Jump to content

Iesakiet filmas,kuras vērts noskatīties


intervall
 Share

Recommended Posts

2020.11.24. , 14:12, ivo teica:

Беспринципные - pēc pirmās sērijas šis likās tīri skatāms

Pirmo un otro sēriju noskatījos, tālāk scenāristiem idejas bij pietrūkušas, "tā saucamais humors" aizbrauca pavēderē.

Kas blenž amerikāņu seriālus, var jau būt, ka patiks.

Ideja jau tāda - dolārs otra kabatā ir personīgs apvainojums, kas atceras "Trests, kas bankrotēja" un rakstnieku O.Henri, sapratīs. Bet nu nedavelk.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , aoma teica:

Pirmo un otro sēriju noskatījos, tālāk scenāristiem idejas bij pietrūkušas, "tā saucamais humors" aizbrauca pavēderē.

Pilnībā piekrītu - vīlos. :( 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man šķiet, ka nebij pieejama FHD. Man kaut kur mētājas 960.

Link to comment
Share on other sites

Lēnā garā skatos Aģentūru - 4. sēriju šovakar noskatījos - iesaku! :) 

agentura3.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Runājot par LV kino, liels bija mans pārsteigums, kad spaidot satelīta kanālus, pa poļu cinemax2 izdzirdēju latviešu valodu, gāja filma Bille. Pirms tam pa kautkādu hbo noķēru latviešu valodā kautkādu multeni par maskačku un runājošiem suņiem.

Labots - camel
Link to comment
Share on other sites

2020.12.5. , 13:50, laikamTak teica:

Bez visādiem kanālu logo stūros? Dod šurp!

Vakarā apskatīšos kur esmu nobāzis - pa fikso neatradu, bet toč zinu, ka bij.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
pirms 22 stundām , Racer teica:

zinu, ka bij

Ну, нет так нет. На нет и суда нет. Гы, гы, гы,.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Crown seriālu iesāku..bet kā aktieri nomainījās..kaut kā nevelk...apstiprinājās, ka garie nav priekš manis.novilku

 

The undoing..visi slavē...ķeršos klāt..

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Es laiku pa laikam paskatos Pjos. Nu pilnīga tufta, bet man patīk Nikitas aktierspēle un superīgs personāžs ir Ģņezģilovs. Vienkārši atslodzei der. :)  

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

2020.12.28. , 00:41, osscar teica:

The undoing

Tā nekas, bet beigās pietrūka pārstēiguma efekta, piemēram kā Shutter Island, kaut gan, kurš vainīgs nevar saprast līdz pēdējai sērijai.

Link to comment
Share on other sites

2020.12.24. , 19:14, Gestapo teica:

Autsaiders
10 sērijas. 
Ja patīk Kinga daiļraide un lēna slepkavību izmeklēšana. 

MV5BNzgxOTc4ODctNDNhZC00M2UzLTgyYzgtM2Q2

Lielveikalā, ķip fano, jams ir smuki ierunāts lv valodā. Bet gabals intriģējoš! 
Jebšu, kā viens pircējs teica - Skalija ar Malderu veselas mūžības garumā izvilkti.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , osscar teica:

starp citu DRUK filmā arī Straujuma parādās ;D

Nav drukas kļūda? Kas par filmu? Es vienīgo filmu ar Straujumas piedalīšanos varu iedomāties ar valdi un nosaukumu DURIK...

Link to comment
Share on other sites

Jap, tur epizodē, kur politiķi pālī uzstājas. Šķiet tas bija no šī svinīgā pasākuma: 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Skatos programmu. 01.01. Plkst 21.00 LTV1 rādīs pilsētu pie upes.

Laikam būs jāievērtē.

TV3 rādā abus jaungada takšus, otro īsti neiesaku (bet tās ir tikai manas domas).

Prozīt.

Link to comment
Share on other sites

Piļēta pī upes -0k , saprotu spēļfilma....bet beigas ...tip barža no Latgales pa Daugavu līdz jūrai pilna ar apšautu leģionāru...tā mierīgi aizpeldēja  + HES pa vidam - tas bija kā pasaka un imho sabojāja pēcgaršu

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, osscar said:

Piļēta pī upes -0k , saprotu spēļfilma....bet beigas ...tip barža no Latgales pa Daugavu līdz jūrai pilna ar apšautu leģionāru...tā mierīgi aizpeldēja  + HES pa vidam - tas bija kā pasaka un imho sabojāja pēcgaršu

HES... kurā gadā to uzcēla?

Link to comment
Share on other sites

to hesu arī uzspridzināja ap to pašu 44.gadu, bet ne jau pilnībā.  Tās beigas bija kā pasaka ...vēl smukā kāpa pie ietekas  jūrā..jebkura vietējam skaidrs ka tā nebija Daugava :D  tos +-300km viņam būtu nedēļu jādreifē pa lēnajai straumei ... un tajos juku laikos kuģi, kas tomēr arī ir kaut kāda militāra vai transporta vērtība...neviens tā neatstās bez uzraudzības + gan jau visi tilti, stratēģiski objekti... jā filmas doma skaidra...bet nu vēl narvala vai vismaz vienradža beigās pietrūka. 

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Citēt

Viesturs Kairišs gan filmā Piļsāta pi upis, gan jau iepriekš Melānijas hronikā (2016), izmantojot plašu dažādu māksliniecisko paņēmienu arsenālu, uzskatāmi demonstrē, ka kino, tieši tāpat kā rakstītā vēsture, starp citu, ir subjektīvs un caur tieši šim mākslas veidam raksturīgo aparatūru pasniegts vēstures redzējums. Un tāpēc atsevišķu skatītāju aizrādījumi vai bažas (piemēram, ka 1944. gadā nebija iespējams ar kuģi no Latgales pa Daugavu iebraukt jūrā) ir lieki, jo Piļsāta pi upis, kaut runā par reāliem vēstures notikumiem, turpina attīstīt Kairišam kā kinorežisoram raksturīgo maģisko reālismu. Taču uztaisīt vispārīgu spēlfilmu par vēsturi, ignorējot kino kā masu industrijas uzliktos nosacījumus stāstniecībai, nav iespējams, ja vien tu neesi Sergejs Eizenšteins un nefilmē Oktobri. Tāpēc Piļsāta pi upis smeļas no spēlfilmu tradīcijas – tā sauktie laikmeta grieži veido vien stāsta vēsturisko fonu, bet filmas žanrs un inscenējuma moduss ir melodrāma.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...