem ).

Dažreiz žavētājs drusku pabrauc nost par kādu cm. pabīdu atpakaļ un viss notiek.Žāvētājs ir viens no labākajiem pirkumiem kas ir bijis - ij salīdzināt nevar ar veļas striķi. Un vēl man nav gadījies redzēt normāli žāvējošu veļas mašīnu 2 vienā, kam ir - nepatīk.

 

šnukur: žāvētājs drēbes izžāvē perfekti.Un šķidrums savācas tvertnē, nekur atpkaļ viņš netiek. Starp citu daži puķumīļi saka , ka tas ir ļoti labs ūdens puķēm.Ja kas vēl ir taimeris , vari uzlikt lai beidz vešu žāvēt tad kad jāceļas.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Drēbes mazgāju pie +40 bet ar iemērcēšanu, ja iemērcēšanas režīmu nelieto tad vai nu vajag jūtami vairāk pulveri un augstāku temoperatūru, vai nu ir svaigas bet paduses ar Lady Speed Stick....


2in1 ir arkartīgi erti ja dzīves ritms ir tāds ka parnāc mājās iesvied visu vešenē un gāzies gulēt, savukart no rīta celies, izņem no vešenes, uzvelc un dodies darbos

Man ir bijusi periodi kad ikdienas tikkai tā arī daru, ir bijusi periodi kad žāvētajs netiek lietots vispar, a tagat ir tā ka žāvētājs tiek lietots pa laikam, brīžos kad ir jāsteidzas un vajag fiksi apvākt māju neterējot tam stundām laiku.

Karoče manuprāt žāvētājs ir lieliska lieta cilvēkiem kam ir intensīvs dzīves ritms, kam ir daudz brīva laika var arī mierīgi bez tā iztikt un drusku ietaupīt

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

 

 

Va tu re?!?!?!? Cik tā tehnika tomer mēdz būt atšķirīga!!! Manai Mieles 2in1 veļas mašīnā nav nu nekādas kondensāta tvertnes un nu jau 10 gadus intensīvi lietota ir atstrādajusi bez jebkādas kondensāta nost liešanas, 2x tīri tā sirdsmieram esmu atskrūvejis filtru un izņemis paris santīmu monētas un nu pavisam nedaudz pūciņas

 

Tu nesaproti un nekad nesapratīsi, es runāju par žāvētāju nevis par tā parodiju kas ir kopā ar Tavu 1k LS veššeni. Pati mašīna, es esmu pārliecināts, tev ir ļoti laba, bet 2 in 1 nekad nestāvēs līdzās normālam žāvētājam. 

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Beidzam sapņot, kāds vēl skapis...

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu nezinu ka Jums tie atsevišķie skapji darbojas, taču Mielei žāvēšana darbojas uz ūdeni - kā ieslēdz žāvetaju, tā uzreiz var dzirdēt kā tiek uzpildīts ūdens bākās vai nu kur. Neesmu interesējies kā tiesi tas darbojas, taču domaju ka veļa tiek uzsildīta ar karstu ūdeni, vai nu ūdens tiek lietots lai atdzesetu kondensēšanās virsmas, vai abi principi kopā un protams ka kondensāts un izlietotais ūdens tiek novadīts kanalizācijā.

Link to comment
Share on other sites

Iz pieredzes. Man daudzus gadus bija (nosprāga) itāļu veļasmašīna ar žāvētāju. Strādāja ideāli, tikai žāvētājs rija daudz elektrību. Tagad žāvētāja nav, jo ir plašāka dzīvesvieta. Tomēr plānoju kaut kad žāvētāju pirkt, jo funkcija ir ļoti ērta, sevišķi, ja bērniem kaut ko ātri jāizmazgā un jāuzvelk. Domāju, ka jaunie modeļi ir daudz ekonomiskāki.

 Žakam :Ja nav daudz vietas, tad rekomendēju paskatīties labu 2 vienā komplektu. Ja situācija paliek sākotnējā, tad veļasmašīnu nevar balstīt uz žāvētāja - tā mēdz kratīties, sevišķi mazās. Bija padoms par plauktu - tas ir reāls labs variants. Ja telpas dizains nav aktuāls, tad var pats saskrūvēt no saplākšņa (20 vai 21 mm ). galvenais ir divas sānu plaknes, virsma un aizmugurē nepilna plakne. Uz plaukta virsū žāvētājs. Nekas nepūs un nebruks. Saplākšņi ir mitrumizturīgi un ūdensizturīgi. Ir gaišs bērzs un tumši brūns laminēts. Ja ir svarīgs dizains, tad es daudzos privātmāju projektos šīs ierīces lieku iebūvētajos skapjos - zvans galdniekam. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...