Jump to content

Iesakiet filmas,kuras vērts noskatīties


intervall
 Share

Recommended Posts

Uzreiz var redzēt, ka latviete...

a tas oriģināls nav kaut kā atjaunots? Baigi labā bilde.

Labots - Edgars77
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Orgjinaalu esmu skatijies, ir ok. Tiesa man rimeiks labaak patika, iespeejams deel saistiibas ar IT. Bilde gan orgjinaalam laba, jo kad skatijos senaak bija diezgan slikta kvalitaate.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tiem biedriem, kuriem iet pie sirds slāvu kino žanrs par 90-to gadu "biznesu", aļa - Бригада, Бумер, Жмурки, tiem obligāti jānoskatās Рэкетир un Рэкетир 2

Par to laiku pats labākais un reālākais gabals ir  

Link to comment
Share on other sites

varu ieteikt noskatities "Who Am I – Kein System ist sicher" tiesam aizraujosa filma ar sakarigu sizetu, laba aktierspele, reti kura no jaunajam tada ir

Link to comment
Share on other sites

Noskatījos vakardien pēdējo Zem Kupola sēriju.. beigas.. paredzamas un labi, ka beidzās.. vismaz miers mājās

Tā kā dzirdēju, ka 3. un 4. sezona galīgā marazmā jau aiziet, man pietika ar pirmajām divām.

 

Nesen pa TV6 biju uzdūries uz dažām sākuma sērijām no Extant. Itkā patika. (Spīlbergs tomēr, bet Halle Berija laikam nenoveco).

Te apraksts latviski. TV3 laikam pirmo sezonu jau parādīja.

Kāds skatījās, ir vērts?

 

Nāks garie vakari, kaut kas jāpaskatās. Jāpalūr augstāk, ko vēl jūs tur esat ieteikuši.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Extant kā daudzi seriāli, ar zinātniskās fantastikas piesitienu, ir par lēnu/nedinamiski. Ļoti daudz vervelē. Dotais seriāls riktīgi krita uz nerviem ar to plastmasas lielo mīlestību.Ideja tur interesanta, bet realizācija nogurdinoša. Tā jau ir, ka runāšana neko nemaksā. Var pa lēto filmēt tos seriālus.

 

 

Diezgan labs seriāls ir Mr Robot. Varētu teikt ar alternatīvu pieeju, par hakeriem. Vismaz krietni savādāks skats uz pasauli tajos.

Labots - it.kroplis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@@Zuxters,vispār jau ir tikai 3 sezonas.. un 3. tikko beidzās un vairāk arī nebūs. 1. bija ok.. 2. so/so.. 3. murgs.. beigas prognozējamas un pa lielam nekādas.

 

Extant.. ja nav, ko skatīties šo var skatīties.. 1. sezonu esmu noskatījies.. 2. vēl tikai moku ļoti lēnām. 

Link to comment
Share on other sites

Under The Dome - ir nedaudz jocīga tā trešā sezona. Bet nu personīgi man patīk :) Gaidu ceturto sezonu...

 

Kamēr gaidu ceturto sezonu skatīšos Extant. Pēc tam, kad noskatīšos Likteņa Līdumniekus...

Link to comment
Share on other sites

Under The Dome - ir nedaudz jocīga tā trešā sezona. Bet nu personīgi man patīk :) Gaidu ceturto sezonu...

Pēc CAPa teiktā es tagad arī atceros, ka 4. nebūs. Base7, vai, rakstīja, ka CBS atteikušies no 4.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

@@rubb,šādi varēsi gaidīt līdz pastarai dienai.. nebūs 4. sezonas.. starp citu.. sākotnēji under the dome vispār bija iecerēta tikai viena sezona.. 

Link to comment
Share on other sites

Labi, ka nebūs. Bezgala gari seriāli zaudē jēgu, jo pietrūkst nobeiguma.

 

Arī talantīgs mūziķis visvērtīgāk, ja ir beigts. Tikai tā beidzot var kolekcijā savākt visus viņa ierakstus. ©

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@@Volters,nu.. ir tādi seriāli kā Bones un Criminal Minds.. abiem jau 10 sezonas un nav apnikuši.. bija vēl CSI ar 15 sezonām.. žēl, ka aizvēra..  

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Seriāli, kur katrā sērijā ir neatkarīgs savs notikums ir savādāki. Var skatīties izlaižot sērijas un faktiski neko neesi palaidis garām, ja vien paralēli nav stingri iepīta galveno personāžu dzīves notikumi vai kas tur.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Dokumentālā filma - Виталий Манский - "Труба" (2013) http://www.kinopoisk.ru/film/762361/

 

Īsumā - caur Krieviju iet gāzes vads uz Eiropu, kas ir galvenais valsts ienākumu avots. Kā dzīvo cilvēki, kas dzīvo pie šis "zelta āderes"?

