Jump to content

Vida Dice 2013A instalācijas/darbības problēmas


Kitai
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

 

Vajadzība uzinstalēt Vida Dice 2013A Pro (Volvo soft), lai varētu šad tad nočekot sev autiņu. Rakos pa google - darbojas TIKAI uz 32bit sistēmām, vēlams XP (ar IE8). Svarīgi, lai RAM būtu >3 GB, CPU ar 2 core.

 

Stāsts sviestains, bet nu tomēr...

Ir Acer V3-771 lapsis. Izmēģināju uz esošās x64 W7 Ultimate, tiešām nedarbojas. Uzinstalējas, bet error sadaļā pie Communication Tool. 

Mēģināju savādāk - izveidoju jaunu partīciju un uzinstalēju W7 x32. Acer sētaslapā draiveru atbalsts ir tikai x64 OS, - daži draiveri ir saderīgi, BET pie instalācijas rāda, ka ir par maz RAM (useful 2.4 GB from 4 GB). Hmm... 

Mēģināju uz tās pašas partīcijas uzmest BlackXP (ar integrētiem draiveriem) - tas neatrod nevienu draiveri...

Mēģināju no Win7 x64 uz VirtualPC uzinstalēt XP - hz kas par lažu, setups gājā līdz kaut kāds errors...

 

Varbūt kāds no šejieniešim ir saskāries?

 

Link to comment
Share on other sites

Uz win7 ultimate 64bit, strādā, pilni krievu forumu, ar ko, kas un kā!

 

Kitai, apskaties PM

 

For more information see bulletin SMB00-261
The VIDA application is currently supported by two Microsoft Operation Systems:
MS Windows XP Professional with Service Pack 3
MS Windows 7 Professional Edition (32 bit and 64 bit)
MS Windows 7 MAX Ultimate (32bit and 64
bit)

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Volvo, manuprāt, viņam jau ir kādu ilgāku laiku ;)

Bet vispār man arī interesē, kā dabūt to Vida uz datora, Pašam ir Win 7 64 Bit, bet pēdējo reizi, kad mēģināju, kaut kas īsti nedarbojās.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kitai! Tad nopirki Volvo...? Takš Fiatu nesen gribēji....  

 

Par Fiat Stilo bija jautājums tīri intereses pēc. Man vispār daudz kas mēdz interesēt. :D

 

Īpašumā ir Volvo - citu neko pagaidām negribu. Esmu ļoti apmierināts. Sekoju visam līdzi tāpēc viss ir kā nākas.

Link to comment
Share on other sites

Veči man ģimenē tagad ir trīs Volvo, pats savā laikā esmu braucis ar 242.850. S80, super mašīnas, nav lētas apkalpēs un tarakāni ir jauniem gadiem, bet ļoti drošas un reti plīst.

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...