Jump to content

Garantija atvērtam mobilajam telefonam


Recommended Posts

 Tuvākā laikā nesīšu savu viedtālruni uz garantijas remontu, jo man sakusa pamatplate un telefons vairs neslēdzas iekšā. Es to protams kontstatēju 3oreiz, kad jaucu to telefonu vaļā   :) .

Plus pirms kāda pusgada nomainīju pats viņam displeju, jo oriģinālais sasitās un nācās pasūtīt no e-bay. Respektīvi- ko man garantijā teiks, kad viņi visu šo pamanīs? Moš tiks caurī un nepamanīs?

Viedokļi, pieredze?

Labots - gabals2
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Kādi jums tie telefoni, ka ir vērts mainīt pašam stiklus un plates?

Link to comment
Share on other sites

gabals2

e = d     nevaru ebay atrast LG l9 p760 pamatplati

Gestapo     ==> displejs ebay maksāja zem 20ls+ paša darbs man neko neizmaksāja... ja jāizvēlas 20ls displejam vai 200ls telefonam, tad es sāku rēķinat par labu displeja maiņai

 

bet katram jau galva un finanses savas

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Te nu tava galva novedusi - protams, ka servisā redzēs atvēršanas faktu un atteiks visu ko var atteikt. Bet jebkurā gadījumā zemē nomestam telefonam garantiju atteiktu.

Link to comment
Share on other sites

gabals2

Nu par to jau ir runa. Vai tad ekrāna cena -20Ls nav pietiekams iemesls, lai būtu vērts to mainīt?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Gods un slava taviem veiklajiem pirkstiem!

 

Tāpat neatkāpjos no teiktā - servisā noteikti redzēs, ka telefons bijis atvērts un mainīts ekrāns.

Link to comment
Share on other sites

Kādi 10 jevriki, servisa meistaram uz ķepas, var  aizmiglot acis un iejaukšanās telefonā var kļūt ''nepamanama'' . Vajag tikai normāli sarunāt un godīgi visu izstāstīt. Ja viss izdarīts godam, tad meistaram  pilnīgi pofig, kurš mainījis displeju.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...