 

 

 Citāts no filmas - "..золотой дождь для экономики нашей страны."  :mrgreen:

 

 

p.s. intervija ar režisoru š.g. augusta RL.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Hmm, šī laikam būs pirmā reize kad skriešu meklēt šeit minētu filmu. Bravo!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Hmm, šī laikam būs pirmā reize kad skriešu meklēt šeit minētu filmu. Bravo!
 

 

Boni, tā ir viena no labākajām filmām, ko esmu redzējis! Džefrijs Rašs spēlē izcili. Papildus iesaku Karaļa runu 

The King's Speech

 https://www.youtube.com/watch?v=pzI4D6dyp_o

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

Plus vēl Ar marķīza de Sada spalvu/Quills

 

Paldies, neesmu baigais Raša fans (esmu tik 2 iepriekšminētās filmas ar jamo redzējis), bet noteikti izbrīvēšu laiku apskatīties. 

 

P.S. Iesaku braļukas veidot Zero 2 https://www.youtube.com/watch?v=MLyNcHkqPRM - viena no manām mīļākajām filmām Tarantīno stilā, mistrojums starp 

Жмурки  https://www.youtube.com/watch?v=JROndKTL5Y8 un Nav dūmu bez uguns jeb Lock, Stock and Two Smoking Barrels https://www.youtube.com/watch?v=h6hZkvrFIj0.

 

Tikko noskatījos Zero 3, jeb Redirected (bralukas veidoto) https://www.youtube.com/watch?v=InKMG9Cckqw ar   Vinnie Jones no Nav dūmu bez uguns un teikšu, ka ir vērts paskatīties, bet iespējams vienu reizi. Nākamceturtdien būs vakarā pa TV6.

 

P.S. Laikam palieku vecs, bet ar nākamnedēļu izdomāju, ka atkal paaiztikšu savu kolekciju un n-to reizi paskatīšos redzētās filmas. Sākšu ar Lielo Lebowski, Life of Brian un Vīri, kas skatās uz kazām. Ir jau foršas jaunā filmas (iespējams), bet velk tomēr ielūrēt to, kas sirdij tuvs.

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

 

 

Жмурки
Tikko noskatījos. Nezināju, ka krievi ar ko līdzīgu uztaisījuši. Protams ne Redirected ne Жмурки stipri nedavelk līdz  Lock, Stock and Two Smoking Barrels.
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tikko noskatījos. Nezināju, ka krievi ar ko līdzīgu uztaisījuši. Protams ne Redirected ne Жмурки stipri nedavelk līdz Lock, Stock and Two Smoking Barrels.

 

Piekrītu. Apskaties Zero2, tas varētu labāk patikt. ;)

 

P.S. Iemāciet man nesaprašam 2 lietas - kā ielikt linku, kur teksts ir kā links un kā ielikt youtubes linku, kas parādās kā bilde/video (kā to postu augstāk izdarīja bidrs "laikamtak"). Ar tiem instrumentiem, kurus redzu postējot, nesanāk...

Link to comment
Share on other sites

Zero abi redzēti. Nu tā.

 

 

 

Iemāciet man nesaprašam 2 lietas - kā ielikt linku, kur teksts ir kā links un kā ielikt youtubes linku

Iezīmē teksta daļu, nospied pogu saite un tur ieliec saiti.

Youtubes linku vienkārši iepeisto.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

androidz

Noskatījos The Strain pirmo sezonu. Dalītas jūtas - it kā viss ir, atmosfēra, mošķi tīri sakarīgi un gana pretīgi, bet scenārijs vājš, varoņu rīcība jocīga, seksa ainu nav. Vampīru, šausmeņu utt., žanra cienītājiem skatīties var, savādāk nav vērts. Es skatīšos tālāk.

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Pirms pāris dienām noskatijos Krievijas filmu Romāns ar kokaīnu ( http://www.kinopoisk.ru/film/585411/). Starp citu, apmēram filmas vidū, viena no galveno varoņu draudzenēm pāris teikumus pasaka skaidrā latviešu valodā. Laikam domāts, ka viņa latviete, kura sapinusies ar krievu un lido uz Bali :D

Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

(Smokin' Aces (2006))
Un, kāda vērtība šim linkam uz imdb, patika, nepatika, ir vērts lūrēt? Izpied kauč pārīs vārdus no sevis.
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...