Jump to content

wusthof naži


ElvisM
 Share

Recommended Posts

Sveiki! 

 

Vēlos atrast veikalus kur var iegādāties Wusthof nažus, stockmann biju, tur tāds nepilnīgs klāsts. Mani interesē tieši CLASSIC IKON sērija. Esmu atradis kur var pasūtīt no Vācijas, taču neatlieku cerību uz to, ka varētu būt arī tepat Rīgā kāds veikals/i-veikals , kur ko tādu var atrast. Varbūt kāds ir iegādājies Rīgā vai arī zin kur varētu pameklēt?

Link to comment
Share on other sites

Visdrīzāk, ka nē, nebūs tādu veikalu, bet domāju, ka Stockmann pats viņus diez vai velk iekšā.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

kur problēmas, tak pasūti. ieej Wustfof lapā , sameklē bodi kas sūta uz lv . piem.  http://www.kochstore24.de/content/versandangaben/ nu pagidīsi biku, ko labu lietu nepagaidīt?

 http://www.bm.lv/?l=lat&s=product&id=1111163025  :)) clasic jau neder

p.s. pārej uz japāņu, tie vismaz tirgojas. ir ok. fruit ninju ar pamelo mierīgi var spēlēt/ :)

http://virtuveslietas.lv/lv/FLASH--Damaska-terauds-/t1/3/t2/2/t3/4

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Es arī iesaku Tojiro

Pirki speciālo japāņu nažu asināmo? Cik dzirdēju, viņiem asmeņa leņķis savādāks kā nejapānas nažiem un attiecīgi nepiemēroti asināmie nojauks to leņķi.

 

kn_angle01l.jpg

Link to comment
Share on other sites

Leņķi jau var asināt kādu grib, bet nav jēgas pirkt nazi ar ļoti cietu tēraudu, ja asināsi tādā pašā leņķī kā mīkstos nažus.

Un ļoti cieto tēraudu nažus ļoti jāuzmana,  jo ir trausli. Man personīgi vieglāk šķiet nazi biežāk asināt, bet mest traukā kopā ar citiem piederumiem nekā katru reizi likt atpakaļ savā statīvā vai pie nažu turētāja pie sienas.

 

Un "Damaskas" tērauds entās kārtās nekādu labumu nedod, tikai vizuālo.

Viduslaikos tā tehnoloģija bija pārāk par citām, bet ne mūsdienās.

Turklāt daudzi naži ar vāju "Damaskas" tērauda idejas izpildījumu performē daudz sliktāk kā viengabalainie - atsevišķie slāņi pašā asmenī atšķeļas un rada lieku pretestību griešanai.

 

Teorētiski naži ar 3 kārtām - pa vidu cietais tērauds, sānos - mīkstais - ir optimāli -  asmenis nenodilst tik ātri kā mīkstajiem nažiem un vienlaicīgi nav tik trausls kā asmenis, kas 100% no cietā tērauda.

Labots - qsi
Link to comment
Share on other sites

Parādi man vienu nozari/ preču grupu, kurā nav gan širpotrebs, gan hi-end preces (kur tu pārmaksā par dizainu vai vārdu, nevis tehnisku pārākumu vai praktiskumu/ergonomiku).

Labots - qsi
Link to comment
Share on other sites

Ja pareizi saprotu, tad graudainiiba ir 150/320? Rupjaas jau man ir (tam der taas pashas polju), gribu kaut kaadu smalko 7000/8000, lai var tieshaam uzasinaat kaa baardas nazi.

Pa 40 EUR jau var nopirkt TRIANGLE asinaamo ar vairaakaam galodaam, bet ne jau pirkt vienu akmeni...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pirki speciālo japāņu nažu asināmo? Cik dzirdēju, viņiem asmeņa leņķis savādāks kā nejapānas nažiem un attiecīgi nepiemēroti asināmie nojauks to leņķi.
 

 

Tu zini, es viņu lietoju tikai pusgadu un tikai tagad domāju par asināšanu. Loģiski, ka pašam ķerties klāt ir drusku strjoms, tāpēc iedošu meistaram, lai asina. Varbūt, ka vēlāk tad pats ar laiku iemanīšos. Pārējos nažus gan ar trim galodām trinu. Kabatas nazi vēl dažreiz ar siksnu pietrinu, lai būtu scary sharp.

Link to comment
Share on other sites

nu zagnul . paskaties savu spyderco lapu un papēti cik maksā asināmie . triangle fine akmens pāri par 20 zaļajiem. un vajag 2.

Link to comment
Share on other sites

Skaties komplektu, tur jau naak 2 rupjie un 2 smalkie asinaamie. Razotaaja msrp $99.95, amazonaa/ebajaa leetaak. Un ja nav alergjija pret kjiinieshu kopijaam, tad aliexpresii taads maksaa <30EUR. Protams, ka nav skaidrs kaadi tur tie akmenji komplektaa... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...