Jump to content

Pērku LCD wxga 15,4 lp154w01 (tl) (f3)


muuris
 Share

Recommended Posts

viesturs0711

Tak paņem jebkuru 15,4" matricu un ja neiet, tad sakontaktējies ar biedru Markei. Viņš matricai var firmwari pāršūt!

Link to comment
Share on other sites

Andreens

man ir, atrodos Jelgavā. teorētiski var līdz vienības gatves bērnu slimnīcai aizdabūt

Link to comment
Share on other sites

markei

cerams tev būs tieši tāda, citādi Dells var arī neņemt pretī. Ja citāda, tad pie manis ciemos būs jābrauc ar veco un jauno matricu.

Link to comment
Share on other sites

Andreens

"Tak paņem jebkuru 15,4" matricu un ja neiet, tad sakontaktējies ar biedru Markei. Viņš matricai var firmwari pāršūt!"

Var biedrs Markei mani apgaismot, kas tas ir? Man nekad tā nav bijis, ka ''neietu''

Link to comment
Share on other sites

markei

Tad jau neesi daudz licis Delliem. Ir modeļi, kuri strādā tikai ar dzimtajām matricām un citas neņem pretī.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Ne tikai problēmas ir DELL, pavisam nesen ar to saskāros ar HP. Negribēja draudzēties ar matricu, pie kam lampinieci no Toshibas- arī firmvāre nepatika.

Tajā gadījumā vispār ne beklaits, ne bilde redzama nebija. Sākumā likās, ka matricai kaut kas ne tā, bet kad saslēdzu tādā variantā- jaunās matricas lampa-vecās matricas dešifrators, beklaits parādijās un pārslēdzot signāla kabeli no beigtās matricas uz jauno viss čikipiki. Rezultātā firmvares pāršūšana.

Labots - DeEK
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...