Jump to content

Xbox 360


strazds
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

 

Kā tur īsti nākas, ka vecajam Xboxam iet jaunās spēles.. vai tad pašai kastei iekšas Microsoft neliek jaudīgākas? Spēles tak attīstās.

Vot to es gan nesaprotu. Par piemēru GTA V, vispār iet uz tādu 2008. gada kasti?

Baltais Xbox 360 phat laikam tas sanāk.

 

Es saprotu, ka jautājums ir tik tiešām stulbs, no datoriem saprotu pietiekami, bet šīs kastes manā skatījumā ir kas jauns.

Tas vienkārši, jo tās spēles stipri uz Jūs. Bet ir iespēja iegādāties, tā lai vienkārši aparāts mājās stāvētu. Savu reizi padzenāt, pastumdīt tās mašīnas.

Zinu, kā ir ar to karšanas problēmu šim gājumam.. čipa sildīšana/pārlodēšana ar nav svešs jēdziens.

Te darbā varēju salīdzināt..pēc skata vienādi, tas ka vienam HDMI izeja nebija un iekšā radioators tam vecākajam arī krietni mazāks (Microsoft laika gaitā to dzesēšanas problēmu kaut kā risināja laikam) ..

Labots - strazds
Link to comment
Share on other sites

 

 

Par piemēru GTA V, vispār iet uz tādu 2008. gada kasti?

Pameklē gōglī kaut ko par multiplatformu un spēļu optimizēšanu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Par piemēru GTA V, vispār iet uz tādu 2008. gada kasti? Baltais Xbox 360 phat laikam tas sanāk.

 

Iet un kā vēl, pašam mājās ir un spēlēju, Xbox's man ir 2008.gada beigu modelis.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Skaidrs.

Atkodējot to aparātu tur ir jāatkodē tikai pats diskdzinis? Tā man te mēģina ieskaidrot..

Un, un vai var varbūt nopirkt xboxam paredzētuHDD case un ielikt tur parasto datora cieto? Viņam tak ir jāatpazīst, vai ne?

Link to comment
Share on other sites

Pavisam ir trīs Xbox modeļi:

  • Xbox (sākot ar 2001.- 2002),
  • Xbox 360 (sākot ar 2005.-2006.),
  • Xbox One (sākot ar 2013)

Katrai konsolei ir savas spēles (ja ir cietais disks, uz Xbox 360 var arī spēlēt vecā Xbox spēles).
Tātad uz tava phat var spēlēt visas Xbox 360, bet ne jaunākas Xbox One spēles. Dzelžus tā kā datoram (procesoru, videokarti) apgreidot nevar, tikai zināmus aksesuārus, piemēram, var nopirkt lielāko disku, citu kontrolieri u.t.t.

Pirmajiem Xbox 360 modeļiem patiešam bija problēmas ar pārkaršanu, tāpēc pirkt šādu lietotu modeļi varētu būt riskanti. Par tām modeļu atšķirībām daudz informācijas internetā, piemēram, http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Xbox_360_retail_configurations.

Xbox 360 jau ir tehniski novecojis un tāpēc tas ievērojami atpaliek no moderniem datoriem grafikas ziņā, jo skaidrs, ka pa septiņiem gadiem tehnoloģijas gāja uz priekšu. Xbox 360 velk jaunas spēles, piemēram, GTA 5, tas notiek tāpēc, ka spēles ir speciāli konsolei pielāgotas, piemēram, tam ir sliktāka grafika un objektu detalizācija nekā datoriem vai jaunas paaudzes konsolēm. Kādus dažus gadus daļa jaunu spēļu vēl iznāks arī uz Xbox 360, jo šai konsolei tagad ir liels lietotāju skaits.

Labots - Tasteris
Link to comment
Share on other sites

Xbox 360 ir Xbox 360. Vecajoem modeļiem nebija HDMI, Kinect atbaksta. Un bija problēmas ar karšanu un nobeigšanos.


Parastu cieto ielikt nevar, tikai dažu modeļu WD 2.5" diskus un ir jāpārraksta firmware, lai x-kaste to HDD atpazītu. Bez HDD case var iztikt, es vienkārši to HDD iespraud SATA portā un nofiksēju, lai nešūpojas slotā.

 

http://digiex.net/guides-reviews/console-guides/xbox-360-guides/3152-how-hack-250gb-320gb-sata-drive-work-xbox-360-xbox-360-slim.html

Link to comment
Share on other sites

Atkodēt tikai diskdzini neredzu jēgu, ja vien nespēlē LIVE (ar to it kā ir mazāk iespēju tikt nobanotam), tad ir jāpērk rakstītājs,  diski, jāraksta...

Manam, piemēram, ir Jasper plate ar HDMI un uzstādītu Freeboot, klāt ir piepirkts 500GB ārējais USB HDD un spēlēju....

Labots - UnKn0wN
Link to comment
Share on other sites

Nu paga diez vai prātīgi tagad pirkt xbox360. Drīz jau redzēsi kā izskatās gta V uz jaunajām konsulēm un pc. Tici man tur būs liela atšķirība. Un nākošajiem 3 gadiem, xbox360 tak nav prātīgs lēmums.

Link to comment
Share on other sites

Es gan neteiktu, ka nav prātīgs lēmums. X360 spēļu bibliotēka ir nesalīdzināma ar XBOX1 spēļu klāstu. Lai arī liekas, ka konsole ir veca un tehniski vāja, ir daudzas spēles, kuras liek pabrīnīties par to, ko var panākt ar labu optimizāciju. :)

Link to comment
Share on other sites

Kāda optimizācija, ja jau pēc gada viņu pametīs. Jo vairāk būs One un ps4 īpašnieku, jo mazāka vēlme būs čakarēties ar dinazauru...

Labots - labiitis
Link to comment
Share on other sites

 

 

No alas izlīdi vai? :) 8 gadus vecu konsoli nezini :shok:

 

Es taču zinu, kā kas iedalās..

Bet spēlējis nebiju, arī nemaz neinteresēja.

Alā vismaz mierīgi, nav apkārtējo problēmas :D

 

Skaidrs.

Jāpārdomā vai ir jēga iegādāties ja to aparātu ieslēgs pāris reizes gadā. :)

Skaidrs, paldies par atbildēm. Gudrāks kļuvu :)

Link to comment
Share on other sites

es gan domāju ka tieši tagad ir vērts šādu pirkt. lēts, speles tonnām. tikai mazliet japaseko kas bija populārs pasenāk, nevis skriet uz jaunajam, un var neiet vispar piratisko celju jo pa lēto dabusi visu kas vien nav gta 5!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...