Jump to content

Iesakam labus budžeta In - ear


Imbaworld
 Share

Recommended Posts

Labs vakars. Sakarā ar to, ka manas Samsunga ausis beidzot ir aizgājušas, tad ir nepieciešamība iegādāties kaut ko sakarīgu, par pieņemamu cenu.

 

Uz doto brīdi skatos uz Philips SHE 3590, laba cena, bet cik laba un kvalitatīva skaņa? Kā arī vada gumijotais materiāls īsti nepatīk, bet, to vel varētu paciest.

 

 

Vel mani piesaistīja šīs austiņas, pēc specifikācijas izskatās ok, bet arī par šīm nekas nav dzirdēts.

Prasās pēc basiem.

 

Būsū pateicīgs par visiem ieteikumiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

gabals2

JVC HA-FX20- Spnijā pa 2.5Euro :D Skan daudz labāk kā LG l9 oriģinālās un skan jau vairāk kā gadu pa lietiem un sviedriem  :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Ja kas, origjinaalaas Samsung EHS-64 ausis maksaa 6 eiro. Un vinjas skan paarsteidzoshi labi, jaaklausaas, vai citas leetaas  ausis skanees labaak. 

Link to comment
Share on other sites

Imbaworld

Uz doto brīdi sliecos uz soundmagic es18. Varbūt kādam ir zināms, kur es viņas vāretu iegādāties, lai nav jāgaida, kamēr atnāk pa pastu?

Link to comment
Share on other sites

She3590 skan labak par es18, cx200, fx101, ep630. Bet ja budžets atļauj silti iesaku audio technica ckn50 par 25 euro, vai IM50 par 40 no Japānas vai pat Sony xba-h3 par 145 tepat no tehnolanda vai 1a.

Link to comment
Share on other sites

Pirms ilga laika bija Tavi minētie Philipsi. Personīgi patika gan skaņā, gan izstrādes materiālā jeb vadā. Par kalpošanu neminos, kādus 4-5 mēnešus izvilka. Ausīs liku arī minētās Creative EP, viņas ir padārgākas par Philips, bet cenas ziņā būtiskāku atšķirību nejutu. Patika Pioneer SE sērijas in ear austiņās, precīzu modeli nepateikšu, bet lietošanā bija super.

Link to comment
Share on other sites

Jays neražo nevienu vērā ņemamu modeli.

Link to comment
Share on other sites

garaisss

 

 

Jays neražo nevienu vērā ņemamu modeli.

Pamato.

 

Cilvēkam vajag basu, Jays to dos plus vads nepiņķerēsies kas arī nav mazsvarīgs.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Jays tiešām nav izcilas, vienlaīcīgi esmu lietojis 3rd jays un Urbanears Bagis, un bagis bija basīgākas, mazāk pinās vads, jo abas austiāns var ļoti jauķi sastiprināt kopā. Arī cena super.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Imbaworld

Liels paldies visiem par ieteikumiem. Beigās sanāca iegādāties Philips O-neil. Skaņa pat ļoti apmierinoša.

Link to comment
Share on other sites

Iespējams, ka man ir kāds zilonis uzkāpis uz ausīm, taču man ļoti patīk, kā skan manas Pioneer SE-CL721-N. Klausos viņas aptuveni kādu pusgadu. Domāju, priekš 25€, tās ir lieliskas austiņas. Tas jau tā subjektīvi, man pašam šķiet, ka viņas skan ļoti neitrāli un tīri, man patīk.

big.jpg

Link to comment
Share on other sites

25€   -   lieliskas austiņas

 

vai ta se846 nav labākas ?

Labots - MarisO
Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Lietoju melnas Sony MDR-EX10LP no Tehnolenda, šķiet lētas un ļoti labas par to cenu. Komplektā uzgaļi trīs dažādu izmēru ausīm.

Link to comment
Share on other sites

Darkheart

Vairāk kā gadu lietoju Vsonic GR06. Nav gluži lētas, bet vismaz 2x savas cenas vērtas.

Link to comment
Share on other sites

Simsons2

 

 

Vairāk kā gadu lietoju Vsonic GR06. Nav gluži lētas, bet vismaz 2x savas cenas vērtas.


Par Vsonic GR07/Shure SE215 pēdējā laikā dzirdēts daudz labas atsauksmes, vienīgais Vsonic diemžēl pie mums nav pieejamas :(
Link to comment
Share on other sites

Darkheart

Neviens neliedz pasūtīt caur i-netu.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Tikko dabūju RHA MA350 - riktīgs budžeta variants, cenas ziņā. Pirms tam lietošanā bija Philips O'Neil SHO9552 - cenas ziņā līdzvērtīgi, bet ne skaņas. RHA krietni patīkamākas, bass nedaudz nopietnāks, vidi un augšas skaidrāki. Manā skatījumā ļoti labs pirkums.


Ja būs jāpērk vēl kādi in-ear, tad viennozīmīgi paņemšu nākamo RHA modeli.


P.S.

Visbēdīgākais šajā sakarā - jo labākas austiņas, jo labāk dzirdi cik sūdīgā kvalitātē ir daļa mūzikas :) 

Link to comment
Share on other sites

Jā, man problēma ar slikti ierakstītu mūziku jau sen.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

 

 

Visbēdīgākais šajā sakarā - jo labākas austiņas, jo labāk dzirdi cik sūdīgā kvalitātē ir daļa mūzikas

 

Bet labi ieraksti skan vēl labāk! 

Link to comment
Share on other sites

Jā, pēc HD650 iegādes dažus CD vairs klausīties nevaru, vinilu uz ausīm vispār neiespējami - sajūta, ka sērkociņus pie pakauša švirkstina.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Un HD650 gluži nav tās brutālākās ausis.

Link to comment
Share on other sites

domāju, ka rimi/elkora piedāvātās in-ear tomēr mazāk spēj par hd6xx-700-800 :)

Link to comment
Share on other sites

SE846 ir lieliski basi un vispār skan ļoti labi.

 

Tikai oriģinālais kabelis nav diezko ērts,  nomainīju to uz toxic cable - sudraba.  :) 

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Ļoti žēl, ka basi viņām tiešām ir +8dB pacelti. Kaut kā nevelk gluži uz references klasi.

Link to comment
Share on other sites

Se846 ircmaināmie filtri. Viens ļoti samazina basus. Cik esmu lasijis nav 1k vertas. Domaju, ka Sony xba-h3 pa 1/5 dalu cenas skan gandriz tikpat labi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...