Jump to content

Plīts virsmas Miele KM 495 remonts/nomaiņa


Bonifacijs
 Share

Recommended Posts

Bonifacijs

Nu tur tak karsts ūdens, ar spiedienu rauj nost + pamatīga ķīmijas deva, visādi ēdienu tauki un slapjš mūžīgi, visu laiku stipri sālīts ūdens

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka silikons pret visādu zarazu stipri inerts. Arī pret temperatūru/sāļiem, vai kas tur vēl piedalās.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu ja reiz silikona blīves saēda biezpienā..... tas gan nav gluži tāds silikons kā tūbiņā, bet gan jau kaut kas stipri vai nosacīti līdzīgs. Nu īstenība es neesmu santehniķis, nezinu kas tiesi tur notiekas un kapēc, bet nu fakts viens silikona blīves bij pārvertušās tādā kā vecā gumijā - ja viegli paberzē ar pirkstu tad izšķīst tādā kā baltā putriņā, atgādina to biezpiena masu ko plastmasas trauciņos kopā ar ievārījumu lielveikalos tirgo. Tās šļūtenes ko meistars rādīja bij kļuvušas dzeltenbrūnas, pazaudējušas jebkādu elastību un viegli dalījās dažu mm lielos gabaliņos ar ķipīgām malām

Link to comment
Share on other sites

Nu varbūt komplektā ar temperaturu hvz es jau ar nekāds ķīmiķīs neesmu, spirtu ar ūdeni gan māku atjaukt.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu es domāju ka ne jau no karstuma tur viss izjuka - Miele tak lieliski zina kādas temperatūras tur var būt, tur kaut kas ķīmiski noteikti bija vai nu vienkārši laiks, kā nekā 10 gadi intensīvas lietošanas

Link to comment
Share on other sites

Nu zem 100 grādiem, šitie verķi jau nestrādā ar kipjatoku-tvaiku. Estik tā domāju,man pašam tāda verķa nav . Dane kas nav mūžīgs zem saules.

Link to comment
Share on other sites

Ja nav citu variant nav, kafijas automātu boileru blīvēšanai izmato hermētiķi to pašu ko automašīnu galvu blivēšanai.

Link to comment
Share on other sites

Miele (un arī citi ražotāji) oriģināli neizmanto silikonus, jo ielikt blīvi rūpnīcā ir lētāk un ātrāk, nevis tāpēc, ka silikona hermētiķis būtu sliktāks. Esmu izmantojis auto hermētiķi gan veļas, gan trauku mašīnu remontam, tik jāgaida 12h kamēr sakalst, savādāk nav ne vainas.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...