Jump to content

Kur var atrast LU Programmatūras inženierijas stundu sarakstu/struktūru


azael05
 Share

Recommended Posts

Labdien, šogad pabeidzu 12. klasi, un (sen jau) izlēmu ka iešu par programmētāju. (Tikai nevajag sākt diskusiju, ka ne katrs var programmēt utt. Ar programmēšanu nodarbojos kopš 6. klases (progmeistars)). 

 

Tātad man ir 2 varianti:

1. TSI, 50 budžeta vietas uz visu skolu, kas mani bišku mulsina izvēloties šo augstskolu. TSI mājaslapā es spēju atrast tēmu sarakstu - click here

2. LU - ~200 budžeta vietas tikai uz manu fakultāti, un laikam tomēr vairāk sliecos tieši uz šo iestādi, budžeta vietas garantijai.

 

Un tātad pats jautājums, kur var atrast līdzīgu tēmu/stundu sarakstu kā tas ir atrodams TSI mājaslapā, tikai priekš LU??? Nu un varbūt Jūsu komentārs par kādām no šīm augstskolām?? Drīz arī būs skolu izstāde ķīpsalā, būs jāaizbrauc.

Labots - azael05
Link to comment
Share on other sites

http://www.lu.lv/gribustudet/pamatstudijas/programmas/2014-2015-rudens/datorzinatnes/ un

http://www.lu.lv/gribustudet/pamatstudijas/programmas/2014-2015-rudens/programmesana/

Skatīt saiti "Plašāks studiju programmu apraksts" abās minētajās lapās.

Izrokoties cauri tiem pdf dokumentiem, var iegūt pietiekoši plašu informāciju (laika gaitā notikušo izmaiņu dēļ atsevišķas nianses ar faktisko studiju procesu var nesakrist).

Labots - goto
Link to comment
Share on other sites

TSI mājaslapā es spēju atrast tēmu sarakstu - click here

 

izlasīju kursu sarakstu - piedodiet, ja es bakalaurus būtu beidzis, to vien zinot, tad justos šausmīgi apdalīts. Mācījos Ventspils augstskolā, kur vairākas reizes vairāk programmēšanas bija.

 

 Standarta kursi:

 * C++ (  zem nosaukuma "objektorientētā programmēšana" - iemāca klases lietot, tieši tāpat kā C sharp un Java ). Divi semestri.

 * Java - ja pareizi atceros, tad 2 semestri. Otrā semestra galā - kaut kādas apjomīgākas programmas veidošana pēc izvēles. Drīkstēja ar GUI, tīkliem.

 * datubāzes ( vismaz MySQL )

 * tīmekļa programmēšana ar html/mysql/php 

 * Datoru uzbūvē - asemblers,lai zinātu, kas tas ir 

 * C sharp pamatlietas + eksāmenu programmiņas vai kāršu spēles vai kā tamlīdzīga uztaisīšana.

 * Arnicāna lekcijas ar algoritmu programmēšanu

 

 tad vēl datortīkli ar datora instalēšanu + lokālā tīkla veidošanu + tīkla kabeļu apkniebšanu + servera instalēšanu - arī praktiskais. neko tādu nemanīju TSI.

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

Kaķu bāzes ir uz MS SQL mācītas, bet visos atrādāmajos darbos var lietot arī MySQL. 

 

Un Arnicāns ir skeptisks, pagājšgad plēsa retos matus laukā tāpēc vien, ka lielākā daļa pirmkursnieku ir stulbi. Šogad ir vēl sliktāk. Un serveru instalēšanu tālāk par to, ko Gorbāns pasniedz, var noorganizēt tad, ja ņem novirzienu uz tīkla administrēšanu, tad mācīs ne tik triviālas lietas. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

izlasīju kursu sarakstu - piedodiet, ja es bakalaurus būtu beidzis, to vien zinot, tad justos šausmīgi apdalīts

 

TSI ir cilvēkiem ar īpašām vajadzibām. tiem tak arī kaut kur jāmācās ir.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...